KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+73
Bobac
zsuki75
Gagagaga
Rada74
danica87
srculence 84
leptirica1977
Hande
Pikseta
sretnazvijezda
nina :)
Vuchica
ganedina
Sofija Veks
jelena*mama2andjela*
noja
ninica2
anasrce
lela1984
masato
HappyGirl
Bekanicaa
kornjaca
enap
libra35
valika77
Ancica 87
Buba82
PalcicaBg
bebana81
Principessa
BabyBear
Angie83
Blanka
Padobranka
Bundevicav
marina_82
alisa
Zmajuška
saska1
zumbulcic
bak
Elenaa
sanja 73
Hugolina
mimi85
bobica83
Tavita
ivanicasale
Jerapetra
tiramisu
Sirijus
mamadabudem
daki_mm
marijaivlada
Dora1
BiKsi :)
jelena.kuburic
Mika
Bobaue
daduska
sanja369
sunny.tp
dusica78
Tebi
mmakica
topalovic
kolibri5
Smrdica
fight&faith
Bubamarica79
Jaka
branka86
77 posters

Strana 28 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gagagaga 8/2/2017, 19:44

Nadam se da ce biti dosta ta potvrda iz opstine sa svedocima.Samo da ne menjam dokumenta poshizecu.
Bebana i meni je Bjelica dr ,pa bih ja zbog njega Genezis.Jeĺ on radi i u Feroni?
Koliko ti je vremena od prilike proslo od dana kad si se javila u sovcjalno na prvostrpenu do poziva iz Ferone na razgovor(prvo razgovor pa za par dana krece terapija ili odma terapija?)

Gagagaga

Broj poruka : 35
Datum upisa : 08.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gagagaga 8/2/2017, 19:44

Nadam se da ce biti dosta ta potvrda iz opstine sa svedocima.Samo da ne menjam dokumenta poshizecu.
Bebana i meni je Bjelica dr ,pa bih ja zbog njega Genezis.Jeĺ on radi i u Feroni?
Koliko ti je vremena od prilike proslo od dana kad si se javila u sovcjalno na prvostrpenu do poziva iz Ferone na razgovor(prvo razgovor pa za par dana krece terapija ili odma terapija?)

Gagagaga

Broj poruka : 35
Datum upisa : 08.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 8/2/2017, 23:41

Dosta to je potvrda sa svedocima ne moras da menjas adresu u lk.... ako ti je Bjelica dr onda vec imas i dr za sterilitet i kod ovog u dz ides samo po upute... jel si radila insiminacije? Trebaju ti 3 za komisiju a da bi njih uradila trebala bi da uradis hsg... bez veze je da radis iui i gubis vreme ako su ti jajovodi zapuseni ... mada dr vole napamet da ih rade Rolling Eyes
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Padobranka 9/2/2017, 08:56

zna li neko da li ima slobodnih mesta u Genezisu preko fonda
Padobranka
Padobranka

Broj poruka : 168
Datum upisa : 25.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gagagaga 9/2/2017, 11:07

Alisa,svakako moram do opstine pa cu videti sta zakon kaze,za sada se nadam da necu morati da menjam dokumenta(lk i pasos i zdravstvena-a taman sam dobila novu).
Bjelici bas verujem i uradicemo sve sto bude trebalo tj sta god mi kaze(nije moje da mislim,vec da slusam dr,garancije nema ni za sta tog sam svesna),pa ako Bog da bice dobro.

Gagagaga

Broj poruka : 35
Datum upisa : 08.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Elenaa 9/2/2017, 23:22

Gago meni nisu trazili ni potvrdu da smo u braku niti je morala da bude ista adresa tako da mislim da ti to nista ne treba .To na komisijama i jednij i drugoj niko i ne pita samo gledaju medic.dokumentaciju.
Srecno

Elenaa

Broj poruka : 87
Datum upisa : 03.11.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gagagaga 10/2/2017, 00:14

Elena,hvala na pomoci.Prezime nam je razlicito,a na onom uputstvu tj vodicu o vto o papirima i rezultatima pise da ko nije u braku(to im kontam znaci ko nema isto prezime )treba potvrda o vanbracnoj zajednici.
Ok mi je i potvrda i svedoci i sve sve samo adresu(a titj dokumenta da ne menjam(od shaltera ,redova ,cekanja,iscekivanja cu posandrcati)
Hvala na podrsci

Gagagaga

Broj poruka : 35
Datum upisa : 08.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 10/2/2017, 06:03

Mi nismo u braku... doduse imamo istu adresu u lk... adresu niko nije ni pogledao niti pitao za nju al su na potvrdi insistirali.... tu potvrdu su poceli da traze od 2016-te
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Padobranka 10/2/2017, 10:45

Juhu, Kutijaneri! Zna li neko kako stoje stvari sa Genezisom? Ima li mesta preko fonda
Padobranka
Padobranka

Broj poruka : 168
Datum upisa : 25.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 10/2/2017, 11:08

Padobranka trebalo bi da ima posto su skoro pustene privatne klinike za 2017-tu... ali najbolje je da odes u socijalno i pitas
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana81 10/2/2017, 12:04

Ima Padobranka,potpisali su za ovu godinu.
bebana81
bebana81

Broj poruka : 285
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana81 10/2/2017, 12:11

Gaga nesto nisam mogla na kutak, da ti sad odgovorim. Kad prodjes prvostepenu u socijalnom,javise se njemu i kaze ti kad da dosjes,od prilike 10 dana,to ti bude drugostepena. Pismo iz Bg se ceka oko 3 nedelje i stize na kliniku. Onda Ferona ti salje pismo na kucnu adresu i sa tim pismom,uputom za stacionarno lecenje i izjavama sa prvoatepene nosis u socijalno no overu,jer to treba Feroni. Od prilike 10 dana sve to traje. I onda sve sa Bjelicom dogovaras.
bebana81
bebana81

Broj poruka : 285
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gagagaga 10/2/2017, 14:24

Alisa,molim te pomozi mi...gde se kupi ta potvrda i gde idem posle sa tom potvrdom da se overi.
Znam idemo momak,ja i 2 svedoka,al gde idemo.
Zvala sam danas i Gradsku kucu(opstina) i Sud i Centar za socijalni rad i Maticara i Advokata(sve su me jedni upucivali na druge) i niko nikaf cuo!Onda RFZO e tu se niko ne javlja a na sajtu RFZO nema nista o toj potvrdi.

Gagagaga

Broj poruka : 35
Datum upisa : 08.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gagagaga 10/2/2017, 14:26

Bebana,mnogo ti hvala...znaci oko mesec i po dana od predaje za prvostepenu do pocetka terapije.
Bas mi znaci ova informacija zbog organizacije zivota.

Gagagaga

Broj poruka : 35
Datum upisa : 08.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 10/2/2017, 15:45

Ja sam potvrdu overila u opstini na salteru gde se overavaju sva dokumenta! tipa svedocanstva, saglasnosti i slicno...
Obrazac sam kupila u knjizari ali mozes i sama da ga napises... u naslovu stavis Potvrda o vanbracnoj zajednici i ispod u tekstu pises... Ovim potvrdjujemo da ta i ta br. licne karte, jmbg zivi u vanbracnoj zajednici sa tim i tim, br. licne karte, jmbg duze od 3 godine. Ova potvrda se izdaje radi dokaza o postojanju vanbracne zajednice a u svrhu ostvarivanja prava na BMPO preko fonda za zdravstveno osiguranje.
i ispod Svedok br 1 Ime prezime, br licne karte, jmbg, adresa prebivalista, zanimanje i potpis i Svedok br 2 sve isto i njegov potpis.... mozete na kraju i vas dvoje da potpisete i svo 4 odete u opstinu na salter gde se overavaju sva dokumenta i tu ce da vam overe... Posto je potvrda za vto taksa se ne placa!
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gagagaga 10/2/2017, 15:59

Alisa,bice extra ako to stvarno tako izgleda!Mnogo si mi pomogla.
Jos nisam ni pocela da skupljam papire a ono vec komplikacije.Al eto tu su devojke sa foruma pa je lakse.Hvala ti!

Gagagaga

Broj poruka : 35
Datum upisa : 08.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 10/2/2017, 16:16

To tako izgleda nemoj da brines Very Happy
Ja sam svu dokumentaciju skupila za mesec dana tako da nema potrebe pravitim od toga dramu, samo opusteno.... videces ide to sve brzo i lako Very Happy
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 10/2/2017, 16:38

Padobranka ima mesta u Genesisu.Kad si bila na komisiju?

Gagagaga dobrodosla sto pre presla na trudnicke teme.


Drage moje ja da vam javim da 15-og idemo na konsultacije u Feronu.Tako da jos malo pa krecemo.
Ljubim vas sve
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 10/2/2017, 16:51

Ajde Ivanice!!! Drzimo palceve i navijamo... Obavezno otvori dnevnik! Very Happy

b b b b b b b b b
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 10/2/2017, 20:01

Gaga, dobrodošlica i od mene! ff
Ivanice, još malo pa poletanje! Ih, ala će to da bude dnevnik! b b b b b

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gagagaga 10/2/2017, 23:49

Hvala svim devojkama na lepom ljudskom prijemu i nadam se da cemo se svi vrlo brzo preseliti na strane sa zdravim i uspesnim trudnocama .Da ce sav ovaj trud dati lepe rezultate

Gagagaga

Broj poruka : 35
Datum upisa : 08.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 11/2/2017, 09:35

Ivanice, samo napred b b b b b
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 11/2/2017, 11:50

Alisa,lerapetra,sirijus hvala vam drage moje.A dnevnik obavezno...Naadam se da ce biti najlepsi od predhodnog dnevnika yes yes yes yes yes yes radost radost radost radost radost radost osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gagagaga 11/2/2017, 12:33

Ivanicasalen navijam za vas i bas sve nas!😃
Devojke,posto bas pojma nemam ne znam gde sa primaju injekcije(u Feroni/Genesisu-posto sam iz NS ili to moramo kod kuce organizovati)?
Na temi o klinikama nisam nasla nista o tome,pa zato pitam ovde

Gagagaga

Broj poruka : 35
Datum upisa : 08.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana81 11/2/2017, 16:02

Mozes da ides u kliniku svaki dan i tamo ti daju sestre ili nosis kuci pa sama dajes. Ja sam prosli put nosila a i ovaj cu.
bebana81
bebana81

Broj poruka : 285
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 28 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu