KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

+82
Afrodita
luckystar74
mamadabudem
bezdan
Sofija Veks
Ninche
ragaco
lilya
Vilhelmina
REAANITA
flipi
bobica83
bulevarka
menora72
tulumba
Niny
makimaki
tetreb
Erata
Vuchica
DMANA
Gramatika
makica84
ninica2
OKacica
ivi
dragana76ns
darling_buds
Ema78
*Maki*
anna
JecaPereca
anela
tolerantna
Anavi
KoMetaK
cekalica
sareni leptir
M.
HappyGirl
Cupava
Cranberry
daxi011
Mirjana
grudva
hany
JocY
Bokicalepotica
zabrinuta75
kristina33
maza1972
heart84
cvrle76
Dacaa
Mladenkar
Nina77
Aida
Marija86
sanja77
viktorija
BiKsi :)
elijana70
natalija
maja76
dr mali pariz
cici
djole42
Zaneta
bak
marrina
mala parizanka
nesalela
catherine290505
bebko
Struzzo
maša
bokica
Orline
maus
nabla
engimengi
maki82
86 posters

Strana 7 od 26 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 16 ... 26  Sledeći

Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 7 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od hany 1/6/2011, 17:29

maza1972 ::Samo nalaze koji su nabrojani u onoj odluci RZZO,knjižice i lične karte,upute iz DZ.Nalaze ti vraćaju.Neznam tačno na šta misliš ?
mislila sam na to da li treba jos nesto pored knjizica i lk. znaci vracaju nalaze
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 7 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od hany 1/6/2011, 17:30

maza1972 ::Samo nalaze koji su nabrojani u onoj odluci RZZO,knjižice i lične karte,upute iz DZ.Nalaze ti vraćaju.Neznam tačno na šta misliš ?
gde planiras ti da radis vto i kod koga
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 7 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od maza1972 1/6/2011, 19:18

U spec.bolnici Beograd u Jovanovoj, a ti?Dokle ste stigli sa nalazima?Napiši nešto više o sebi,možeš na "koracima".
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 7 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od hany 2/6/2011, 06:39

maza1972 ::U spec.bolnici Beograd u Jovanovoj, a ti?Dokle ste stigli sa nalazima?Napiši nešto više o sebi,možeš na "koracima".
pisala sam vec negde Wink ,zavrsila sam sa nalazima i danas idem da predam, ja cu kod prof. Ljubica, imala sam dve vanmatericne nazalost tako da mi je sad ovo jedina opcija kod tebe sta je problem
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 7 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od maza1972 2/6/2011, 08:54

Još nije utvrđen ,svi nalazi ok,spermogr.-ok,trudnoće nema...39 god. srca
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 7 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od hany 9/6/2011, 18:58

maza1972 ::Samo nalaze koji su nabrojani u onoj odluci RZZO,knjižice i lične karte,upute iz DZ.Nalaze ti vraćaju.Neznam tačno na šta misliš ?
ja sam zvala visegradsku da ih pitam za drugu komisiju i rekli mi da donesem kopije nalaza,zanima me kad odnesem kopije da li oni meni tad rade uz i da li se dugo ceka,da li ce mi tad reci kad je komisija
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 7 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od maza1972 9/6/2011, 20:30

Hany,ako su vam rekli da ste na "portalu"(spisku),fotokopije možeš odneti svakog radnog dana osim četvrtka.Treba da dođete oboje i ponesete LK.i zdr.knjižice.Predajete fotokopije ,dobijete da popunite obrazac sa ličnim podacima i navedete izabranu kliniku za postupak.
Sve predate na šalteru i to je to.Onda čekate da vam jave kada je UZ.Mene su zvali na UZ posle nedelju dana od predaje dokumentacije,a odluku mi javili telefonom posle 3 dana od UZ.
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 7 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od hany 9/6/2011, 20:37

maza1972 ::Hany,ako su vam rekli da ste na "portalu"(spisku),fotokopije možeš odneti svakog radnog dana osim četvrtka.Treba da dođete oboje i ponesete LK.i zdr.knjižice.Predajete fotokopije ,dobijete da popunite obrazac sa ličnim podacima i navedete izabranu kliniku za postupak.
Sve predate na šalteru i to je to.Onda čekate da vam jave kada je UZ.Mene su zvali na UZ posle nedelju dana od predaje dokumentacije,a odluku mi javili telefonom posle 3 dana od UZ.
u sredu su mi rekli da sam na portalu a posto nisam u mogucnosti do ponedeljka da odem nadam se da nije kasno
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 7 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od hany 9/6/2011, 20:38

da li su tvom suprugu rekli da radi spermogram ponovo
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 7 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od maza1972 9/6/2011, 21:27

MM.je spermogram radio na Urološkoj klinici u Resavskoj,baš iz razloga da ne bi morao da ponavlja.Jer Komisija u Višegradskoj traži nalaz iz Urološke klinike.Ja sam se raspitala na forumu i tako smo uradili i nije radio ponovo.
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 7 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od hany 9/6/2011, 22:27

moj muz je radio u visegradskoj nadam se da ce mu priznati, a i uz sam radila kod njih pre par dana
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 7 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od Bokicalepotica 10/6/2011, 22:07

Ja sam zvala visegradsku pre nego sto sam bila na portalu i rekli su da priznaju spermogram iz privatne ordinacije,da ne mora da bude sa uroloske, da zbog toga ne vracaju sa komisije.E sad videcu definitivno na komisiji,ali danas sam predala nista nisu rekli.To sam pitala na br. tel. za vto.Pitala sam i za briseve posto mi isticu sutra hlam.mikop.urepl. da li moram da ponavljam rekli su ne mora vaze valjda za ceo jun a ne samo do 11.06. posto sam radila 11.03,kao za par dana nece praviti problem.E sad mozda to zavisi u cemu je inace problem.Kod mene su zapuseni jajovodi pa ih nece ni zanimati spermogram u smislu da bas mora sa uroloske.Mozda tamo gde je problem bas spermogram i traze sa uroloske.Ko ce ga znati.Ali razmisljam pa ja sam sve nalaze radila privatno nista nisam u drzavnoj radila i npr. HIV... itd. pa nisam isla na ifektivnu. zbunjen
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 7 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od hany 10/6/2011, 22:15

meni je dr napisao da se donese spermogram od biologa koji ce da radi vto, da li su tti rekli za koliko ce te zvati
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 7 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od Bokicalepotica 10/6/2011, 22:18

Inace ja sam danas predala u visegradsku papire za II komisiju i rekli mi: zvacemo vas za mesec dana a mozda i vise na komisiju odmori su affraid A ja se mislim pa zar odmori nisu u julu i avgustu,mislim sta ce biti tada?
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 7 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od hany 10/6/2011, 22:24

da meni je rekla isto mesec dana, ja mislim da ce to biti ranije za koju se se ti ustanovu odlucila i da li si ranije radila
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 7 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od grudva 10/6/2011, 22:30

bokice jesu odmori i nerade vto ja se cula sa n.f. rade komisije i to radili su samo utorkom a sada su uveli i pon i petak nerade samo vto sve ostalo radi cak mi se ucinilo da su rekli da u avg rade i pripreme za vto
bas bezveze da te ostave za komisiju do avgusta pojuri malo
ja se nadam da cu sve zavrsiti i oko 23-24.06. predati na 1 kom i odma u n.f. tamo sam cula da mnogo brze ide nego u visegradskoj
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 7 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od hany 10/6/2011, 22:36

za jevremovu znam da rade i leti vto, a i visegradska, koliko znam prosle godine je i n.f. radio leti jedna moja prijateljica je isla
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 7 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od grudva 10/6/2011, 22:40

n.f. neradi leti zbog vrucina i vecina klinika
ja sam se dvoumila izmedju jovanove i n.f. medjutim maza rece da neradi ni jovanova do sep tako da je svejedno
gde ti hany planiras da ides
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 7 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od hany 10/6/2011, 22:42

u jevremovoj pitala sam ih i rekli su mi da nema razloga da prekinu sa radom leti,a cekaj ko radi od lekara u jovanovoj., ja sam mislila da jovanova i jevremova je isto sad vidim da nije
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 7 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od grudva 10/6/2011, 22:45

dr radulovic u jovanovoj

grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 7 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od grudva 10/6/2011, 22:47

super znaci jevremova radi
ostali ne ja najverovatnije u n.f. pa cu cekati do sep nema veze cula sam da tamo radi jako dobar biolog neki milija neznam da niste culi vi za njega
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 7 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od hany 10/6/2011, 22:50

radi jevremova, jesi ti predala papire
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 7 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od Bokicalepotica 10/6/2011, 22:53

Ja cu raditi u Jevremovoj vto.Nego samo da zavrsim tu komisiju,jurim nesto valjda cu uspeti.Super sto rade preko leta u jevremovoj vto,ali ipak ne znam za koji ce se protokol dr opredeliti.
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 7 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od grudva 10/6/2011, 22:54

mm danas popio poslednji antibiotik pa u petak sledeci radi opet ureaplazmu u utorak njverovatnije gotovi nalazi pa idemo u rzzzo,posle u nf
koliko treba kad se prodje komisija u rzzzo da nas pozovu iz nf
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 7 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od hany 10/6/2011, 22:56

Bokicalepotica ::Ja cu raditi u Jevremovoj vto.Nego samo da zavrsim tu komisiju,jurim nesto valjda cu uspeti.Super sto rade preko leta u jevremovoj vto,ali ipak ne znam za koji ce se protokol dr opredeliti.
mesec dana ce brzo proci tako da cu da sacekam nije problem Wink opusteno neka ide sve svojim tokom
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 7 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 26 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 16 ... 26  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu