KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

+83
Jelica
Kamilica
cile
ananana
Mirjana
danijeland
ivana ivanovic
grudva
Mali Princ
Bokicalepotica
dragmilk
maza1972
Nebo
ciklama
cicsa80
Niny
JocY
jaca*caca
cvrle76
Deni
*AIDA*
zabrinuta75
heart84
ANY
viktorija
Ljubičica
vašar
sanjicica
JacaKg
MARA
shenon
maki79
Marija86
gagax81
LaFolie
ŽenoLina
BiKsi :)
djole42
Nina77
elijana70
7-patuljaka
dacca
mika811
kowrdzawa
racili
Zaneta
lena
anna
natalija
eni
nesalela
tina73
cici
natta
bak
mika81
bridget jones
dr mali pariz
mala parizanka
vesna80
catherine290505
buby
kasia
bokica
nena beba
maša
Struzzo
nabla
bebica
Orline
Teodora
maja76
nevena50
Cupava
Gala
bebko
zalosna_sova
Kata
tanjaz
maus
Hitron-Luka
HappyGirl
darkoikaca
87 posters

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 9 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od bokica 19/2/2010, 19:40

Cici briseve uradite u Frontu na uput. I ti i tvoj muz. Idite od 12-13 h.

Uput za muza uzmi od lekara opste prakse.

Pa srecno nam bilo.
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 9 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od cici 19/2/2010, 20:00

bokice, srce si :))
mislis da nece dr da mi pravi problem sto idem u fron? a ovi u frontu ako me pitaju da slazem da sam kod njih?
i jos jedno pitanjce: kako da otvorim dnevnik?

hvala unapred
srecno nam bilo!
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 9 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od catherine290505 19/2/2010, 20:18

Cici - Idi na VTO dnevnike i kikni na NEW TOPIC inace u Frontu te ne pitaju kod koga si i gde si samo moras da imas uput
lol!
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 9 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od cici 19/2/2010, 20:21

hvala ti puno :)) a sta znaci ovaj smajlic?
u ponedejak pravac dr u dz pa za gusu da mi da upute.
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 9 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od dr mali pariz 19/2/2010, 21:44

Cici,dobrodoshla! ff
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 9 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od cici 19/2/2010, 22:12

hvala vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 9 11031
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 9 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od vesna80 20/2/2010, 20:15

drage moje,evo ja juce preuzela potvrdu da sam u programu,nada sa saltera mi rece da sada cekam poziv od rzzo,zanimljivo da je potvrda ista kao i prvi put kad sam preuzela ali nikad nisam stigla na red.koliko sada cekam poziv od rzzo zna li neko...da li je procedura zaista takva ili sam ja opet van procedure!
vesna80
vesna80

Broj poruka : 35
Datum upisa : 26.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 9 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od mika81 20/2/2010, 20:52

Ja sam prosle nedelje bila na pregledu u Visegradskoj i rekli su mi da ce me zvati da eventualno dopunim dokumentaciju od prvog pokusaja. Koliko li se to sda ceka? Cici, posto si ti prije mene u ovom postupku praticu kako kod tebe tece postupak pa cu otprilike znati sto me ceka. Veliki pozdrav za sve!

mika81

Broj poruka : 31
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 9 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od cici 21/2/2010, 23:02

vesna, mi smo na komisiji bili 22.12 u Frontu. Uhvatila na je Nova godina i sve redom. tako da me je oko 15.01 casekalo pismo. Mda samo mi u medjuvremenu zvali da pitamo sta je sa nama. tako da sam ja pre dobijene potvrde znala da samo u gaku.

mika, vi ste znaci drugi put. pisem iskustva i opazanja, nadam se da ce ti koristiti.
mozda se javi neko ko je korek ispred mene :) da ima i ja koga da pratim
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 9 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od bokica 22/2/2010, 09:12

cici koliko dugo si cekala od predaje dokumentacije na poziv Komisije?
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 9 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od bokica 23/2/2010, 16:55

bili smo za briseve u Frontu i popiz... sam kako su neljubazni

prvo se neka ndr... baba izdrala na nas na salteru za informacije

pa mi je onda teta u savetvalistu objasnila gde treba da stojim itd.

da mi se jos jednom drsko obratila nastrdala bi

fuj nikad ne bih radila vantelesnu u Frontu
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 9 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od catherine290505 23/2/2010, 18:39

Boze kako su sva iskustva razlicita, meni su takva za Visegradsku Very Happy -sestre sa steriliteta gde sam radila laparo affraid
nadam se da si bar zavrsila lol!
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 9 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od bokica 23/2/2010, 19:00

Sorry Keti sto ti diram Front. Zavrsila sam sva kipteci od besa. Jos da ne nadju neke podstanare.

A sto se tice odeljenja steriliteta u Visegradskoj delim tvoje impresije. Glavna sestra je malo je reci odvrtana, a i ostale koleginice sa njom. Takav bezobrazluk retko se srece.
Odeljenje za Asistiranu fetrilizaciju gde se rade IUI i VTO je odvojeno i tamo je poptuno druga prica.
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 9 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od catherine290505 23/2/2010, 19:04

Ma Boki nije mi ga tata pravio - uopste se ne obaziri, opali paljbu -nego ja stvarno nisam imala losih iskustava tamo pa me cudi...
A Sterilitet u Visegradskoj je prica za sebe-ja sam odusevljena nacelnicom-Vidakovickom -pravi car od zene -ona mi radila laparo- ali sestre -strasno affraid . Na odeljenje vto nisam ni isla tako da nemam losa niti bilo kakva druga iskustva.
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 9 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od cici 23/2/2010, 20:00

bokice, par dana mozda 7. mi smo jednog utorka zavrsili u nemanjinoj, u sledeci pon smo zvali front da pitamo kada samo na redu. bili smo tog utorka , tj nedelju dana kasnije. znas da je komisija u frontu samo utorkom. za visegradsku nemam pojma.

mi smo super prosli u frontu za briseve. ljubazne i nezna sestra bar tako kaze mm :) a ni onde nisu lose unutra, zavisi na koga naletis. babac je opasan.
za visegradsku nemam iskustva. prvi put sam bila prosli petak na konsultacijama.
pre tri godine sam kod njih radila hsg- e to je druga prica.
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 9 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od bokica 23/2/2010, 23:55

cici pa to je bas ekspresno

samo mi nije jasno zasto komisija u Frontu kada si rasporedjena u Visegradsku?

jest i mm se nije zalio kao sto to obicno radi
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 9 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od vesna80 24/2/2010, 14:50

devojke,danas su me zvaki iz rzzo da sam u visegradskoj da se javim prvog dana martovskog ciklusa u tamo sa brisevima spermogramom interesuje me kakva je sada procedura sta da radim jel treba da radim nove briseve ili mogu i ovi koje imam a stari su 2 meseca,molim vas daje neki odgovor prvi pokusaj
vesna80
vesna80

Broj poruka : 35
Datum upisa : 26.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 9 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od bokica 24/2/2010, 17:24

vesna brisevi meni uvek vaze 3 meseca pa nemoj da ponavljas
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 9 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od vesna80 24/2/2010, 18:56

hvala boki,kada si dobila poziv sta si radila dalje,da li si sa stimulacijom krenula odmah ili su trazili jos nesto
P.S.jako sam zelela da izbegnem visegradsku ali izgleda neda mi se odmah sam zvala rzzo da promenim kaze ne moze tacno je izgleda da su svi pobegli od njih pa moraju nekoga primorati. vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 9 Kopfschuettel vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 9 Affraid vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 9 Sleep
vesna80
vesna80

Broj poruka : 35
Datum upisa : 26.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 9 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od vesna80 24/2/2010, 18:59

vesna80 ::hvala boki,kada si dobila poziv sta si radila dalje,da li si sa stimulacijom krenula odmah ili su trazili jos nesto
P.S.jako sam zelela da izbegnem visegradsku ali izgleda neda mi se, odmah sam zvala rzzo da promenim, kaze ne moze. Tacno je izgleda da su svi pobegli od njih pa moraju nekoga primorati. vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 9 Kopfschuettel vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 9 Affraid vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 9 Sleep
vesna80
vesna80

Broj poruka : 35
Datum upisa : 26.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 9 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od cici 24/2/2010, 19:07

Bokice, ja sam htela u frontu. posto sa privatnicima ne funcionise vec neko vreme. ali je i meni stiglo pismo da sam rasporedjena u visegradsku.

vesna, svi su pobegli pa sam i ja tamo upala, protiv svoje volje. No
ne moras da panavljas briseve ako ste skoro tj u decembru prosli komisiju. mi smo bili prosle nedelje na prvim konsultacijama. tada su mi rekli da ponovim sve briseve, uradili uz i sad cekam da dobijem rezultate pa da im se javim. kod koga si ?
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 9 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od bokica 24/2/2010, 19:11

vesna ja tek sredjujem dokumentaciju za Komisiju
ali sam radila IUI u Visegradskoj pa tako znam za briseve

Ne ocajavajte drage moje, bicete vi uskoro trudnice iz Visegradske pa cu ja da vam se pridruzim.

Eto, ja ne bih izabrala Front.
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 9 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od vesna80 24/2/2010, 19:48

pa navela sam Spremovicku jer mi je ona radila laporaskopiju,kazu da je dobar strucnjak samo je moras juriti po hodnicima zena je prezauzeta.
boki iz tvojih usta u bozije usi,svima zelim da ponesete uskoro stomak do zuba vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 9 523476
valjda ce se ovo drustvo u visegradskoj uozbiljiti kad vide da pacijentkinje beze od njih,ja danas kazem jovanovicu u zavodu da nemam poverenja u lekare u visegradskoj i da bih promenila kliniku,a on kaze mi za to nismo nadlezni ne mozete promeniti,ako nemate poverenja u lekare tuzite ih...
vesna80
vesna80

Broj poruka : 35
Datum upisa : 26.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 9 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od tina73 24/2/2010, 21:51

Danas sam bila u Visegradskoj zbog drugog pokusaja koji placa Beograd. Trazili su mi dopunu dokumentacije, hormone i briseve. Da li znate mozda gde mogu da uradim Inhibin B i AMH na uput?

Ja sam slucajno upala u Visegradsku, htela sam u Front, ali kada sam letos isla na komisiju za prvi pokusaj oni nisu radili i tako. Imala sam prilicno problema dok sam prosla komisiju, mnogo sam se nervirala, ali uspela sam nekako. Medjutim, sada nisam nezadovoljna, ali da mogu da biram ne bih izabrala ni jedne ni druge, nego neku od privatnih klinika.

tina73

Broj poruka : 9
Datum upisa : 13.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 9 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od bokica 24/2/2010, 22:45

Vesna sto se tice Spremovicke hodnik je sirok pojam. Nju moras da cekas na vise punktova. Ne znam cime je to toliko zauzeta, ali da je nema nema je.

Tina AMH i Inhibin B moras privatno. Nema nigde za dzz. AMH je oko 1.500
dinara, toliko negde i Inhibin B.


Evo iskreno, ja bih volela da vas pitam sta je to sto Front po vama
stavlja ispred Visegradske?

Ja sam apsolutno detaljno proucila ovu tematiku. Sto medicinski sto forumski. Kada bih sada mogla da biram kliniku, jedino gde bih mozda radila je Jevremova i to kod Zorana Stankovica.
Vlaisavljevica ne racunam jer ovde govorimo o drzavnom programu.
Sretala sam npr u Visegradskoj parove kojima nije uspelo kod Ivanovica ma koliko to vama zvucalo neverovatno. Eto nase Logone.

Losa iskustva zapravo pre pocivaju na pogresnoj proceni pri izboru lekara. Tako mnogi Ljubica gledaju na TV-u pa njega biraju, a posle shvate da od njega ni traga ni glasa.

Ja sam svaku posetu Visegradskoj iskoristila da detaljno snimim situaciju. Sve vidim i cujem, pustim pipke i upijam. Posle sklopim kockice i zakljucim sta je za mene najbolje.
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 9 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu