KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

+44
Ema78
millena
Ancica 87
mamadabudem
SladZana
zvoncica36
Bobaue
mikan
Dacaa
ru™a
Gramatika
OKacica
Mirjana
JocY
Milijana
dr mali pariz
Smoki
cicsa80
heart84
lolipop
vašar
Struzzo
MAAKKI
Simona
Deni
BiKsi :)
lilly13
anak
Orline
Tinche
mala parizanka
tanjaz
kasia
sunasce
Sami
nadalina
terka
alo-alo
maus
HappyGirl
Jeckie
TetaSneki
Gala
Kata
48 posters

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 4 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od zvoncica36 27/2/2015, 12:37

Bobaue ::U moru dobronamernih saveta  koje sam dobila a koji su blago receno smesni juce me jedan bas nasmeja. Da odes ti na more cim se prolepsa i na topao pesak da se da izvinete "raskrecis" i tako budes izvesno vreme. Samo zamislih sebe bez gaca u toj pozi na plazi i ubih se od smeha.  b
Meni isto predlagale neke žene. Mom mužu se to svidelo da budem gola, ali kad pomislim na pesak koji se zavuče može da me nažulja(naravno da se šalim). Prijateljica moje mame je savetovala pre odnosa da se istuširam toplom vodom. Moja mama je bila konkretnija čašu crvenog vina svako veče(čitaj napijte se),snajka moja posle odnosa da podignem noge uza zid. Ima još puno puno bisera.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 4 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od zvoncica36 27/2/2015, 12:41

JocY ::Deni ne nerviraj se, takvih ce uvek biti. Mene je jedna rodjaka od mm koju sam videla 2 puta u zivotu (pri tom ona je bila tad 7 mesec trudnoce) pitala sta cekamo vise i jel ona teeba da nam pokazuje kako se to radi. Ja sam joj smireno rekla da jako postujem njenu trudnocu ali da kad sledeci put bude pitala nekog takvo pitanje da se prvo ujede za jezik jer nikad ne moze da zna ko kakav problem ima. Nista posle toga nije komentarisala.
Ovo se desilo mojoj prijateljici,tj.ona je čoveku koji nema dete postavila pitanje da li ima dece. Što je najbolje od svega ona je dobila dete posle sedme vto. Nije mislila ništa loše već je to pitala čoveka koji se doselio u komšiluk da vidi da li njeno dete dobija društvo. Kad je čovek rekao da nema, a sve vreme tepao njenoj bebi ona se toliko nasekirala da je danima samo o tome pričala. Muž joj je odmah rekao kako su se oni osećali kad ih neko pita kao da ti šamar zavali.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 4 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od JocY 27/2/2015, 12:50

Nije problem u pitanju nego u rečenici: Jel ja treba da vam pokazujem kako se to radi... Jako neumesno složićeš se.
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 4 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od zvoncica36 27/2/2015, 12:53

JocY ::Nije problem u pitanju nego u rečenici: Jel ja treba da vam pokazujem kako se to radi... Jako neumesno složićeš se.
Slažem se mada i pitanje nekad zaboli. Ta je utripovala pošto je trudna da je najbolja. Jedina trudnica na svetu.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 4 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od zvoncica36 27/2/2015, 12:56

Meni se desilo da sam u trudnoći videla poznanike koji nemaju decu. Žena je prišla i tako me ''pomazila'' po stomaku da se meni kosa digla na glavi. Onda me je uhvatila za ruku. Osećala sam se loše. Toliki naboj negativne energije u jednom trenutku. Sad me stalno zivka da dođe da vidi bebca. Nemam pojma šta da radim. Osetila sam tada da nije dobronamerna. Da li grešim nemam pojma???Možda ovom postu nije mesto ovde, ali setih se situacije.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 4 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od SladZana 27/2/2015, 16:46

Joj Zvoncice nemam pojma...ako ti je neprijatno nema potrebe da dolazi.
Mene su posle porodjaja uzasavale posjete ljudi koji su to osjecali kao obavezu, ne shvativsi da bi mi bilo prijatnije da nisu dolazili.
A savjeta ima raznih, prepoznala sam dosta situacija. Ja sam jedne prilike starijem kolegi iz inostranstv koji je pitao sta cekam, odgovorila da cekam ovulaciju, naravno njemu je bilo neprijatnije nego meni.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 4 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od mamadabudem 27/2/2015, 19:06

Zvoncice, odloži je do daljeg rečima "sezona je virusa" kao što i jeste....Pa onda smisliš nešto drugo, pa treće i shvatiće.
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 4 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od mamadabudem 27/2/2015, 19:07

[quote="SladZana"]Joj Zvoncice nemam pojma...ako ti je neprijatno nema potrebe da dolazi.
Mene su posle porodjaja uzasavale posjete ljudi koji su to osjecali kao obavezu, ne shvativsi da bi mi bilo prijatnije da nisu dolazili.
A savjeta ima raznih, prepoznala sam dosta situacija. Ja sam jedne prilike starijem kolegi iz inostranstv koji je pitao sta cekam, odgovorila da cekam ovulaciju, naravno njemu je bilo neprijatnije nego meni.[/quote]



Čekam ovulaciju?!  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b Jaka fora!
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 4 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od Ancica 87 28/2/2015, 09:43

Mene su svasta pitali,i sta cekamo i sto ne idem tamo ovamo i to sve dokone zene(zene od drugova mog muza) koje nista drugo ne znaju,nego da ispituju,pri tom pojma nisu imale da su mi se tri trudnoce neslavno zavrsile,i na kraju kad vise nisam znala sta da im kazem,a one se prave lude ja sam govorila da ne zelim da budem trudna jos uvek,da imam vremena,a u sebi sam se derala svaki put pri toj recenici.Sad Bogu hvala na ovoj sreci,nemam i nameru da im govorim dok same ne vide moj mali ali vec primetan stomacic!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 4 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od millena 28/2/2015, 12:03

Meni nisu toliko smetali saveti (a bilo ih je raznih) od ljudi s kojima sam bliska,ali su mi smetala drska pitanja,komentari i saveti ljudi s kojima uopste nisam bila bliska,a koji su bez imalo takticnosti i srama zadirali u moju intimu...najvise mi je isao savet "opustite se i ne mislite na problem pa ce se desiti"...kao da ce opustanje popraviti sve zdravstvene probleme... Sad
millena
millena

Broj poruka : 209
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 4 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od Ema78 1/3/2015, 14:28

Iz ove perspektive... saveta se vise nikad necemo resiti !!! Po drugi put ulazimo u borbu sa sterilitetom, i opet sveispocetka... plus, saveti kako da odgajam dete... Rolling Eyes
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 4 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od BiKsi :) 8/3/2015, 00:47

Jao bobo, slatko me nasmeja. Koliko god nam se nekad cinili takvi saveti smesni, ima malo istine u njima. Npr to za pesak i sunce. Kroz sunce dobijamo vitamin D, a on poboljsava kvalitet jajnih celija, topao pesak greje matericu, narocito ako zene kubure s tim. Neretko cujemo slucajeve da su bas posle mora zenice ostale trudne, je li tako? E sad, sto te izjave cesto ne idu uz nase dijagnoze, ili dijagnoze nasih muzeva, to je posebna prica. Sto se tice dizanja nogu uza zid, verovatno da se slije sto vise tecnosti muske, da prostite Very Happy. Znate i sami da posle transfera odležimo mirni, a sve zbog te tečnosti koja se vraća zajedno sa embrionima, koliko ja skontah. Znate i sami da doktori savetuju seks pre eta- zbog sokova tamo dole. Very Happy Dakle, takve savete i da zanemarimo, al ovo sto je JocY navela kao primer, komentar te trudnice, to mi je dno dna. Ja bih joj baš rekla ajde mi molim te pokaži kako se to radi. Meni i mm je jednom u jednoj radnji prodavačica, koju znam na zdravo zdravo, a bila sam tada uveliko trudna, rekla onako, sva ushićena, Aha, svi znaju šta ste radiliiii! Hm, klimnuh glavom i pomislih, mi ništa, ovo mu dodje kao bezgrešno začeće, al kud da ulazim u priču, ne bih je se otarasila sto godina posle. Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 4 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od Bobaue 8/3/2015, 19:15

Uvek kada sam pomalo tuzna svratim na ovu temu i iz pocetka je iscitam i nasmejem se dobronamernim slatkim savetima koje dobijamo od dragih ljudi koji zele da nam pomognu , a one druge jednostavno zanemarim. Hit na ovoj temi mi je svestenik i cetvrtak  b

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 4 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od BiKsi :) 8/3/2015, 20:22

Pa kad Bobo nego cetvrtkom, tim danom se samo prave deca! Nisi znala?! lol! lol! lol! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 4 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od Amna84 8/3/2015, 22:51

Ja zelim samo da vam se zhvalim za savjete , sastavila sam svoj spisak za kupovinu.Suutra pravac u apoteku.. jos koji savjet ako.moze
-dhea 25mg..pitanje kako se uzima
-q10 ..kako se uzima
-catus vitex kapi..pitanje smiju li u kombinacij sa femisan a kapima
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 4 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od fight&faith 9/3/2015, 09:45

Amna84 ::Ja zelim samo da vam se zhvalim za savjete , sastavila sam svoj spisak za kupovinu.Suutra pravac u apoteku.. jos koji savjet ako.moze
-dhea 25mg..pitanje kako se uzima
-q10 ..kako se uzima
-catus vitex kapi..pitanje smiju li u kombinacij sa femisan a kapima
DHEA 3*25 mg, Q10 3*200 mg, uz ovo sam uzimala cycloproginovu, nisam sigurna li uz DHEA smeš da uzimaš vitex kapi. Ja nisam. Uz ovo pijem vitamin D i, C i folnu kiselinu. Sretno. :-)

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 4 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od luckystar74 21/3/2015, 15:50

Juče sam dobila "dobronameran" savet od sestre md da dignem ruke od svega... Da me ne razume zasto i dalje toliko hocu dete i da sam luda... Blago je reci da sam poludela
A sto je najcrnje to govori i svome bratu...
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 4 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od mimi85 16/12/2015, 11:48

Citajuci ove strane bilo mi je i smesno i tuzno... Pop i cetvrtak su me potpuno odusevili, umalo nisam pala sa kreveta... Mislim da cu se odsad zagonetno smeskati svakog cetvrtka... Very Happy
Sto se saveta tice... Jako malo ljudi je upoznato sa nasom borbom,i jako mali broj ljudi zna pravi uzrok naseg problema,  uglavnom su svi velika podrska... Moja mama je imala par bisera procitala sam na internetu... Pa onda odvali neki caj, nekog dedu sto leci trista andramoljaca, ili vec tako neku glupost.. Ali oprastam joj  i ne ljutim se jer znam da ne zna... 

Ali je zato svekrva totalni biser..... Na nase saopstenje da moramo na VTO i da moramo iz odredjenih razloga da to radimo u Pragu njena reakcija je bila: jaooo deco kako vam zavidim, idete u Prag!?!?!? affraidaffraidaffraid Kako je sin pogledao ne mogu vam opisati... Samo joj je rekao da ako bi morao da bira da nikad u zivotu ne vidi Prag a da ne moramo na VTO izabrao bi da nikad ne kroci nogom u taj grad...
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 4 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu