KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

+82
Afrodita
luckystar74
mamadabudem
bezdan
Sofija Veks
Ninche
ragaco
lilya
Vilhelmina
REAANITA
flipi
bobica83
bulevarka
menora72
tulumba
Niny
makimaki
tetreb
Erata
Vuchica
DMANA
Gramatika
makica84
ninica2
OKacica
ivi
dragana76ns
darling_buds
Ema78
*Maki*
anna
JecaPereca
anela
tolerantna
Anavi
KoMetaK
cekalica
sareni leptir
M.
HappyGirl
Cupava
Cranberry
daxi011
Mirjana
grudva
hany
JocY
Bokicalepotica
zabrinuta75
kristina33
maza1972
heart84
cvrle76
Dacaa
Mladenkar
Nina77
Aida
Marija86
sanja77
viktorija
BiKsi :)
elijana70
natalija
maja76
dr mali pariz
cici
djole42
Zaneta
bak
marrina
mala parizanka
nesalela
catherine290505
bebko
Struzzo
maša
bokica
Orline
maus
nabla
engimengi
maki82
86 posters

Strana 6 od 26 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 16 ... 26  Sledeći

Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 6 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od Marija86 30/9/2010, 14:58

pa moguce..inace u sledecei petak idemo na konsultacije sa svim rezultatima i onda pravac overavanje i predavanje...
hvalaaaa srca1
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 6 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od Aida 2/12/2010, 16:28

Pa drage moje kako ste, imam jedno pitanje za vas i odgovor mi treba danas ako neko može da mi odgovori. Da li kad predajem uput na zavod u svojoj filijali i konkretno u Beograu u Gku mora i muž da ima overenu knjižicu. Za mene znam da moram da imam i to je u redu ali za njega ne znam. Inače ja sam radila jednu Vto isto o trošku fonda i sve to prošla ali pojma nemam da li sam prilagala i muževljevu knjižicu. Inače planiram ponovo u Jevremovoj... Ljubim vas i puno sam vam unapred zahvalna....
Aida
Aida

Broj poruka : 154
Godina : 47
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 6 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od bak 2/12/2010, 18:16

Aida, ne trebe, niko te ni ne pita za muza.
Moras kasnije, za drugostepenu. Barem u Frontu na komisiji traze muzevljevu knjizicu.
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 6 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od Nina77 2/12/2010, 19:45

Ja sam bila u Visegradskoj i nisu trazili njegovu knjizicu

Nina77

Broj poruka : 14
Datum upisa : 14.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 6 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od Aida 7/12/2010, 17:05

E narode hvala na brzim odgovorima, bilo je kako ste mi i rekli. Nije mi trebala knjižica za muža završila sam u zavod u mom okrugu sad čekam da se pojavim u Bg u Kliničkom na portalu. Prošli put kada sam zvala bilo je brže nego sad pomislih da je sad veća gužva zato što su mi rekli tek za nedelju dana ću biti na portalu.
Aida
Aida

Broj poruka : 154
Godina : 47
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 6 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od Mladenkar 27/3/2011, 19:47

Cao devojke,ja sa nova i sutra treba da predajem papire za vto al me zbunjuje gde ih predajem dal u front il rzzo? koliko se ceka odgovor i kako dalje ako je neko tu da mi pojasni...POZZZZ

Mladenkar

Broj poruka : 1
Datum upisa : 27.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 6 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od Dacaa 18/4/2011, 07:23

bebko ::Prvi korak je prijavljivanje u KC i oni bi trebalo da kazu kada zaseda njihova Komisija za VTO.

Onda kod ginekologa u DZ po upute za analize sa sajta RZZO.

Sa svim tim analizama,opet kod gin u DZ.Tada on daje "uput lekarskoj komisiji" pri Fondu (odrazac 30-12) i plavi uput "uput doktoru specijalisti" (obrazac 30-10) za komisiju KC.

Sa tim uputima i analizama kod Fonda.Njihova lekarska komisija overava "plavi uput" i daje MLK-11 obrazac na kome pise,osim licnih podataka, da se pacijent upucuje Komisiji za VTO KC i za koju se kliniku odlucimo (samo jedna klinika).

Sledi Komisija za VTO KC.Ona gleda hormone i ostale nalaze (HSG,histero,laparo,AIH i sta je sve radjeno do tada...).Kada sam ja bila,celoj grupi ( a bilo nas je desetak) nisu radili UZ i spermogram jer smo svi imali te nalaze ne starije od mesec dana. I da mere visinu i tezinu da bi izracunali BMI.

Oni daju pozitivno(ili negativno) misljenje.Od papira koje daju je "izvestaj komisije za vantelesnu oplodnju" i "potvrdu o evidenciji osiguranog lica u zdravstvenoj ustanovi za listu cekanja".Kod njih se jos jednom potvrdjuje izabrana klinika.

E onda se ceka...Da pozovu iz Fonda sa obavestenjem kada treba da se javite izabranoj klinici.(Mene su iz Jevremove zvali pre Fonda da kazu da im je stiglo moje odobrenje da sam kod njih)

Sa pozivnim pismom iz Fonda,kod ginekologa po zeleni uput "uput za stacionarno lecenje" za izabranu kliniku (obrazac 30-11) i uput lekarskoj komisiji pri Fondu koja overava taj zeleni.

Opet u Fond.Njihova komisija overava zeleni uput i daje MLK-12 obrazac kojim se upucuje u izabranu kliniku.

Na kraju su konsultacije na klinici i dalji dogovor o postupku...

E sad,meni iz Jevremove nisu trazili nista dodatno od analiza, verovatno jer sam njihov pacijent od 2006. i od tada smo odradili gomilu svakakvih analiza (hormone i hormone...,ogtt,autoimuna antitela,trombofilije,kariotipizaciju i jos dosta toga)

Nadam se da nisam nesto zaboravila i puno zakomplikovala Embarassed sa svim tim uputima.
c c v v v c c c c c c c

Devojke interesuje me da li je ovo jos uvek tako?Mislim na obrazac 30-12 i 30-10?Danas idem kod mog gin.a on je prilicno ne upucen!Mislim da cu promeniti gin.posle svega ovoga.Covek jednostavno nije obavesten i uopste se ne trudi.Ja kao pacijent trba da trazim po internetu koji obrazac?!Danas treba da mu kazem sta i jos treba.Inace mi smo se odlucili za Genezis i dr.Kopitovic.Njen sam pacijent.Nadam se da ce mo uraditi nesto pre godisnjih odmora
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 6 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od cvrle76 18/4/2011, 10:56

dacco, još uvek je ista procedura!!!! moj ginekolog u DZ je isto katastrofa!!!! već mi je dva puta davao pogrešne papire, i svaki put treba kao inspektor da gledam šta on piše i da ga ispravljam!!!!! c c c c c fd fd fd

prema tome, nemoj se nervirati!!! samo polako i korak po korak..... v
cvrle76
cvrle76

Broj poruka : 543
Location : novi sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 6 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od Dacaa 18/4/2011, 13:59

Hvala ti Cvrle.Ma samo se nerviram...Evo sad mi javlja sestra da nije ni pogledao bris vs,koji je trebao biti gotov,jos dala prosli utorak!Jos mu lepo kazem ajde da uradim privatno ide brze gotovo za tri dana,a ne hoce on da uradi!Sutra treba da idem na komisiju sve gotovo a on covek kulira v b c Ma samo da krene to sve da prodje ovo zezanje i te komisije...hvla jos jednom zagrljaj
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 6 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od heart84 18/4/2011, 15:26

Drage moje sad nesto citam, da li meni uopste vredi pokusavati preko drzave kad vidim da odbijaju zbog spermograma, moj dragi ima samo 3 miliona, pokretnih 18 % pa nas ce odmah da olade
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 6 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od cvrle76 18/4/2011, 17:41

heart84, koliko sam ja uspela da ukapiram bitno je da ima zivih spermatozoid . i mm je imao los spermogram i prosli smo komisiju.... los spermogram je uzrok neplodnosti i razlog za vto!
cvrle76
cvrle76

Broj poruka : 543
Location : novi sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 6 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od maza1972 4/5/2011, 19:37

Veeeliki pozdrav svima
Pratim vas na drugim temama i imam jednu dilemu oko toga za koju kliniku da se odlučim za VTO(prvi put o trošku fonda).
Imam negativna iskustva sa N.Frontom,nekako su nezainteresovani,nezna se koji te doktor vodi.Pokušala sam IUI kod njih,pa se svelo na praćenje folikula...doktor "ćutolog",na kraju ništa od IUI.
Inače,nalazi su nam "dobri", godine nisu ,ja- 38,mm.-37.
Inače,uvek me doktori ispraćaju sa rečima "dobri su vam nalazi,možete vi to i prirodno"
Sutra sam u akciji za uput za Nemanjinu i koliko se sećam tamo treba da se izjasnim za kliniku tako da mi je baš hitno ff
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 6 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od kristina33 4/5/2011, 21:11

Mazo to moras sama da odlucis.
Imas teme o svim klinikama pa malo iscitaj iskustva i donesi odluku.
Svaka od nas ce ti preporuciti kliniku u kojoj je zadovoljna ili gde je uspela, sto ne znaci da ce i tebi ta ista klinika odgovarati i doneti srecu.
kristina33
kristina33

Broj poruka : 619
Godina : 49
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 6 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od maza1972 5/5/2011, 20:22

Danas sam bila da uzmem uput za Nemanjinu i dr.mi napisala na plavom uputu (obrazac 03-2),
Zdr. ustanovi:RZZO Komisija za VTO IGA.
Da li je to pravi uput ,inače ću na komisiju u Klinički centar-Višegradska,a postupak u Klinici Beograd u Jovanovoj.Molim brz odgovor,danas sam čekala 4 sata za ovaj uput,i ako nije to onaj pravi, stvarno ... affraid c c c c
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 6 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od zabrinuta75 6/5/2011, 16:37

Mazo, koliko se ja sećam, treba ti plavi uput (zeleni će ti trebati kasnije za sam postupak u Jovanovoj). Za Nemanjinu ti trebaju lična karta i tvoja i suprugova i tvoja zdravstvena knjižica. Ne morate oboje da idete. Za Višegradsku ti treba potvrda iz Nemanjine, fotokopija dokumentacije, uput za UZ i za supruga uput za spermogram (ako već nemate spermogram iz Urološke klinike pri Kliničkom centru Srbije).

Srećno!
zabrinuta75
zabrinuta75

Broj poruka : 16
Godina : 48
Datum upisa : 07.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 6 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od maza1972 7/5/2011, 17:11

E,da vam se javim...Na putu sam, pa sa malim zakašnjenjem...Juče smo završili u Nemanjinoj,bez ikakvih problema,nisu nam trazili lične karte,jako su ljubazni i brzi ,za 40 min smo sve završili.Imam jednu novost-Na spisku klinika za postupak su prekrizili Kliniku Ivanović Shocked Shocked Shocked Neko je na forumu pomenuo da nerade više preko Fonda ,pa izgleda da je tako.
Spermogram imamo "svez", baš iz Urološke, ali ćemo ipak obezbediti uput.Inače, treba da zovem komisiju u Višegradskoj u četvrtak,jel ste i vi zvale da vam zakazu??? sunny
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 6 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od Bokicalepotica 26/5/2011, 21:20

Zabrinuta,molim te posto ti verovatno znas da li mm moze da donese u visegradsku na komisiju spermogram iz privatne klinike ili mora da radi na uroloskoj klinici.Danas sam zvala urolosku u kcs i rekli su mi da pre nego sto kod njih uradi spermogram moramo zakazati pregled kod urologa,ne znam ni to koliko se dugo ceka na taj pregled posto bi sto pre da predam u nemanjinu zbog briseva da mi neisteknu .Zar se neda samo sperma??????
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 6 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od JocY 26/5/2011, 22:06

Bokice za komisiju u Frontu ne mora spermogram iz uroloske ali se radi na sam dan komisije na licu mesta (tebi rade UZ a on spermogram) vid,i izvagaj sta ti je bolja opcija, ako je spermogram ok sto da ne i komisija u Frontu kod njih odmah znas da li si prosla.
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 6 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od maza1972 27/5/2011, 15:58

Prošli smo drugostepenu igra igra igra b b b f f f
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 6 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od JocY 27/5/2011, 16:40

Bravo mazo nisam ni sumnjala da ce biti drugacije zagrljaj
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 6 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od maza1972 27/5/2011, 16:45

Joj ,kad preživeh onaj UZ u utorak i ovo čekanje... srce Baš dalas na poslu mislim i pravim kombinacije u slučaju da nas odbiju... srce ipak ja nemam baš puno vremena (39. u julu)
Za postupak sam izabrala Spec.bolnicu Beograd,jel ima nekih iskustava ,skorijih... d sestro slatka
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 6 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od hany 1/6/2011, 08:32

[quote="maza1972"]Joj ,kad preživeh onaj UZ u utorak i ovo čekanje... srce Baš dalas na poslu mislim i pravim kombinacije u slučaju da nas odbiju... srce ipak ja nemam baš puno vremena (39. u julu)
Za postupak sam izabrala Spec.bolnicu Beograd,jel ima nekih iskustava ,skorijih... d sestro slatka [/quo
posle nemanjine nakon koliko si isla na komisiju u visegradsku ,da li te oni zovu ili zakazujes
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 6 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od maza1972 1/6/2011, 12:00

Hany,sad kucam sa posla ,pa nemam onaj moj kalendar u koji sve beležim oko VTO postupka,napisaću ti po sećanju.
Sve ukupno od Nemanjine do rešenja drugostepene prošlo je 25 dana.
6.maja smo bili u Nemanjinoj
12.maja ja zvala Višegradsku da proverim da li smo na "portalu"
17.maja predali papire za drugostepenu u Višegradskoj
24.maja drugostepena ultrazvuk-Višegradska
30.maja zvali da jave da smo prošli
31.maja zvali iz Nemanjine da nam jave da imamo zakazan termin u klinici.
-Oni zovu dan ranije za ultrazvuk.
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 6 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od hany 1/6/2011, 12:52

maza1972 ::Hany,sad kucam sa posla ,pa nemam onaj moj kalendar u koji sve beležim oko VTO postupka,napisaću ti po sećanju.
Sve ukupno od Nemanjine do rešenja drugostepene prošlo je 25 dana.
6.maja smo bili u Nemanjinoj
12.maja ja zvala Višegradsku da proverim da li smo na "portalu"
17.maja predali papire za drugostepenu u Višegradskoj
24.maja drugostepena ultrazvuk-Višegradska
30.maja zvali da jave da smo prošli
31.maja zvali iz Nemanjine da nam jave da imamo zakazan termin u klinici.
-Oni zovu dan ranije za ultrazvuk.
hvalaaa ti ,sta si predala od papira u nemanjinuja treba da predam, cula sam licne karte i knjizice trebaju da li treba jos nesto
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 6 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od maza1972 1/6/2011, 17:16

Samo nalaze koji su nabrojani u onoj odluci RZZO,knjižice i lične karte,upute iz DZ.Nalaze ti vraćaju.Neznam tačno na šta misliš ?
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama? - Page 6 Empty Re: Vto o trošku rzzo u privatnim klinikama?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 26 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 16 ... 26  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu