KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+48
BabyBear
Blanka
dada88
libra35
Vanja80
Borbica
Zensko pero
Nataly17
Bekanicaa
alisa
Principessa
ivanicasale
Padobranka
Ivaana
mimi85
sunny.tp
aurora
NikolaMaja
zsuki75
Makija
micam
Strumfeta78
Sirijus
saska1
Jerapetra
Bobaue
Hobbes
mamadabudem
Mimi12
sanja 73
Lenaaa
ne gubim nadu
tuli
Tavita
ganedina
Elenaa
Nessi
noja
hany
Bobac
kobac robac
BiKsi :)
Dragana Gaga
PalcicaBg
MalaSaJuga
Ema Blanka
SladZana
Magnolie
52 posters

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kobac robac 7/3/2018, 12:40

MIcam ti si jedno ogromno srce love
kobac robac
kobac robac

Broj poruka : 148
Datum upisa : 25.02.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bobac 7/3/2018, 15:39

Kobac verujem u ogromnu betu za 12 dana.
srca srca srca roda roda roda srca srca srca

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bobac 7/3/2018, 15:42

Micam draga, nisam bila u toku, ali zelim samo da zagrlim i da kazem da je ovo bio samo jedan korak do tvog ceda. 
osmeh srce

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Principessa 7/3/2018, 15:43

Kobac, držim fige i navijam da nas obradujes velikom betom! 🤞🏼💪🏼😉
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od NikolaMaja 7/3/2018, 17:46

Dora, ja mislim da su blizanci i svim srcem navijam za to. lol!
Kobac,srećno i evo malo rodica za tebe!!! roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda Želim ti što veću betu!!!
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kobac robac 7/3/2018, 22:02

Joooj drage......hvalaaa na navijanju igracice Ko ce izdrzati jos 11 dana b

Dora, ima li sta novo?
kobac robac
kobac robac

Broj poruka : 148
Datum upisa : 25.02.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dora1 7/3/2018, 22:06

NikolaMajo, hvala ti  osmeh srce

Kobac, e sada si trudnica dok se ne dokaže suprotno! Navijam da zajedno trudnujemo  radost
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dora1 7/3/2018, 22:07

kobac robac ::Joooj drage......hvalaaa na navijanju igracice Ko ce izdrzati jos 11 dana b

Dora, ima li sta novo?


Pa sem umora i pospanosti, nema ništa  Very Happy inače se osećam lepo. Još je rano da idem kod dr, ne bih žurila pa da posle opet moram da idem. 

Kako se ti osećaš?
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanja80 8/3/2018, 07:15

Kobac, silno navijam za ogromnu betu! igracice igracice igracice wavecrowd wavecrowd wavecrowd
Doraaaa, trudnice nasa! poljubci

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kobac robac 8/3/2018, 14:47

Ja uzimam utrogestan i na 5 dana primam injekcije pregnal. Stalno mi se spava od utrogestana, rekla mi je doktorka da ce biti tako, kaze on malo obara pritisak. Pokusavam da budem strpljiva i opustena i da se zanimam nekim drugim stvarima.

Vanja 80 hvalaaa....jooj....jedva cekam
kobac robac
kobac robac

Broj poruka : 148
Datum upisa : 25.02.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 8/3/2018, 22:23

Kobac, navijam za tvoju trocifrenu betu igracice igracice roda roda roda roda roda
I mene je utrogestan mnogo uspavljivao, obarao me kao neki lek za smirenje, takav utisak sam imala.

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 41
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kobac robac 9/3/2018, 08:10

Jerapetra sunny

Sta mislite da li bi trebalo da osecam nesto? Ja se osecam potpuno normalno nemam nikakve simptome.
kobac robac
kobac robac

Broj poruka : 148
Datum upisa : 25.02.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 9/3/2018, 08:31

Odlicno. Bas tako treba da se oecas! :-*

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 41
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 10/3/2018, 20:11

Kobac robac srecno,da nam za 10ak dana javis lepe vesti.

Dora nema potrebe da brines sto beta nije dupla vec trodupla,i meni je bila nenormalno velika za jednu bebu.Vidis u potpisu
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nessi 10/3/2018, 20:34

Dora divnooo radost Kobac robac bas interesantan nick Laughing navijam za veliku betu igracice

Htedoh da podelim sa vama jedan neobican savet koji sam dobila od dr Milatovica u Feroni, a to je da u pripremi za novi postupak vto batalim sve suplemente, a pijem svasta jaaaako dugo (l-arginin, q10, vit d, folnu+ostale vitamine b, cink, selen, omega 3, maticni mlec...), kao i glukofaz (imala sam blago povisen insullin na ogtt-u a glukozu perfektnu u svim merenjima pa sam bila na glukofazu xr 750). Dakle, dr savetuje da umesto svega toga predjem na sledecu terapiju: 1. jedna casa crnog vina dnevno (preporuka vranac pro corde) i 2. da mislim o letovanju. Ne znam sta ce mi teze pasti od ova dva lol!  A sa klasicnom terapijom, tj. suplementi  + glukofaz (eventualno) bih krenula u ciklusu pred novi vto postupak. Ja rekoh da po svim mojim saznanjima takvu terapiju treba upraznjavati bar tri meseca pred postupak, a njegov stav je da je dovoljno 33 dana pred aspiraciju poceti sa tim. E sad mozda je takvog stava zbog toga sto mi nemamo identifikovan problem steriliteta i/ili zbog toga sto vec dugo bombardujem svoj organizam tim suplementima... U svakom slucaju, sad mi je vino na redu a na moru sam uvek u mislima bar Very Happy Da, kaze kad se vidimo sledeci put nada se da cu postati alkos lol!

Nessi

Broj poruka : 339
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 23.04.2017

https://tripprototip.blogspot.rs

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 10/3/2018, 22:11

Dr Milatovic osmeh srce Kralj king

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 41
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Principessa 10/3/2018, 23:16

I on je prolupao više od svih nas zajedno! 😂😂😂
Hahaha, šalim se, bas vala car! ❤
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 11/3/2018, 01:55

Uuuuuu nessi sto se meni svidja tvoja terapija!!!! Jes da sam vise ljubitelj moscato belog vina, ili voćnih vina tipa kupinovog, ali mastanje o letovanju.... Pa ja sam vec jednom nogom u avionu/autu/na konju/ taljigama-nebitno!!!!!

Inace drage moje, prolepša se vreme, a ja zaradih temperaturu... Nisam bila bolesna od decembra i pokupih sad neki virus Sad
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nessi 11/3/2018, 10:09

mimi85 ::Pa ja sam vec jednom nogom u avionu/autu/na konju/ taljigama-nebitno!!!!!
Znaš da sam i ja veliki zavisnik od putovanja al Mimi gde se seti taljiga Very Happy
Nadam se da si danas već bolje!
A što se dr Milatovića tiče, bilo je tu još nekih anegdota... Pitala sam ga da li to što se j. ćelije oplode i imamo embrione isključuje nekompatibilnost partnera, npr. čula sam da ima žena kojima je ustanovljena alergija na ćelije muža (stvarno sam čula za takav slučaj) a on će na to da je najbolja provera kompatibilnosti odnos sa svekrvom Laughing  Moj muž kaže znači nismo kompatibilni uopšte Very Happy
Šalu na stranu, nismo bili baš skroz neozbiljni. Uradiću i ja te nk ćelije iako ne vidim neku svrhu jer sam već uzimala i pronizon i intralipide, samo je možda pitanje doze. Zanima me, pošto mi je rekao da se ta intervencija radi bez anestezije, da li mnogo boli i još važnije, nije mi rekao da li prethodno treba da vadim briseve na hlamidiju i ostale zgadije... Vi koje ste radile nk ćelije, da li su vam ti nalazi bili potrebni?
P.S. Ovo za nk ćelije slobodno prebacite na neku adekvatniju temu... Ja je ne nađoh...

Nessi

Broj poruka : 339
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 23.04.2017

https://tripprototip.blogspot.rs

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kobac robac 11/3/2018, 18:36

Drugarice, danas mi je 5. dan od ET i jako me bole grudi i imam blage bolove u donjem delu stomaka, kao menstrualni ali malo blazi. Kao neki grcevi. Ne znam da li je to normalno? Malo sam se uplasila. Sta vi mislite o tome?
kobac robac
kobac robac

Broj poruka : 148
Datum upisa : 25.02.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 11/3/2018, 18:55

Pokušaj da ne razmišljaš o simptomima (lakše reci no učiniti)
I kada dođje do prirodne trudnoće ima bolova u grudima, bolova u stomaku itd itd al to niko ne analizira i ne pridaje mu značaja, a mi koje smo prošle kroz vto smo sklone da preterano mislimo o svemu!!!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kobac robac 11/3/2018, 19:09

mimi 85 skroz si u pravu.Pokusacu da ne razmisljam...Uostalom ja tu vise nista ne mogu...sta sam znala ja sam ucinila..e sad bice sta ce biti. Mnogo mi znaci ovaj forum osmeh srce
kobac robac
kobac robac

Broj poruka : 148
Datum upisa : 25.02.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 11/3/2018, 19:24

Navijam i bodrim! Kutak je ko druga kuca 😉
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dora1 11/3/2018, 23:24

Kobac, sasvim su isti simptomi PMS-a i trudnoće. Tako da nemoj da se brineš, to što osećaš je dobro, nešto se polako dešava. Znam da ne možeš da ne razmišljaš ali makar budi pozitivna i kako sam rekla, trudna si dok se ne dokaže suprotno.  sunny  Prašim bebi praškom  vv
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od NikolaMaja 12/3/2018, 13:32

Dora, divne vesti!!! Cestitam od srca!!!
Kobac, opusti se i uživaj, nećeš niša olakšati ako stalno brineš. Trudna si ženo! I da ta beta bude ogromna!!!
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu