KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu?

+15
sareni leptir
dragana76ns
traveler81
djole42
Orline
Zoka83
nena beba
Tinche
kikiriki
dr mali pariz
Miamor
eni
nabla
era
sara123
19 posters

Strana 4 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Empty Re: Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu?

Počalji od kikiriki 25/6/2010, 15:23

Imam lose vesti Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Icon_cry Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Icon_sad Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Icon_cry Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Icon_sad Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Icon_cry Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Icon_sad nisam dobila pregnil Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Icon_sad nisu mi se folikuli razvili kako je doktorka ocekivala Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Icon_mad i dalje su jos mali za pregnil,ocekivala je da ce danas biti 19mm,20mm,a meni svega 17mm,ne rastu mi brzinom od 2mm dnevno kako bi inace trebalo nego 1mm

kikiriki

Broj poruka : 74
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Empty Re: Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu?

Počalji od kikiriki 25/6/2010, 15:28

bas sam tuzna Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Icon_sad ne znam ni kako ce biti to sve sad...sad razmisljam dali ce uopste i porasti...rekla mi je da dodjem u ponedeljak,ocekuje da ce tada da budu ok velicine za pregnil.....a meni se vec par dana toliko jede slatno,takve napade za slatkisima dobijam da to nije normalno,kao da sam u pms,a ne da treba da budem u ovulaciji...i neka nervoza samo bi plakala...kao da treba da dobijem...ne kapiram..danas mi je 14dc,jedan folikul 17mm drugi 14mm i gomila sitnih od 11mm,12mm...

kikiriki

Broj poruka : 74
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Empty Re: Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu?

Počalji od kikiriki 25/6/2010, 15:31

Pitala si me za doktorku koja me vodi...Biljana Zivaljevic...ginekolog,hirurg i specijalista za grlic materice...

kikiriki

Broj poruka : 74
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Empty Re: Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu?

Počalji od Zoka83 25/6/2010, 15:36

Sta ti je dr rekla, zbog cega misli da se kod tebe ne razvijaju 2 mm dnevno? Ni kod mene se nisu razvijali, a dobila sam pregnil...
Dobro, kada sutra ides na kontrolu? Sta ima veze, sutra ce biti taman koliko treba, pa ce ti dati bocu.
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Empty Re: Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu?

Počalji od kikiriki 25/6/2010, 15:42

ma nije mi nista rekla Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Icon_sad tolika je guzva bila da nisam stigla nista da je pitam,a i toliko sam se iznervirala da sam sve zaboravila sto sam htela da je pitam.....idem tek u ponedeljak,ona se nada da ce za vikend ako se razvijaju kao i do sada 1mm dnevno taman u ponedeljak biti 20mm...a zasto se tebi nisu razvijali????koliki je bio folikul kada si primila pregnil???i od kiliko si jedinica pregnil dobila???od 1500,5000 ili od 10000 Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Icon_eek

kikiriki

Broj poruka : 74
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Empty Re: Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu?

Počalji od Zoka83 25/6/2010, 16:12

Ja sam pre IUI ( na koju nisam otisla iz drugih razloga) imala folikulometriju svaki drugi dan. 9 dc je folikul bio 12mm, a 14 dc je bio 18mm. Znaci otprilike 1 mm dnevno.
Pregnil 5000 jed sam primila 15 dc jer su mi tada ovugnost tracice pokazale ovulaciju i IUI je bila zakazana 36 h nakon pregnila.
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Empty Re: Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu?

Počalji od kikiriki 25/6/2010, 17:27

i jel su ti rekli razlog zbog koga folikul ne raste kako bi trebao 2mm dnevno??ma da licno mislim da ni oni ne mogu sa sigurnoscu da kazu pravi razlog zbog cega je to tako?????evo koliko je sve to individualno iz ciklusa u ciklus...meni su zadnja dva ciklusa folikuli bili 18mm 10dc i rasli su 2mm dnevno,a ovaj mesec...10dc 12mm i rastu 1mm dnevno...ocigledno nema pravilaaaa....priroda je toooo Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Icon_wink

kikiriki

Broj poruka : 74
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Empty Re: Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu?

Počalji od Zoka83 25/6/2010, 18:46

Nema pravila. Mozda mi se jednostavno potrefio takav ciklus, mozda je jednostavno kod mene tako, a mozda je i zbog toga sto mi je hormon LH blago veci od FSH pa malo koci rast folikula... Ne znam, jedino je bitno da dr nije nista rekla za to, znaci sve je ok.
Kada ides ponovo? Verovatno ces primiti pregnil malo kasnije, ali ces ga primiti svakako...
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Empty Re: Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu?

Počalji od Zoka83 25/6/2010, 19:04

Nisam cula za tvoju dr. Jesam iz NS-a sam, a ti? Cini mi se da sam procitala da si iz BG-a?
Kikiriki, jedan savet: nemoj se sada puno opterecivati, otputuj sa muzem negde, opusti se par meseci. Ako se nista ne desi, potrazi nekog strucnijeg u smislu da je specijalista za sterilitet. Ne kazem da tvoja dr nije dobra, ali mislim da bi bilo bolje da odes kod nekog ko je strucan za taj problem.
Licno, cudno mi je da ti dr nije preporucila da odradis hormone, sto je osnovno pri svakoj dijagnozi kada je event. sterilitet u pitanju. A mozda je jednostavno mislila da je rano, proslo je tek 6 meseci.
Imas PDF " Klinike, doktori..." pa pogledaj. Savetujem da odes bar na konsultacije kod nekog koga odaberes, da cujes sta ce ti reci. Posle ce ti biti lakse i znaces na cemu si. A briga o tome da li folikuli rastu ili ne, da li rastu 2mm ili ne, da li je to normalno...nece pomoci, vec ces se samo nervirati.
Znaci, opustencija, pa kod doktora!
Pozdravcic : )
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Empty Re: Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu?

Počalji od kikiriki 25/6/2010, 19:27

hvala ti zenska na savetu Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Icon_biggrin sad idem ovako...ponededeljak pregnil,pa cemo videti....posle toga putujem na more idem 8.07 putujem opusticu se tamo,ako dobijem mecu na moru,nista onda od bebe,a ako ne bice super...poslusacu te i onako sam to mislila i ja,posle letovanja konsultovacu se sa nekim ko je bas zaduzen za sterilitet,hvala ti na svakom savetu...ljubim pa javljam sta je bilo u ponedeljak...cmokkkk Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Icon_biggrin Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Icon_biggrin Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Icon_biggrin Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Icon_biggrin Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Icon_biggrin

kikiriki

Broj poruka : 74
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Empty Re: Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu?

Počalji od Zoka83 26/6/2010, 10:26

Javi obavezno! A mi ovde navijamo da se folikuli lepo razviju i da ne dobijes mecu na moru.
Ljubim te i samo opustencija! Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 275568
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Empty Re: Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu?

Počalji od kikiriki 29/6/2010, 09:08

Cao zenske,evo da javim juce sam bila kod doce...rezultati i nisu bas najsjajniji...za tri dana folikul porastao samo 2mm...juce 17dc bio je 19mm.........dobila sam pregnil od 5000 oko 15h......pa danas u akciju i sutra tako mi rece doca.....rekla mi je doktorka da bi mozda trebala da mi se pojavi ona plodna rastegljiva sluz....pa mene interesuje jel neko ima iskustva sa njom posle dobijanja pregnila???????ja je za sada nemam jos Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Icon_cry

kikiriki

Broj poruka : 74
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Empty Re: Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu?

Počalji od Zoka83 29/6/2010, 10:57

Kikiriki, nema veze sto ti je folikul bio "samo" 19 mm, jednostavno imas ovulaciju kasnije i to je to. Trebala bi za par dana da odes kod dr na UZ da vidi da li je pukao i da li imas zuto telo.
Oko sluzi nemoj da brines uopste, ja je jako retko primetim, i iskreno, ne obracam paznju na to...
A kako je dr znala da sada treba da primis pregnil? Jesi pratila ovulaciju sa tracicama ili je ona samo pretpostavila da treba da nastupi ovulacija?
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Empty Re: Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu?

Počalji od kikiriki 29/6/2010, 11:50

nisam nikada pratila ovulaciju sa tracicama,cak sam cula ni da ne moze da se prati ako primas pregnil...ona me ne pratila na ultra zvuku od 10dc ,pratila je rast folikula,juce primila pregnil pa videcemo...ali ne osecam nista nikakve ni bolove ni propadanja u jajniku,ama bas nista a prolazi uskoro 24 sata od dobijanja inekcije Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Icon_cry mozda mi opet ne pukne Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Icon_cry

kikiriki

Broj poruka : 74
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Empty Re: Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu?

Počalji od Zoka83 29/6/2010, 12:21

Draga, ja imam ovulacije ( na UZ sam imala zuto telo), ali nikada nemam bolove i probadanja u jajniku Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Icon_biggrin Samo opusteno.
Tracice koristis pre pregnila, one i sluze za to da se odredi kada je pravo vreme da primis pregnil. Tako je bar moja dr radila, naravno kombinujuci i UZ.
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Empty Re: Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu?

Počalji od kikiriki 29/6/2010, 12:35

ja trekice nisam koristila samo ultra zvuk....rekla mi je doca da bi mozda trebala da osetim probadanje u tom jajniku na kome je folikul i da bi mozda trebala da imam tu cluz....ja jos nista....ni jedno ni drugo.....u cetvrtak mi je zakazala pregled da vidi dali je pukao.....ako ne rekla mi je da od sledeceg ciklusa krenemo sa stimulacijom...

kikiriki

Broj poruka : 74
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Empty Re: Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu?

Počalji od Zoka83 29/6/2010, 12:37

Ok, onda ces u cetvrtak sve znati. Srecno!
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Empty Re: Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu?

Počalji od kikiriki 29/6/2010, 12:41

ja je pitala zbog cega misli da treba sa idem sa stimulacijom kad imam folikule,a ona kaze da to nema veze samo dali ja imam folikule vec da se oni lepo razviju i puknu....kaze mi da sam sad imala jako puno folikula vise od 5,6 ali da su se jako slabo razvijali i da su mi samo bezveze propali,ovako sa stimulacijom kaze da nece biti tako....pa sad cekam...da vidim dali ce ovo sad da urodi plodom,ako ne dobijam mecu na moru Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Icon_cry i onda cu sa ttimulacijom krenuti....

kikiriki

Broj poruka : 74
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Empty Re: Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu?

Počalji od kikiriki 29/6/2010, 12:42

hvala zenska...javljam kad budem znala sta je i kako u cetvrtak....ljubim vas punoooo Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Icon_razz cmokkkk

kikiriki

Broj poruka : 74
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Empty Re: Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu?

Počalji od kikiriki 30/6/2010, 13:30

evo ,jos malo pa prolazi 48 sati od pregnila....odnose miala nesto malo pre 36 sati od dobijanja inekcije....ali nisam imala nikakve simptome ni sluz,cak me nijednom nije ni zazigao jajnik,ama bas nista Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Icon_sad pa sve mislim da mi uopste nije ni pukao.....da je opet ko prosli put nastavijo da raste...

kikiriki

Broj poruka : 74
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Empty Re: Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu?

Počalji od kikiriki 30/6/2010, 13:35

sutra idem na ultra zvuk.....sta vi mislite,jel je moguce da sam imala ovulaciju,da je on pukao a da nisam ama bas nista osetila,nikakav bol ni zaganje pa makar to bilo i jako mali osecajjj

kikiriki

Broj poruka : 74
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Empty Re: Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu?

Počalji od kikiriki 30/6/2010, 13:50

jos ne mogu da poverujem,ali malo je falilo da se sa muzem ni ne vidim.....iznenada je morao hitno na teren...takav mu je posao i sve se desilo ne planirano...sa posla je morao da produzi u drugi grad...poludela sam,ali ipak smo se videli na kratko Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Icon_redface jutros je otisao i dolazi sutra vece Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Icon_cry Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Icon_cry Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Icon_cry ne znam ni dali je ok sto smo samo sinoc spavali,a danas nemozemo....a doca rekla da se bacimo i u utorak i sredu,a od srede nista nece biti...

kikiriki

Broj poruka : 74
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Empty Re: Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu?

Počalji od kikiriki 30/6/2010, 13:53

znam da spermici zive od 2 do 3 dana u zeni,ali ipak je bolje bi bilo bolje da imam i danas.....uzas.. Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 510326 Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 510326 Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 510326 Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 510326 Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 510326 Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 510326 Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 510326 Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 510326 jos mi samo fali da mi sutra kaze nije pukao Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 510326 Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 510326 Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 510326 Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 510326 Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 510326 Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 510326 aaaaaaaaaaaaaaa tacno ce mi rog izaci Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 81816 Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 879326 Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 879326 Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 879326 Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 879326

kikiriki

Broj poruka : 74
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Empty Re: Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu?

Počalji od kikiriki 2/7/2010, 15:04

ej zenske bila sam juce Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Icon_biggrin vodeci folikul pukao,ali imam jos jedan od 18mm,kaze doca da ce i on najverovatnije puci,mozda sad za vikend.....jedina losa stvar u svemu ovome je to sto smo spavali samo jednom i to 34 sata posle dobijanja pregnila Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Icon_sad Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Icon_sad Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Icon_sad Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Icon_sad Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Icon_sad jel je morao da otputuje Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Icon_cry Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Icon_cry Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Icon_cry Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Icon_cry i sinoc jos jednom ali tad je vec bio pukao a i prozlo vise od 78 sati Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Icon_cry Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Icon_cry Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Icon_cry Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Icon_cry sad ne znam dali je onaj jedan put nesto moglo da se desi??????

kikiriki

Broj poruka : 74
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Empty Re: Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu?

Počalji od kikiriki 20/7/2010, 14:51

ima li koga????imam jedno pitanjce??? Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Icon_biggrin

kikiriki

Broj poruka : 74
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu? - Page 4 Empty Re: Pregnil/ Choragon injekcije- sanse za trudnocu?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu