KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

+24
black magic woman
Gala
nadalina
rikikiki
Expectant
Orline
Anuska
maša
HappyGirl
tuli
maus
bebko
gloria2
Sami
bokica
Kata
vremejezabebe
nabla
natalija
nevena50
tanja68
Lily
Struzzo
kristina33
28 posters

Strana 2 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 2 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od HappyGirl 22/6/2009, 21:40

Ovo je fenomenalno! Kutak mnogo voli fshovke Very Happy yes v
Kristina čestitam od srca i sa lakoćom neka ti protiču trudnički dani. d d d d d d d d d
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 2 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od Lily 22/6/2009, 21:48

Kristina, ja se za večeras odjavljujem....Nek je sa srećom!I svima!
Trebalo je izdražati ovu tvoju klackalicu!Bravo!
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 2 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od nabla 22/6/2009, 22:03

Anuska ::Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 2 2vbvlgy

Ja shvatila da treba da se cestita? Kristina????

Ako je tako, onda smo otvorili novi krug trojki... Jer, koliko se secam: masha (hermanna), pa riki, pa lily, i sad - novi krug? Jupiiiii!!!! konfete
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 2 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od maša 22/6/2009, 22:21

Pa ja sam bas vukla za noseve jako jako!!!!!!!!!!! Bravo Kristina, zelim ti lepu i laku trudnocu!!!! bravo čestitamo srca
maša
maša

Broj poruka : 888
Datum upisa : 08.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 2 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od Anuska 22/6/2009, 22:31

Super da je nabla prenela moj post jer ja ocigledno sporo kapiram... nisam ni shvatila da je ovde posebna tema i da su svi vec iscestitali Razz

Samo da se nastavi ovako... ma ja ne znam da li jos negde ima ovoliko pozitivne energije nego u nama "matorkama" sa viskom FSH likeit . A da smo najlepse i izgledamo mladje i pored toboze starih jajnika -stara prica, vec dokazana!!! Izvinjavam se ostalima, ali moramo i mi malo da se hvalimo i dicimo nasim lepim trudnicama... Jos je sladje kad nas neki unapred "otpisu", hehehe... a mi se opet snadjemo i nadjemo sa trudnica i beba

srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
Anuska
Anuska

Broj poruka : 1015
Location : Beograd
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 2 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od nabla 22/6/2009, 23:16

jos malo da saram sreca

KRISTINA nam je Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 2 1243319wqcmyg64k2
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 2 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od Orline 22/6/2009, 23:40

srca srca srca srca srca srca srca srca
Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa
osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 2 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od Orline 22/6/2009, 23:41

Cestitam, Kristina, kiki mali u trbuscicu sad oseca koliko ima pozitivnih vibracija za njega smajli angel
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 2 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od kristina33 22/6/2009, 23:45

Drage moje, hvala vam! Dok sam ja skitala vi ste vredno radile Very Happy  i dalje vam dugujem pricu, ali sam sad jako umorna, ali bice... nadam se vec sutra.
kristina33
kristina33

Broj poruka : 619
Godina : 49
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 2 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od nabla 22/6/2009, 23:47

Mini ::kristina - cestitke... radost radost srca srca srca

Samo ti odmaraj, a mi cemo biti strpljive smajli angel
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 2 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od Expectant 23/6/2009, 03:29

Cestitam Kristina radost !

Expectant

Broj poruka : 73
Datum upisa : 04.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 2 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od Lily 23/6/2009, 08:05

Dobro jutrooo,trudniceee! sunny osmeh srce
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 2 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od kristina33 23/6/2009, 09:23

Dobro jutro drage moje devojcice, hvala svima na cestitkama. Ja evo na poslu, pokusavam da se ponasam normalno i da ne razmisljam mnogo. Simptoma nema, jedino sto mi se sada umesto slatkisa koje sam tamanila citav zivot jede kuvana hrana. Zet mi je juce rekao da je jos u subotu video kako mi se cakle oci i da je znao da sam trudna Shocked 
kristina33
kristina33

Broj poruka : 619
Godina : 49
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 2 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od bokica 23/6/2009, 09:33

sve trudnice ranonranioci, ja se tu motam svako jutro i cekam da i mene strefi to cudo
Dobro jutro Kristina i Lily
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 2 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od Lily 23/6/2009, 09:46

Bokili, pa ti si, bre, luđak, načistooo!IHihihihihihiii
Samo nam se ti motaj....kuc-kuc(da znaš da je ovo moje kuckanje talično )
lol!
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 2 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od bokica 23/6/2009, 09:48

Znam ja kakva si ti prorocica. Baci pogled na onaj Zlin da mi reknes koju
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 2 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od rikikiki 23/6/2009, 10:28

Kristina ... čestitam trudnica b f vv bb d v radost
Izgleda da je na našem forumu krenulo plodno razdoblje ... sve ostale cure .... u akciju sex
rikikiki
rikikiki

Broj poruka : 145
Godina : 49
Location : Zagreb
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 2 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od nadalina 23/6/2009, 16:07

URAAAAAA!!!! JUPIIIIIIII!!!!!
Kako sam se obradovala, draga Kristinice, pa ovo je prelepa vest, da si nam ziva i zdrava i ti i to BLAGO koje nosis ispod srca, zelim ti laku i mirnu trudnocu, brz i lagan porodjaj, i dugo i divno roditeljstvo - OD SRCA!!!!
Vec vidim bekanu, bebe plavu i loknastu, sa divnim okama koje se smese... Joj , kako je lepo obradovati se ovako!!!!
Uzivaj, draga, cuvaj se, i pamti svaki dan - trudnoca prodje za tren...
d d d d d d d d d
PS. Joj, kako sam srecna zbog tebe!!!!! Ljubimo te plavooki i ja!!!! usne usne
nadalina
nadalina

Broj poruka : 816
Location : Beograd
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 2 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od Anuska 23/6/2009, 21:14

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 2 5ahx8x
Anuska
Anuska

Broj poruka : 1015
Location : Beograd
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 2 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od nabla 23/6/2009, 21:46

Jel zvala Goca? Rolling Eyes
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 2 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od kristina33 23/6/2009, 23:25

nabla ::Jel zvala Goca? Rolling Eyes
No
kristina33
kristina33

Broj poruka : 619
Godina : 49
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 2 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od nabla 24/6/2009, 00:54

Pa jel im Konzilijum poslao nalaz bete od juce? Shocked
Ako se ni sutra ne jave, zovi ti njih i pitaj sta dalje, pogotovo sta sa pregnilom- dal nastavljas ili ne??!!!
Tako se slicno i Masi desilo. Nisu dobili nalaz iz Konzilijuma! Pa ih ona zvala da im kaze da je trudna!
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 2 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od Lily 24/6/2009, 09:12

Kristina,
meni se čini da ništa loše nema u tome što je bilo Pregnila, niti ako nastaviš...sa njim...i sada kada si trudna, čak da može biti i koristan...Malo sam sada googlala...
Ma, zovi dr. i insistiraj na kontaktu!
Ti si trudna!Treba ti taj support od strane dr!!!

Hajde, polako, sve će da legne, zapravo već i jeste!Znam to!


ljubav
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 2 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od kristina33 24/6/2009, 09:14

Zvala sam ja da pitam da li nastavljam sa pregnilom, pa mi se posle neka sestra javila da mi kaze da prekinem. To sam i ocekivala, posto mi ga Goca i nije rado dala, nego na moje insistiranje. Drugacije sam zamisljala da ce izgledati kada konacno budem trudna, ali zbog njihove nebrige za pacijenate, ja se i dalje tripujem, da mozda ta beta nije kako treba pa nece Goca da mi se javi i cestita Rolling Eyes Ma totalno sam razocarana i u skroz bezveze fazonu, bas glupo... Cak razmisljam da li i na prvi UZV da idem tamo?!
kristina33
kristina33

Broj poruka : 619
Godina : 49
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 2 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od Lily 24/6/2009, 10:26

Kris,
vidi, idem sada da stavim th...
Ići ćeš na Uz..gde ti budeš odlučila...gde ti želiš..hoćš..ma, i nije bitno...otom-potom..
ali, u vezi "nečestitanja"..bože, ne mogu da poverujem da nam se dešavju skroz identične situacije, da ih ne prijavimo, ne bi znale......

ja sam na dan bete, poslala Olgi mail, i rekla da nisam mogla da izdržim, da sam radila kućni t, da je pozitivan, da je obaveštavam...

Znala sam da neće reagovati na ht, ..jer ga ne priznaje...
Kasnije sam joj poslala vrednost bete...
Jedan mail je bio sa "subject" home test, drugi e-mail sa Beta...
Ona mi odgovorila u toku dana na prvi mail-riplejlovala e-mail gde govorim o kućnom testu..2 dana sam se pitala da li je uopšte videla vrednost bete...pa još još slala i sms na mob!Posle batalila!
I, šta mi poslala? Mislim, infantilno skroz, ali bejaše to jedan smaja..i ni reč!!!!!!!!!!!!!!

Mislim da je samo mera opreza od strane dr....
Na žalost ono što sve nas muči je taj UZ...
školski gledano: trudnoća je utvrđena sa UZ! To je To!
I, ko zna čime je Goca sada okupirana...nisi joj ti najvažnija..kao što ni ja od Olge tog dana ne dobih: congrats!Jbg!
Ali, ispalo tako!
javila se ona posle sa kongresa, ali gde sam ja bila u međuvremenu??!
Samo želim da budem objektivna....ne treba im pridavati značaja..baš te briga...ti si jedna u nizu, kao i ja...
nama se vrti život oko toga, ali ne i našim dr...
Javiće se!A, i ne mora!

ajd, ne sekiraj se!
ja se raspitivala na ff da li da ponavljam betu...pa , dođoh do zaključka da malo mi preterujemo...Čekam UZ i to je to!

Pisala brzo, valjda ćeš skontati šta sam pisala.
Ajd, polako.Sve je to ok!
poljubac
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 2 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu