KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+48
BabyBear
Blanka
dada88
libra35
Vanja80
Borbica
Zensko pero
Nataly17
Bekanicaa
alisa
Principessa
ivanicasale
Padobranka
Ivaana
mimi85
sunny.tp
aurora
NikolaMaja
zsuki75
Makija
micam
Strumfeta78
Sirijus
saska1
Jerapetra
Bobaue
Hobbes
mamadabudem
Mimi12
sanja 73
Lenaaa
ne gubim nadu
tuli
Tavita
ganedina
Elenaa
Nessi
noja
hany
Bobac
kobac robac
BiKsi :)
Dragana Gaga
PalcicaBg
MalaSaJuga
Ema Blanka
SladZana
Magnolie
52 posters

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dora1 3/3/2018, 22:34

Hvala vam drage moje na lepim i ohrabrujućim rečima. Ljubim vas sve puno!!

Mimi85, hehe i meni se to desilo par puta da krenem i čitam prve strane hehe moguće da si prizvala lepe vesti 😀
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 4/3/2018, 00:00

Dora odlicna beta bravo!Sad polako pokrij se terapijom maksimalno i opusteno bice to sve super.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Principessa 4/3/2018, 00:56

Jao Dora i ja tek sad videh, pa to je bas divna vest, cestitam ti od srca! 👏🏼👏🏼👏🏼❤🥂🎊🎉🍾
Hmm, sad mi nije jasno zašto odjednom ne dobijam na mail objavu o novim porukama na stranici...? 🤔
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mimi12 4/3/2018, 11:19

Dora bas si me obradovala! Beta je super!
Pokusaj samo da ne uporedjujes nista sa prethodnom pricom (sto je tesko, znaaam). Ovo shvati kao nesto novo, Bogom dano, tako ce i biti.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 4/3/2018, 11:23

Bravo Dora beta je odlicna. Da vam jesen donese najmirisniji zamotuljak likeit
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dora1 4/3/2018, 11:37

Hvala vam, svima. Divne ste!

Mimi, pokušavam da ne upoređujem sa prethodnom trudnoćom, iskreno ne smem puno da se radujem, nekako sam suzdržana od toga, ali dobro, dok se ne vidi na UZ pa će posle biti lakše. Počela sam sa terapijom kao prošlog puta, s tim što moram sledeće nedelje vaditi briseve, za svaki slučaj, mada pre mesec dana je sve bilo u redu. Od simptoma sam samo imala gorušicu, sad manje, žiganje u donjem delu stomaka i umor. Inače sam zaista opuštena, ne paničim, pa kako Bog da.
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mimi12 4/3/2018, 15:02

Ne vadi sad briseve, molim te. Ne cacka se dole sad nista ako bas nije neka velika frka. Pusti da se plod "uhvati" kako treba.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 4/3/2018, 16:19

Predivne vesti, predivna beta, Dora! Čestitam!!srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
Složila bih se sa Mimi da za sada ne vadiš možda briseve, tim pre ako su pre mesec dana bili ok, i moj predlog je da oš malo da sačekaš ako ne postoji razlog zbog kog je bitno da se ipak ponove.

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 41
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 4/3/2018, 23:37

Dora cestitam ti od srca. Bas volim ovakva iznenadjenja ❤❤❤❤🎁🎈🎉💋
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 43
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ema Blanka 5/3/2018, 14:47

Dora ako je bilo sve ok prije mjesec nema potrebe da ih sad opet radis! Slusaj doktora i nista ne cackaj. Kiretaza je ocistila i sve moguce priraslice i ostalo. Imala si posle terapiju da ne dodje do kakve upale i sad ce trudnoca biti skolska. Radujem se jeseni i tvom zamotuljku.Uzivaj u svakom danu svog trudnickog zivota!

Ema Blanka

Broj poruka : 11
Datum upisa : 19.01.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kobac robac 5/3/2018, 20:10

Drugarice, ja sam u subotu imala aspiraciju i dobila sam 4 jajne celije. Juce su mi javili da su se tri dobro podelile i da ce biti embrioni a da cetvrtu cekamo. Danas su mi jevili da su dve, od tri dobre, malo zastale u razvoju i da ce sacekati do sutra da vide sta ce biti. Kazu jedna je dobra i nju cemo vratiti. Transfer mi je sutra u 19h. Sta  vi mislite kolike su mi sanse? Da li postoji mogucnost da ove dve nastave da se razvijaju kako treba. Bas sam nesto pala sa raspolozenjem.
kobac robac
kobac robac

Broj poruka : 148
Datum upisa : 25.02.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micam 5/3/2018, 20:24

Kobac za trudnocu je potreban jedan embrion zato ne sekiraj se.Sacuvaj pozitivnu energiju i veruj jedino to moze pomoci.Nervoza nikako
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 52
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dora1 5/3/2018, 20:27

Kobac, ženicama je uspevalo i sa jednim. Nemoj brinuti. Uvek je dovoljan samo jedan ako hoće da se zadrži. Navijam!


Drage moje, malo sam zbunjena. Gledam da li ima tema o beti ali ne nalazim je. Danas sam vadila betu i ona iznosi 624 što znači da je trodupla od prethodne koja je bila 210,7. I ta prethodna je trodupla od prethodne. Trebalo bi da sam 4+4 dana, zar nije velika beta za tu nedelju? I kako to da se ne duplira već bude troduplo veća?
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bobac 5/3/2018, 21:00

Bravo Dora, sad sam tek videla lepe vesti, bas lep pocetak marta, neka se tako i nastavi.

Sto se tice briseva, ja se slazem sa Mimi i Jerapetrom - ako nemas neke hronicne probleme ili neki ocigledan problem, ja isto ne bih cackala. 

A beta sto je trodupla, mislim da je to sve ok i nije za brigu. Znam da ne valja da raste malo, manje od 60% u roku od dva dana do neke nedelje, onda valjda uspori svakako. 

Samo polako i uzivaj u svakom danu.

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kobac robac 5/3/2018, 21:11

Ja se u betu uopste ne razumem. Nikad je nisam ni radila. Svakako mislim da je dobro da raste. Mozda ce neko drugi znati da ti odovori na pitanje.

Hvala vam na podrsci drugarice. Da li neko zna da li ove dve celije, koje su zastale u razvoju, mogu da nastave sutra da se dele? Da li ste nekad cule za takav slucaj? Ja, ustvari nikad nisam bila u ovoj fazi. Moja prosla vto je prekinuta nije bilo ET.
kobac robac
kobac robac

Broj poruka : 148
Datum upisa : 25.02.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micam 5/3/2018, 22:47

Kobac sve zavisi,mogu da nastave razvoj al nesto sporije,a isto tako i da stanu.Tu sad nista nemozes ni ti ni oni,bice kako mora.Moli se da taj jedan bude ok i dobitni nema druge.Javi sta je bilo.Ajde da navijamo da bude sve ok igracice igracice igracice igracice igracice
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 52
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mimi12 5/3/2018, 23:12

Dora, sad te brine sto raste brzo? Hahaha! To znaci samo da je sve u redu ili da su dvojke, a to ces videti vec na prvom ultrazvuku.
Ovaj rast treba da te smiri, a ne uznemiri.

Kobac, ne znam ni ja mnogo oko razvoja celija ali znam da ti za trudnocu treba samo jedna dobra. Veruj u nju i raduj joj se srca .

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 5/3/2018, 23:31

Dora kao sto Mimi rece moguce je da su dvojke u pitanju. Bitno je da beta raste i hvala Bogu da tako dobro raste. Ja jedva cekam UZ i da sacekamo srculence a mozda i dva ko zna. Srecno draga i relax osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 43
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 5/3/2018, 23:44

Micam draga moja, jako mi je zao za tvoju biohemijsku.
Ti si jedna jaka i istrajna zena, veliki borac kao i sve mi sa Kutka. Vjerujem u tvoj uspjeh jednog dana a zelim da taj dan sto prije dodje. Tvoja trudnoca ce me jako obradovati jer znam da ces biti divna majka. Ljubimo te i grlimo moja vojska i ja i saljemo ti puno, puno, puno toplih poljubaca. srca srca srca srca srca srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 43
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanja80 6/3/2018, 07:30

Dora, nemoj da te brine sto raste beta brze nego sto mislis da treba, cak naprotiv, raduj se tome, kao sto kazu zenice, mozda su dve bebice, samo bez nervoze! osmeh srce
Kobac, puno zenica je uspelo sa jednim embrionom, drzim fige da je i kod tebe takav slucaj! igracice igracice igracice

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 6/3/2018, 10:32

Znam zašto Doru brine nagli rast bete, ali ne razmišljaj o tome. Nije to sigurno. Možda su blizanci? Možda nisu ali beta lepo raste.  Samo pozitivno! Sve je u redu! Sve će biti u redu! osmeh srce
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bobac 6/3/2018, 15:38

Kobac, neka taj jeda bude mamino jedince!  yes 
roda roda roda roda roda roda roda

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dora1 6/3/2018, 16:22

Drage moje, hm, potpuno ste u pravu da ne treba da  brinem. Nikad udovoljiti  Rolling Eyes ali moram da se strpim. Pošto radim sa decom, staaalno im govorim Strpljen - spašen, eto da se malo vratim na taj moto. Generalno se osećam dobro.

Puno vas sve ljubim!!  ljubav
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kobac robac 7/3/2018, 11:22

Drage moje, evo ovako. Sinoc sam imala transfer i vratili su mi 3 embriona. Ona dva su nastavila da se dele. Nemam pojma. Treba da uradim betu za 12 dana i da se do tada ponasam normalno. sreca
kobac robac
kobac robac

Broj poruka : 148
Datum upisa : 25.02.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micam 7/3/2018, 12:18

Blanka draga hvala sto mislis na mene,verujem da bi se obradovala kao sto se i ja radujem za druge kad uspeju.
Dora znam i ja cega se bojis al nije to opusti se draga bice to sve kako treba.
Kobac mantamo i prizivamo rode da dodju,lepo kad su svi embrioni se izborili(nemam slicice na telefonu).
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 52
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu