KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

+44
Ema78
millena
Ancica 87
mamadabudem
SladZana
zvoncica36
Bobaue
mikan
Dacaa
ru™a
Gramatika
OKacica
Mirjana
JocY
Milijana
dr mali pariz
Smoki
cicsa80
heart84
lolipop
vašar
Struzzo
MAAKKI
Simona
Deni
BiKsi :)
lilly13
anak
Orline
Tinche
mala parizanka
tanjaz
kasia
sunasce
Sami
nadalina
terka
alo-alo
maus
HappyGirl
Jeckie
TetaSneki
Gala
Kata
48 posters

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 2 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od mala parizanka 5/9/2009, 22:48

tanjaz :: mi smo pre toga pokusavali TRI meseca pa nismo mogli !
Jbte,zar cela TRI ?  b Ubicu se ,majke mi.
Chitam ovu temu,i verujte,nishta novo da dodam. Chini mi se da svi koji nemaju taj problem,reaguju na taj nachin,prevashodno-ma opustite se,bice kad najmanje ochekujete.
Saveti su pucali na sve strane,dok nisam stavila tachku na to.
Strpljenje i zivci su nam najprechi u ovoj borbi...nekad mislim potrebniji i od kvalitetne j.c.,ili perfektnog spermograma Wink
mala parizanka
mala parizanka

Broj poruka : 1533
Godina : 46
Location : 015
Datum upisa : 05.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 2 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od Tinche 8/9/2009, 11:27

E drage moje, citam i smejem se!!!

Pored gore navedenog ja imam "prave" bisere!
zaova koja zivi blizu, ima dvoje dece, lenja ko trut, a inace ostaje trudna samo kada pogleda onu stvar kod muza, kiretaze da ne spominjem. Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 2 157192
"sta je sa tobom, opet te drmaju hormoni? danas si malo nervozna? ili
"ma mani me se molim te sa tim kucnim poslovima, ima ovde neko i decu da uspava" Rodila dvoje dece i resila da nista drugo u zivotu nemora da radi.

ili svekar: "ja hocu naslednika" a ja mu kazem da ima divna dva unuka od cerke...a on ce da se oni ne prezivaju ko on...i kad mu ja kazem a sta ako ja rodim cekru...on ce na to: "NECES"
pa vi vidite, muke su to...umesto da nas podrzavaju ako vec nemogu da pomognu. tako kada mi baka neka kaze za caj od ........., ja je od srca izljubim, i kazem hvala mila moja...bar neko zeli dobro.
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 2 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od Gala 19/9/2009, 23:58

E, sad su mi se svi skinuli sa kicme!
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 2 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od mala parizanka 20/9/2009, 10:14

eeee Gala,dochekacemo i mi da jednog dana ti koji su nam "slali" savete,okrecu i skrivaju pogled od nas kad nas ugledaju kako shetamo svoje andjele! Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 2 Icon_wink ...zato shto ce slika nas sa decom za savetodavce,biti jako ,jako teshka!
mala parizanka
mala parizanka

Broj poruka : 1533
Godina : 46
Location : 015
Datum upisa : 05.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 2 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od Gala 11/11/2009, 10:17

Jel sam ja bese pre dva meseca rekla da su mi se svi skinuli sa kicme sada kada imam dete? Rolling Eyes

E pa nisu, poceli su komentari tipa : nista niste uradili dok ne dobijete drugo!
Kada cete drugo?
affraid h
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 2 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od mala parizanka 11/11/2009, 10:24

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 2 355228 Au Gala-ne verujem! Pa to je vec teshka anomalija...Hoce li se ljudi pocheti baviti svojim problemima,odnosima,i sl.
mala parizanka
mala parizanka

Broj poruka : 1533
Godina : 46
Location : 015
Datum upisa : 05.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 2 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od Orline 11/11/2009, 11:15

Nece, paris, ko zabada nos u tudje stvari to radi uvek i ne treba mu bitan povod.
Cesto izgovore bez razmisljanja, tek da nesto kazu Rolling Eyes
Da si odmah dobila dete, gala, bilo bi drugih pitanja, uvek ih ima Very Happy
Zasto pravis sitne kolace za slavu kad je torta logicnija, zasto ti dete ide u drzavno obdaniste ako imate novca (stipsa si) a ako ide u privatno onda si snob...
Samo je bitno sto manje takvih ljudi imati za prijatelje, a na takve u blizini koji su neminovni, probati ne obracati paznju. Very Happy

Ja radim u velikom kolektivu, kad biste samo znali kolicinu glupih pitanja i saveta koje dobronamerno (tvrdim da je dobronamerno) dobijem, zabolela bi vas glava. Nekako sam se naucila da ih ignorisem.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 2 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od anak 19/10/2010, 16:49

E, lude ste, crkajem od smeha. Četvrtak je zakon!!! Nama je naš pop preporučio vantelesnu, kaže čovek i Bog pomaže ako i sami sebi malo pomognete! Razz
A za desiće se kad se najmanje nadate- affraid
Poludim od te. Jer se i mi uvek nadamo
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 2 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od lilly13 2/12/2010, 10:47

meni je zadnje bilo najbolje.
Otišla kod porodičnog po uputnicu za briseve, moja dr odsutna pa otišla kod druge i ona mi par puta pisala uputnice za hormone i sl.
Kaže ona meni: znate da su neki parovi ostali trudni prirodno a taman se spremali za postupak VTO. A lijepo u kartonu piše Endometrioza bilateral i zapušeni jajovidi. obavezan vid osiguranja - ženski sterilitet v

došlo mi da joj kažem pa j.b.te nisu moja jajašca Dejvid Koperfild

pa kad ti ljekar kaže nešto ovako, šta reći običnim ljudima

ludilooooo

definitivno ću u obzir uzeti ovo sa četvrtkom za sljedeći put Very Happy
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 2 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od BiKsi :) 2/12/2010, 14:27

lilly13 ::došlo mi da joj kažem pa j.b.te nisu moja jajašca Dejvid Koperfild
Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 2 635297 Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 2 404938 Strasno, strasno!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 2 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od Deni 2/12/2010, 22:34

Ja otisla kod dr opste prakse da je pitam da li moze da mi da upute da povadim neke nalaze posle druge vto, a ona mi kaze da cak ni ne zna sta ja to hocu da radim, u fazonu nikad cula.. Rolling Eyes Ali, rece mogla bi da mi da uput za fizijatra, cini joj se da mi je desni kuk visi od levog v
Hvala, ne treba, platicu i ovo, kud sve...
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 2 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od lilly13 2/12/2010, 23:42

pa mozda sto su ti kukovi različite visine - pa zato ne uspijeva, nije ti pozicija dobra  b

prestrašno
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 2 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od Simona 3/12/2010, 08:04

Mene nervira komentar kad nekom kazem da smo odustali od daljih vto i krenuli u usvajanje a on kaze - zao mi je. Dolazim u iskusenje da kazem - meni nije Laughing Da li je to posledica toga da ljudi usvojenu decu vide kao losiju od bioloske, ili ja mozda gresim sto navedem prvo to odustali smo pa izgleda kao da je sad ovo neki losiji put posle razocarenja... A ja vise to navedem da bih okoncala onu pricu i pricala o onome sto me sad zaokuplja. U mom ushicenju zbog razgovora sa ljudima iz csr i planovima za dete i ostalo to "zao mi je" deluje mi totalno neprimereno...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 2 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od Simona 3/12/2010, 08:16

Gala ::Jel sam ja bese pre dva meseca rekla da su mi se svi skinuli sa kicme sada kada imam dete? Rolling Eyes

E pa nisu, poceli su komentari tipa : nista niste uradili dok ne dobijete drugo!
Kada cete drugo?
affraid h

Laughing

Ovo me je podsetilo na jednu moju drugaricu koja je govorila da je veci pritisak na nju koja je sve uradila po nekim opstim merilima na vreme nego na nas koji nismo. Ja u to vreme nisam bila udata iako je po merilima sredine vreme za udaju odavno proslo, takodje i nase jos neke drugarice.Nama su prigovarali kad cemo, sta cekamo i tome slicno, ali dalje od toga nisu imali sta... Nekako smo ostajale van sistema a ta moja prijateljica je osecala kao da je usla u neki sistem u kome pritisak ne popusta i stalno se ocekuje da radi nesto ovako i onako a ne po svom. Ako je rodila jedno dete, zasto nije i drugo, kad je doslo i drugo, onda su dosle zamerke kako treba da se ponasa dok su bebe, pa kad malo odrastu opet skup uobicajenih pravila, pa njoj licno sto zeli da se obrazuje sta ce joj to kad ima decu... I nikad kraja...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 2 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od MAAKKI 3/12/2010, 10:59

Slatko sam se nasmejala svim tim dobronamernim savetima, ali ono za cetvrtak je vrh. Meni licno je vec dosta tih gradskih dobrobriznika koji najbolje znaju sta je dobro a sta ne. Uspevam nekako da se izborim sa svim tim, ali nekada mi se prelije casa i bez malo ustezaja odgovaram grubo i bezobrazno, pa ako njih nije sramota da zalaze toliko u neciju intimu sto bi mene bilo sramota da budem bezobrazna.
Mada moram priznati da me to ponekad i zabavlja, jer u svojoj "dobronamernosti" nisu ni svesni koliko glupa pitanja postavljaju. anđeo
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 2 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od Struzzo 3/12/2010, 15:36

Deni ::Ja otisla kod dr opste prakse da je pitam da li moze da mi da upute da povadim neke nalaze posle druge vto, a ona mi kaze da cak ni ne zna sta ja to hocu da radim, u fazonu nikad cula.. Rolling Eyes Ali, rece mogla bi da mi da uput za fizijatra, cini joj se da mi je desni kuk visi od levog v

 b
Izvini, Deni...šta ćeš, žena se razume u kuk... v lol!
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 2 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od BiKsi :) 3/12/2010, 21:36

Deni :: Ali, rece mogla bi da mi da uput za fizijatra, cini joj se da mi je desni kuk visi od levog Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 2 635297
Hvala, ne treba, platicu i ovo, kud sve...

affraid
Šta da ti kažem. Ja sam neki dan išla kod lekara opšte prakse za lekove, i sad pošto imam neki suv kašalj duže vreme, požalim se i ona kaže skini se da te poslušam. Ja ostanem u majici sa bretelama, ona me sluša, pa krene i po ledjima, i sva iznenadjena kaže: Jao, kriva ti ledja! Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 2 635297 Meni došlo da plačem, majke mi. Ona mi je izabrani lekar već dobre 2 godine, i redovno mi prepisuje diklofen duo zbog operisane kičme Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 2 635297 , a davala mi i upute za Banjicu za kontrolu Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 2 635297 ! Toliko kolko se uključuju! Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 2 510326 Još malo očekujem da mi kaže da imam uvećanu štitnu, i da će me poslati kod endokrinologa! Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 2 805311 Mad

Tako da Deni, šta reći, a ne zaplakati! Trebala si uzeti uput za fizijatra da im tražiš koju masažu da se malo opustiš na račun državice!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 2 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od Deni 3/12/2010, 22:21

Bixi, ona je mene toliko iznervirala svojom gluposcu u tom trenutku da sam samo pokupila svoju debelu fasciklu i otisla.
Uzela bih ja uput za fizijatra, zaista verujem u tu granu medicine, ali sam morala da izadjem odatle, sto pre...

Pa, da li mozes da verujes, odes kod dr kasljes, grlo ti upaljeno, a on te pita koju dijagnozu da ti stavi? affraid Ajoj, na sav glas.

Mada, tvoja dr je pobednica as
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 2 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od BiKsi :) 3/12/2010, 22:35

Što bi rekao Oliver Mandić: Smejem se, smejem se, smejem se, a plakao bih!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 2 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od vašar 4/12/2010, 03:22

eeeee,na ovu temu lekara imam i ja jedan zanimljiv primer.Godinama sam isla kod istog endokrinologa.pred svaku gin.operaciju,isla sam kod nje po odobrenje.kad sam sa tim zavrsila,dodje na red operacija stitne.Ja resim sve sa ns dr i sa tim papirima odem kod ove moje dr da mi da uput.pise ona nesto,pise,pise i na kraju kaze "evo,mozete na laparoskopiju" , a ja affraid Shocked .Kazem ja kako trebam da operisem stitnu,a laparo sam vec odradila i da su papiri ispred nje,a ona "ajoooojjj,pa sad moram sve ispocetka" a ja opet Shocked Shocked Shocked .....toliko o zainteresovanosti lekara!!! i to je bio poslednji put da smo se videle Very Happy
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 2 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od anak 10/12/2010, 12:40

Nama bi najbolje bilo da same sve popunimo i pripremimo, sagledamo sve posledice, same sebi damo savet, i onda kod njih samo da potpišu i pečatiraju (dok ne mognemo i to) Wink lol!
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 2 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od lolipop 31/1/2011, 13:27

Evo jedan nebulozni savjet koji sam dobila od endokrinologa kod kog sam sada išla na kontrolu pred pripremu za VTO. Predgledao on moju dokumentaciju ( od dugogodišnje borbe sa sterilitetom), pregledao moje nalaze i mene ( štitnu i ostalo). Kad na kraju kaže meni kralj, doslovce kralj: " Ženo zašto im dozvoljavaš da ti daju ovolike hormone, ti si apsolutno zdrava osoba, nemoj da koristiš to sve što ti propišu", a ja kažem " A šta da radim kad nam je jedini način da ostvarimo trudnoću VTO", a on će opet onako znalački " VTO rijetko uspijeva, a ti natrpana tolikim hormonima, opet ti kažem zdrava si, nego ti lijepo mijenjaj PJEVCA"
Ja affraid , kod koje sam budale ja došla!

MM to nisam ni rekla, pa gdje bi, mada ga sada jako često zovnem nadimkom PJEVAC, a on se stalno pita a što li bože?

lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 2 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od Gala 31/1/2011, 15:23

Koji debil, to je i meni rekao majstor koji radi u bolnici gde i ja. v
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 2 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od heart84 31/1/2011, 15:43

lolipop ::Evo jedan nebulozni savjet koji sam dobila od endokrinologa kod kog sam sada išla na kontrolu pred pripremu za VTO. Predgledao on moju dokumentaciju ( od dugogodišnje borbe sa sterilitetom), pregledao moje nalaze i mene ( štitnu i ostalo). Kad na kraju kaže meni kralj, doslovce kralj: " Ženo zašto im dozvoljavaš da ti daju ovolike hormone, ti si apsolutno zdrava osoba, nemoj da koristiš to sve što ti propišu", a ja kažem " A šta da radim kad nam je jedini način da ostvarimo trudnoću VTO", a on će opet onako znalački " VTO rijetko uspijeva, a ti natrpana tolikim hormonima, opet ti kažem zdrava si, nego ti lijepo mijenjaj PJEVCA"
Ja affraid , kod koje sam budale ja došla!

MM to nisam ni rekla, pa gdje bi, mada ga sada jako često zovnem nadimkom PJEVAC, a on se stalno pita a što li bože?


 b  b  b  b  b ne znam da li da se smejemo ili da placemo, to su i meni rekli
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 2 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od lolipop 31/1/2011, 16:16

Joj djevojke ja sam ostala zatečena tada, još kad sam shvatila da to jedan DOKTOR misli ozbiljno affraid .

A sada kad vidim svog PJEVCA kako se šepuri slatko se nasmijem.
 b  b  b
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 2 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu