KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

+24
black magic woman
Gala
nadalina
rikikiki
Expectant
Orline
Anuska
maša
HappyGirl
tuli
maus
bebko
gloria2
Sami
bokica
Kata
vremejezabebe
nabla
natalija
nevena50
tanja68
Lily
Struzzo
kristina33
28 posters

Strana 5 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 5 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od bebko 2/7/2009, 11:34

poljubci
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 5 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od kristina33 3/7/2009, 09:42

Nocas sam sanjala Gocu, bila je kod mene kuci da me poseti Shocked Pitala sam je kad ce UZV, ona se samo nasmejala, kao kad joj postavite pitanje na koje ne zeli da da odgovor. Toliko me je zbunio san da sam jutros greskom dvaput uzela utrogestan. affraid Prvo me mm kao i uvek probudio u 6 da uzmem svoje kuglice, a onda sam se sama probudila oko pola 7 i ponovo uzela misleci da nisam. Kad sam ih vec uzela mm me pitao sta radim, da li sam normalna. Rolling Eyes Nadam se da to nije problem.
kristina33
kristina33

Broj poruka : 619
Godina : 49
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 5 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od nevena50 3/7/2009, 10:40

Kriss ti si stvarno queen !
Mislim da bi ti i Era pozavidela. yes
poljubac od viska glava ne boli!
nevena50
nevena50

Broj poruka : 163
Godina : 46
Location : Pančevo
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 5 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od Lily 3/7/2009, 12:21

neće ti biti ništa Very Happy

Olga je meni rekla, ne mogu da pogrešim nikako ako dodam injekc. progesterona..eny way..no wrong!

a, meni adrenaliče..tak-tak!
čekam Lboy-a da dođe po mene....i via.........................

Nevena, kada sam pročitala ono tvoje : "ja sam dobar pacijent,ništa ne pitam Gocu,što mene ne zove...."
Joj, samo sam videla jedno veliko dete, sa ogromnim trepuškama, koje se pita:"a, šta sam pogrešno uradila"? Rolling Eyes Very Happy

Ćao, devojčice................................................... love

molitva
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 5 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od nabla 3/7/2009, 12:34

Ljubim te zbunjenu lol!
Jel u nedelju?
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 5 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od kristina33 3/7/2009, 14:57

Drama se nastavlja. Danas ponovo stomak boli jako kao da cu svakog trenutka procureti,  bas tako i nikako drugacije. Pojavilo se i neko braon curkanje. Prestravljena sam. Zvala Ivanovice jos uvek mi nista ne javljaju. Ne zelim da ostanem bez bebe. Crying or Very sad 
kristina33
kristina33

Broj poruka : 619
Godina : 49
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 5 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od black magic woman 3/7/2009, 15:09

Kris,pokušaj da ne paničiš,tako ćes samo naškoditi bebi.Ne valja da bude sveža,crvena krv.Probaj da povećaš dozu utrogestana na 4x2,ali u svakom slučaju obavezno kod doktora.
black magic woman
black magic woman

Broj poruka : 197
Datum upisa : 20.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 5 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od nabla 3/7/2009, 18:29

Mila, slazem se s BMW. Pojacaj utrogestan i miruj. Ivanovici ne rade ovako kasno. Ako se kasnije ne poboljsa stanje otidji do urgentnog, da te pogledaju na UZ.
Nemam iskustva da te posavetujem iz prve ruke, ali cesto sam citala da se i drugim curama pojavljivalo braonkasto i da ih je boleo stomak i da je sve bilo OK.
Tu smo ako ti zatreba drustvo!
ljubav
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 5 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od black magic woman 3/7/2009, 19:04

Kris,vidim da si tu.Jel sve ok?
black magic woman
black magic woman

Broj poruka : 197
Datum upisa : 20.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 5 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od kristina33 3/7/2009, 19:08

Zvala me Goca nesto pre 4, jako sam joj se obradovala. Rekla je da odmah dodjem u kliniku da primim ponovo diklofen protiv bolova i progesteron depo zbog brljanja. Uzasna guzva je bila na autoputu i autokomandi, dok smo mi stigli Goca vise nije bila tamo, ali su mi odmah dali inekcije i sad mi je ok. I dalje osecam neki pritisak u stomaku, ali to vise nije bol, a brljavljenje je stalo, nadam se da ce tako i ostati. Nisam pitala da li da povecavam utrogestan, a ni oni nisu nista rekli. Necu ja tu nista menjati do sutra, a onda cu videti sa Gocom. Hvala joj do neba bas me je smirila, kao i moje drage drugarice Nabla, BMW, Vajsi. ljubav ljubav ljubav
kristina33
kristina33

Broj poruka : 619
Godina : 49
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 5 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od black magic woman 3/7/2009, 19:11

Primila si progesteron depo,ima dejstvo od tri dana,a u ponedeljak ipak idi na uz kod Goce ili kod nekog drugog,nemoj da se uzdas samo u nju,bolovi su pokazatelj da telo trpi.Poslusaj me zagrljaj
black magic woman
black magic woman

Broj poruka : 197
Datum upisa : 20.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 5 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od nevena50 3/7/2009, 20:14

Sa tobom covek nema mira nikako!
Da mi je vec jednom taj UZ da cujemo i vidimo i to srce pa ce valjda biti malko drugacije.
Bice, bice samo jos malo molitva .
love
nevena50
nevena50

Broj poruka : 163
Godina : 46
Location : Pančevo
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 5 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od Lily 3/7/2009, 20:34

Kristina,
konektuj muža na net....pa neka čita...
Olga je izričito meni rekla:ako je mrlja na vešu, pa je nacrtala do koje veličine..da, da,...ništa-sve je ok!
Problem je samo ako je :ČISTA CRVENA KRV!

Drugo, u samom nalazu piše:obavezno mirovanje,nema šetnje, odlasaka..vamo tamo....miruj, sada, ne javljaj se ovde....nek tm čita...
pustim ti sms...
Dakle, mm je išao na tu obuku,za injekcije, upravo što ona smatra da je apsolutno ležanje-pola posla!

...Dr, je rekla-ako se i uplašim od bilo kakvog krvarenja, i dam sebi injekcije-ne mogu da pogrešim ništa-i sa Progesteron i sa Dicinone...
Ove injekcije nemaju veze sa mojim hrmon.stanjem...ja dobijam svoje..u drugim oblicima...prema tome...samo MIRNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ne plaši se, molim te!
i meni se javljaju bolovi kao za ciklus--struže, boli...pojavi se kao roze sekret na Crinone, ali ja se ne plašim, jer je Olga rekla da se može baš tako manifestovati..nego se umirim...

Pozdravlja te mm..i kaže ti:miruj! Very Happy
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 5 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od maša 3/7/2009, 20:48

Probaj da ostanes smirena i opustena koliko god je moguce. Mene svakodnevno boli stomak, osecaj kao par sati pre dobijnja, ponekad i pravi menstrualni bol, e tada samo trckaram na wc ili svlacim gacice i gledam da li nema krvi. Koliko sam ja iscitala, vidim da je to normalno, maaterica se siri, ispred nje je besika, iza debelo crevo, sada je sve pomereno i zato nas stomak boli. Verujem da je to to, ma nema sta drugo...
maša
maša

Broj poruka : 888
Datum upisa : 08.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 5 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od kristina33 3/7/2009, 21:01

Hvala vam drugarice moje drage cvet . Lezim, mirujem iako mi tesko pada. Sada mi je hvala bogu dobro. Nema nista na vesu, samo malo na papiru obojeno slabo, nije strasno. Ma samo da mi je da vidim moje srce na pravom mestu i bice sve ok. Izdrzacu ja sve te bolove, samo da znam da je mrvica dobro. Valjda ce sutra UZV. molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva 
kristina33
kristina33

Broj poruka : 619
Godina : 49
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 5 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od Lily 3/7/2009, 21:03

..i šta misliš da pređeš na Crinone?
Olga...prenosim sve što sam tamo pokupila....kada neće da nešto prognozira,ona ume da bude reserva, baš, ali tamo gde je sigurna, vrlo je srčana!!!!

Pitala sam je za Utrg,..jer , normalno, cifra u odosu na Crinone, je skoro X 10...razlika u ceni....

Ali, ona je rekla, da zna da je velika razlika u ceni, ali da idem samo na Crinone, u početku IVF-a!
Toliko je izričita u tome...i pre i posle et-a........da je mm lupio: tajna uspeha njihova je u Crinone.. v mala šala, ali ne bi ona bila tako drčna i explicitna, da nema iskustvo ovog tipa...

,,,,,,sve je to progesteron......ali, ona narodna kaže:kada ne znaš šta je dobro, uzmi skupo!
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 5 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od kristina33 3/7/2009, 21:07

Lily ::
Pozdravlja te mm..i kaže ti:miruj! Very Happy
Hvala, hocu, pozdrav i za njega. anđeo A nije njima lako sa nama. Ne znam kako tvoj sve podnosi, ali moj se ovih dana dobro istraumirao. Poceo je on da ima mucnine umesto mene. lol!
kristina33
kristina33

Broj poruka : 619
Godina : 49
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 5 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od kristina33 3/7/2009, 22:28

Lily ::..i šta misliš da pređeš na Crinone?
Uf...... ne mislim nista, ne znam sta da mislim. Opet me uhvatio bedak. Ponovo se javlja nesto malo obojeno na papiru. Nadam se da cu se sutra videti sa Gocom pa cu je pitati za Crinone, mozda ga oni ne preporucuju zbog cene, a misle da ima slican efekat, ne znam videcu. Valjda cu se setiti da je pitam. A jel ima on uopste da se nadje kod nas po apotekama?
kristina33
kristina33

Broj poruka : 619
Godina : 49
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 5 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od Lily 3/7/2009, 22:36

Ima!ne svuda, ali ima-registrovan je!
Opusti se i na spavanje!
naši dr.možda preporučuju utrg,jer nemaju iskustvo sa Crinone.....tako ne mogu da naprave porođenje...u rezultatima koje daje....
Danas ovaj dr. kaže da je Crinone "čist"progesteron-"prirodan"...
Da li je to razlika u odnosu na Utrg...ne znam...
Mislim da ništa ne gubiš, naprotiv!

Ku noć!

zagrljaj osmeh srce
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 5 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od nabla 3/7/2009, 23:03

Kris, kad su ti zakazali UZ?
Sto se tice Crinonea, pitala sam Gocu...ona kaze da se svojevremeno raspitivala kod svojih mentora u Izraelu i Belgiji i da su joj rekli da njihova iskustva pokazuju da utrogestan ima bolji efekat. Rekla mi je da su joj Izraelci doslovno rekli "Konj koji pobedjuje se ne menja tek tako".
Znam da su u Genesisu davali nekima Crinone, mislim da su jedino oni s tim experimentisali...

U svakom slucaju je najbolji depo progesteron, a to si vec primila.
Znam da si sad na iglama do sutra i da je cekanje do UZ sa sada najgore...uzmi neku tableticu za smirenje da te opusti...to sigurno nece naskoditi, cak moze da ti pomogne!
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 5 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od Orline 3/7/2009, 23:15

Kristince, draga, nemoj da budes u bedaku, molim te. U pravu je nabla, bolje popij nesto blago za smirenje, nego da se patite sve troje. Smedji iscedak nista ne mora da znaci. Probaj da zaspis da sto pre dodje sutrasnji dan. love
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 5 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od vajsi 4/7/2009, 11:02

Kris, nadam se da odmaras i da je sve proslo kako treba.

Samo da znas da sam jutros mislila na tebe.

Drzi se! ljubav
vajsi
vajsi

Broj poruka : 917
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 5 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od Lily 4/7/2009, 11:26

Tinka, jel danas UZV? smajli angel molitva molitva molitva
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 5 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od kristina33 4/7/2009, 11:54

Nema nista! Materica prazna! Vanmatericna. Vadila betu. Cekam. Ceo svet mi se srusio! Za koji dan verovatno u Front na laparaskopiju. Tuzna sam, tuzna...  Hvala vam svima na svemu.
kristina33
kristina33

Broj poruka : 619
Godina : 49
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 5 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od nevena50 4/7/2009, 12:03

Kriss, znam da nema utehe ali moras dalje. I ovo je bio jedan veliki ogroman korak. Covek nije ni svestan koliko je jak, svaki put posle loma jos jaci. ff poljubac zagrljaj
nevena50
nevena50

Broj poruka : 163
Godina : 46
Location : Pančevo
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa - Page 5 Empty Re: Kristina je trudnaaaaaaaaaaaaa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu