KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

+43
Hobbes
OKacica
aurora
vakic
libra35
insomnia
ganedina
mimi85
Jerapetra
Bobaue
BiKsi :)
Shizika
bokica
Sirijus
Bekanicaa
KoMetaK
nina :)
Ambra
Dora1
Principessa
Vanja80
Sofija Veks
lola1980
Tavita
NikolaMaja
Nessi
micam
MalaSaJuga
caci
HappyGirl
Zensko pero
Tangerine
ivanicasale
Lakisa
hany
Borbica
missile
Blanka
saska1
srculence 84
snedra
winni
sanja 73
47 posters

Strana 9 od 13 Prethodni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Sledeći

Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 9 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od micam 21/4/2019, 23:52

Koko nasa lepo vi gurate,jos malo pa upoznavanje.Malena vrtiguza ce muciti mamu jos taman koliko treba i onda krece najlepsi period mazenja.Bitno da ste vi dobro i nalazi ok.Odmaraj i sta drugo jos malo.Veliki poljubac za vas i naravno za velikog batu Arsu. usne usne usne
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 9 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Zensko pero 22/4/2019, 13:00

Kada god se uključim imam želju da žvrljnem u tvoj dnevnik bar par reči Very Happy ..pokušaj da oteraš te misli o prevremenom,svaka trudnoća je priča za sebe,a i jedna je već bila pa je telu već poznato. Ta malecka će doći tačno kada treba,bitno je da su analize uredne i odmah nema razloga za strah. Drži se Biksi i samo pozitivno,beba će osetiti tvoju želju kada je vreme da se upoznate. Ljub i za malog batu! ljubav

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 9 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Principessa 1/5/2019, 18:41

Ja samo da se zapljunem...kako ste cure moje, jel se javlja bebana iz stomaka, jel vrtiguz-ka?❤😍😘
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 9 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od BiKsi :) 2/5/2019, 01:40

32+6

Tu sam drustvo. Ne znam sta bih napisala, mogla bih celu stranu ponavljati gorusica i nespavanje...
Beba je bas veliku vrtiguz, talasa ona, razvlaci me kao da sam testo. po ceo dan, bas je nemirna.
Prekjuce sam radila nalaze.
D dimer je malo iznad dozvoljene granice, no svakako ostajem na istoj dozi kleksana. Kleksan sam prosle nedelje jurila po dz i bolnici sa raznih strana. Snasla se u poslednji cas pred praznike.
Kks je generalno ok. Hemoglobin 125, gvozdje se sa 7 podiglo na 9,5. Jedan enzim jetre mi je povisen. I ne cudi koliko lekova dnevno gutam. Dovoljan je samo pronizon koliko je jak, a za njim i ostali.
Pijem surutku vec desetak dana, kao da sam znala. Mada osecam prezasicenje od tableta, i zeludac ubija.
Kontrola u dz mi je u ponedeljak.
Kilaza je na 68 kg.
Svaki drugi ili treci dan povratim neki obrok jer ne mogu da ga svarim. Pomislim nekad da mogu slatkis neki, pa pojedem, i posle crknem, zeljna valjda, pa ne mogu da odolim. Al mi presedne i zavrsi se povracanjem... radujem se ulasku u deveti i odbrojavam dane, jer cu izbaciti tad pronizon, a i ovo drugo, ostace mi samo lek za stitnu.

Ovu nedelju provodimo kod moje mame. Hladno je za medalju, nigde ne idem, cuvam se koliko mogu. Grlo me boluckalo pa sam uzela pantenol da sisam. Prskah i propolus. Skontala sam da mi noge puno vise trne pred promenu vremena. Tad me i ledja bole vise.
Proslu noc nisam spavala takoreci nimalo od gorusice. Tek jutros u osam zaspala i spavala do dvanaest. Sad lelujam, sisam tabletu protiv gorusice, pa da pokusam zaspati.

Sledece javljanje nakon kontrole.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 9 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od BiKsi :) 7/5/2019, 13:24

33+4

Juce sam bila kod moje dr u dz na kontroli. Odradjen mi je ctg, koji je uredan. Dr nije htela da me pregleda jer mi je dala uput za dr u bolnici, za prvi naredni ponedeljak, rece da me ne pregleda i ona, pa opet za sedam dana druga dr, posebno zbog grlica i prvog prevremenog porodjaja. Nije mi radila ni uz, samo mi je dala recepte za lekove i uput za higijenski. Da proverim stolicu i virusologiju. Briseve ce mi uzeti moja dr u bolnici, tako bar ona pretpostavlja.  
Posto sam Arsu rodila u 33+3, preksinoc sam valjda zbog iste starosti trudnoce, toliko bila u mislima o tome, da sam se svakakvih gluposti nasanjala.
Odbrojavam ovih 12 dana do ulaska u deveti, ko vojnik dane do izlaska kuci. lol!
Javljam se od sledeceg ponedeljka sa novim vestima.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 9 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od micam 7/5/2019, 14:44

Au draga Biksi primaklo se odbrojavanje.Jos malo i seka je tu.Brzo mi prodje.Samo se molimo da sve tece u najboljem redu,a znam i da hoce.Odmori i opusti se ovih dana. srca1 srca1 srca1

Ko ce posle tebe da nam pise trudnicki nemamo nijednu trudnicu posle tebe,bas tuzno...
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 9 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Ambra 8/5/2019, 20:32

Toliko puta sam zavirila u ovaj tvoj dnevnik i svaki put mi te bude zao koliko se patis sa gorusicom. Nikad ni cula nisam od neke trudnice da toliko nastrada od nje, bas mi te neizmerno zao.
Sa druge strane pocinje odbrojavanje pa ce valjda i ta kosata (tako kazu da gorusicu izazivaju kosate bebe Very Happy ) da te pusti da bar malo odspavas ko covek. cvet
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 9 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Tavita 11/5/2019, 14:54

Bravo, Biksić! Pa ti si čudo, kad prije se priblizi deveti mjesec Very Happy Nemoj da se vracas na prethodni scenario, svaka trudnoca je prica za sebe. Vjerovatno se sekica nece baskariri u maminom stomaku bas do 40. nedjelje, ali samo da zakoracis u sigurnu zonu. Bice sve u redu, ti si nase čudo od žene osmeh srce
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 9 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od BiKsi :) 12/5/2019, 13:18

Hvala vam cure.
Evo nas u 35. nedelji.
Samo kad zamace 34. ta, nekako mi lakse psihicki.

Micam, ja se nadam i verujem da mora biti trudnoca, nekako smo bas pusti sa ovim stranama, a to me bas rastuzuje. Ali mora biti, mora biti novih trudnica, naopako da strane ostanu puste.

Ambra, ima puno zena koje su sa gorusicom prosle kao ja. Nego retko pricaju, a ko nije imao problem, taj tesko da razume, i misli da se preteruje. A stvarno mnogo utuce na svakodnevne aktivnosti, kad nisi svoj i kad kiselina zari i nocu i danju, kad nit spavas nit jedes nit zivis ko normalan iksan.

Tavita, verujem da ce mala sacekati jos bar desetak dana.

Sutra idem na kontrolu kod dr u bolnicu, pa cemo videti gde smo i kako cemo dalje.

Ja sam inace ok, pored gorusice i trnjenha nogu, promene vremena me dokusure. Budem ko pregazena. A sto sam spooooora, zivote, ko puž.

Mama i svekrva mi vec pomazu oko Arse, uzmu ga kod sebe, izvedu napolje, puno mi to znaci, da ne mora da zavisi od mene, jer ne mogu tako cesto da ga izvodim napolje. Ja izdrzim sat do sat ipo. I to sedim na igralistu. A kad vec noge utrnu da ih ne osecam, onda moram da legnem.
Suprug kad ne radi i on ga vodi na igranjac i voznju biciklom i te momacke aktivnosti.

Sutra mi mama dolazi i bice tu sedam dana, da popegla ves, sredi stan, bude sa Arsom. Izvadila sam posteljine za krevetac, stigle su mi bebece stvari od drugarica, tako da ce i to da se pere od danas.
Sve stvari male i slatke, bas sam uzivala neki dan kad sam ih odvajala sta je za taj prvi period.

Jos uvek mi je sve kao san. osmeh srce
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 9 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od srculence 84 13/5/2019, 17:27

Biksi osmeh srce
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 9 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od BiKsi :) 14/5/2019, 22:19

34+4

Cao drustvo. Od juce sam u bolnici, i bicu do porodjaja. Uzela mi je dr bris, rezultate za sve sto treba, na pregledu grlic cvrst i zatvoren, na uz, beba nisko i pritiska grluc, posteljica 2 stepen. Beba odgovara u dan po uz, oko 2460 g i 45 cm.
Inace sam ok. Docice mi i hematolog sutra, endokrinolog, anesteziolog.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 9 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od nina :) 14/5/2019, 22:23

sta je bilo kad moras u bolnici biti do kraja,samo se opusti koliko mozes
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 9 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od BiKsi :) 14/5/2019, 22:26

Pa beba je nisko i pritiska grlic, a imam jedan prevremeni porodjaj. Ovde sam im na oku. Opustena sam potpuno.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 9 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od micam 15/5/2019, 00:00

Biksi draga samo nastavi tako opusteno.Nije tesko sto se mora bolje da si tu da mogu da prate. osmeh srce osmeh srce
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 9 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od KoMetaK 15/5/2019, 01:23

Hej Kvockice, usla da se zapljunem, pre nego sto se porodis! Neka su ti srecni ovi poslednji dani trudnoce, sa sto manje gorusice i sto vise spavanja!

p.s. nemam nista od smajlica, nemam ni mogucnosti da ih dodam, ali zamisli srculenca, skakutave pilice i smajlice! :* :* :*
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 9 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od nina :) 15/5/2019, 07:02

znam sve biksi i bo;ke takp da s im na oku,pdmaraj jos malo pa nastaje zurka sa njima dvoma
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 9 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od MalaSaJuga 15/5/2019, 08:54

Jos malo Biksi,Jos malo. Ljubimo te
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 9 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Bekanicaa 17/5/2019, 08:41

Opaaa as Biksi, primaklo se. Evo bas si mi u mislima bila ovih dana, sve hocu da uđem i vidim kako guraš. Al od Aleksic, se nestize Very Happy . Mi ćemo još malo godinica dana king , proletere, idu dani. Mi puzimo, stojimo, penjemo se , i brži smo ko brži voz sunny . Zubica imamo 8 kom, u fazi izlaska su još neki. Sikimo i dalje kao da smo beba, sika joj je važnija od hrane, ručkom još uvek blenda no, ne umemo da jedemo komade, i tako. Valjda svaka beba različita. I takoo. .... znaci u bolnici si, ako, tu tijela i najbolje, bar ces biti opuštenija, jer kad god krene porodjaj, nema brige, ako ces prirodno. A, ako ces carski, opet nema brige. Koje ste ime izabrali? I kako si ti? Pozdravvvvv
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 9 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od BiKsi :) 17/5/2019, 12:47

Hvala srcike moje.
Ja sam ok. Kontrakcije su se smirile. I bilo ih je malo.
Zavrsila sam sa svim specijalistima.
U ponedeljak ce mi raditi kontrolni uz. Mozda me dr i pusti na par dana kuci.
Za ime nismo jos konacni, za sada imamo smisljeno Ružica. Videcemo jos da li ce to i ostati.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 9 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Sirijus 17/5/2019, 13:53

Da ti mahnem i ja pre nego što se porodiš ovde u dnevniku osmeh srce igracice igracice igracice igracice love love love
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 9 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Shizika 17/5/2019, 23:25

Oh, Biksi, pa vi djevojke bash zaprashile u finale, hajde Evroviziju da odgledash u miru, a onda ako i propustish Roland Garos, nema veze. Wink
Dakle, sve pripreme izvrshene. Jesu li dozvoljene posjete u bolnici, kako se snalazish bez Arsine pomoci?
Ljubim te silno i mislim na tebe, kakav uzbudljiv period.
Svidja mi se ime Ruzhica, jako, jako. srce cvet srce
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 9 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od BiKsi :) 18/5/2019, 21:38

Evo me 35+1.
Udjosmo u deveti.
Sirijus, uzvracam duplom merom.
Shiz, nemam tv, a Evroviziju bih gledala. Jasam od onih sto to vole propratiti,koliko god da je tralalala..
Roland Garos bih tek pratila,al na telefonu mi nije net tako dobar. No, prezivecu. Prija kad se samo lezi i kulira. Jedino vreme sto me ubi. I juce i danas mi se slosilo,samo me oblije znoj,srce se uzlupa,i smalaksam. Danasbio lep dan, i popodne mi se slosi, cim poce kisa,bi mi bolje. Setri prijavim pa mi izmeri pritisak. Juce mi i glukozu merila.
Ja sam ok. Jutros ctg miran,veceras nemiran.😂
Ja ne osecam kontrakcije,samo bebu kad gimnastici.
Sutra dezura moja dr.
Arsa je ok, dolazi mi u posetu svaki drugi dan. I obavezno trazi da jede kad dodje kod mene. Shou je. Kad ne dolazi, pita hocu li se naljutiti. Generalno je dobar i ok sve prihvata. Ja,za sada,ne kriziram.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 9 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od bokica 21/5/2019, 13:47

Nije me bilo godinama na forumu. Danas vidim u Visegradskoj otvorena banka reproduktivnih celija i dok sam gledala slike setih se moje borbe i foruma. I password sam morala da resetujem.

Biksi ti cekas drugu bebu. Tebe se secam sa ovih strana.

Moji momci su vec veliki. Stefan zavrsava prvi razred, a Pavle ce sada sest godina.

Cestitam ti Biksi i ako znas napisi nesto o starim forumasicama. Mi smo sad zene u godinama Very Happy
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 9 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Zensko pero 22/5/2019, 10:03

Biksić,još malo i stiže malecka bebica sunny sunny
Ljubim i mislim i šaljem ti najdivniju energiju! srca1

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 9 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Shizika 22/5/2019, 22:59

Eeehh, dusha mila, malaksa. zagrljaj love
Josh samo malo i uzhivanjac sa svojom 'vojchicom, gimnasticharkom maminom. x
Arsa dakle jede, nakuplja snagu da brine o sestrici, neka, tako i treba. K'o da ga je mm pravio, tako je i on prvo, kad su mi krenule kontrakcije, sebi napravio doruchak. Mislim, zadnja stvar koja babicama treba je da se on tu onesvijesti od gladi. Mushkarci imaju taj chudan osjecaj za praktichnost (+sebichluk Very Happy ).
Dobro, sad virkamo svaki dan. naočare
Koko nasha, sve znash zagrljaj
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 9 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 13 Prethodni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu