KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

+43
Hobbes
OKacica
aurora
vakic
libra35
insomnia
ganedina
mimi85
Jerapetra
Bobaue
BiKsi :)
Shizika
bokica
Sirijus
Bekanicaa
KoMetaK
nina :)
Ambra
Dora1
Principessa
Vanja80
Sofija Veks
lola1980
Tavita
NikolaMaja
Nessi
micam
MalaSaJuga
caci
HappyGirl
Zensko pero
Tangerine
ivanicasale
Lakisa
hany
Borbica
missile
Blanka
saska1
srculence 84
snedra
winni
sanja 73
47 posters

Strana 10 od 13 Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Sledeći

Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Tavita 22/5/2019, 23:52

Bravo, Biksi, sad si u bezbjednoj zoni. Bolje što si u bolnici, iz vise razloga. Jedan od njih, koji nije zamemarljiv - naodmaraces se Very Happy Pogotovu ako malena odluci da ostane jos koju nedjelju u stomaku. srca
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od nina :) 23/5/2019, 03:10

otkad imam osecaj da ce mala princeza doci na ovaj svet 25,5 na dan mladosti a sve necu da pisem da nekazes da sam baba vanga
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od BiKsi :) 24/5/2019, 13:07

Zensko pero ::Biksić,još malo i stiže malecka bebica sunny sunny
Ljubim i mislim i šaljem ti najdivniju energiju! srca1
Hvala puno, ja tebi od srca zelim da me ovde zamenis!

Shizika ::Eeehh, dusha mila, malaksa. zagrljaj love
Josh samo malo i uzhivanjac sa svojom 'vojchicom, gimnasticharkom maminom. x
Arsa dakle jede, nakuplja snagu da brine o sestrici, neka, tako i treba. K'o da ga je mm pravio, tako je i on prvo, kad su mi krenule kontrakcije, sebi napravio doruchak. Mislim, zadnja stvar koja babicama treba je da se on tu onesvijesti od gladi. Mushkarci imaju taj chudan osjecaj za praktichnost (+sebichluk Very Happy ).
Dobro, sad virkamo svaki dan.  naočare
Koko nasha, sve znash zagrljaj

Slatko me nasmeja za tvog muza. Hahahahaha koji lik lol!

Tavita ::Bravo, Biksi, sad si u bezbjednoj zoni. Bolje što si u bolnici, iz vise razloga. Jedan od njih, koji nije zamemarljiv - naodmaraces se Very Happy Pogotovu ako malena odluci da ostane jos koju nedjelju u stomaku. srca
Gorusica odmor ne da. A ovde nas bude u pet. No, mirna sam. A to nema cenu.

nina :) ::otkad imam osecaj da ce mala princeza doci na ovaj svet 25,5 na dan mladosti a sve necu da pisem da nekazes da sam baba vanga
videcemo, ja se nadam da jos izdrzimo.

Danas sam punih 36. nedelja. Bas sam hepi.
Leskarim, dopisujem se, igrice, knjiga, ctg, tonovi, merenje temp, klopa, ispracam cimerke u porodiliste, stvarno mi brzo prolaze dani.
Povremeno osetim bolove, ali nisu strasni, pu pu pu.
Volela bih da izdrzim bar jos sedam dana zbog bebe. Videcemo sta je ona odlucila. osmeh srce

Sve vas ljubim, hvala na podrsci!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od BiKsi :) 24/5/2019, 13:09

bokica ::Nije me bilo godinama na forumu. Danas vidim u Visegradskoj otvorena banka reproduktivnih celija i dok sam gledala slike setih se moje borbe i foruma. I password sam morala da resetujem.

Biksi ti cekas drugu bebu. Tebe se secam sa ovih strana.

Moji momci su vec veliki. Stefan zavrsava prvi razred, a Pavle ce sada sest godina.

Cestitam ti Biksi i ako znas napisi nesto o starim forumasicama. Mi smo sad zene u godinama Very Happy
O Bokice sto godina osmeh srce
Hvala puno
Sa dosta starih kutanjki se cujem, dobro su, uglavnom gaje decu, neke su se odselile van, uglavnom, svako za svojim zivotom. Samo po deci i rodjendanima vidim kako lete godine.
Neke cure se jos uvek bore. Neke su i odustale.
Veliki pozdrav za tebe i tvoje decake.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Principessa 24/5/2019, 13:17

Biksic samo da pozdravim! ❤❤❤
Počelo je odbrojavanje, jel se zna termin?
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Shizika 27/5/2019, 17:52

Prodje Djokovic prvi krug Roland Garosa, a vi djevojke josh ste 2 in 1? Bravo, bravo, bravo! trudnica ljubav
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od BiKsi :) 27/5/2019, 19:14

Cao cure.
Prekosutra cu biti 36+5, dr ce mi raditi uz, i mozda cu znati termin za cr.
Tako da Nole moze da obrne i drugi krug.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Bobaue 28/5/2019, 09:23

Ja nešto mislim da ćeš ti da sačekaš i finale Wink Very Happy ljubav

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od BiKsi :) 30/5/2019, 12:15

36+6

Evo da se javim.
Imala sam prekjuce uz. Stanje redovno. Dovoljno plodove vode, posteljica jos uvek 1. na 2. stepen, kaze dr valjalo bi da jos izguram. Beba po njihovim merama ima oko 3300 g i 48 cm. Ja sam se pozitivno iznenadila.
Tu noc me zeludac ubio, nisam nimalo spavala. Onda se beba uznemiri i luduje. Predvece mi ctg pokazao kontrakcije,uvece opet, u toku noci imala bolove, dr mi rekla ako budu i ujutru,da ce me odmah poradjati. Ali bolovi se smirili. Rekla mi da mogu ranisan. Ja popila sumeci ranitidin i preporodila se. Pila sam i utrogestan, pa sam dobro spavala nocas. I bekana se smirila.

Jutros u viziti mi dr rekla guramo do sledeceg cetvrtka,sto bi bilo punih 38 nedelja, i za bebu bi bilo puno bolje,jer bi jos sazrela.
Moj cilj je u startu bio 7.6.
To je sledeci petak.
Pa cemo videti. Svakako sitno brojim i mnogo sam srecna sto sam ovoliko izgurala.

Ljubim vas
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Bobaue 30/5/2019, 12:37

Bravo Biksi carice ! queen osmeh srce

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Lola021 30/5/2019, 19:44

Biksi, znači da mogu da računam na tebe da ćeš otvoriti temu za JUN? sunny
Budi fina, trebaće mi Laughing
Lola021
Lola021

Broj poruka : 144
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Jerapetra 30/5/2019, 23:07

Bravo, devojkeeee! Ubedjena sam da dobacujute do 7.6. pa i dalje osmeh srce
Vala cu se radovati kad se porodis, naravno sto je vrtiguzicka mala stigla, a skoro isto toliko sto ce ti prestati te grozote od gorusica. E imadoh vise srece neg pameti sto me u trudnoci i mucnine a i gorusica zaobidjose...

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Tavita 30/5/2019, 23:33

Bravo, Biksić, i za tebe i za malenu. 😊 Navijamo jako za 7.6. I mi smo se u ovom periodu prije dvije godine borili za nedjelju više u maminom stomaku. Znaci puno, ali ti si svakako super izgurala. Baš te ta gorusica namuči, ali i nje ćeš se uskoro otarasiti. Grlim jako i jedva čekam pilence 💕
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od BiKsi :) 31/5/2019, 21:10

Okruglo 37. sunny

Hvala cure moje.

Lola, racunaj na mene!

Dr mi rekla da smem ranisan, muz mi uzeo ranitidin sumeci, ljudi moji koji spas za zeludac. Naspavah se i preko noci i preko dana. Onda i ja budem ok, beba mirnija, ctg miran, ma druga prica potpuno. Tek ja vidim koliko sam iscrpljena od gorusice, zeluca i nespavanja ovih meseci.

Plan je da izguram do 6.6. Dr mi je rekla da ce me tada poradjati, ako ne bude pre nesto krenulo. Tad cu biti punih 38. nedelja, dalje nece cekati jer svakako mora cr, koji se radi bar deset dana pre termina. U mom slucaju dve nedelje ranije.
U cetvrtak je Spasovdan, te eto nama Spasenije.
Tavita, mozda cemo zajedno slaviti rodjendan.

Tako da ce verovatno biti da sam omanula za jedan dan u prognozi. Mada mogla bih ja da pitam dr i za sedmi, al ne znam da li ona tada radi. Nego mi sad ovaj 6.6.lak za pamcenje, a 7.6.nek ostane Arsin dan.

Sve u svemu, cekamo, mozda malena krene i pre, mada sam je zamolila da bude jos malo strpljiva. Sitno brojimo. radost
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Tavita 31/5/2019, 23:14

Baš sam se cudila što ovdje ne daju ništa trudnicama kad imaju gorisicu. Meni je dr u Italiji dok sam pila antibiotike, uvela zaštitu za stomak, nešto kao naš ranisan. Ma milina, Biksi nek si se ti nama odmorila.
Mom Bambiju je rođendan 16. 6., a meni 6.6. 🙂 Tako da ćemo možda malena i ja slaviti zajedno. ❤️
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Bekanicaa 1/6/2019, 11:50

E, Biksi, ja reko da vidim ima li šta novo, kad ono polemiše se oko datuma Very Happy , Ooo, pa moram i ja da se ubacim. Možda ćeš i ti ko moja Aleksic, 5.6 king verujem da neizdrž proradio, i da jedva čekaš upoznavanje, pa maženje,..... uf, kako su čarobni, onako mali.. mi smo uveliko u pripremama, za rodjis, i tako. Jedino ovo vreme, ludo... oce li biti leta jbttt. Pozzzzz, čekamo, cekamoooo
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Zensko pero 1/6/2019, 12:39

Biksi,hrabra devojko,ti si za tron. Pregurala si ti ovo sve junački queen
Ljubac za malecku curicu i da se još malo družite tu unutra, a onda ti lepi dodiri,mirisi i grljenja.. srca


Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Principessa 4/6/2019, 12:02

Hehe Biksi, pa to je divno sve! Samo ti uzivaj još malo sam tom tvojom vrtiguzicom unutra, pa da se brzo upoznate. Ja jedva čekam! 💪🏼💪🏼💪🏼😍❤😘
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Tavita 4/6/2019, 18:45

Biksi draga, kako ste nam? Bliži se 6. 6. 🙂
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Jerapetra 5/6/2019, 10:31

Kako ste? sunny Šta kažu, kad ćete? Sutra je 6.6. osmeh srce

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Shizika 5/6/2019, 20:33

Biksi, kako si, uzbudjenje na maksimumu ili coolirash? Drago mi je da si se odmorila od gorushice.
Joooj, sutra stizhe 'vojchica.
osmeh srce
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od mimi85 5/6/2019, 22:14

A sutra ujutru upoznavanje!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od MalaSaJuga 5/6/2019, 22:26

Biksi mislimo na vas. Javi nam se kad stignes. Jedva cekam izvestaj😘😘😘😘😘
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od micam 5/6/2019, 22:31

Biksi draga uz tebe smo,mislimo na tebe i malenu.Javi nam se kad mozes.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od BiKsi :) 5/6/2019, 22:42

37+5

Hvala vam na nesebicnoj podrsci svih ovih meseci, sutra je upoznavanhe, ja kul, kao da idem ko zna gde. Dakle, svesti bez. Rodjeni isti ko i ja.

Necu imati tel sutra, tako da ce vam Sirijus javiti.

Ljubim vas i jos jednom posipam koracaljke trudnickom prasinom, a od sutra mamecom!

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 13 Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu