KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

+83
Jelica
Kamilica
cile
ananana
Mirjana
danijeland
ivana ivanovic
grudva
Mali Princ
Bokicalepotica
dragmilk
maza1972
Nebo
ciklama
cicsa80
Niny
JocY
jaca*caca
cvrle76
Deni
*AIDA*
zabrinuta75
heart84
ANY
viktorija
Ljubičica
vašar
sanjicica
JacaKg
MARA
shenon
maki79
Marija86
gagax81
LaFolie
ŽenoLina
BiKsi :)
djole42
Nina77
elijana70
7-patuljaka
dacca
mika811
kowrdzawa
racili
Zaneta
lena
anna
natalija
eni
nesalela
tina73
cici
natta
bak
mika81
bridget jones
dr mali pariz
mala parizanka
vesna80
catherine290505
buby
kasia
bokica
nena beba
maša
Struzzo
nabla
bebica
Orline
Teodora
maja76
nevena50
Cupava
Gala
bebko
zalosna_sova
Kata
tanjaz
maus
Hitron-Luka
HappyGirl
darkoikaca
87 posters

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 24 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od 7-patuljaka 8/12/2010, 13:52

Devojke,  da li znate da li zamrzavanje embriona, ukoliko ih bude, pokriva Fond?Pošto je vto preko Fonda, da li i fet posle te vto pokriva Fond?

7-patuljaka

Broj poruka : 599
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 24 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od maki79 8/12/2010, 14:05

Zamrzavanje se placa koliko sam ja u toku kao i FET.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 24 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od dr mali pariz 8/12/2010, 17:08

7-patuljaka ::Devojke, da li znate da li zamrzavanje embriona, ukoliko ih bude, pokriva Fond?Pošto je vto preko Fonda, da li i fet posle te vto pokriva Fond?
Fond ne pokriva zamrzavanje,plaće se iz svog džepa,niti se Fet finnansira iz budžeta
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 24 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od viktorija 8/12/2010, 17:25

Yuhu devojke bila sam juce kod moje doktorke u DZ po upute za Nemanjinu i raspricala se ona o analizama kako je sve super i kad sam dosla kuci videla sam da mi je dala samo jedan plavi uput koji je za komisiju za vto...Uh...E sad imam pitanjce za vas...
Da li je morala odmah da mi da i uput za ultrazvucni pregled za komisiju u Frontu ili se to posle uzme ako se prodje prvostepena komisija?
I da je li pri podnosenju dokumentacije u Nemanjinoj potreban i uput za spermogram ( koji ce mm da uzme od svog lekara opste prakse)
Mi cemo svakako priloziti spermogram koji imamo nego su mi ove stvari malo nejasne...
Bas bi mi znacila vasa pomoc... Very Happy
viktorija
viktorija

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 04.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 24 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od dr mali pariz 8/12/2010, 17:37

Uput za UZ i spermogram ti treba za Front,ne za Nemanjinu
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 24 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od viktorija 8/12/2010, 17:38

Hvala Pari,joj uvek si tu da nam pomognes...Nemam reci... vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 24 543728
viktorija
viktorija

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 04.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 24 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od dr mali pariz 8/12/2010, 17:46

Embarassed
tu smo sve! vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 24 275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 24 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od 7-patuljaka 9/12/2010, 08:35

Aaaaa, znači tako...Dobro, šta da se radi. Da znam da se finansijski organizujem! Hvala Pari, hvala Maki ...

7-patuljaka

Broj poruka : 599
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 24 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od shenon 9/12/2010, 08:56

Devojke,

Mene je neko ranije pitao za proceduru od prvostepene do drugostepene pa nadalje....gde sam rekla da vas fond posle drugostepene obavestava tel kad da se javite na izabranu kliniku sa overenim zelenim uputom.
Neko me je i pitao da li salju pisamce.
E pa ja sam pismo dobila dva dana nakon sto su me zvali. Znaci nisam ni znala da ce pismo stici pa sam bez njega otisla kod ginekologa po uput i samo zeni napravila konfuziju.
Uglavnom, htedoh da kazem da iako vas fond pozove i kaze da dodjete sa zelenim uputom ipak sacekajte i pisamce i tek sa njim otidjite kod ginekologa.
Uh valjda sam bila jasna Laughing
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 24 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od maki79 9/12/2010, 08:59

Viktorija i ja sam od mog dr dobila samo taj plavi za nemanjinu ikad sam ga pitala da mi da odmah i za front kao i za jevremovu rekao je da ne moze mora jedan po jedan. Sto se tice uputa za tvog mm ako ides na drugostepenu u front ne treba ti jer ce ga razduziti preko tvog uputa bitno je da on ponese samo knjizicu. MM nije imao kod sebe ni zdravstvenu jer mu je trenutno na izradi nova zdravstvena pa su mu i tako prihvatili uz licnu kartu.
7-patuljaka mi smo uvek tu da jedna drugoj pomognemo u nedoumicama.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 24 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od maki79 9/12/2010, 09:01

Shenon meni je moj dr rekao kad dobijem resenje sa drugostepene da tad dodjem po zeleni uput nije mi spominjao nikakvo pisamce.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 24 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Marija86 9/12/2010, 09:13

Devojke a kakav zeleni uput jel to onaj O3-2 ili kako vec??
Mi smo imali sva tri uputa kada smo isli.mm-u nisu trazili nista ni zdravstvenu ni knjizicu,samo da upise svoj jmbg Wink
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 24 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od maki79 9/12/2010, 09:17

marija za nemanjinu kao i za front treba onaj najobicniji plavi uput za lekara specijalistu a posle za odabranu kliniku ti treba zeleni kao za bolnicko lecenje. U nemanjinoj ti je potreban samo muzevljev maticni broj a u frontu im treba njegova zdravstvena za spermogram a razduzuju ga na tvoj uput.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 24 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Marija86 9/12/2010, 09:24

maki ja nisam iz beograda Wink
Kada sam bila na komisiji bilo je tri lekara u sobi,jedan je crtao sudoku i jako se nervirao sto ne moze da ga resi,druga doktorica je resevala ukrstene reci..Samo jedna je uzela nase papire pogledala zapisala sta je imala i pustila nas... lol!
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 24 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od maki79 9/12/2010, 12:05

Marija jel to pricas o prvostepenoj ili drugopstepenoj komisiji?
Meni na prvostepenoj u Nemanjinoj bilo je tri doktorke a u frontu na drugostepenoj samo jedan Pavlovic koji je lelemudao za sve pare koje zaradjuje.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 24 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od shenon 9/12/2010, 12:22

maki79 ::Shenon meni je moj dr rekao kad dobijem resenje sa drugostepene da tad dodjem po zeleni uput nije mi spominjao nikakvo pisamce.

A i meni je moja dr na osnovu tog resenja dala uput, samo sto ga je pogresno ispisala. Umesto da glasi na Jevremovu ona videla resenje pa stavila Front, a ja nisam gledala sta pise.
Uglavnom, ubrzo nakon drugostepene stigne iz fonda pismo u kom pise nesto tipa "sa ovim pismom otidjite kod svog ginek. po zeleni uput koji ce da glasi na Jevremovu'.
Da sam to znala odmah ne bih imala pogresno ispisan uput i ne bih morala da se vracam kod dr da mi ga ispravi. Wink
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 24 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Marija86 9/12/2010, 12:30

maki ne znam ni ja vise...to je ona komisija koja daje zeleno svetlo za komisiju na betaniji ...socijalno zdravstveno ili tako nesto lol!
tamo na resenju pise prvostepena komisija je saglasna da se ta i ta uputi na komisiju za vto u GAK Novi Sad sunny
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 24 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od viktorija 9/12/2010, 15:03

Devojke hvala na informacijama...Sada mi je jasnije...
Marija ja mislim da si ti sada prosla prvostepenu komisiju i da te ceka drugostepena...
Very Happy Ja ovih dana idem u Nemanjinu samo da se ukolopim sa smenama...
viktorija
viktorija

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 04.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 24 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od maki79 10/12/2010, 13:21

Tako je Marija ti si prosla prvostepenu gde ti nista od tm nije trebala sem maticnog broja, a sad kad budes isla na Betaniju i drugostepenu komisiju treba ti prvo i osnovno muz, pa onda i tvoja i njegova zdravstvena knjizica i uput, Pozovi betaniju pa pitaj jer mora i tm da ima poseban uput ili mogu da ga razduze na tvoj tako sam ja u narodnom frontu.
Viktorija ajde se ti lepo uklapaj sa tim smenama pa pravac Nemanjina. Kod njih nema guzve i racunaj max pola sata da ces izgubiti kod njih. Drzimo fige da sve pridje po ps pa onda drugostepena i na kraju zeljena klinika i sto brzi uspeh.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 24 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od gagax81 10/12/2010, 17:27

Marija ja sam bila u Betaniji na komisiji pre 2 meseca. Primila me je doktorica, pogledala moje rezultate i spermogram mm i rekla nam da treba da dopunimo dokumentaciju tj. da idemo na jednodnevnu dijagnostiku. Mm je hteo da udje samnom ali mu je dr. rekla da saceka napolje. Njemu je trebala samo knizica i uput za spermogram jer smo ga radili u Betaniji taj dan. E sad ne znam da li u slucaju da ti odobre odma VTO, treba i muz nesto da potpise... Najbolje bi bilo da ih nazoves i pitas.
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 24 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Ljubičica 17/12/2010, 14:52

U ponedeljak mi je zakazana drugostepena komisija u Višegradskoj, devojke da li neka zna da li mi je potreban muž za to, kad smo predavali papire naglasili su mi da on dođe, strašna brkata teta na šalteru me je pitala A GDE TI JE MUŽ, evo ga rekoh, a ona JESTE VI MUŽ, i mi mislili sad će nešto ozbiljno da nam se desi, al ona ga samo odmerila i rekla AHA, i to je to, da ne kažem da smo izgubili tri sata čekajući je da nam dozvoli prilaz šalteru, pa sad ne znam da li mukicu da opet vučem sa sobom ili može na miru da zarađuje i radi. Drugo pitanje je a šta se dešava kad konačno stignemo do famoznog strašnog suda?
Pozzdrav,
ljubičica

Ljubičica

Broj poruka : 11
Datum upisa : 03.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 24 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Ljubičica 17/12/2010, 19:55

E još nešto sad sam negde pročitala da nas mere i da ne smemo biti bucmaste, po kojoj skali to mere, jel ja prolazim sa 70 kg i 175 visine molitva

Ljubičica

Broj poruka : 11
Datum upisa : 03.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 24 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od dr mali pariz 17/12/2010, 20:26

Ljubičice,BMI ne sme biti preko 30
tvoj je 22,9- idealan
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 24 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od maki79 17/12/2010, 21:25

Sto se merenja tice ja potpisujem da ona vaga u nf laze jer sam se ja vece pre odlaska u nf merila na kucnoj vagi gde se stalno merim i imala sam 55 kg a kod njih 57 pa mi nije jasno kako sam se ugojila preko noci 2kg.
Pari daj neki sajt da izracunam ja svoj bmi ako ti nije problem.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 24 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od dr mali pariz 17/12/2010, 21:27

maki,samo ukucaj BMI na googl pretrazi,pa biraj
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 24 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu