KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

+15
mimi85
mamadabudem
BiKsi :)
Jerapetra
Sirijus
sanja 73
MalaSaJuga
nina :)
AriesGirl
Principessa
Vanja80
SladZana
Blanka
Dora1
micam
19 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  - Page 3 Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od Simona 19/2/2018, 11:34

Ančice87,
baš mi je drago da su ti priče o usvajanju tako delovale. Meni se opet činilo da su ovih naših pet priča svi pročitali i bilo mi je žao što za Antologiju nisam napisala novu priču. Ali eto kako sam grešila.

I ja jedva čekam da pročitam Antologiju... Možda bismo mogle da imamo neku temu gde ćemo pisati svoje utiske o pričama. Šta kažete?

Pozdravi za Kutanjke februarke d
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  - Page 3 Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od mimi85 19/2/2018, 13:13

Ja sam uzela knjigu u ruke, otplakala. Otvorila knjigu, suze nastavise niz lice. A onda sam počela da čitam i normalno jecala. Nisam je celu procitala jer mi je teško da čitam.
Ljubi vas vaša Mimi
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  - Page 3 Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od mamadabudem 19/2/2018, 13:43

Mimi, toga se i ja bojim Sad
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  - Page 3 Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od mamadabudem 19/2/2018, 13:44

Ali Mimi, srećna ti godišnjica brakaaaa. Ehej 10!!!! Još minimum 5 puta toliko :) srca1 family sreca
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  - Page 3 Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od mimi85 19/2/2018, 14:31

Nije braka, već zajedničkih dana Very Happy
Braka imam upola manje staža lol!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  - Page 3 Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od mimi85 19/2/2018, 14:31

Hvalaaaaaaa!!!!!
Samo još da dočekam mužića večeras...a sutra ga ponovo pošaljem na put!!!!
lol! lol! lol! lol! lol!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  - Page 3 Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od mamadabudem 19/2/2018, 15:49

Nebitno da li su bračne godine ili otkako ste zajedno, volite se! To je bitno! A vi baš zračite! I da vam ovu desetu godišnjicu obeleži zlatni Prag sunny sunny
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  - Page 3 Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od BabyBear 19/2/2018, 19:24

Potpisujem MDB 100%
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  - Page 3 Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od mimi85 19/2/2018, 21:34

Ljubim vas!!!!
Evo čekam moju sreću još desetak minuta pa se grlimoooo
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  - Page 3 Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od HappyGirl 19/2/2018, 21:56

Drage cure, koje ste i koje ćete pročitati knjigu Antologija priča o neplodnosti, da date utiske o knjizi na našoj strani na fejsbuku posvećenoj isključivo knjizi. Vaše utiske možete podeliti sa leve strane menija u delu UTISCI. Mnogo bi nam značilo da čujemo vaše mišljenje, koje bismo kasnije prenele i ovde pa i na video klip.Hvala!
https://www.facebook.com/AntologijaPricaoNeplodnosti/?ref=settings
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  - Page 3 Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od HappyGirl 19/2/2018, 22:17

Juče me brat pita imam li knjige kod sebe. Reko imam uzela sam 5 komada i on me zamoli da se spustim iz zgrade i donesem svih pet. Padala kiša i ja se odmah vratim u stan i mislim on otišao. Kad posle 10 minuta stiže mi poruka tek sam sad krenuo od tebe, čitao sam knjigu, tvoju priču i plačem... Danas mi javlja sve ih je prodao Very Happy Ljudi, knjiga zaista izaziva emocije svake vrste. Ja sam tu knjigu pripremajući je za štampu pa pročitala valjda 1500 puta i nikada nisam bila ravnodušna ali živ čovek sve može da podnese.Tako da čitajte i dajte onima koji se bore da im olakšate muku.
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  - Page 3 Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od Jerapetra 19/2/2018, 22:33

Joj, Hepi, ja ne volim da patetišem, a kada to i činim, ne volim da priznam, ali tačno sam sad zamislila tvog brata, iako ga naravno ne znam, kako sedi u kolima, čita, i plače i došlo mi baš teško. Joj, jedva čekam da čitam i ja...
Mimi, srećna vama godišnjica, bračnog ili nebračnog života, nebitno skroz, želim vam da vi još mnoooogo mnogo godišnjica proslavite, da se tako lepo slažete i volite i da putujete i dalje, samo u društvu jednog ili više malih putnika:sunny:

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  - Page 3 Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od BabyBear 20/2/2018, 05:10

Srecno Mimiceeeeeee!!! osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  - Page 3 Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od Simona 20/2/2018, 08:01

HappyGirl ::Drage cure, koje ste i koje ćete pročitati knjigu Antologija priča o neplodnosti, da date utiske o knjizi na našoj strani na fejsbuku posvećenoj isključivo knjizi. Vaše utiske možete podeliti sa leve strane menija u delu UTISCI. Mnogo bi nam značilo da čujemo vaše mišljenje, koje bismo kasnije prenele i ovde pa i na video klip.Hvala!
https://www.facebook.com/AntologijaPricaoNeplodnosti/?ref=settings

Sad videh da ima tema i na forumu što mi je jako drago. Možda ne žele svi da pišu na stranici te ta mogućnost da se piše sa nickom ili javno kako god mi se čini odlična.

A kada bude knjiga o usvajanju mislim da bi značila još više tema na forumu... To zato što roditelji najčešće dok su deca mala ne žele da pišu o usvajanju javno pa pretpostavljam i o knjizi. A ovde će pod nickovima ipak ispisati svoje utiske.
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  - Page 3 Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od HappyGirl 20/2/2018, 20:55

Jerapetra ::Joj, Hepi, ja ne volim da patetišem, a kada to i činim, ne volim da priznam, ali tačno sam sad zamislila tvog brata, iako ga naravno ne znam, kako sedi u kolima, čita, i plače i došlo mi baš teško. Joj, jedva čekam da čitam i ja...

Javi utiske kad pročitaš i naravno spremi maramice lol! osmeh srce
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  - Page 3 Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od HappyGirl 28/2/2018, 17:52

Evo našeg drugog izlaska u javnost sa knjigom :) Žene, olovke u ruke Antologija 2 čeka Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  - Page 3 Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od Ancica 87 28/2/2018, 18:02

Bravo Pariz..joj sto su mi oparali usi sa onim vestacka oplodnja...ccc.. Novinari edukacija..

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  - Page 3 Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od Simona 28/2/2018, 18:07

I ja sam to primetila. I ima priča i jednog tate Very Happy No neka Jovana, ipak smo mi Kutanjke u ogromnoj većini... Ali rekoh i na fb za priče o usvajanju a možda može da važi i za Antologiju dva da se malo i očevi raspišu. Mi ćemo u knjizi o usvajanju imati opet Jovanovu novu priču i Miksinu, to je sigurno, možda pošalje i Snedrin muž... Tri bi već bio neki broj..

Inače sem tog 'veštačka' prilog je odličan, baš sam se oduševila kad sam videla srca

Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  - Page 3 Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od BabyBear 28/2/2018, 18:14

Znam da Palcica pise pricu, a I ja cu ako stignem
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  - Page 3 Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu