KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu?

+15
sareni leptir
dragana76ns
traveler81
djole42
Orline
Zoka83
nena beba
Tinche
kikiriki
dr mali pariz
Miamor
eni
nabla
era
sara123
19 posters

Strana 2 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Empty Re: Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu?

Počalji od dr mali pariz 14/6/2010, 19:41

ne znam Kiki,kako?
Ne znam da li količina pregnila utiče na to.Mi posle aspiracije-vađenja jajnih ćelija,dobijamo pregnil od 5ooo- 10000.Možda je za prirodni ciklus drugačije.Ne znam.
Otprati ovaj ciklus,to su 3 za redom,pa ćeš već imati jasniju sliku.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Empty Re: Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu?

Počalji od kikiriki 14/6/2010, 19:48

imam 26god,nisam imala nikada abortuse,ni pobacaje,a vec neki 5,6 meseci nikako da zabebim Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_cry

kikiriki

Broj poruka : 74
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Empty Re: Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu?

Počalji od dr mali pariz 14/6/2010, 19:50

nije to strašno,samo polako,i uz plan! Srećno! Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Empty Re: Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu?

Počalji od Tinche 14/6/2010, 20:18

Ja sam dobijala pregnil od 1500 i pucali su...samo jednom nisu pukli, i posle toga se ispostavilo da apoteka u kojoj sam kupila pregnil ga nije drzala u frizideru... pa je izgubio dejstvo. sledeci ciklus je sve bilo ok, sa novom dozom pregnila.

Srecno!!
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Empty Re: Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu?

Počalji od kikiriki 15/6/2010, 09:35

Evo me opet Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_lol ja pregnil nisam kupovala u apoteci,dobila sam ga u pivatnoj ginekoloskoj ordinaciji kod doktorke koja me vodi,posle ultra zvuka mi je dala inekciju......ne znam dali je drze u frizideru,ali trebalo bi zar ne????valjda ona to zna...a nebi me cudilo i da je bila neka stara Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_cry Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_cry Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_cry Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_cry i onako nije htela da mi naplati,to me je bas i zacudilo,ali dobro mislila sam zato sto sam joj stalni pacijent..jbg...sledeci ponedeljak 21 idem ponovo,pa cu videti kakvi su mi foikuli i dali ce mi dati ponovo pregnil......inace mene jako cudi kako su meni folikuli vec deseti dan mc 18mm,to je dosta veliko sa obzirom da sam uvek dobijala menstruaciju na 30,33,36 dana,zar ne????? Jedino zadnja dva ciklusa dobijam na 24,26 dana...to mi se desilo sad prvi put u zivotu???

kikiriki

Broj poruka : 74
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Empty Re: Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu?

Počalji od dr mali pariz 15/6/2010, 09:39

budne nego shta. Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_biggrin
tu ti vec ne bih mogla pomoci,ipak nemam toliko znanja,i ne verujm da ti je dala pregnil koji ne valja..
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Empty Re: Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu?

Počalji od kikiriki 15/6/2010, 09:48

dobro jutro Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_biggrin ....i ja mislim da mi nije dala nesto sto nije ismpavno,ali mi je jako cudno da je dala dozu od 1500,kada obicno daju od 5000 ili od 10000.....mozda mi je dala slabiju jer je to bilo prvi put da sam tobila pregnil....videcu sta ce mi reci kada budem isla 21.. Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_biggrin

kikiriki

Broj poruka : 74
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Empty Re: Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu?

Počalji od dr mali pariz 15/6/2010, 09:50

Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_biggrin Kiki,nama daju od 10000 jer mi smo u postupcima VTO i uvek je tu vishe folikula u igri...
Ne brigaj,videcesh na iducem pregledu
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Empty Re: Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu?

Počalji od kikiriki 15/6/2010, 09:58

a sta mislis kada se daje onda doza od 5000????ja kada sam je pitala zasto mi nije pukao,ona je rekla da ne zna Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_cry Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_cry Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_cry i da je u medicini sve dozvoljeno i neocekivano....malo me je sa tim iznervirala,jer sam ocekivala da ce mi br nesto reci ali corak.....samo je rekla ,,ma puci ce,,a sta mi vredi da pukne sa 33,36mm...tad nista i ne moze da se desi zar ne?????

kikiriki

Broj poruka : 74
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Empty Re: Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu?

Počalji od kikiriki 15/6/2010, 10:01

a inace sam htela jos nesto da vas pitam???????sto se tice one polne vlaznosti vagine u plodnim danima.....ja je stvarno ne osecam i nemam Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_cry Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_cry Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_cry Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_cry Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_cry Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_cry Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_cry osetim samo sa sam malo dole vlaznija,ali daleko od toga da imam one rastegljive slizi....dali ste to osetile posle primanja pregnila,kada folikul treba da pukne????

kikiriki

Broj poruka : 74
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Empty Re: Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu?

Počalji od dr mali pariz 15/6/2010, 10:06

pregnil sam uvek i samo primala pred punkciju folikula.Mozda ti se javi neko sa drugim iskustvom.Ta sluy nije obaveyzan pokazatelj...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Empty Re: Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu?

Počalji od kikiriki 15/6/2010, 10:10

hval ti Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_biggrin

kikiriki

Broj poruka : 74
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Empty Re: Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu?

Počalji od kikiriki 24/6/2010, 17:16

jel se secas da sam ti pricala da idem 21 na folikulometriju,e pa bila sam Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_biggrin Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_biggrin Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_biggrin Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_biggrin

kikiriki

Broj poruka : 74
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Empty Re: Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu?

Počalji od kikiriki 24/6/2010, 17:17

doktorka se jako iznenadila Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_biggrin imala sam na levom jajniku cak tri folikula od 11mm i jedan od 12mm Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_biggrin Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_biggrin Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_biggrin Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_biggrin Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_biggrin

kikiriki

Broj poruka : 74
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Empty Re: Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu?

Počalji od kikiriki 24/6/2010, 17:19

iznenadila se sa obzirom da nisam pod hormonskom terapijom Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_biggrin endometrijum 7mm,a dva dana kasnije jedan folikul 12mma drugi 15mm Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_biggrin endometrijum skoro9mm

kikiriki

Broj poruka : 74
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Empty Re: Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu?

Počalji od kikiriki 24/6/2010, 17:22

kaze super je jer folikuli rastu....pa mi je rekla sad u petak ponovo na folikulometriju i ako folikul bude oko 18mm..19mm da mi da pregnil od 5000 Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_biggrin sta ti mislis o ovome svemu sto sam ti rekla??? Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 900131

kikiriki

Broj poruka : 74
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Empty Re: Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu?

Počalji od dr mali pariz 24/6/2010, 17:43

Kikiriki,to su vesti sjajne! Very Happy samo napred,pa ožeži!
Neki od tolikih ima da se oplodi!
Sa srećom! Javljaj vesti..
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Empty Re: Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu?

Počalji od kikiriki 24/6/2010, 18:02

sutar oko 14h primam pregnil Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_biggrin Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_biggrin Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_biggrin Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_biggrin plasi me samo da se ne desi da prerastu,kao prosli put i da ne puknu,ali sad dobijam dozu pregnila od 5000 valjda ce puci Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_biggrin Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_biggrin Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_biggrin Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_biggrin samo jos Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 207995 Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 207995 Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 207995 Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 207995 Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 207995 Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 207995 da je stignu Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_sunny Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_sunny Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_sunny Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_sunny

kikiriki

Broj poruka : 74
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Empty Re: Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu?

Počalji od kikiriki 24/6/2010, 18:04

reci mi molim te,dali mi je endometrijum ok????jel znas koliki treba da bude??? Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_biggrin Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_biggrin Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_biggrin Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_biggrin

kikiriki

Broj poruka : 74
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Empty Re: Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu?

Počalji od dr mali pariz 24/6/2010, 18:07

Endo je dobar,i još će on da naraste. Popij neko pivo,odlično je za rast endometrijuma.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Empty Re: Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu?

Počalji od kikiriki 24/6/2010, 18:21

ti mene zezas Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_biggrin Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_biggrin Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_biggrin Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_biggrin Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_biggrin xaxaxaxax pivoooo,pa je ga svaki dan pijemmmm

kikiriki

Broj poruka : 74
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Empty Re: Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu?

Počalji od kikiriki 24/6/2010, 18:22

nisam znala za pivoooo....jel me zekis ili si ozbiljna???? Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_biggrin Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_biggrin Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_biggrin Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_biggrin Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_biggrin Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_biggrin Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_biggrin Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_biggrin

kikiriki

Broj poruka : 74
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Empty Re: Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu?

Počalji od dr mali pariz 24/6/2010, 18:22

da,da.pivo.Ne zekim te.Ako ga piješ,to je odlično,ali posle baš i ne moraš...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Empty Re: Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu?

Počalji od kikiriki 24/6/2010, 18:26

dobijam sutra pregnil,kad mislis da je najbolje za Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 342518 Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 342518 Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 342518 Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 342518 Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 342518 Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 342518 Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 342518 Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 342518 Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 342518 Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 342518 Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 342518 Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 861442 Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 861442 Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 861442 Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 861442 Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 861442 Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 861442

kikiriki

Broj poruka : 74
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Empty Re: Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu?

Počalji od kikiriki 24/6/2010, 18:29

pivoooo,jos ne mogu da poverujem.... Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_biggrin Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_biggrin Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_biggrin Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_biggrin Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_biggrin a ja svaki dan sa svojim dragim opalim po crnom tocenom....xaxaxa ne mogu da verujem Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_biggrin Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_biggrin Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_biggrin Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_biggrin Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Icon_biggrin .....mozda je on zato sad malo deblji nego inace..11dc bio je 9mm,ja mislila mozda mi nije ok???

kikiriki

Broj poruka : 74
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 2 Empty Re: Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu