KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

+79
sevenMAJA
lenjivica
Vuchica
majat
BabyBear
PalcicaBg
mimi85
SoJa
jelena*mama2andjela*
alisa
jelena.kuburic
Daca88
chokoladica
Dragan 1
Alex78
Gabriela
jelena84
lela1984
gogili
zvoncica36
noja
Tangerine
miksa
tatjanica
Zmajuška
dorinta
cocolo
Lilli
potos17
Ambra
JocY
MAAKKI
milkyway
Senka sunca
KoMetaK
pudza
lilymar
snedra
ZarPtica
nina :)
Jadraban
Bebironcic
mimica
Shizika
lena
ciklama
bebko
loki11
Srecica
Jelence
bak
BiKsi :)
djole42
brinbili
caci
jovana 77
jecab
JAmajka
Yvonne
Alexandra
bokica
anna
gea
dr mali pariz
Zvezdica
Jelena*
nabla
Tinche
Simona
buby
Sara
eni
tuli
Orline
kasia
Struzzo
catherine290505
NINA1
HappyGirl
83 posters

Strana 34 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 34 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od snedra 11/3/2016, 08:46

Cestitam ti od srca sevenMajo!  sunny  sunny  sunny

Neka vam je ziv i zdrav vas sin!  Very Happy  Very Happy  Very Happy

I nas sincic je bio slicnog uzrasta kao i vas kada smo ga usvojili, pa si me vratila u te dana.

DIIIIIVNOOOOOOOOOOOOOO!

Pisi o vasim iskustvima, mozes da otvoris i dnevnik usvajanja.

Imamo i blog o usvajanju na linku

https://usvajanje.wordpress.com/

pa mozes da podelis svoja iskustva i tamo! Very Happy

srcasrcasrca
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 34 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od noja 11/3/2016, 08:55

Predivno , cestitamo Majo sunny
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 34 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od bak 11/3/2016, 10:27

Majo cestitam od srca! Mi se znamo jos sa Roditelja! Sreca, sreca radost! igracice igracice igracice igracice
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 34 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od majat 11/3/2016, 10:45

Sve čestitke!!!!!
majat
majat

Broj poruka : 130
Godina : 50
Datum upisa : 07.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 34 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Simona 11/3/2016, 11:48

Čestitam SevenMAJA srca igracice srca

Ja bih mogla da citiram Snedru... I naš sin je bio sličnog uzrasta kad je usvojen i pročitavši tvoj post samo kao da sam ušla u vremeplov, prolazeći za tren ono što je bilo tada i do sada... Takodje i ja se nadam da ćeš nam pisati i dalje i ovde i na blogu.

Šaljem vam puno pozdrava i poljubaca za vašeg sina sreca d
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 34 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od tatjanica 11/3/2016, 12:31

...cestitam seven MAJA,i da ste srecni sa svojim sincicem jos 100 godina!!! sunny ...bas lepe vesti na ovoj stranici,divnoooooo!!! likeit family as
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 34 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Dragan 1 11/3/2016, 16:46

Cestitamo i zelimo sve najbolje Maji i da svi sa ovog foruma dobiju decu u skorije vreme :)))

Dragan 1

Broj poruka : 46
Datum upisa : 18.01.2016

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 34 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Zmajuška 11/3/2016, 17:19

seven Maja, čestitam! Uživajte u roditeljstvu!
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 34 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od sevenMAJA 12/3/2016, 19:48

Hvala vam osmeh srce
sevenMAJA
sevenMAJA

Broj poruka : 85
Location : Banjaluka
Datum upisa : 28.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 34 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od HappyGirl 14/3/2016, 17:39

Majo, čestitam! Neka vam je srećno! Very Happy as
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 34 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Gabriela 2/4/2016, 20:22

Kad ovako procitam ovaj kutak, sve izgleda moguce.

Gabriela

Broj poruka : 55
Datum upisa : 27.12.2015

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 34 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od snedra 4/4/2016, 09:12

Naravno, Kutak je čaroban!!! Very Happy
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 34 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Simona 4/4/2016, 12:59

Ja dok sam bila u procesu usvajanja u realnom svetu čujem samo kako je usvajanje teško, za primere ljudi koji nikad nisu usvojili decu... Onda dodjem na Kutak i usvajanja na sve strane. Pitala sam se stvarno da li na ovom mestu ima neka čarolija... Ili ono što čujem u spoljnom svetu nije tačno. Uglavnom i kod nas je bilo sve dosta brzo, dugo čekanja na podobnost do duše ali zato je bio prvi i Pravi poziv... I mi postadosmo roditelji i posle nas ne znam koliko ljudi koji su ovde pisali... Nadam se da će čarolija Kutka zahvatiti i vas koji krećete u postupak ili čekate :)
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 34 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od JAmajka 6/4/2016, 11:33

Dugo nisam pisala i tek sada ugledah divnu vest,naša MAAKI je postala mama.
Draga MAAKI,pustih suzu,radosnicu.Čestitam vam,od srca i želim da od sada,samo uživate.Bravo za malenu,koja od starta prihvata mamu i tatu.Piši nam, da čitamo,uživamo i podsećamo se naših početaka.Želim vam svu sreću sveta! poljubci poljubci poljubci

I sevenMaja je posle duuugo godina postala mama..,ne postoji ništa lepše od toga.Čestitam i

vama,uživajte.I moji blizanci su bili tog uzrasta,kad su doši kod nas.Sad se upisujemo u školu,vreme prolazi.

Gabrijela,neka čarolija ovde postoji..,neka zajednička, pozitivna energija,snaga,koju dobiješ,taj osećaj pripadnosti,podrške...Ja sam baš ovde naučila da strpljivo čekam,da ne gubim nadu i da znam da ću izaći kao pobednik.Pobedila sam..,dva puta.Sada imam moje blizance i ćeru,koja će uskoro napuniti 10 god.Ja sam najsrećnija mama na svetu.Obožavam svoju decu i Kutak.
Tebi,želim da uspeš i navijam wavecrowd wavecrowd wavecrowd
Devojke,ljubim vas,do nekog sledećeg pisanja.
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 34 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Simona 7/4/2016, 19:13

Mislim da je tek sad Jamajka sa troje dece dala dodatni vetar u ledja budućim roditeljima a tako i treba da bude :)

Nego htedoh da stavim jedno obaveštenje koje sam već stavila na fb i na blog...

Daca i ja ćemo uskoro gostovati u četvrtoj školi roditeljstva. Uvek je nekako i lepo i teško ići. Hvala socijalnim radnicama što nas pozivaju. Mislim da će iskustvo iz prve ruke, prvenstveno Dacino kao odrasle usvojene osobe, a nadam se donekle i moje kao ostvarene usvojene majke značiti usvojiteljima. Iako se pitanja donekle ponavljaju svaka škola roditeljstva je novo iskustvo. Pisaćemo vam a vi nam držite palčeve srca

Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 34 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od BabyBear 7/4/2016, 23:11

Simona, drzimo palceve jako, najjace. Navijam za vas svim srcem osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 34 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od pudza 8/4/2016, 08:06

Jamajka,
čestitam ti što si uspela da ostvariš san mnogih žena o velikoj porodici sa troje dece. as
Blizancima želim srećan polazak u prvi razred. Oni su generacija moje ćerke.  ff
Najstarijem želim detetetu laku i brzu adaptaciju na novu kuću, školu i nove drugare.vv sretan početak
pudza
pudza

Broj poruka : 158
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 34 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Simona 8/4/2016, 15:19

BabyBear ::Simona, drzimo palceve jako, najjace. Navijam za vas svim srcem osmeh srce

Hvala BabyBear osmeh srce

I ja navijam za tebe/vas i za veeeliiikuuu betu igracice igracice igracice beta
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 34 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Simona 14/4/2016, 19:06

Preživesmo. Evo ovde možete da vidite kako je to izgledalo: https://usvajanje.wordpress.com/2016/04/14/gostovanje-u-skoli-roditeljstva-br-4/
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 34 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od snedra 14/4/2016, 19:38

Bravo devojke! queen queen
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 34 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od BiKsi :) 15/4/2016, 09:12

Bravo devojke!

JaMajka, divnooooooo, nek vam je sa srecom prosirenje porodice! srca srca srca srca
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 34 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od noja 15/4/2016, 22:19

Simona, Daco bravo... mogle bi i same napravati neke seminare o sirenju "svesti" usvojitelja roditelja i usvojenog deteta . To bi bilo bas lepo i Snedra sa Vama.... osmeh srce
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 34 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od snedra 16/4/2016, 07:41

U pravu si Noja, upravo htedoh da kazem da bih se pridruzila na tom seminaru, a ti si me spomenula. Hvala ti! d
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 34 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Simona 16/4/2016, 08:11

Hvala vam devojke. Bila je inicijativa da osnujemo Udruženje, nadam se da će to opet zaživeti ili neki drugi naš zajednički rad. Juče sam čitala Ninine postove na aprilskim jutrima koliko ima problema sa predrasudama oko usvajanja... Zato nam je pored ostalog potrebna medjusobna saradnja/podrška/organizacija.

Biksi,
čekamo lepe vesti kod tebe igracice igracice igracice
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 34 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Gabriela 19/4/2016, 14:40

I na mene Kutak deluje podsticajno. Uostalom videcu sta ce biti, ali verujem da ce se neki put naci. Inace, da li neko moze da mi kaze gde se dobija lekarsko uverenje. Citala sam ovde da ljudi predlazu neki Dom zdravlja gde to ide najbrze, ne secam se sada tacno koji, ali sam zakljucila da to ne mora da bude Dom zdravlja u kome imam karton, zar ne? Jer ako mora, onda cu se nacekati jer je ovde toliko lose sve organizovano i tolike su guzve da bih bas volela da to bude negde drugde. Posto veliki broj clanova ovde ima iskustva, zamolila bih Vas da mi date neki savet.

Gabriela

Broj poruka : 55
Datum upisa : 27.12.2015

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 34 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 34 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu