KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

+82
Afrodita
luckystar74
mamadabudem
bezdan
Sofija Veks
Ninche
ragaco
lilya
Vilhelmina
REAANITA
flipi
bobica83
bulevarka
menora72
tulumba
Niny
makimaki
tetreb
Erata
Vuchica
DMANA
Gramatika
makica84
ninica2
OKacica
ivi
dragana76ns
darling_buds
Ema78
*Maki*
anna
JecaPereca
anela
tolerantna
Anavi
KoMetaK
cekalica
sareni leptir
M.
HappyGirl
Cupava
Cranberry
daxi011
Mirjana
grudva
hany
JocY
Bokicalepotica
zabrinuta75
kristina33
maza1972
heart84
cvrle76
Dacaa
Mladenkar
Nina77
Aida
Marija86
sanja77
viktorija
BiKsi :)
elijana70
natalija
maja76
dr mali pariz
cici
djole42
Zaneta
bak
marrina
mala parizanka
nesalela
catherine290505
bebko
Struzzo
maša
bokica
Orline
maus
nabla
engimengi
maki82
86 posters

Strana 17 od 26 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 21 ... 26  Sledeći

Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 17 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od JecaPereca 7/10/2012, 10:20

Brbljiva, slobodno kreni sa analizama, I onako ti treba bar mesec dana, do tada ce se znati hoce li biti privatnika ili ne. A I Ako se odlucis za Drzavne kliniku, posle ces moci da se Prevacis u privatnu. Pre nedelju dana su mi u fondu pokazivali listu od 480 parova koji su preko kapaciteta drzavnih klinika, zbog toga je fond, kao I morao da poveca nabavku. E sad razmisli, Ako naprave tender , recimo za sesto parova, koliko tu jos prostrate ima, neck ih stotinak mesta, Zato pozuri...
JecaPereca
JecaPereca

Broj poruka : 93
Datum upisa : 26.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 17 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od sareni leptir 7/10/2012, 10:23

ali ko ti garantuje da mozes da biras privatnu ordinaciju? ..mene to plasi....ja da znam da ce se to tako odigrati sa privatnicima ,ja bi krenula sa papirima..ali,jos nesto-pa pobogu,neverujem da ce moci bas svaki par koji je u procesu vec,da bira privatnu ordinaciju.negde sam procitala da im je limit na 400 parova....neznam.. a nije ni fora da udjem u proces sa drzavnom klinikom,jer koliko sam upoznata-neke cure cekaju i po godinu dana,pa im zastare papiri ,itd,itd....(moj mm je jedva izlecio ureaplazmu,i zamisli ja predam papire i prodje 7,8 meseci-i on ponovi nalaz,koji nedaj boze -pokaze prisustvo bakterije,pa nam se oduzi ceo proces time .....i....sta sam uradila)...ma neznam,moje je takvo neko shvatanje,mozda gresim,zato i trazim savet.... zbunjen
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 17 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od sareni leptir 7/10/2012, 10:27

JecaPereca ::Brbljiva, slobodno kreni sa analizama, I onako ti treba bar mesec dana, do tada ce se znati hoce li biti privatnika ili ne. A I Ako se odlucis za Drzavne kliniku, posle ces moci da se Prevacis u privatnu. Pre nedelju dana su mi u fondu pokazivali listu od 480 parova koji su preko kapaciteta drzavnih klinika, zbog toga je fond, kao I morao da poveca nabavku. E sad razmisli, Ako naprave tender , recimo za sesto parova, koliko tu jos prostrate ima, neck ih stotinak mesta, Zato pozuri...
....ma nece oni odbiti nijedan par koji sa novim procesom zaokruzi privatnu kliniku,nego je pitanje dali i kada ce biti uopste pusteni privatnici...to me muci? to neko javno ne kaze ili nasim doktorima po domovima zdravlja ,da mozemo da krenemo sa analizama i da cemo moci posle da odaberemo privatnu kliniku? kako da krenem sa analizama ,kada na uputima mora da stoji ime klinike koju odaberes? Rolling Eyes
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 17 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od Gramatika 7/10/2012, 11:52

Brbljiva, to niko neće moći da ti kaže!
Sama proceni, samo da ti kažem, a ti se verovatno sećaš, ja sam potvrdu da ulazim u postupak dobila u januaru. Dobila poziv za 19. juL, a u julu su mi rekli da se odlaže i da ću dobiti novi poziv do kraja godine. A poziv još nisam dobila! Meni bi to bio prvi pokušaj o trošku fonda, a u aprilu punim 40! Srećom, mi smo odlučili da dok čekamo poziv probamo prirodnjak o svom trošku. I hvala Bogu što nismo čekali! Vreme je nešto čega nemamo na pretek, a procedura se oteže...
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 17 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od dragana76ns 7/10/2012, 13:30

Brbljiva, stvarno si brbljiva, kreni zeno sa analizama! Ne mogu da verujem, trazis savet od nas,devojke ti lepo kazu i ti opet vrtis isto pitanje po milioniti put u krug....meni je moja dr rekla predaj papire sto pre i cekaj privatnike........nemam ja sta tu da pametujem, tako sam uradila i cekam kao i tih 500 paravo.....Evo uzmi u razmatranje Gramin primer, izvini sto sam direktna i mozda gruba ali svi smo u istom ili slicnom sosu, tako da tebi curo nije najteze! Kreni u akciju, od cupkanja u mestu nemas nista

Devojke Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 17 543728
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 17 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od darling_buds 7/10/2012, 18:55

BRBLJIVA76 :: kako da krenem sa analizama ,kada na uputima mora da stoji ime klinike koju odaberes? Rolling Eyes

Draga Brbljivice nasa, nemoj da odugovlacis jer neces na kraju moci da upadnes ni u te sto ce se rasporediti po privatnim klinikama, a u nekom momentu mogu i da ukinu VTO o trosku drzave. Sto pre pocni, naravno da ce ti dati da ides privatno zato sto su drzavne klinike apsolutno prebukirane. Nemoj da cekas da to postanu i privatne, ako i kada ih odobre. Eto, to bi bio moj savet iz iskustva. I ako krenes, racunaj da ces cekati mesecima, ali bar ces poceti. Hajde, srecno, draga!

srcasti poljupci
darling_buds
darling_buds

Broj poruka : 181
Datum upisa : 24.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 17 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od JecaPereca 7/10/2012, 20:17

Upravo to sam zelela I Ja da ti kazem, javna nabavka se odnosi za tacan broj postupaka I ni jedan manje, ni jedan vise. Kada se to odradi, onda je potrebna nova nabavka I Tako u krug... Za ovaj tender koji visi u vazduhu ima vec 500 parova Na cekanju. Koju poznanicu su prosle godine prebacili Iz jevremove u visegradsku, Kada je obustavljena saradnja.
JecaPereca
JecaPereca

Broj poruka : 93
Datum upisa : 26.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 17 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od sareni leptir 7/10/2012, 20:45

dragana76ns ::Brbljiva, stvarno si brbljiva, kreni zeno sa analizama! Ne mogu da verujem, trazis savet od nas,devojke ti lepo kazu i ti opet vrtis isto pitanje po milioniti put u krug....meni je moja dr rekla predaj papire sto pre i cekaj privatnike........nemam ja sta tu da pametujem, tako sam uradila i cekam kao i tih 500 paravo.....Evo uzmi u razmatranje Gramin primer, izvini sto sam direktna i mozda gruba ali svi smo u istom ili slicnom sosu, tako da tebi curo nije najteze! Kreni u akciju, od cupkanja u mestu nemas nista

Devojke Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 17 543728
hvala drage moje,mislim da nema potrebe za ovakvim komentarima,ipak sam trazila samo savete....kad god krenem sa nekim pitanjima sto me muce i trazim savete,nailazim na kritike,zao mi je sto mislite da vrtim pricu u krug i da vam dosadjujem,i ne smatram ni najmanje da je samo meni ovde najteze---ipak sam samo savet trazila.svaka od nas zeli za sebe najbolje da odradi.Hvala veliko Dragana,ipak na savetu.cenim to....neznam cemu ovolika arogantnost na moje pitanje o drugim misljenjima.... Crying or Very sad
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 17 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od sareni leptir 7/10/2012, 20:49

darling_buds ::
BRBLJIVA76 :: kako da krenem sa analizama ,kada na uputima mora da stoji ime klinike koju odaberes? Rolling Eyes

Draga Brbljivice nasa, nemoj da odugovlacis jer neces na kraju moci da upadnes ni u te sto ce se rasporediti po privatnim klinikama, a u nekom momentu mogu i da ukinu VTO o trosku drzave. Sto pre pocni, naravno da ce ti dati da ides privatno zato sto su drzavne klinike apsolutno prebukirane. Nemoj da cekas da to postanu i privatne, ako i kada ih odobre. Eto, to bi bio moj savet iz iskustva. I ako krenes, racunaj da ces cekati mesecima, ali bar ces poceti. Hajde, srecno, draga!

srcasti poljupci
....ocigledno ce tako i biti,nema sta da se ceka onda ! osmeh srce
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 17 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od dragana76ns 7/10/2012, 21:51

Brljiva, vrati se nekih 10-tak stranica unazad, pa ces videti zasto sam ti ovako napisala....ispada da uopste ne citas savete devojaka, koje se trude i zele da ti pripomognu u TVOJOJ ODLUCI, a posto smo isto godiste mislim da vremena za gubljenje nemamo...sto se ranije prijavis,pre ces doci na red!
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 17 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od dragana76ns 7/10/2012, 21:55

BRBLJIVA76 :: kako da krenem sa analizama ,kada na uputima mora da stoji ime klinike koju odaberes? Rolling Eyes
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 17 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od ninica2 7/10/2012, 22:40

Brbljiva Dragana koliko vidim nije arogantna vec dobronamerna kao i ja sto sam ti vec pisala sta mozes da uradis,i stvarno se vrtimo u krug.Kad god odlucis da krenes nek bude srecno i bebicetno , sedi i procitaj prethodne stranice sve smo ti isto skoro pisale sestro slatka
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 17 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od sareni leptir 7/10/2012, 23:14

definnitivno krecem sa analizama,posle vasih poruka! mozda su mi bas ovakve reci vase -bile potrebne(da se malo probudim od ovog silnog cekanja ..i da krenem).ipak hvala,videcemo-..ko zna zasto je sve ovo dobro.dace Bog da se svakoj od nas smiri ova napetost,i da se ponovo sretnemo na ovim stranicama sa lepsim vestima.dosta nervoze. igra
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 17 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od darling_buds 8/10/2012, 19:11

BRBLJIVA76 ::definnitivno krecem sa analizama,posle vasih poruka! mozda su mi bas ovakve reci vase -bile potrebne(da se malo probudim od ovog silnog cekanja ..i da krenem).ipak hvala,videcemo-..ko zna zasto je sve ovo dobro.dace Bog da se svakoj od nas smiri ova napetost,i da se ponovo sretnemo na ovim stranicama sa lepsim vestima.dosta nervoze. igra

Samo kreni i ne brini. Mozes da radis analize gde hoces, nije ti to odabir klinike. Kliniku biras kad odes na prvu komisiju u Nemanjinu, ali do tada ima jos vremena. Budi hrabra sunny
darling_buds
darling_buds

Broj poruka : 181
Datum upisa : 24.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 17 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od Anavi 8/10/2012, 20:37

Evo ja ovu drugu radim u visegradskoj. Prvu sam radila u Jevremovoj , i nevidim za sada nikakvu razliku. Nisam htela da cekam privatnike.
U jevremovoj mi je radio Ljubic i aspiraciju i transfer, i ovde ce isto. Vec je sve dogovoreno po pocetku stimulacije.
Mislim da trebas da predas , pa bilo gde da radis, imas godina, a nemas bas vrremena.
To je moje licno misljenje , sto nemora da znaci da je ispravno .
Zelim ti srecu !
Anavi
Anavi

Broj poruka : 416
Godina : 47
Datum upisa : 16.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 17 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od sareni leptir 8/10/2012, 20:44

meni je prva komisija u mom gradu,a zatim druga mi je u Nisu,jer sam niski okrug...odatle pravac N.Sad-Betanija....u sredu odlazim po upute i vec tada moram da naglasim koju kliniku zelim....jer na uputima mora ime klinike da stoji.nakon toga na prvostepenoj komisiji,se definitivno odlucujem dali zaista zelim tu kliniku koju sam odabarala.tako je bar u mom gradu ceo taj protokol...sa BG,nemam veze i tamo nemam nikakvu komisiju. ljubav
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 17 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od Anavi 8/10/2012, 20:52

a sta fali betaniji ? i kako ti iz nisa ides u ns na drugostepenu. zar ne rade u nisu vto.
Anavi
Anavi

Broj poruka : 416
Godina : 47
Datum upisa : 16.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 17 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od sareni leptir 8/10/2012, 21:01

poslala sam ti pp
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 17 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od darling_buds 9/10/2012, 00:44

BRBLJIVA76 ::meni je prva komisija u mom gradu,a zatim druga mi je u Nisu,jer sam niski okrug...odatle pravac N.Sad-Betanija....u sredu odlazim po upute i vec tada moram da naglasim koju kliniku zelim....jer na uputima mora ime klinike da stoji.nakon toga na prvostepenoj komisiji,se definitivno odlucujem dali zaista zelim tu kliniku koju sam odabarala.tako je bar u mom gradu ceo taj protokol...sa BG,nemam veze i tamo nemam nikakvu komisiju. ljubav

Draga, takav protokol nije u redu, samo da znas. Znam da je borba sa sistemom nekad teska, ali ti biras komisiju tek kad skupis sve rezultate, koji mogu biti i od privatnika ili iz bilo koje drzavne ustanove. Znaci, mozes sve rezultate da uradis u Nisu, a da na komisiji zaokruzis Novi Sad, prosto ne moze niko drugacije da te natera, ti biras kliniku od onih koje se sad nude.
darling_buds
darling_buds

Broj poruka : 181
Datum upisa : 24.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 17 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od OKacica 9/10/2012, 09:29

Devojke, ja sam juce uzela upute za VTO, i dr me nije pitala nista oko izbora klinike gde bih to radila. Caskali smo neobavezno o tome, ali nista zvanicno nije na uputima.
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 17 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od sareni leptir 9/10/2012, 09:43

a jel ti pise ime klinike na uputima?ili...?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 17 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od OKacica 9/10/2012, 09:46

Ne pise, uputi se odnose na mesto gde cu raditi analize (brisevi-NF, hormoni-NF, hiv i ostalo-zavod u 29.novembra), i na svakom je naznaceno da se radi o analizama za VTO, ali izbor mesta za VTO ne pise, i bas mi je dr naglasila da se za kliniku odlucujem na komisiji.
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 17 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od Vuchica 9/10/2012, 09:49

Ime klinike ce ti pisati TEK na zelenom uputu kojim se upucujes na postupak, dakle posle obe komisije i poziva za pocetak postupka, taj uput se overava u socijalnom....
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 17 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od sareni leptir 9/10/2012, 09:51

ok,bas ti hvala!...u pravu si,tako je,ja sam pogresila-...radila sam jednu vto,ali sam skroz zaboravila da ide tako.....bas ti hvala!mislis li da ce oni dotle i znati za privatnike,mislim dok ne predas papire na komisiji?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 17 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od Gramatika 9/10/2012, 10:22

Vuchica ::Ime klinike ce ti pisati TEK na zelenom uputu kojim se upucujes na postupak, dakle posle obe komisije i poziva za pocetak postupka, taj uput se overava u socijalnom....

Sa mestima u unutrašnjosti je malo drugačije.
Na uputu za drugostepenu komisiju, za uz i spermogram koji se tom prilikom rade, mora da piše ime klinike. A to ne biraš, nego se zna po okrugu gde ideš na komisiju. Piše na sajtu Rzzzo.
Kada sam bila sa svim tim papirima na prvostepenoj komisiji, kada sam "birala" kliniku, dr mi je rekla da mogu da zaokružim samo Višegradsku.
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 17 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 17 od 26 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 21 ... 26  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu