KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jevremova- Iskustva

+104
Erata
tara@
M.
Goca ***
JecaPereca
Bleki
tuli
korpica
_luna_
missile
Diksica
sani72
Andjelina
grudva
Kamilica
vasilija1980
maza1972
Xena
senka
Palcica Zvoncica
tanjica
Ljubica
kejtica
KoMetaK
Ma'at
anna
tica
Mirjana
uplasena
Annie
JocY
LaFolie
Mali Princ
natalija
Kockica
Tanja83
dragmilk
Jejaaa
*AIDA*
Bokicalepotica
hany
Melina
viktorija
bobica83
bule74
lilly13
heart84
Deni
mala parizanka
lolipop
7-patuljaka
ŽenoLina
bebko
MAAKKI
sani
joja
anak
daco
Malina
racili
vajsi
Danicab1
BiKsi :)
Dionisia
Zoka83
lena
Bitter Sweet
Aida
bak
Precasni
mirjana valjda
ciklama
zoxa
milena durutovic
Jelena*
maki79
bombonica
blesavamala
dr mali pariz
Struzzo
mizera
Simona
nena beba
kasia
djole42
catherine290505
era
Tinche
nevena50
lasa
helga
MARA
Lily
natasa lt
Jelence
TetaSneki
nabla
andjeoska
lavica
Orline
maja76
HappyGirl
vakic
Gala
108 posters

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 31 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Annie 10/10/2011, 13:06

Kod dr Ljubica sam bila jos u martu, pa je isto bilo 10.000 din. Eto drage, tek da znate da to vec traje neko vreme.

Annie

Broj poruka : 102
Location : Beograd
Datum upisa : 22.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 31 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Mali Princ 10/10/2011, 13:59

Slobodn idi kod Ilic na konsultacije, sa uz su 6000. Ona ce ti svakako reci sve sta treba da uradis, a onda kad sakupis te rezultate svakako ih Ljubic gleda i on sve odlucuje.
Ja sam samo na prvom bila kod Ilicke, a onda sve kod Ljubica.

U sredu cekam betu, ali bez obzira na ishod, mogu reci da sam PREZADOVOLJNA apsolutno svim u vezi sa klinikom, nemam ni jednu primedbu, sve je bilo svetski.

Isla sam privatno.
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 50
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 31 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od heart84 11/10/2011, 15:43

Da li neko zna koji je to grcki doktor sa kojim Ljubic saradjuje?
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 31 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Mali Princ 11/10/2011, 18:42

Probacemo da saznamo... love
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 50
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 31 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Mirjana 11/10/2011, 22:57

Prince, sitno brojiš! Treme nema vidim, bravo. lol!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 31 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Palcica Zvoncica 10/11/2011, 21:31

Dobro razmislite pre nego sto zapocnete lecenje u Jevremovoj jer ce vam uzeti brdo novca a nista nece uraditi.

Palcica Zvoncica

Broj poruka : 17
Datum upisa : 10.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 31 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Palcica Zvoncica 10/11/2011, 21:32

Dobro razmislite pre nego sto zapocnete lecenje u Jevremovoj jer ce vam uzeti brdo novca a nista nece uraditi!

Palcica Zvoncica

Broj poruka : 17
Datum upisa : 10.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 31 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od dragmilk 10/11/2011, 21:38

Zavisi, palcice, ja sam radila VTO u Jevremovoj koja se uzpesno zavrsila. Sve zavisi sta je u pitanju. Koliko pratim iskustva ostalih clanica ima slucajeva gde u Jevremovoj ne znaju da nadju resenje za odredjene probleme. Najnoviji primer ti je forumasica Mirjana.
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 31 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od BiKsi :) 10/11/2011, 21:40

Palčice zvončice, ajd leba ti, bar malo bolje obrazloži, što nosiš takve utiske?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 31 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od LaFolie 10/11/2011, 21:42

Nisam ni ja zadovoljna, ali ne znam ni gde da odem.
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 31 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Palcica Zvoncica 11/11/2011, 12:04

Evo sta se zapravo desilo... Cula sam da je Dr. Ljubic najbolji za vto, bez razmisljanja sam otisla u jevremovu sa punim poverenjem u njihov rad. Tamo me je sacekala Dr. Ilic koja je vodila ceo slucaj i ako vi izaberete Ljubica vas ipak vodi Ilicka jer on ne moze da stigne a njih je dobro obucio.Dobila sam listu stimulacije...nisam ni slutila da oni nemaju individualan pristup i da ne prate nas prirodan ciklus nego steluju nas organizam pomocu antibebi pilula tako da nam plodni dani padaju onda kada Gosp. Ljubicu to odgovara. Oni tako podese da svim zenama koje su na programu za vto tada padaju plodni dani i on se samo pojavi da uradi embriotransfer. Tako da vam u startu remeti vas prirodan tok, sto je malo nehumano a i neodgovorno. Ja sam, naravno, da ne bi dramila a i nadala sam se najboljem... sve to prihvatila. Antibebi pilule sam uzasno podnela, krvarila sam sve vreme, kada sam ih pozvala da pitam Ilicka mi je neprijatnim tonom dala savet ali sam i tada ocutala opet misleci bolje sve da pretrpim samo da na kraju bude sve dobro. Nakon vadjenja jajnih celija konstatovano je uvecanje jajnika, ali bez obzira na to nisu mi zakazali naknadni kontrolni pregled vec su rekli da dodjem za 2 dana na embriotransfer.Sutradan nisam mogla da izdrzim bolove pa su mi na pregledu konstatovali hiperstimulaciju, pri tom vam niko ne kaze sta vam je nego svi cekaju da se pojavi Ljubic i on potvrdi kao da ne smeju ili ne znaju bez njega. Kada se pojavi famozni mister Ljubic pregleda vas bey komentara, onda vam udje u sobu Ilicka koja prenese njegovo misljenje i ako nedaj Boze imate neko pitanje ostacete bez odgovora jer ona ne sme nista da kaze bez njega a on je stalno u guzvi tako da ne mogu ni da ga pitaju. Lezala sam 5 dana kod njih i imala sam bolove kakve u zivotu nisam osetila povracanje, mucninu, gadjenje, diareju, pri tom mi je otecen stomak pritiskao pluca i toliko sam tesko disala da sam mislila da cu se ugusiti, d dimer mi je bio 2 400, a nikada pre toga nije bio uvecan. molila sam Boga da prezivim, nije mi vise ni vto bila bitna. inekciju protiv bolova koju sam trazila, desavalo se da zatrazim u 10 ujutru a da je dobijem u 14h jer oni tek tada stupe u kontakt sa Ljubicem. Inace za svo vreme mog boravka tamo ni jednom mi se Ljubic nije pojavio u sobi, kada dodje na kliniku pregleda me i bude namrsten da vam je neprijatno da ga pitate bilo sta. Pri tom ni malo nisam razmazena, niti sam ceznula za njihovo vestackom paznjom, bila sam u cudu i zatecena, bilo mi je bitno da se povratim u normalu, cudila sam se da takva ustanova nema drugaciji pristup bar kada se situacija omakne kontroli, a sigurna sam da su bili obazriviji da do hiperstimulacije ne bi ni doslo, mogli su da me prate svaki dan i da na vreme uvide promene, ja sam prvi put na programu i nisam znala kako cu odreagovati na hormone, imaju vise iskustva neke stvari su mogli da predpostave. Moj kontakt sa LJubicem je sveden na prenosenje informacija prelo Ilicke, odgovore na dodatna pitanja sam dobija po nekad i sutradan. Razmisljali smo da angazujemo novinare, advokata... ali smo ipak mi sami birali nazalost birali njih, niko nas nije naterao. Od prejakih antibiotika sam dobila diareju, kada sam ih pitala da mi smanje dozu rekli su da ne mogu jer je tako Ljubic prepisao, inace sam vec vise puta lecena antibioticima tako da su mi od njihovih prejakih doza sada ostale eserihija i streptokoka koje nikada pre nisam imala, ne mogu da ih izlecim jer ni jedan antibiotik vise nereaguje, ukupno sam nakon hiper stimulacije popila 11 kutija antibiotika i dali bi mi i dvanaestu da nisam zvala i zamolila da pitaju Ljubica postoji li drugo resenje. on je tada odlucio da dolazim na ispiranje materice, sto je radjeno 6 dana i sedmog je uradjen embriotransfer bez potvrde da mi je cervikalni bris u redu, beta je bila nula, tog dana sam ponovila briseve na kojima se opet pojavila streptokoka i eserihija. Inace sam na kliniku dosla potpuno zdrava sa urednim nalazima hormona, briseva ,urednim ciklusima, cak uradjenom laparoskopijom za svaki slucaj, tamo sam otisla zbog astenospermije. Svi koji su culi ovu pricu su mi rekli da se nafatirao para i da ga boli uvo za pacijente. Prilikom izbora klinike dobro povedite racuna, zato sto te price koje kruze o pojedinim lekarima uopste nisu tacne .Ljubic jeste strucnjak ali ne dovoljno posvecen, radi privatno i drzavno i ne moze da postigne ni tamo ni ovamo zato i ima asistene koji ga menjaju tako sto ga za sve zapitkuju. Ta ustanova se vodi kao bolnica a kada tamo lezite vidite da doktor koji vas vodi ne moze sve da postigne, pa ga vise nema nego sto ga ima u toj bolnici. Sada kada pricam sa ljudima vidim da ih je puno nezadovoljnih, ne znam uopste kako su na tako dobrom glasu u Beogradu, verovatno zbog marketinga u koji toliko ulazu. Sramota za takvu kliniku, dzabe sto vam se sestre bezpotrebno keze kada to ne moze da zakrpi ovakve propuste.

Palcica Zvoncica

Broj poruka : 17
Datum upisa : 10.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 31 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Mirjana 11/11/2011, 13:12

Palčice, ja na sreću nisam imala toliki problem, ali te u potpunosti razumem i delim tvoje mišljenje o njihovoj neposvećenosti, veštačkim osmesima, ne odgovaranju na pitanja, i ostalom. Ja sam kod njih otišla jer mi je moj dr rekao da su oni prethodnih godina imali najbolje rezultate. Kada je posle neuspele stimulacije pogledao njihov izveštaj i čuo moju priču, rekao je sledeće:"Sramota. Kriju se iza imena čuvenih profesora, a Vas su dali nekoj nepoznatoj početnici da Vas vodi!" Ja i mm smo od prvog razgovora bili šokirani, jer nam je Janićijević odmah rekla kako će nam voditi stimulaciju prvog, drugog, a kako trećeg puta!!! I pri tom napomenula da joj nije jasno kako sam prošla komisije i da sam maltene beznadežan slučaj!
Ma....
Održivost njenog uvaženog mišljenja je jasna - pogledaj kolika mi je beta!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 31 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Annie 11/11/2011, 15:27

Palcice, skroz te razumem i znam o cemu govoris. Jako mi je zao sto ti se sve tim redom izdesavalo. Ja sam isto krenula u Jevremovu zbog prof. Ljubica i zbog statistickih podataka koji su govorili da ta klinika ima najbolje rezultate u uspehu VTO.
Nakon neuspesne VTO stimulacije i prekinutog postupka 10-og dana jer nisam reagovala na Merional i Difrelin, mislim da vise necu ici kod njih. Ljubica sam uspela da navatam u toj klinici nekoliko puta ali to je bilo nedovoljno jer su me sve vreme gurali kod Milice Ilic. Koja je vrlo neprijatna i kao i Mirjani Janicijevicka, takodje mi je rekla, sa takvim mojim rezultatima i situacijom kako sam uopste prosla komisije za VTO. I jos je pitala da li smo imali neku vezu da nas propuste na komisiju ?!?! Tu smo moj muz i ja bili sokirani i samo smo joj zbunjeno odgovorili, naravno da nismo. Nisam ni mislila da je moguce imati vezu za tako nesto....
Jos mi je rekla da te pomenute lekove koje su mi davali je bilo kao da mi daju "Bogojavljensku vodicu". Toliko nisam reagovala na njih. Na stranu to sto sam im rekla da je prof Vujovic trazila da mi svaki dan vade krv da bi proveravali uticaj terapije, oni nisu hteli da se sa mnom zamaraju. A najvaznije je, sada posle svega zakljucujem, to sto nemaju individualan pristup pacijentima i sto ako izuzmemo Ljubica, ostali nemaju pojma. Na zalost.

Annie

Broj poruka : 102
Location : Beograd
Datum upisa : 22.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 31 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Palcica Zvoncica 11/11/2011, 16:32

Uzas, cure, strasno mi je zao. nazalost se zezaju sa tudjim mukama, bukvalno. Najgore je sto sam ja birala Ljubica, zbog njega sam tamo i dosla ali vas oni stalno guraju kod Ilicke. Bas misle da imaju toliko prava. Sestre se smeju i kada ne treba, svi funkcionisu po definiciji biti sto ljubazniji i oduzeti im sto vise novca. Ne treba biti posebno namazan da bi se to provalilo, dovoljno je uci u kliniku i oni ce vas odmah obraditi da vam je potrebna bas njihova pomoc, sve obecavati a onda od toga ni pola nece ispuniti, jos ako imate primedbu, bledo vas gledaju.Strasno. Zna li neko neki savet da se otarasim streptokoke i eserihije, to mi blokira dalje planove. A klinika u budimpesti, sta je to, koji doktor, da mozda probam tamo-

Palcica Zvoncica

Broj poruka : 17
Datum upisa : 10.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 31 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Palcica Zvoncica 11/11/2011, 16:35

Mirjana, cestitam, uspela si!

Palcica Zvoncica

Broj poruka : 17
Datum upisa : 10.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 31 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Palcica Zvoncica 11/11/2011, 17:49

Annie, mozes li mi preneti tvoja iskustva kod ivanovica? Puno bi mi znacilo!

Palcica Zvoncica

Broj poruka : 17
Datum upisa : 10.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 31 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od MAAKKI 11/11/2011, 18:15

Palcice imas pp.
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 31 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Palcica Zvoncica 11/11/2011, 18:20

Jaoj Maakki sto je slatka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Palcica Zvoncica

Broj poruka : 17
Datum upisa : 10.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 31 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od MAAKKI 11/11/2011, 18:25

Poslala sam ti privatnu poruku mozes je videti gore u plavom redu pre prijave i odjave.
A evo ti mesto gde mozes da nam se pridruzis u caskanju https://kutak.forumotion.com/t1848-korak-po-korak-na-putu-do-bete
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 31 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od senka 11/11/2011, 18:35

bas mi je zao kad procitam da je neko nezadovoljan klinikom Jevremova...
Ja sam kod njih dosla posle biohemijske trudnoce u Bis-u i mogu vam reci da sam bila prilicno zatecena tolikom ljudskoscu dr Ilic. Bilo mi je zakazano kod nje i ja zaista posle dugih 7 godina borbe bas nista nisam ocekivala. Otisla sam skroz razocarana u sve, ovu zemlju, moje zdravlje, nas problem... Verujem da mnogima "ne legne", ali je meni bas prijala. Dogovorile smo se da idemo iz prirodnih ciklusa dok se odmaram od VTO. Prvog meseca je bio visok estradiol koji je ukazivao na cistu, pozvala me je telefonom Dr Ilic i rekla da nema potrebe da punktiramo folikul, da se ne izlazem bespotrebnom trosku i da cekamo sledeci ciklus. Drugi mesec je pukao folikul dok sam lezala na stolu z op sali. Sva sreca pa je Dr Ilic rekla da me prvo pregleda pre nego sto mi daju anesteziju za punkciju, kad ono sok! Nema folikula! Otkazana aspiracija, nije mi naplaceno. Treci mesec je doslo do punkcije, na zalost folikul je bio bez jajne celije. Nije mi ni tada naplacena aspiracija jer sam resila da stisnem zube i idem bez anestezije. Cetvrti mesec su se pojavila dva folikula koja nisu brzo rasla i nije doslo do punkcije. Peti mesec je ponovo pukao folikul Mad
Onda smo se dogovorile da sam se dovoljno odmorila od prethodne VTO, da odem na more i kad se vratim da radimo stimulisanu VTO.
O tome u sledecem javljanju, ali sam se u ovoj klinici po prvi put osetila bitna nekom lekaru.
Da vam ne pricam detalje o tome da me je Milica Ilic tesila kad mi je pala beta i zvala me po nekoliko puta na dan da cuje kako sam.
Otisla sam tamo kao i svaka druga pacijentkinja, bez ikakve veze ili poznanstva.
Mislim da je u pitanju to da li je neki lekar nekom "legao". Nije mi praksa da pljujem ili hvalim lekare po forumu, ali sam morala da ovo napisem.
Drzite se "saborke" Very Happy
senka
senka

Broj poruka : 495
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 28.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 31 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Palcica Zvoncica 11/11/2011, 18:49

Maakki, hvala ti do neba! Odoh odmah da napravim!!!!!!!!!!!!!!

Palcica Zvoncica

Broj poruka : 17
Datum upisa : 10.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 31 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od MAAKKI 11/11/2011, 18:52

Nema na cemu tu smo da se pomognemo. yes
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 31 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Palcica Zvoncica 11/11/2011, 19:02

Senka bas mi je drago da si zadovoljna. Ja, veruj mi, prvi put pisem o nekoj klinici i nekim doktorima. Nemam nista licno protiv Ilicke, bitno mi je sta je uradila za mene na toj klinici, veruj mi, NISTA, cak kada sam je pozvala da mi pogleda folikule pa da pokusa iz prirodnog da uradi, nije mi se uopste javila.Tog dana sam zvala dva puta, rekli su mi da su joj preneli i da ce me obavestiti u koje vreme da dodjem i vise me nisu ni pozvali, da su me bar okrenuli i rekli da je u guzvi i da ne moze da me primi bolje bih podnela. Ocigledno ja njoj nisam legla, jer ja nju nisam ni birala, vec Ljubica, uvalili su mi je, a moguce da se u medjuvremenu i izbezobrazila, verovatno je istripovala da je neki faktor tamo!

Palcica Zvoncica

Broj poruka : 17
Datum upisa : 10.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 31 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od senka 11/11/2011, 19:22

Draga Palcice, drzi se i guraj dalje. Znam da je to fraza ali nama samo to preostaje inace bismo odavno odustali... Sigurna sam da ces i ti naci nekog ko ce ti prijati i razmeti te. Meni je trebalo punih 7 godina da dodjem do te faze, a imam pune fascikle raznoraznih analiza i pokusaja od jako puno lekara za koje se ispostavilo da nisu "moji".
Na zalost iz Jevremove imam biohemijsku trudnocu iz proslog meseca, pa sam sad u imuno analizama ali jedva cekam da to zavrsim pa da krenem na prirodnjake dok se odmaram.
senka
senka

Broj poruka : 495
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 28.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 31 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Palcica Zvoncica 11/11/2011, 21:38

Senka, hvala na razumevanju, brine me da li posle deset meseci mogu da mi se zapuse jajovodi od streptokoke i eserihije, vec punih deset meseci su prisutne u cervikalnom brisu?

Palcica Zvoncica

Broj poruka : 17
Datum upisa : 10.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 31 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu