KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

+34
black magic woman
Mini
kasia
nena beba
HappyGirl
Sami
bebko
dolores
dejna
bokica
thaia
Mishesa
vremejezabebe
nevena50
logona
lavica
Cupava
Kata
nina68
Anuska
tanja68
maša
Jelence
nevena.50
maus
Orline
kristina33
Gala
rikikiki
Lada
Jeckie
Lily
zalosna_sova
nabla
38 posters

Strana 28 od 35 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 31 ... 35  Sledeći

Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 28 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od tanja68 7/6/2009, 14:26

Nabla:
Oš da kažeš da je stvarno uslužno napravio bebca? Laughing


HAHAHA Nablice to ces morati njega da pitas  b ne drzim mu ja svecu v mada.....  b


Sad me Nablice baci u razmisljanje sreca
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 28 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od bokica 7/6/2009, 18:30

Ja se Nabla ne secam tog detalja sa usluznim, znam da je stvarno potpuno opicen, ali mi je to simpaticno kod njega

Evo cak je super ortak i sa one dve dr iz DZ Novi Beograd - slucaj bebe
mozda je on sam Tomica
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 28 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od tanja68 7/6/2009, 18:34

HAHAHA pa na to sam ja i mislila kad sam rekla da govori istinu  b a o tome sta radi i sa kim bas i ne zalazim u te teme jer to mu dodje mnogo licno.
Ne garantujem ja ni za mm a kamoli za tudjeg b
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 28 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od vremejezabebe 7/6/2009, 19:18

bmw mislim da nema trenutno resenja za urasle dlake jer od depilacije dlaka oslabi i nemoze da probije kozu pa zato urasta ,jedino da radis piling nogu sa nekim abrazivnim pilingom za telo i sa sto hrapavijom rukavicom a nemoj nikako da vadis pincetom jer pravis kao ogrebotinu a to tesko zarasta na nozi ljubav
nego devojke evo 10 suprefakt kasni mi vec 4 dana neznam sta da radim ,mislite da moze da bude neka cista??????????????? tuga

vremejezabebe

Broj poruka : 609
Godina : 42
Location : negde tu iza duge
Datum upisa : 30.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 28 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 7/6/2009, 19:41

Obozavam ovaj chat  b v igra
Paralelno se vodi prica o uraslim dlakama i usluznom pravljenju bebaca
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 28 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 7/6/2009, 19:43

vremejezabebe, ja stvarno ne znam, nikad nisam bila na Suprefactu, ajde neko pametniji... Rolling Eyes
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 28 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 7/6/2009, 19:55

orline ::Obozavam ovaj chat  b v igra
Paralelno se vodi prica o uraslim dlakama i usluznom pravljenju bebaca
zaboravila si i na suprefact  b

Vreme, desava se da kasni par dana od suprefakta, evo bas mi se drugarica neki dan zalila da M nema, ja je naplasih da je mozda folikularna cista, kad ono dobila jutros. U medjuvremenu je zvala i Ivanovice i rekli su da se desava da M kasni od suprefakta.
Strpi se jos malo, pa krece pravo rokanje b
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 28 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od dejna 8/6/2009, 06:19

vreme je za bebe, meni je danas 13-ti dan superfakta i meni je kasnio m.c .
prvo se pojave neki rozikasto -braon tragovi,to traje neki dan,pa tek onda krene prava vestica . Razz ne brini! samo opusteno Wink

Mene je i Nabla malo smirila vezano za Superfakt i njegovo delovanje doktor

Pozz
love
dejna
dejna

Broj poruka : 338
Location : smederevo
Datum upisa : 22.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 28 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 8/6/2009, 06:53

U, al nas je Goca skrkala sve pred kraj sezone... lol! , sve jedna za drugom likeit
Dejna, ja nesto ne videh tvoj dnevnik? Ili i ti, kao i ja, nemas hrabrosti za to v
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 28 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od vremejezabebe 8/6/2009, 10:30

vas dve ste lude  b ,a ja sam dobila jutros odnosno jos sinoc pomalo to mi je danas 11 dan suprefakta pa mi rekose u petak da se jvim i hormone da izvadim sad su me skroz zbunili ja sam mislila odma sutra idem kad sestra rece u petak ,jer zna neko nesto zasto takav raspored ??? fd

vremejezabebe

Broj poruka : 609
Godina : 42
Location : negde tu iza duge
Datum upisa : 30.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 28 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od tanja68 8/6/2009, 10:38

Pa i ja sam tako u stimulisanom IVF-u vadila hormone lh i e2 6.dc. Jel kod tebe stimulisani? Jel to onda 6.dc ako se od sinoc racuna?
Kod mene je bilo tako a 2.dc sam krenula sa gonalima.
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 28 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Lily 8/6/2009, 12:23

...istraživala slučaj dr. Ivica..tamo....pa, kako to bez mene da prođe...hahaha...workshopovi...sa amniocintezom...pa, nema te sile koja će me odvesti na amnc...ako testovi ukazuju na minimum rizika....

Što ste bile blage?........Samo pratiti njegov poslednji post...i rečeniči sklop...ja bih ga raskomdala..ali, ne što drugačije misli, već što mora da bude "pismen", ali i bez diplome.... i umno jak, da komunicira na forumu..da se suprotstavi i da valjano odbrani svoj stav! Zato bih mu pokazala sve rečenične sintagme, njegove uzročno-odnosne rečenice...koje čak nisu svedene ni na floskule, nego na praznu truć-tuć pričicu...
Al, neću sada...budem mirna....Ovako, malo mi skreće pažnju....
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 28 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od kristina33 8/6/2009, 12:46

vremejezabebe vreme je i da se malo opustis i prepustis, pusti Gocu da radi svoj posao, a ti razmisljaj kako ces uzivati 9 meseci i kasnije ceo zivot. Ako su ti rekli da u petak vadis hormone, onda to sigurno tako treba. Samo se opusti i sve ce biti ok. ljubav
kristina33
kristina33

Broj poruka : 619
Godina : 49
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 28 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od vremejezabebe 8/6/2009, 16:12

naravno pokusavam da budem ok ,tanja 68 meni nisu rekli da pocnem sa gonalima niti ikakvom stimulacijom samo do petka suprefak a da u petak je skoro 6 dan ciklusa
zbunjen
lili dobro dosla odnosno dobrodosli sad ste u vecem broju molitva trudnica

vremejezabebe

Broj poruka : 609
Godina : 42
Location : negde tu iza duge
Datum upisa : 30.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 28 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od bokica 8/6/2009, 16:22

Liki, mi besposlene zene dok tebe nije bilo malo smo tracarile.
Tako doso i dragi nam Ivko na tapet.
Ja nisam htela mnogo da ga diram, da ne bude da stalno kritikujem, kad ono BMW raspalila po coveku. Zivog ga nagrdi i on pobeze.
Tanja se malo sazalila, ali i nju smo ubedile da preboli taj gubitak
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 28 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od tanja68 8/6/2009, 17:12

bokica:
Tanja se malo sazalila, ali i nju smo ubedile da preboli taj gubitak

Varas se Boki ako mislis da sam ih prebolela osmeh srce prava ljubav je to samo ja vise volim DRBGD-a nego Ivicu ali nije ni on za baciti  b mada ne volim celave jer jedan mi takav dosao glave  b .

Nemam sad vremena ( odoh na depilaciju) kad se vratim objasnicu potanko zasto volim doce . Wink
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 28 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od dejna 8/6/2009, 17:22

Vreme je za bebe, Superfakt se prima 14 dana ,zato ti je stimulacija zakazana za petak,to je tvoj 14-ti dan Wink
Moj 14-ti je sutra,vadim hormone ,pa kod Goce na kontrolu igracice
Nabla,nemam hrabrosti da otvorim dnevnik ,bas mi je tesko No

Ja sam drage moje danas dobila temp 37.5.uzasno me boli glava i boli me grlo dok gutam Crying or Very sad Strah me je da nisam navukla neki virus Rolling Eyes Ako mi i sutra bude bilo lose,moracu da kazem Goci...samo da mi ne prekine stimulaciju!

Popila sam jedan Advil da ublazim bol u glavi i mozda da spustim temp,ali mozda nisam smela to da popijem! Shocked Sada me jos vise boli glava!Ajoj!
Ne znam sta da radim..valjda ova jedna tabletica nece naskoditi stimulaciji...
I ,drage moje ubi me ova temp! tuga

Pozz
usne
dejna
dejna

Broj poruka : 338
Location : smederevo
Datum upisa : 22.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 28 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od vremejezabebe 8/6/2009, 17:35

dejna hvala na objasnjenju ja se ceo dan tripujem i sve mislim da me sestra dobro nije razumela pa bih zvala ponovo ali sada mi je lakse kad si mi rekla da se prima 14 dana tacno se to pada u petak ,ti si malo ispred mene zagrljaj javi sutra sta ti je rekla i nadam se da ce ti biti bolje ,uzmi malo za grlo strepsils ili tantum verde da te bas ne stegne doktor

vremejezabebe

Broj poruka : 609
Godina : 42
Location : negde tu iza duge
Datum upisa : 30.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 28 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Lily 8/6/2009, 17:37

tanja68 ::

Varas se Boki ako mislis da sam ih prebolela osmeh srce prava ljubav je to samo ja vise volim DRBGD-a nego Ivicu ali nije ni on za baciti  b mada ne volim celave jer jedan mi takav dosao glave  b .

Nemam sad vremena ( odoh na depilaciju) kad se vratim objasnicu potanko zasto volim doce . Wink

Šta, šta, o čemu se ovde radi???
Zašto drBGD Shocked ??
Nisam nešto zamjetila ni jednog, ...moje poštovanje ima dr. obgyn....
A, kako se meni sve nešto zalome ženski docovi??? Rolling Eyes
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 28 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od bokica 8/6/2009, 17:55

Eh Lily, nisi u fazonu, na pitanju i odgovorima na D, imas temu gde drovi masovno daju otkaze.
nacicu ti ja to, sad nemam vremena
moj omiljeni je dr Pedja, doduse on uopste nije los frajer ocuvan je
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 28 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Anuska 8/6/2009, 19:33

Vi se raspricale a ja muku mucim s glavoboljom jos od sinoc Crying or Very sad . Bila sam na svadbi i sad moram da je odbolujem par dana. Na repertoaru su i nesanica, mucnina, a od sinoc krenuo i spotting. To mi se desavalo i ranije, i bas me izludjuje. Taman stavis ulozak, pomiris se - evo je, stigla veštica , onda sutra nista do uvece kad opet vidis mrljicu, pa tek prekosutra prava M Rolling Eyes

Samo vi ogovarajte docove Wink Ja znam jedino dr Pedju, on mi radio HSG prosle godine, i slazem se, nije ni los frajer lol!
Anuska
Anuska

Broj poruka : 1015
Location : Beograd
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 28 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od tanja68 8/6/2009, 19:45

Lili:
Zašto drBGD Shocked ??

Kupio me odgovorom na moje pitanje od pre par meseci. Wink Mama mi ima nekih kardioloskih problema i ja pitala a on odgovorio u rekordno kratkom vremenu. Smirio me u dve reci a to bas i nije lako kad sam ja u pitanju. Embarassed Zato valjda i treba da postoje ti dr na forumu.

Generalno gledano ima i doktora svakakvih, kao i ljudi uopste. Ja sam nailazila vrlo retko na neprijatne, bezobrazne i nestrucne ali bilo je i takvih. Ti me vide samo jednom.
Imala sam u zivotu par vrlo neprijatnih situacija kada mi je bukvalno glava visila o koncu i kao sto vidite izvukla sam se bas zahvaljujuci njima, strucnosti i dobroj proceni.
Ja vec 20 godina idem kod istog ginekologa u Sapcu koji je samnom imao svakakvih situacija koje cak prevazilaze onaj odnos dr i pacijenta. Znala sam nekada, priznajem, i ja da budem neprijatna mozda cak i bezobrazna ali on NIKADA. U trenutku kada mi otkriva vanmatericnu radio mi je UZ u privatnoj klinici i bio na god. odmoru. Nije me samo poslao kod kolega u bolnicu vec je nazvao i rekao da cu doci i da mi odrade prijem a za to vreme se on spremio i dosao da me operise. Posle operacije dolazio je svaki dan da me obilazi i ponavljam sve to radio u svoje slobodno vreme. Meni bi bilo dovoljno i da je samo nazvao kolege da se raspita kako sam. Po izlasku iz bolnice isla sam kod njega privatno da mi izvadi konce sto mi nije naplatio i prihvatio samo flasu pica uz komentar da je to njemu posao. Ja ipak mislim da nije bio samo posao jer je sve bilo van njegovog radnog vremena i da je u pitanju ljudskost i moralna obaveza prema nekome ko mu je pacijent tolike godine.
Ovo je samo licni primer a imam ih slicnih jos kada su konkretno Sabacki lekari u pitanju o Kopitovicki necu ni da pricam jer bi morala da kuckam ko zna koliko....

Eto to su moji dobri primeri docova Wink pa iz postovanja prvo prema sebi a onda prema njima ne mogu da ih sve ubacim u isti kos.

O onom celavom sto mi dodje glave mozda nekom drugom prilikom ali to vec nema veze sa medicinom osmeh srce
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 28 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od black magic woman 8/6/2009, 19:59

anđeo
Ja nisam htela mnogo da ga diram, da ne bude da stalno kritikujem, kad ono BMW raspalila po coveku. Zivog ga nagrdi i on pobeze.

Ej bre Boki,pa ispadoh ja najgora od sve dece.a ja pravi angel
Doduse,neki bi pre rekli veštica i stvarno mi samo metla fali kad me strefi pms g
stigao juce M,pa sam danas vise malodusna i melanholicna nego agresivna.A i bilo je dosta,poubijah sve oko sebe prethodne nedelje.
Pa jod nasla da sedepiliram pred M,ma totalno odsustvo razuma.

Napred vreme,drzimo fige.Krece se krece......Lily,Nabla(pssssssttttttt) ti,ima li jos koje u procesu ili vam je ovo prirodno ludilo,nevezano za hormoncice....
black magic woman
black magic woman

Broj poruka : 197
Datum upisa : 20.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 28 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 8/6/2009, 20:07

Pocinje noc da pada, pa evo i ja dojahala veštica Very Happy , samo nesto nisam u sedlu kak spada! Rolling Eyes

tanja, ne ostavljaj nista za drugi put, hocemo sve, odmah i sada! lol!

Djeviske, sta vam je sa DrPedjom Rolling Eyes , mislim, suzdrzavam se....ko zna mozda covek voli da surfuje, pa procita....hihihihihiihihihihihihihih
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 28 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od black magic woman 8/6/2009, 20:20

Na zalost,u svoj 10-togodisnjoj borbi sa sterilitetom i susretima ,pre svega sa ginekolozima i po nekim endokrinologom,ne mogu da izdvojim ama bas ni jedan jedini svetli primer [quote] da nije bio samo posao jer je sve bilo van njegovog radnog vremena i da je u pitanju ljudskost i moralna obaveza prema nekome ko mu je pacijent tolike godine.
[ /quote]
Sa drge strane,ja se nisam ni zadrzavala bog zna sta kod tih silnih docova, jer ni jedan nije zadovoljio osnovni kriterijum...strucnost,pre svega,a sto se tice ljudskosti,nije da je nebitna,ali verovatno oni sebe ne vide ljudskim bicima,tako da su im osnovne ljudske osobine totalno strane.Nekada od lekara ocekujes pre svega da bude upravo covek,ali naucila sam tokom ovih godina da je to previse ocekivati.
Inace,uvek sam isla po Bgd-u kod lekara,nikada u svom gradu,smatrajuci da ovi lokalni nisu strucni dovoljno.
U poslednje vreme (poslednja cetiri meseca) idem kod jednog lokalnog ginekologa koji mi radi folikulometriju.Covek je izuzetan,dobar jeginekolog,temeljan,strucan,zna i da se nasali,tako dase tokom "nase seanse" salimo i na moj i na njegov racun,covek mi ne naplacuje uz uopste,kad vidi da nema folikula,a ja dodjem i po dva tri puta!!!!
E sad,kad se setim onih divnih dr kod kojih sam bila u postupcima vto,koji su i davanje injekcija naplacivali,pa cak i injekciju progesterona posle transfera,kao da im o tih 20-tak dinara zavisi citav prihod tog dana,sta reci za takve stvari,em si im pacijent,em ti uzimaju pare za postupak i jos ti naplate i davanje injekcije koju si ponela od kuce c

Zahvaljujem se Bogu sto sam imala posla samo sa ginekolozima do sada i molim ga da i ostale docove u buducnosti srecem sto manje.
black magic woman
black magic woman

Broj poruka : 197
Datum upisa : 20.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 28 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 28 od 35 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 31 ... 35  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu