KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SIRIJUS- Frikom pakovanje :D :D :D

+31
micam
dusica78
Sirijus
Tavita
Mimi12
BiKsi :)
Blanka
PalcicaBg
Principessa
mimi85
Sofija Veks
fight&faith
sanja 73
Ancica 87
Zmajuška
BabyBear
HappyGirl
MalaSaJuga
lolipop
Dora1
marina_82
libra35
bobica83
saska1
mamadabudem
alisa
Simona
Deni
jelena.kuburic
Vuchica
sanja369
35 posters

Strana 1 od 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

SIRIJUS- Frikom pakovanje :D :D :D Empty SIRIJUS- Frikom pakovanje :D :D :D

Počalji od Sirijus 12/1/2017, 12:01

Drage moje, biće ovo jedan poduži dnevnik lol!
Rodila me majka, zdravu lepu iiiiiiii sad debelu lol! I sa moje tada 42  godine i dva ne uspela postupka iza sebe u prošloj godini rešim da u oktobru 2016 zažmurim i da proverim moje hormončiće.
I cure moje uopšte nije loše:
FSH-6,59
LH-5,21
E2-66,4
I tako sam zakazala konsultacije kod moje omiljene doktorke i to sve na Mitrovdan i burazerov rođendan. Nema da omane.
Tako se sastanemo na dogovoru šta bi mogli da uradimo. Ja već sa nekom predstavom onoga šta bi da predložim.
Znam da se još nisam sastavila od predhodna dva puta, ali isto tako znam da mi vreme ne ide na ruku i da ne želim da odugovlačim. Ali kako spojiti i jedno i drugo? Sebe dovesti u stanje blažene nirvane i skinuti tapacirunge a da ne izgubim bar još 6 meseci? Ali ispalo je bolje nego sam se nadala  Laughing Volim kada je doktor dovoljno čovek i sasluša i prihvati predloge kada smatra da su dobri.

Započeh ja konsultacije sa dr.
Prvo pitanje je bilo: Ok da li bi sa nekom drugom terapijom dobili više JC?
-Ne ne bi. Ja sam poor responder. I to znači max maximuma 4 JC. A realnije je da idemo sa blažom terapijom na dve eventualno 3 JC. OK! (možda je i iznenadim Laughing )
drugo pitanje: Koliko IR može da utiče na implantaciju.
-može ali obzirom da sam pokrivena terapijom za vreme postupka neće uticati.
treće pitanje: koliko kilaža utiče?
-utiče i to mnogo na samu implantaciju!
četvrto: koliko debljina utiče na kvalitet JC?
-ne na to ne utiče.
Ok, razumela sam problematiku, još i pre nego što sam ušla kod nje samo sam htela da mi to i ona potvrdi. I imala sam spremljen plan.
Znam da još nisam psihički bila spremna da se uhvatim u koštac istoga sec sa kilogramima, ma koliko to žarko želela (još su mi ona dva ne uspela postupka visila u glavi i nekako me podsvesno opterećivala i kočila) Znala sam da mi treba vremena da uopšte sredim tu frku u mozgu i da počnem da skidam kg. Ali da li zaista imam vremena da na to utrošim još 6 meseci, godinu? Čini mi se da nemam.
Tada je pao moj predlog: Ok, ako je tako, da li bi mi mogli tamo u januaru da odradimo stimulaciju, dobijemo JC i napravimo embriončiće, pa to sve lepo zamrznemo, a onda za nekoliko meseci kada dovedem svoj gabarit u normalu i kada to bude to, te iste, moje, specijalne embione vratimo i oni postanu moja vesela ne obuzdana rastčana dečica  lol!
Doktorka je moju ideju prihvatila kao veoma dobru. Tako da smo postigle dogovor. Imaću moju decu ali i neću izgubiti vreme koje baš i nemam. Dakle umesto da čekam još godinu dana da izvadim moje ćelijice i da mi hormoni pošandrcaju do tada, možda, ostavićemo sveže zaleđenu dečicu. A morate priznati na zimoću koja je ovih dana okovala zemlju neće biti teško dobiti male zaleđene lol! Hvala joj što je bez predrasuda saslušala moj predlog i usvojila ga  Very Happy
Stimulacija neće ići agresivna, od 16dc bele tablete ciklo proginove 2x1 a posle femizol ili femara i 3,5,7dc po jedan menopur, posle se u jednom momentu uključuje i orgalutran. I tako taj 16dc pade na badnji dan, eto meni opet praznika, i počesmo. Sada čekam ciklus da izvadim PG i ako je manji od 1,5ng/ml krećemo bockanje.

Dakle drage moje biće ovo jedan poduži dnevnik sa sve čekanjima, nadanjima, smrzavanjem dece, bodrenjem da uđem u moje stare farmerke, pa onda sa toplim vremenom i čekanjem bete. I ovaj put želim da se završi tako što ću se šepuriti mesec dana u fancy staroj garderobi a onda izaći iz nje zato što ću se proširiti ali onaj put ne od hrane. Biću zdrava, lepa i trudnički debela lol!


Poslednji put izmenio sirijus dana 18/9/2017, 22:36, izmenio ukupno 4 puta
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

SIRIJUS- Frikom pakovanje :D :D :D Empty Re: SIRIJUS- Frikom pakovanje :D :D :D

Počalji od PalcicaBg 12/1/2017, 12:10

Sirijus srecno otvaranje dnevnika,uspesno skidanje kilograma i jos uspesnije nabacivanje istih u svojstvu trudnice :-)
Da imate sto vise lepih j.c. i smzlica.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

SIRIJUS- Frikom pakovanje :D :D :D Empty Re: SIRIJUS- Frikom pakovanje :D :D :D

Počalji od mimi85 12/1/2017, 12:21

Navijam iz sveg srca i tu sam da te bodrim na ovom zavejanom putu! Deca ce nam biti zimogrozljiva :-D
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

SIRIJUS- Frikom pakovanje :D :D :D Empty Re: SIRIJUS- Frikom pakovanje :D :D :D

Počalji od Sirijus 12/1/2017, 12:26

Hvala cupre, Palčice, Mimi osmeh srce
Mimi, deca nema šanse da budu zimogroživa lol! ni mami ni tati ladno nije, a ni grejanje u stanu pustili nismo. lol!
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

SIRIJUS- Frikom pakovanje :D :D :D Empty Re: SIRIJUS- Frikom pakovanje :D :D :D

Počalji od mimi85 12/1/2017, 13:03

Ma mislim jer su pingvini
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

SIRIJUS- Frikom pakovanje :D :D :D Empty Re: SIRIJUS- Frikom pakovanje :D :D :D

Počalji od Sirijus 12/1/2017, 13:13

Meni više liči na ono Frikomovo smrznuto voće  b  b  b
od njega volem višnje f
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

SIRIJUS- Frikom pakovanje :D :D :D Empty Re: SIRIJUS- Frikom pakovanje :D :D :D

Počalji od mimi85 12/1/2017, 13:16

Dobro je da ne volis Brokoli  lol!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

SIRIJUS- Frikom pakovanje :D :D :D Empty Re: SIRIJUS- Frikom pakovanje :D :D :D

Počalji od mamadabudem 12/1/2017, 14:06

Ohoho, počinje sezona pravljenja eskimčića!!! Srećnooo sunny sunny sunny
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

SIRIJUS- Frikom pakovanje :D :D :D Empty Re: SIRIJUS- Frikom pakovanje :D :D :D

Počalji od MalaSaJuga 12/1/2017, 14:41

Pa nek je srecno. navijamoooo  osmeh srce
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

SIRIJUS- Frikom pakovanje :D :D :D Empty Re: SIRIJUS- Frikom pakovanje :D :D :D

Počalji od sanja369 12/1/2017, 16:58

I ja se pridruzijem kako u lepim zeljama tako i u mrsanju! Hajde da se pratimo i stimulisemo!

sanja369

Broj poruka : 93
Datum upisa : 15.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

SIRIJUS- Frikom pakovanje :D :D :D Empty Re: SIRIJUS- Frikom pakovanje :D :D :D

Počalji od Sirijus 12/1/2017, 17:30

Hvala cure na lepim zeljama Very Happy
Sanja trajace ovo kod mene lol! tako da kreci nema zabusavanja.
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

SIRIJUS- Frikom pakovanje :D :D :D Empty Re: SIRIJUS- Frikom pakovanje :D :D :D

Počalji od nina :) 12/1/2017, 17:32

srecno otvaranje dnevnika i da sto pre pocnes da setas trudnicki stomak i da se iznenadis kako brzo gubis kg,ja sam bila uspela za 2 meseca pred vto da izgubim 24 kg a naravno vec naredna 2 meseca vratila
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

SIRIJUS- Frikom pakovanje :D :D :D Empty Re: SIRIJUS- Frikom pakovanje :D :D :D

Počalji od Sirijus 12/1/2017, 17:34

Mimi, vidim ja da cu da menjam naslov dnevnika  b  inace.... volim brokoli f
Nina otkri nam tajnu tvoga uspeha u mrsavljenu, to je bas super cifra. Very Happy
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

SIRIJUS- Frikom pakovanje :D :D :D Empty Re: SIRIJUS- Frikom pakovanje :D :D :D

Počalji od HappyGirl 12/1/2017, 18:20

Da bude rodno i blagosloveno! srca srca srca srca srca igracice igracice igracice igracice igracice igracice srca srca srca srca srca igracice igracice igracice igracice igracice igracice srce cvet trudnica roda osmeh srce love
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

SIRIJUS- Frikom pakovanje :D :D :D Empty Re: SIRIJUS- Frikom pakovanje :D :D :D

Počalji od lolipop 12/1/2017, 19:17

Oho, pa jedna veteranka otvorila dnevnik. Vrijeme je da zaigramo igra igra igra

Nek je srećno i bebićetno!
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

SIRIJUS- Frikom pakovanje :D :D :D Empty Re: SIRIJUS- Frikom pakovanje :D :D :D

Počalji od sanja 73 12/1/2017, 19:20

sretan početak Sirijus tvoja taktika, plan i vedrina vodi do cilja... beba beba beba beba napred scuro srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

SIRIJUS- Frikom pakovanje :D :D :D Empty Re: SIRIJUS- Frikom pakovanje :D :D :D

Počalji od Blanka 12/1/2017, 20:16

Oooooooo ko je to otvorio dnevnik na ovu zimoću? Sirijuuuuussssss oči moje mile i pametne osmeh srce
Ima ođe da budu žureze od sumraka do svitanja, vidim to u najavi već, mirišššeeee mi tako.

A kako i nije dobar predlog zamrzavnje, pa znaju ta tvoja buduća đeca da im je majka prava adrenalin girl, voli pećine, visne, dubine, prirodu, šumu i sve moguće radosti na snijegu.

Za smrzliće, za tebe, za buduću trudnjaču debelicu navijamo iz sve snage nas tri.
Volimo te i srećno ti otvarenje dnevnika srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

SIRIJUS- Frikom pakovanje :D :D :D Empty Re: SIRIJUS- Frikom pakovanje :D :D :D

Počalji od Sirijus 12/1/2017, 20:36

Happy, Loli, Sanja ljubav love
Blankic, oko moje pa moraju skocice da dobiju kutnjansku batu ili seku. Koje god samo da je planinar  b  b  b
Upravo pridavljujem neku teretanu na fb koja je izbacila neki program za skidanje kilaze i treninge vise individualne. Ali vidim da cu morati do njih ako zelim da im iscedim onaj zilion sitnica koje mene zanimaju b  b
Ako ne budem pocela da vezbam ima da se u dasku pretvorim, pardon vise balvan lol! Pocela sam ja tako da idem na jogu i bas me krenulo i prijalo ali..... zatvorise taj prostor koji mi je bio extra zgodan. Ako krenem ovamo nadam se da i teretanu zatvoriti nece lol!
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

SIRIJUS- Frikom pakovanje :D :D :D Empty Re: SIRIJUS- Frikom pakovanje :D :D :D

Počalji od MalaSaJuga 12/1/2017, 21:14

Sirijus aj ti posalji koji kg meni i jos kojoj zenici, pa ti lepo budes tanka ko slamka lol!.
Navijamo za kile doleeeeeeee. a puno lepih eskimcica u tom frikom pakovanju osmeh srce
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

SIRIJUS- Frikom pakovanje :D :D :D Empty Re: SIRIJUS- Frikom pakovanje :D :D :D

Počalji od Sirijus 12/1/2017, 21:45

MalaSaJuga moze vise vas da stane u red za kg ima koliko hoces lol! rado cu da razdelim kome treba
Sutra za 12 sam zakazala razgovor sa koordinatorom programa u teretani. Da vidi covek sa cime se suocava lol! Pa ako prezivi prvi utisak mozda se i dogovorimo.
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

SIRIJUS- Frikom pakovanje :D :D :D Empty Re: SIRIJUS- Frikom pakovanje :D :D :D

Počalji od marina_82 12/1/2017, 22:00

Sirijus bas me raduju tvoji planovi i vedrina...samo ti lepo zadrži tu pozitivu likeit a za navijače ne moras da brigaš vv i uspeh neće da izostane! Napred eskimčići! bb bb
Od srca ti želim puno sreće i uspešan postupak ljubav
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 42
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

SIRIJUS- Frikom pakovanje :D :D :D Empty Re: SIRIJUS- Frikom pakovanje :D :D :D

Počalji od nina :) 12/1/2017, 22:27

sad nemogu da se setim svega ,dobila sam bila dijetu od nutricioniste ali naravno ja ni trecino sa tog spiska nejedem zato mi bilo veliki problem
svaki dan dorucaj je bio jogurt 2dl sa o masnoce i unutra kako se zove vec zaboravila razane ili psenicne klice ili tako nesto koje jedu znaju sta sam mislila,glava me boli i nemogu se nikako setiti sad.potapala sam na 15-20 min i onda jela a zadnje vreme sam ih prvo barila pa tek onda u jogurt stavljala.rucak je bio malo mesa ,jedno parce pite krompiruse,testo sam na minimum bila svela a to je nbajveci problem bio jer obozavam sve od testa
ako sam mazala nesto to je bilo samo 1 parce hleba,ili 2 virsle obarene sa 1 parcetom hleba.3-4 parceta sitnije secene salame a pretezno je sve pilece bilo,supu samo iz kesice,pire na ulju odnosno sve sam mewni na ulju
nikako da krenem opet sa tom ristrikcijom jela jedino supu i dan danas samo tako jedem jer mi smeta kad ima vise mesa u supi i kad je masna ,cak i kad idem negde i vidim da pliva mast necu da sipam jer znam kakve me muke kasnije cekaju od grceva,sad se setila i jaja sam pekla a to sve za rucak i veceru za dorucak samo jogurt.od tad imam proiblema kad jedem jaja da posle kukam od bolova u stomaku ,danas sam namerno napravila jaja kak osto volim da se ispece do pola i udrobi se srediha stara od hleba i samo malo dopece ko za decu kad se spremaju jaja i naravno sad crkavam od bolova i podrigivanja a STo me glava rasturi to je druga prica.znam da nesmem i posle 5-6 meseci morala da ih jedem jer se uzelela jako a ranije sam znala sva 3 obroka po 4 jajeta meni tako da ispecem ako mi se jelo,sad starim i svasta m ismeta,mama mi se zali pre neki dan da i njoj pocinje da smetaju jaja a ona 19 g starija od mene zezam je kasnis jako za mnom sta ti smeta
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

SIRIJUS- Frikom pakovanje :D :D :D Empty Re: SIRIJUS- Frikom pakovanje :D :D :D

Počalji od Blanka 13/1/2017, 00:17

Sirijus,cekamo drustvance osmeh srce love
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

SIRIJUS- Frikom pakovanje :D :D :D Empty Re: SIRIJUS- Frikom pakovanje :D :D :D

Počalji od alisa 13/1/2017, 08:08

Evo da se i ja zapljunem u ovom dnevniku radost radost radost radost radost radost
A vidis kako sam se rastrckarala lol!  sve za skidanje kg lol!
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

SIRIJUS- Frikom pakovanje :D :D :D Empty Re: SIRIJUS- Frikom pakovanje :D :D :D

Počalji od mimi85 13/1/2017, 08:13

Frikomu moj!!!! Ok znaci devojcica Visnja a bata Brokoli imena smo resili  lol! bravo za teretanu junace moj!!!! Ja bih isto trebala da vezbam, a pre ces me naterati da skacem padobranom(a bojim se visine/dubine kako god) nego da vezbam!!!! 

Nina meni se taj tvoj jelovnik uopste ne dopada, to je sve samo ne dobro za organizam....

Evo dizem casu (vrelog caja) eskimima u cast!!!!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

SIRIJUS- Frikom pakovanje :D :D :D Empty Re: SIRIJUS- Frikom pakovanje :D :D :D

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu