KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sterilitet kod prijatelja i poznanika koji su nedovoljno inf

+2
zalosna_sova
Sami
6 posters

Ići dole

Sterilitet kod prijatelja i poznanika koji su nedovoljno inf Empty Sterilitet kod prijatelja i poznanika koji su nedovoljno inf

Počalji od Sami 16/4/2009, 12:27

Otvorila bi ovu temu:
Danas sam se srela sa jednom curom koja je u braku 7 god,a nemaju i nemogu da ostvare svoj cilj.
Tu curu sam upoznala pre mjesec dana i razmjenile smo si brojeve tel..
i od jucer me stalno zove da se danas nademo u gradu da mi pokazeme muzev nalaz,nazalast taj nalaz je uraden u nasem Domu zdravlja i uraden je ni pravo ni krivo nista nisam razumila.
Pa bi vas molila ako neko zna (nemam vremena trazit)da mi ovdi napise u koju grupu spada njenog muza nalaz(nepise na nalazu)
Viskoznost-2
Volumen-3ml
Pokretljivost-2
spermatozoida-39,000 000
Samo to pise na njegovom nalazu,cura nema net i jako je malo informirana sto se tice steriliteta bilo koje vrste.
Ovi dana sam u velikoj guzvi i nestizem svagdje ali sam tu za vikend,pa cu da pisem malo vise o ovom bracnom paru a do tad bi molila ako neko zna da protumaci ovaj nalaz neka pise.Hvala u njihovo ime
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sterilitet kod prijatelja i poznanika koji su nedovoljno inf Empty Re: Sterilitet kod prijatelja i poznanika koji su nedovoljno inf

Počalji od Sami 18/4/2009, 21:05

Crying or Very sad Zar niko nije imao nista da kaže na ovu temu ili pričicu No
Drage moje forumašice ja sam baš htjela da čujem vaše mišljenje
ali vidim niko se nije usudio ništa napisat Very Happy
Ovako ova djevojka nema net No niti mogucnost da bilo sto sazna o sterilitetu,
nazalost u nasem Domu zdravlja Doktor je radio ovaj nalaz njenog muza affraid affraid
Kad sam to čula bila sam zaprepastena affraid affraid affraid
U nasem domu zdr.. se to ne radi kao prvo a kao drugo jos joj nije htio ni potpisati taj nalaz i ona se ljutila i pristao je potpisat,a trece jako mnogo joj je naplatio taj nalaz Sad jadna ona Crying or Very sad a na nalazu nista i ne pise sto bi bilo vredno da se zna,sve sam vam vec gore napisala.
Djevojka me slucajno upoznala njen svekar i mm su kolege pa smo se obilazili skoro i tako da samo se nas dve upoznale,a ona je znala za mene i jedva cekala da se upoznamo i da se ispricamo v
Predlozila sam joj da ponove muzev nalaz i to u Kantonalnoj pa ce tad znati sto dalje.
Trenutno je isla kod neke zene namestati maternicu i ocekuje rezultate,
predlozila sam joj Slobodana Tesica,naravno ako muzev nalaz bude uredu.
Sad sam vam malo opsirnije pisala i ocekujem vasa misljenja?Dali kod vas ili u vasoj okolini postji ovako slicni slucajeva?
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sterilitet kod prijatelja i poznanika koji su nedovoljno inf Empty Re: Sterilitet kod prijatelja i poznanika koji su nedovoljno inf

Počalji od zalosna_sova 19/4/2009, 11:10

Uh draga ja tek sad videla tvoju poruku Embarassed Pravo da ti kazem i ne razumem se ali recimo i moj m je imao volumen 1.5 ali kazu da to nema veze vec pokretljivost. Pa popravio je pomocu aminokiselina i vitamina. I to doooobro je popravio sa 12 % progesivno pokretnih ukupno 20 % skocilo je na 55 % pokrenih i mi napravismo bebu lol! Jedino da pokusaju da je poprave sa vitaminima, ne moze da skodi, moze samo da pomogne. ljubav Zelim im ooogroman uspeh!!!!
zalosna_sova
zalosna_sova

Broj poruka : 505
Godina : 48
Location : Novi Beograd - Blokovi
Datum upisa : 30.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sterilitet kod prijatelja i poznanika koji su nedovoljno inf Empty Re: Sterilitet kod prijatelja i poznanika koji su nedovoljno inf

Počalji od Gala 19/4/2009, 19:17

Ni ja nisam videla ovu tyemu, sorry.
39 miliona je dobar rezultat, a sto se rice pokretljivosti nisam bas razumela sta je to 2? Jel 2%? To mi je cini mi se malo...
Sto se tice Tesica, kao sto sam vec rekla , njega bih zaobisla u sirokom luku!
To iz iskustva govorim!
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sterilitet kod prijatelja i poznanika koji su nedovoljno inf Empty Re: Sterilitet kod prijatelja i poznanika koji su nedovoljno inf

Počalji od Sami 20/4/2009, 15:52

E pa neznam ni ja tako pise na nalazu Pokretljivost 2 nema 2%!
Kao sto sam vec rekla u nasem domu zdravlja se nerade takvi nalazi zbunjen
Ako stanje njenog muza bude odgovarajuce ja bi ipak da proba kod Tr.Tesica
ili Gala imas li ti nekog travara da predlozis ali da radi i u BiH
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sterilitet kod prijatelja i poznanika koji su nedovoljno inf Empty Re: Sterilitet kod prijatelja i poznanika koji su nedovoljno inf

Počalji od Gala 20/4/2009, 20:00

Stvar je u tome da ja ne verujem u travare, tako da stvarno ne mogu nikoga da joj preporucim! Vise verujem medicini i lekarima!
A ako ona veruje u to, mozes potraziti na internetu ili u serbiancafeu pdf. neplodnost tamo je vise puta pisano o travarima, i nekom eliksiru...
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sterilitet kod prijatelja i poznanika koji su nedovoljno inf Empty Re: Sterilitet kod prijatelja i poznanika koji su nedovoljno inf

Počalji od nabla 20/4/2009, 22:35

sami ::E pa neznam ni ja tako pise na nalazu Pokretljivost 2 nema 2%!

Moguce je da oznaka "2", se ne odnosi na procenat nego je kodirana, npr oznaka 1= progresivno pokretljivi; 2= pokretljivi 3=slabo pokretljivi (sad lupam, ali moguce je da je karakteristika "pokretljivost" kodirana brojcanom oznakom)
Znam da sam vidjala da su neke devojke prijavljivale takve oznake...
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sterilitet kod prijatelja i poznanika koji su nedovoljno inf Empty Re: Sterilitet kod prijatelja i poznanika koji su nedovoljno inf

Počalji od Hitron-Luka 9/5/2009, 19:37

Sami curo draga ja tek sad na ovo naidje
daj molim te nek ta tvoja ponovi ove rezultate al u nekoj ozbiljnijoj klinici
i nek se mane tih sto namestaju ovo ili ono i tog Tesica prevaranta...
Ne zasluzuje da u opste bude pomenut ,hostapler jedan Mad Mad Mad
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sterilitet kod prijatelja i poznanika koji su nedovoljno inf Empty Re: Sterilitet kod prijatelja i poznanika koji su nedovoljno inf

Počalji od Sami 9/5/2009, 22:11

E ja bila zaboravila da sam postavila ovu temu sorry Embarassed
Cura o kojoj sam pisala se malo umirila i ja odma bacila u zaborav Embarassed
Ali mislim da nece, nezeli ili nezna ja sam joj izvukla dosta stvari sa neta i mislila joj poslati, urucit ili jednostavno da se nademo i da joj dam to i pojasnim neke stvari ona mi rece da malo sacekam i da ne zeli da gubi nadu i vjeru u ove stvari koje sad trenutno radi Rolling Eyes
I zato sam ju pustila na miru,neka se nada kad vec postoji u njoj nada a ako me opet zamoli za uslugu rado cu joj pomoci,ali nemjesam se dok ona sama ne pozeli da joj pomognem.
Mozda cura misli kad nemoze sebi pomoci i pronaci pravo rjesenje da meni pomogne,
koce ga znati.
Djevojke ipak hvala vam puno i u moje i u njeno ime ljubav
A ako imate jos sta reci na ovu temu slobodno izvolite igra
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sterilitet kod prijatelja i poznanika koji su nedovoljno inf Empty Re: Sterilitet kod prijatelja i poznanika koji su nedovoljno inf

Počalji od nesalela 9/5/2009, 22:33

Samo bih se složila sa Galom da tzv. uspešnog travara Tešića treba zaobilaziti u širokom krugu.......To je samo mamipara, nema od toga leba.... No No No
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sterilitet kod prijatelja i poznanika koji su nedovoljno inf Empty Re: Sterilitet kod prijatelja i poznanika koji su nedovoljno inf

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu