KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+61
Ancica 87
sanja 73
Principessa
Padobranka
Lilica
Elenaa
HappyGirl
Mimi12
NovaNada6
noja
srculence 84
Blanka
Zmajuška
Bobac
bobica83
MalaSaJuga
Bobaue
panda :)
Dora1
AriesMe
bebana81
saska1
Jerapetra
ne gubim nadu
PalcicaBg
aurora
ganedina
Vanja80
hany
zozoni
Makija
Vuchica
marina_82
micam
Nessi
SladZana
Toscana
Bekanicaa
Hobbes
Eve
bebko
Tavita
NikolaMaja
Mammy
BSNS
alisa
lilly13
zsuki75
Sirijus
Rada74
Lenaaa
Strumfeta78
BabyBear
Maki11132
dusica78
libra35
MIRKA85
AriesGirl
mimi85
BiKsi :)
Bozica
65 posters

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 15/11/2017, 16:29

Lenna pa endo od 9 nije los i kod mene je bio 9 rekli su mi da je dobar.Najbolji je izmedju 8-12.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 15/11/2017, 19:07

Bar vece.

Sale, zelim ti isti scenario kao moj sa Arsom, jer sam imala identicno nocno znojenje! Nastavilo se i u ostatku trudnoce! Vidim tvoj post kako  nam javljas visoku visoku visoku betu! srca srca srca srca srca srca srca srca

Nessi, grlim te ovde.  Da li sam vec pitala jesi li precesljala dodatne analize ovde na forumu, s obzirom da imate neutvrdjen uzrok steriliteta?

NikolaMaja, srecno i da endo bude savrseno spreman za pilice!

Makija, nadam ste da ste bili  vredni! Cekamo  rezultate minulog rada! I  navijamooo jakoooo!

Micam, mislim da je to to, i da je ovim jedan los period zavrsen. Nastupa novi, mnogo lepsi! Ne posustaj, jer znam da si blizu uspeha!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 15/11/2017, 22:29

Lenaaa ::Da u PFC.
Dr.Pavel Drbohlav, meni radio i uz i transfer ovog puta. Bas mi se dopao. Komunicirali smo na engleskom.
Mislim da je i moj endo bio 9mm, bez bilo kakve stimulacije i uspelo je...
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 15/11/2017, 22:31

Saska, cekaj 20.11. da ponovis moj scenario :-)
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 15/11/2017, 23:18

mamadabudem ::Saška roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Daće Bog ovaj put!
Potpisujem, navijam, skačem, uh koliko samo navijam za tebe, Saška  smiledraw molitva
Micam, dobro je da je stavljena tačka na i, a sada idu lepši dani ljubav
Makija, NikolaMaja, Lenna b b b b b b b
I sve koračaljke b b b b b

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 16/11/2017, 07:51

Cure moje hvala vam do neba 😙
Strumfeta ako mognem izdrzat do tada vidjecemo 😙
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Lenaaa 16/11/2017, 09:44

Saska, meni endometrijum jeste bio 9mm ali uz bas jaku terapiju 3x2 dnevno. Zato kazem. Nekim zenama je sa terapijom 2x2 ili 3x1.

Jeste Strumfeta , to je taj doktor. On mi je radio ET, a UZ pre transfera neki drugi lekar.
Lenaaa
Lenaaa

Broj poruka : 51
Datum upisa : 24.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 16/11/2017, 09:58

BiKsi :) ::Bar vece.

Sale, zelim ti isti scenario kao moj sa Arsom, jer sam imala identicno nocno znojenje! Nastavilo se i u ostatku trudnoce! Vidim tvoj post kako  nam javljas visoku visoku visoku betu! srca srca srca srca srca srca srca srca

Nessi, grlim te ovde.  Da li sam vec pitala jesi li precesljala dodatne analize ovde na forumu, s obzirom da imate neutvrdjen uzrok steriliteta?

NikolaMaja, srecno i da endo bude savrseno spreman za pilice!

Makija, nadam ste da ste bili  vredni! Cekamo  rezultate minulog rada! I  navijamooo jakoooo!

Micam,  mislim da je to to, i da je ovim jedan  los period zavrsen. Nastupa novi, mnogo lepsi! Ne posustaj, jer znam da si blizu uspeha!

smiledraw smiledraw smiledraw
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od NikolaMaja 16/11/2017, 10:07

Hvala vam zene na podršci, ja sutra idem na Uz da vidim kakov je endometrijum, pa da kontaktiram PFC.
Saskice, izguraces ti to sigurno, a znaci su tu.
Lena ja sam na estrofemu 3x1. Sura cu znati kakvi su rezultati. Žao mi je sto fet nije bio uspesan, ali sam negde usput ovde naučila da nema pravila. Ja lično mislim da je sve bingo i da se treba nadati i verovati. Bice bolje idući put!
Makija, iduci mesec se radujemo velikoj beti!
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Lenaaa 16/11/2017, 10:09

Majo, a koji te doktor priprema za ET? Jesi ti iz Beograda? Srećno ti bilo u Pragu ovaj put!
Lenaaa
Lenaaa

Broj poruka : 51
Datum upisa : 24.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od NikolaMaja 16/11/2017, 10:12

Moj doktor ovde u DZ. Daleko sam ja od Beograda. Sad ali dobro. Hvala L osmeh srce eno.
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Lenaaa 16/11/2017, 10:15

Pa i mene je pripremao doktor iz DZ, sledeći put cu nekog sa neke klinike da posetim. I necu ici ako endometrijum ovako polako bude rastao sa maksimalnom dozom. Sa ovom dozom koju sam ja pila trebao bi da bude 11-12mm. Dobro nema veze. Sledeci put ce mi uspeti. A tebi sada srca
Lenaaa
Lenaaa

Broj poruka : 51
Datum upisa : 24.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dora1 16/11/2017, 10:19

Saška, mislim na tebe i navijam iz sveg glasa da mi se pridružiš u trudničkim temama!! Što se tiče Inofolica, moje tople preporuke. U uputstvu piše 2x1. Više sam puta govorila, mislim da je meni on dosta pomogao, ali nisam isključila Glukofaž.

NikolaMajo, mora biti dobro, sve! Čim ideš u Prag, to je već rešena stvar osmeh srce samo pozitivno!!! Mislim na tebe!
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilly13 16/11/2017, 10:25

Saska i meni je u trudnoći isto bilo to znojenje. Sretno Very Happy Very Happy
Micam, nadam se da će se kod tebe to očistiti kako treba
Cure u postupku, držim fige
ljubav
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od NikolaMaja 16/11/2017, 10:31

Dora, hvala.
Leno, uradi onako kako mislis da će biti najbolje. Ali mislim da su generalno svi oni isti. Ako ćeš biti sigurnija, idi na neku kliniku za pripremu, uradi dodatne analize, ne znam sta si do sada uradila. I glavno je da budeš pozitivna! Ljubac!
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BSNS 16/11/2017, 19:24

Javljam novosti, Bogu hvala. Sinoc bila aspiracija, imamo jednu dobru celiju, za koju su mi danas javili da se oplodila. Sutra mi javljaju za dalje. Hvala puno svima za podrsku. Ljubim vas puno 😘😘😘
BSNS
BSNS

Broj poruka : 16
Godina : 41
Location : Novi Sad
Datum upisa : 07.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Principessa 16/11/2017, 20:24

Bravo BSNS! Eto vidiš da nema mesta nerviranju, samo pozitiva! Javljaj dalje, držim fige 🤞🏼💪🏼👏🏼👏🏼👏🏼
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nessi 16/11/2017, 22:02

BiKsi :) ::
Nessi, grlim te ovde.  Da li sam vec pitala jesi li precesljala dodatne analize ovde na forumu, s obzirom da imate neutvrdjen uzrok steriliteta?
E bas to grljenje sam htela da izbegnem Wink ali svakako ti se zahvaljujem. Precesljala jesam i uvek moze da se uradi jos nesto, tipa kariotipa koji nismo radili ili ANA i APA, koje sam videla na spisku ovde na forumu i uradicemo jos i te stvari pa da stikliram sve sa spiska analiza koje nude laboratorije, mada licno ne verujem da je bilo sta od toga u pitanju kod nas. Kada je situacija ovakva da se uzrok ne zna, problem su ili godine ili mozak, a s obzirom da ne pokusavamo od juce vec dosta dugo i da u svom uzem i sirem okruzenju imam mnogo vise zena koje su zatrudnele prirodno bez ikakvih problema u godinama od 35 do 41 nego onih koje su bile trudnice u mladjem uzrastu, mislim da ce biti ovaj drugi razlog lol! Ne znam na koji nacin funkcionise ta veza ali definitivno je visak mozdanih radnji opasna smetnja. To potvrdjuju sve zene koje su nakon godina pokusavanja, vise neuspesnih i/ilii konacno uspesnog vto postupka zatrudnele potpuno neplanirano, a takvih slucajeva ima dosta, evo i ovde na forumu. Da znam kako se iskljucuje mozak bila bih najsrecnija zena na svetu lol! Dok to ne naucim, tu sam gde sam...

I da ne smaram previse, a posto kratko ne mogu, ne volim ni da pisem cesto jer i nemam mnogo vremena za raspisivanja... Svim zenama koje su u postupku ili se pripremaju za novi pokusaj zelim da se uspesna trudnoca sto pre desi! Iako ne pisem cesto, pratim sta se ovde desava. Iskreno se rastuzim zbog svake niske bete ili jos gore pobacaja, a odusevim se kad vidim na ovim stranama visoke bete i vesele trudnice jer mi to uliva novu nadu!

Nessi

Broj poruka : 339
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 23.04.2017

https://tripprototip.blogspot.rs

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 16/11/2017, 22:45

Lenaaa ::Saska, meni endometrijum jeste bio 9mm ali uz bas jaku terapiju 3x2 dnevno. Zato kazem. Nekim zenama je sa terapijom 2x2 ili 3x1.

Lena, nema veze koja ti je doza bila i sa kojom dozom bi zenama bilo 11-12, bitno je na kraju koliki ti je endo bio, a i ne kako se doslo do toga. Opusti se i ne razmisljaj o tome, nisi jedina koja je pila 3x2 Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Makija 17/11/2017, 07:05

Hvala svima na podršci...i ja svim koračaljkama želim da što pre ugledaju svoju pozitivnu betu. Meni je danas 21dc i polako počinju moji standardni simptomi po kojima znam da se veštica približava. Nadam se da grešim ali nekako verujem da kad budem zatrudnela ipak će to biti malo drugačije a ne ovako po šablonu. Kako god, videćemo i idemo dalje.
Saška uz tebe smo, ti si prva na redu za betu ako se ne varam.

Makija

Broj poruka : 107
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 04.11.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanja80 17/11/2017, 07:45

Bravo BSNS, samo pozitivno i sto manje nerviranja! osmeh srce radost

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 17/11/2017, 09:35

Saska, roda roda roda roda roda roda roda

BSNS, navijam! igracice igracice igracice igracice igracice

Makija, navijam da ne dobijes! d d d d d

Koracaljke, srecno!
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 17/11/2017, 10:10

Makija, pa upravo oko 21.-22.dana ciklusa se i desava implantacija. Zene kroz celu trudnocu imaju simptome kao da ce dobiti svakog casa.
Ja na tvom mestu ne bih odustajala jos, rano je... Imala si lep folikul i dokazanu ovulaciju...strpi se jos koji dan...

BSNS, drzim pesnice...

Saska... roda roda roda roda
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 17/11/2017, 10:57

BSNS ::Javljam novosti, Bogu hvala. Sinoc bila aspiracija, imamo jednu dobru celiju, za koju su mi danas javili da se oplodila. Sutra mi javljaju za dalje. Hvala puno svima za podrsku. Ljubim vas puno 😘😘😘

Tvoj avatar je vrlo inspirativan! Mozda se i ta jedna podeli pa budu blizanci, zivot je cudo, veruj u njega!

Nessi,  ne mozes ti pobeci od mojih zagrljaja Laughing , sta cu kad volim da se grlim. lol! Onda uzmi neku motivacijsku knjigu, da bi uspela da iskljucis mozak. Sve se slazem s tobom, treba otpustiti tu veliku zelju, da bi ona stvarno i stigla. Posebno kad nema vecih prepreka, kad je spermogram ok a i jajne celije.

Saleeeeeeeee, ale ale, ale ale, navijam Saleeeeeeeeee! sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice roda roda roda roda roda roda roda roda roda

Makija, slazem se sa Strufetom! Bas sad se mozda embrion lagano kaci! Ne odustaj tako lako. A PMS i znaci trudnoce kod mene je sve to bilo isto!

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Makija 17/11/2017, 11:46

Ma ne odustajem ja, uvek postoji ta nada. Čak i kad krene ciklus ja pomislim pa dobro možda je lažna  b .
Nego, nekako me ovi simptomi nikad nisu prevarili...mada se naravno nadam da će izostati ovog puta f .

Makija

Broj poruka : 107
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 04.11.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu