KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

+83
Jelica
Kamilica
cile
ananana
Mirjana
danijeland
ivana ivanovic
grudva
Mali Princ
Bokicalepotica
dragmilk
maza1972
Nebo
ciklama
cicsa80
Niny
JocY
jaca*caca
cvrle76
Deni
*AIDA*
zabrinuta75
heart84
ANY
viktorija
Ljubičica
vašar
sanjicica
JacaKg
MARA
shenon
maki79
Marija86
gagax81
LaFolie
ŽenoLina
BiKsi :)
djole42
Nina77
elijana70
7-patuljaka
dacca
mika811
kowrdzawa
racili
Zaneta
lena
anna
natalija
eni
nesalela
tina73
cici
natta
bak
mika81
bridget jones
dr mali pariz
mala parizanka
vesna80
catherine290505
buby
kasia
bokica
nena beba
maša
Struzzo
nabla
bebica
Orline
Teodora
maja76
nevena50
Cupava
Gala
bebko
zalosna_sova
Kata
tanjaz
maus
Hitron-Luka
HappyGirl
darkoikaca
87 posters

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 8 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od bokica 17/2/2010, 19:35

joj Vesna nemoj da me plasis.

Meni se nikad nije desilo da mi neko drugi radi UZ. Mozda Tulic nije bio tu.
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 8 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od cici 17/2/2010, 21:03

cao devojke, ja sam ove nova. bar na ovom forumu.
ukratko, prijavili samo se na vto o trosku fonda, prosli komisiju i dodelili nam visegradsku.
nadam se da imam nekog jos ovde kome je dodeljna visegrdska ?
da cemo zajedno deleti savete, iskustav, podrske i biti tu kad zatreba.

pozdravim svima :)))
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 8 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od dr mali pariz 17/2/2010, 21:06

Cici,dobrodoshla, i sretan početak
vec ce ti se neko ko je u postupku u Vishegradskoj,javiti... Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 8 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od cici 17/2/2010, 21:26

hvala, vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 8 Icon_lol bas brza dobrodoslica. svidja mi se ovde vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 8 Icon_biggrin
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 8 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od dr mali pariz 17/2/2010, 21:34

likeit tek ce ti se svideti! d ovde je super drushtvo!
Za pochetak,jesi li dala glas nashoj Akciji skupljanja potpisa za vishe beba?
Evo ti link,upishi se,a info o svemu tome imash na https://kutak.forumotion.com/prirodnjaci-preko-fonda-f17/
a glas svoj,svog muza,i svojih prijatelja,upishi na http://formular.srb.rs/view.php?id=1
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 8 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od cici 17/2/2010, 21:48

hvala jesam :))
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 8 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od dr mali pariz 17/2/2010, 21:51

lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 8 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od bokica 18/2/2010, 09:15

Evo svezih info

U Visegradskoj su u toku postupci VTO o trosku grada. Bila i cula od zena da su vec u postupku stimulacije. Pitala Ljubicevu pacijentkinju.
Od njega naravno ni traga ni glasa, Tulic mu radi UZ.
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 8 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od buby 18/2/2010, 10:52

ljubic vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 8 Affraid
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 8 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od maja76 18/2/2010, 15:31

Cula sam, nezvanicna informacija da je cena vto-a u Visegradskoj izjednacena sa cenom u Jevremovoj. Ako ne ides preko fonda moras sve unapred da platis. Ne mogu i dalje da verujem u to, ali opet s druge strane sve je moguce. Ali je glupo da u RZZO govore kako su vantelesne moguce samo u dve drzavne klinike zato sto se to gradu vise isplati jer je jeftinije.
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 8 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od maja76 18/2/2010, 15:37

bokica ::
Od njega naravno ni traga ni glasa, Tulic mu radi UZ.

Tesko ces ti Ljubica videti, pogotovo na ultrazvukovima, pa maltene ni u Jevremovoj ne mozes da dodjes do njega gde pregled kosta 45 evra. Covek je jednostavno preopterecen i neuhvatljiv, ne branim ga, prosto to je cinjenica. Juce je dosao u osam, radio dve histeroskopije i nije se vise vracao u bolnicu, operaciju koja je trebala da bude danas odlozio je za ko zna kad. Meni nije jasno kako on to sve postize ili ne postize!
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 8 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od nena beba 18/2/2010, 15:37

opasna halabuka je ispala sa visegradskom. do skoro je na zahtev pacijentkinja koje su preko rzzo dobile potvrdu za 2.pokusaj kod njih, davali potvrdu tim pacijentima da se prebace po sopstvenoj zelji u front.
e sad to vise ne daju jer su shavtili da im svi odose... ili skoro svi...
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 8 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od nena beba 18/2/2010, 15:38

a onda ni para nece biti, ako svi odu...
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 8 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od bokica 18/2/2010, 19:01

Hvala lepo majo, svaka cast njemu, ali on nije moj lekar.
Samo prenosim sto sam "pokupila"
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 8 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od cici 18/2/2010, 20:20

mi sutra na konsultacije kod Ljubica. ako naravno bude on tu, koilko sam procitala ovde,pitanje je i da li cu ga videti uopste, uzas gde ja upadoh bas u visegradsku.

jer jos neko u postupku kod njega? kakva je procedura za taj prvi dolazak? za kolko mogu da ocekujem ulazak u proceduru tj stimulaciju pa onda redom?
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 8 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od tina73 19/2/2010, 11:30

Ja sam za drugi pokusaj izabrala Ljubica, a sad vidim da sam se dobro zeznula. Proslog cetvrtka sam bila na "komisiji", tj na UZ i rekli su mi da cu biti obavestena, ali jos me niko ne zove. Prilicno sam ljuta zbog toga sto nas prisiljavaju da idemo u drzavne klinike, u kojima su losiji uslovi i uspesnost manja. Kao da je samo bitno da se potrosi novac, a ne da se resi problem.

tina73

Broj poruka : 9
Datum upisa : 13.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 8 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od nena beba 19/2/2010, 11:38

nesto razmilsjam, da bi i ovu pricu trebalo ispricati novinarima...
zasto "prisiljavanje" da se ide bas tu?
a ocigledan je los kvalitet "usluge"...
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 8 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od bokica 19/2/2010, 12:10

Ja se ne bih u potpunosti slozila sa vama.
Zasto ste toliko ubedjene da je usluga u drzavnim klinikama losa. Ja licno nikada ne bih izabrala za lekara direktora klinike, predsednika Komisije za VTO i lekara u Jevremovoj. Otkud ocekujete da ce on imati vremena da se udubljuje u vas problem?

Drzava treba da ulozi u poboljsanje uslova u drzavnim klinikama, prvenestveno laboratorijama i na usavrsavanje kadra. Ako je put ka tome veci broj pacijenata u drzavnom sektoru ja to potpuno podrzavam.

Neno, zar profesionalnim pristupom nazivas svoj poslednji pokusaj VTO u klinici Ivanovic? Bez ijedne analize hormona zavrsen pucanjem folikula pre aspiracije.
Primera ima toliko puno da ih ne bi sada nabrajala.

Uostalom koliko znamo rec je o jednim istim lekarima koji rade pre podne u drzavnim klinikama, a posle podne u privatnim.
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 8 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od nena beba 19/2/2010, 12:32

ne boki, nije ni to dovoljno profesionalno. ali gora opcija kad te neki asistent koji se uci na tebi napumpa hormonima bez potrebe, i od 14 folikula izvadi 7 jc, a od 7 oplodi 3 samo zato sto nece da slusa da ti je neophodan ICSI, nego "PROBA" IVF...

NE MISLIM JA DA SU SVI U DRZAVNIM LOSI, nego mi ta stojnicka ostavila gorak ukus, a sad se ona izgleda pita dal ce da da ili ne potvrdu ko hoce da predje u front... to mi se ne svidja i zato bi novinari mogli malo da iscackaju...
a ne svidja mi se ni njeno i radunovicevo slanje pacijentkinja da vade krv za sve hormonske analize u biomedici a ne tu na klinici u okviru besplatnog programa...
razumes...?
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 8 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od bokica 19/2/2010, 12:54

razumem neno
ti si ocigledno bila u postupcima kada je poceo nacionalni program i kada je bilo puno propusta

sada te niko ne salje u Biomediku vec se sve radi tu i gotovo je oko podneva

ja nisam imala kontakata sa Stojnickom, a mora da postoji i jedan takav lekar zbog zvezda poput Ljubica, Radunovica itd.

Oni se pojavljuju na aspiraciji i transferu.

I u privatnim klinikama cesto ta "velika" imena imaju svoje pomocnike za folikulometriju.

Ne znam za tu varijantu sa Frontom i sumnjam da ona moze da odlucuje o bilo cemu.
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 8 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od nena beba 19/2/2010, 12:58

meni je i transfer i aspiraciju radila stojnicka!
da je bar neki od njih....

bila jedna moja skoro da uzme tu potvrdu, jer joj dadose visegradsku a prethodno bila kod ivanovica u prvom pokusaju. i iz fronta joj rekli da samo ode po potvrdu u visegradsku, a ona dosla tamo i stojnicka NEDA! kaze vise ne dajemo te potvrde, svi oce u front!
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 8 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od catherine290505 19/2/2010, 13:03

Ja cu k'o papagaj, u Frontu je usluga-kvalititna, ono sto se moze zameriti ali-DRZAVI je manjak kadra, prostorija, opreme, ali (sa izuzetkom povrmeno nervoznog dr Pavlovica u frontu) sve je na mestu sto se sestara i dr-a tice.
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 8 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od nena beba 19/2/2010, 13:06

eto. pacijentkinje iz fronta najbolje govore o razlici u kvalitetu. slabije se cuje nesto lose za front nego za visegradsku. a to je sve mislim zahvaljujuci stojnicki.
za tulica sam do sad samo dobro cula.
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 8 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od mika81 19/2/2010, 17:07

Posto sam se i ja rasporedjena u Visegradsku za ovaj drugi pokusaj interesuje me da nije ova Stojnicka asistent Ljubicu jer sam ja njega izabrala, mada ne znam koliko mi je to pametno, posle procitanih vasih poruka.

mika81

Broj poruka : 31
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 8 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od cici 19/2/2010, 19:12

mika, i ja sam kod ljubica. Njegova asistent ili vec neki djavo je Jelena Dukanac. Kod nje sam danas bila na prvim konsultacijama. Ljubica nisam ni videla, ocito i necu do samog kraja tj aspiracije. Dokle ste vi stigli?

Evo iskustav sa danasnjih konsultacija iz Visegradske.
Ogromna guzva, svi su zajedno i trudnice i one u postupku. ceka se do besvesti za 3min razgovora. Ali sta je tu je. zene su manje vise zadovoljne, vecina pljuje po frontu mada ima onih ko mi koje je sila natrala da dodjemo u visegradsku. posle visesatnog cekanja, dosli smo na red, uradili mi uz, rekla da ponovimo sve briseve oboje sa hlamidijom i drustvom i donesemo im. kad-nije rekla ? one ne rade te briseve, zar moram da ih placam svaki put?
uzas blagi, nemam pojma sts ceu. jel postoji mogucnos da kod njih uradimo te briseve na uput,zanali neko?
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 8 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu