KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

+82
Afrodita
luckystar74
mamadabudem
bezdan
Sofija Veks
Ninche
ragaco
lilya
Vilhelmina
REAANITA
flipi
bobica83
bulevarka
menora72
tulumba
Niny
makimaki
tetreb
Erata
Vuchica
DMANA
Gramatika
makica84
ninica2
OKacica
ivi
dragana76ns
darling_buds
Ema78
*Maki*
anna
JecaPereca
anela
tolerantna
Anavi
KoMetaK
cekalica
sareni leptir
M.
HappyGirl
Cupava
Cranberry
daxi011
Mirjana
grudva
hany
JocY
Bokicalepotica
zabrinuta75
kristina33
maza1972
heart84
cvrle76
Dacaa
Mladenkar
Nina77
Aida
Marija86
sanja77
viktorija
BiKsi :)
elijana70
natalija
maja76
dr mali pariz
cici
djole42
Zaneta
bak
marrina
mala parizanka
nesalela
catherine290505
bebko
Struzzo
maša
bokica
Orline
maus
nabla
engimengi
maki82
86 posters

Strana 16 od 26 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21 ... 26  Sledeći

Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 16 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od M. 26/9/2012, 02:01

Ja guglala, guglala, i ispade da su oni neki potpuni anonimusi. Nisam nikad čula ni da je neko kod njih radio VTO, pa čak ni ultrazvuk.
M.
M.

Broj poruka : 317
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 16 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od Erata 26/9/2012, 07:06

Pa lepo kaže taj Kovačević, da su za 15 godina odradili 700 vantelesnih! A toliko bi u normalnoj klinici trebalo da bude za godinu. Kuku majko!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 16 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od sareni leptir 26/9/2012, 08:07

devojke u kom roku trebaju privatnici da predaju papire rzzo? meni rekli od tendera plus 15 dana,a posle toga jos koliko...???? papirologija,pa sredjivanje svega.....uzas...Ba cemo znat koje klinike ulaze u proceduru,ja se nadam do n god da sve to krene...a vi sta mislite? Rolling Eyes
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 16 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od sareni leptir 26/9/2012, 08:08

i ja moram da proguglam malo o tom kovacevicu.....??? Rolling Eyes
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 16 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od sareni leptir 26/9/2012, 22:34

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/343806/Za-vantelesnu-oplodnju-traze-3000-evra
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 16 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od OKacica 27/9/2012, 09:01

Ja sam guglala i ne nadjoh sajt te ordinacije, ili sta vec, i to mi se ne dopada, jer svaka iole renomiranija ordicija/specijalna bolnica/klinika ima sajt, kakav takav ali IMA... Ispravite me ako sajt postoji...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 16 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od Erata 27/9/2012, 10:27

Ni ja ništa nisam našla. Ma to je sve budalaština života mi. Da oplođavaju krave, ozbiljnije bi se odnosili!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 16 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od sareni leptir 27/9/2012, 10:40

erato ::Ni ja ništa nisam našla. Ma to je sve budalaština života mi. Da oplođavaju krave, ozbiljnije bi se odnosili!
ha ha...  b e nasmeja me ... u pravu si!ti dokle si stigla ,ne javljas se sta si jos radila... lol!
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 16 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od sareni leptir 27/9/2012, 10:44

http://www.ginekoloskaordinacijaviva.info/onama.html Shocked a da ono nisu mislili na ovu ordinaciju Kovacevic? ja sam ovo jedino nasla -----ali se zove VIVA,u njoj radi neka doktorka Kovacevic...?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 16 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od bak 27/9/2012, 11:00

Zene, da ne bi zatrpavale temu navijanjima, preslisavanjima i po stoti put istim pitanjima ima tema o klinikama

https://kutak.forumotion.com/f41-klinike-doktori

Tema za caskanje

https://kutak.forumotion.com/t2247p510-septembarska-jutra

tema za zene u postupku

https://kutak.forumotion.com/t2272p225-korak-po-korak-na-putu-do-bete

dajte da bar neka tema bude pregledna, sa informacijama, da se zene koje tek dolaze mogu ikako snaci.

Ovako dako isplivaju kroz more postova koji nemaju bas mnogo veze sa temom, nista nece naci

Sve smo mi nekad prvi put dosle ovde, zamislite da ama bas nista nismo mogli da nadjemo

Pozdrav
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 16 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od sareni leptir 27/9/2012, 11:22

ok...izvinjavam se...nije mi to bila namera da pisem na oovm forumu o toj ordinaciji ,vec sam komentarisala na koju sam kliniku naisla ...ok...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 16 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od darling_buds 27/9/2012, 21:43

BRBLJIVA76 ::ok...izvinjavam se...nije mi to bila namera da pisem na oovm forumu o toj ordinaciji ,vec sam komentarisala na koju sam kliniku naisla ...ok...

I ja se izvinjavam, nekako mi je pitanje vezano za nepoznatu privatnu ordinaciju koja se pojavila na tenderu za VTO bio deo ove nase price ovde. Tema o klinikama i doktorima nema nikakve informacije o ovoj klinici, a i spisak klinika je zastareo, nazalost. Cucemo uskoro, nadam se, sta se desava. Pozdrav!
darling_buds
darling_buds

Broj poruka : 181
Datum upisa : 24.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 16 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od bak 27/9/2012, 22:09

Pa bas zato sto ta tema nema info toj klinici, stavite ga vi, koje ste i pronasle tu info Wink

Nije samo rec o poslednjih par postova, nego se poslednjih nekoliko strana uglavnom caska, sto nije lose, ali nije bas ovo mesto za to. Sve treba da doprinesemo da bar ove informacione teme budu sto preglednije yes
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 16 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od JecaPereca 28/9/2012, 13:42

Tužna vest za sve nas koji čekamo tender...
Danas je oboren i ovaj novi, jer fond želi da preformuliše nabavku....
Tako da sad čekamo da se raspiše treći tender...
JecaPereca
JecaPereca

Broj poruka : 93
Datum upisa : 26.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 16 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od sareni leptir 28/9/2012, 20:08

uzas...i sta sad??? Sad affraid
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 16 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od sareni leptir 2/10/2012, 09:56

http://www.b92.net/zdravlje/roditeljstvo.php?yyyy=2012&mm=09&nav_id=647306 ovde ima nesto vezano za nas problem oko privatnika....
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 16 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od bak 5/10/2012, 18:57

Sad je na "Beogradskoj hronici " bio prilog o neuspelim tenderima, o tome da se zene okupljaju na forumima, kako se druze i razmenjuju iskustva, navijaju jedne za druge... Govorile su i neke zene
Al nista konkretno o tenderu, osim da je sramota sta se desava i da bi neko trebao da odgovara, to je bila Radina primedba
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 16 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od sareni leptir 5/10/2012, 19:16

..ja luuuuuuuuuudim i ludim i ludim i vec mi se sav zivot poremetio...neznam kako vi sve ovo podnosite ali ovo sto nam rade je uzasss! ne mogu vise ! Sad
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 16 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od JecaPereca 6/10/2012, 22:15

Za hroniku smo govorile, drugarica I ja. Konkretnih informacija Nije bilo jer fond nece da ih da. Poslednje sto su mi rekli u direkciji fonda je da se ceka novi tender, Kada prodje Osam dana od kad je oboren predhodni. U utorak bi mogao da se pojavi taj novi tender. Ljudi sa Rts-a su zainteresovani da prikazu nase probleme I pojedinacne ljudskih sudbine kako bi podigli svest javnosti.
JecaPereca
JecaPereca

Broj poruka : 93
Datum upisa : 26.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 16 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od hany 6/10/2012, 22:50

jel ima negde taj snimak na netu da se vidi
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 16 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od Ema78 6/10/2012, 23:02

Od kada sam u prici borbe protiv steriliteta, potpuno sam zabezeknuta odnosom kako stucne javnosti, tako i ove laicke ,prema nama. Boli me i odnos lekara, i to sto lekova nema,i sto nigde ne nailazimo na podrsku i razumevanje.

Godina beba, malo sutra !!! Kada uporedim cene kod nas i u inostranstvi, i usluge kod nas iu inostranstvu, mnogo se kajem sto sam ostala ovde, sto nisam kao student otisla sto dalje ...

Sto javno ne objave uslove tendera i rezultate, da vidimo gde je problem? Sto nigde nema cenovnika, koliko pojedine usluge kostaju, nego je sve po principu dogovora? Kod nas jedino odokativna metoda vazi.

Dodje mi da posaljem inspekciju u apoteku Igor, samo zbog kliznog cenovnika iako sam samo kod njih nasla klomifen...

Sto ne bude neka debata da se predstavnici RZZZO i privatnika da se javno suoce?
Na sva ova pitanja odgovor je isti- zato sto je najlakse zaraditi na tudjem ocaju i nesreci.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 16 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od JecaPereca 6/10/2012, 23:15

Ja Sam takodje revoltirana, ocajna I zgrozena za Ovo krako vreme. Mislim da moramo da se oglasimo I svi zajedno kazemo javnosti sve sto nam se desava, sve sa cime se susrecemo, kako nas pljackaju, ponizavaju, vredjaju osnovno ljudsko dostojanstvo... Mislim da nam je jedini Sansa da putem medija vrsimo sve cesci I sve jaci pritisak.
JecaPereca
JecaPereca

Broj poruka : 93
Datum upisa : 26.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 16 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od Gramatika 7/10/2012, 09:34

Zemljom Srbijom se tako raširilo licemerje i moralno posrtanje, naša priča je samo odlična ilustracija svega!
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 16 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od sareni leptir 7/10/2012, 09:46

ja bi krenula sa analizama za vto...pa cak i u drzavnim klinikama, s obzirom da se nista ne desava sa privatnicima.ali opet,s druge strane -cekanje mi ne gine ,mada nekako mislim da bi se pogubila (u silnom cekanju)-ako predam u drzavnoj klinici,posto koliko sam informisana -imaju u vidu i ove parove koji su vec na listi cekanja da prebace po privatnim klinikama...Mislim da je ipak bolje da sacekam privatnike...sta vi mislite?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 16 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od Gramatika 7/10/2012, 10:01

Brbljiva, ne znam, sama najbolje znaš. Mislim da bih ja, da sam u takvoj situaciji, ipak skupljala nalaze i predala papire i za državnu. Jer ako uopšte bude privatnika preko Fonda, nadam se da ćeš moći da ih izabereš.
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 16 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 26 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21 ... 26  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu