KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+73
Bobac
zsuki75
Gagagaga
Rada74
danica87
srculence 84
leptirica1977
Hande
Pikseta
sretnazvijezda
nina :)
Vuchica
ganedina
Sofija Veks
jelena*mama2andjela*
noja
ninica2
anasrce
lela1984
masato
HappyGirl
Bekanicaa
kornjaca
enap
libra35
valika77
Ancica 87
Buba82
PalcicaBg
bebana81
Principessa
BabyBear
Angie83
Blanka
Padobranka
Bundevicav
marina_82
alisa
Zmajuška
saska1
zumbulcic
bak
Elenaa
sanja 73
Hugolina
mimi85
bobica83
Tavita
ivanicasale
Jerapetra
tiramisu
Sirijus
mamadabudem
daki_mm
marijaivlada
Dora1
BiKsi :)
jelena.kuburic
Mika
Bobaue
daduska
sanja369
sunny.tp
dusica78
Tebi
mmakica
topalovic
kolibri5
Smrdica
fight&faith
Bubamarica79
Jaka
branka86
77 posters

Strana 15 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 25/11/2016, 16:43

Uh, Angie, mogu misliti. Baš bez veze s njihove strane, jbg, pa ne biste im sigurno dužni ostali, tim pre što vas tek čeka transfer. Ali super za divnih 8 ćelija koje su se oplodile. Inače, nama je isto tako Vera rekla da dođemo u nedelju, trećeg dana, pa ako budu svi baš dobri, da će predložiti čekanje blasti za utorak. I tako je i bilo. I danas sa dve od tih blasti ulazim u 12. nedelju. Želim ti isti scenario osmeh srce

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sunny.tp 25/11/2016, 16:45

Angie, kakav dozivljaj! Tacno mogu da zamislim tu agoniju, kao da se meni desavalo. Ja bez Here mapa ne mrdam, tako sve trazim po NSu i no stress Laughing
sunny.tp
sunny.tp

Broj poruka : 381
Datum upisa : 16.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tavita 25/11/2016, 17:07

Angie, najpre, bravo za 8 oplođenih jajnih ćelija - tu će biti baš lepih embriona. igra igra igra
Nikad ne bih pomislila da se tako nešto može desiti u Feroni. Prvo, da sestra, ma kako bila "nova", da takvu informaciju, a onda da vas pola sata pred aspiraciju izvrgavaju takvom stresu, pogotovu kad se zna da muškarac, zbog davanja uzorka, mora biti opušten. Ali eto, dobro je da si napisla, čisto nek se zna... A vama će sve to, sigurna sam, izaći na dobro.
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanja369 25/11/2016, 18:07

Mi u Feroni nikad nismo platili karticom, ili nije radio aparat ili je bilo posle 20 casova. Naravno, nikad nijedan racun nismo dobili.
Ne znam sta da vam kazem, sve je individualno. Kome je bilo uspesno taj to i ne primecuje ... mi nismo jedni od tih.

sanja369

Broj poruka : 93
Datum upisa : 15.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bobica83 25/11/2016, 18:17

Uh propusta meni su bas naglasili da mora kes i moraju dinari,da se na dan aspiracije daje avans ali se fiskalni daje na dan posle transfera. Racun smo dobijali za sve pa i za injekciju koju sam primala tamo a bila je 500rsd. Cak su mi i na kucnu adresu slali ako bude vikend. Cak ako nisam imala para za sve ili sam imala na kartici upisivali su i placala sam sledeci put. Cak nisam platila konsultaciju prvu tj nisam platila uz a posle jos dva uz posle pozitivne bete. I iskeeno ja sam neko ko primwcuje sve i za sve pitam,kazem i pustim jezik. Ja prvu kad sam radila ne u Feroni nisam dobila ni jedan jedini racun,svaki uz mi naplacivan uspelo ali nikad vise tamo. Tako da sve je individualno.
Posle svega kroz sta ste prosli od pocetka sve ce to biti dobro. I da biraj ljubicastu sobu za transfer ona je talicna za blizance. Ja i Petra smo tu zajedno bile,evo nas u 12nedelji. Srecnoooo
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tebi 25/11/2016, 18:20

Slicno smo i mi prosli kao vi sanja.Mada mi nismo radili vto, samo histero.Posto nisu znali da li je dijagnosticka ili operativna, naplatili su pre svega operativnu, pa kao ako ne bude operativna vratice deo novca.Koja glupost.Necu sigurno pobeci poluslogirana od anestezije. 
Ali je i strasno sto placas postupak pre.Mi smo u PFC sve placali na dan trasnfera.Cak i lekove koje sam tamo dobijala i one koje sam nosila kuci.Sve pre transfera. Ovo mi stavlja do znanja da im je novac na prvom mestu pa onda mi.Realno i u Genesisu se sve placa pre, s tim da moze karticom i tad dobijas fiskalni ( jer moraju), a u kesu kad placas kao zaborave fiakalni Wink
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanja369 25/11/2016, 18:30

Da da u Genesisu ako zelis racun jedna je cena a bez racuna moze i u evrima. Ni mi nemamo nijedan racun niti iz Genezisa niti iz Ferone. Nama su jos u Genesisu naglasili da ako hocemo racun cena je tolika a ako ne zelimo cena je tolika u evrima.
Kada pizovem u Feronu da nesto pitam, niko nista ne zna, da se cujemo kasnije, pa ne zovu... pa ostavljam br. tel po nekoluko puta... cist amaterizam sa njihove strane.
A da naglasim da smo u Solunu dobili racun za sve, da nije bilo pitanja da li treba ili ne treba racun jer se podrazumeva. I da, nakon transfera, sta god da je bilo potrebno vrsene su konsultacije i uputstva bez problema- znaci nikad me nisu ostavili na cedilu kao u Feroni ili Genesisu.
Sta da kazem, bez nerviranja, zelim da svima bude uspesan transfer i dobra trudnoca a pojedinima neka je poslovanje na cast.
Moj suprug i ja znamo kod koga vise necemo ici.

sanja369

Broj poruka : 93
Datum upisa : 15.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 25/11/2016, 18:39

Angie, bravo za 8 veličanstvenih!!!! igracice igracice igracice

Tebi :
"Realno i u Genesisu se sve placa pre, s tim da moze karticom i tad dobijas fiskalni ( jer moraju), a u kesu kad placas kao zaborave fiakalni Wink"
Takvo je i naše iskustvo iz Genesisa. U Spebu je potpuno drugačije, uvek se dobije fiskalni račun, možete se dogovoriti sa njima kad ćete platiti, uglavnom na dan aspiracije se plaća terapija, a na dan et postupak.
Meni je strašno u kakvu su te situaciju doveli, važno je da se dobro završilo na kraju.

Ne postoji savršena klinika, svi greše, stvar je samo u tome kako nama koji tim odgovara.
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 25/11/2016, 18:41

sanja369 ::Da da u Genesisu ako zelis racun jedna je cena a bez racuna moze i u evrima. Ni mi nemamo nijedan racun niti iz Genezisa niti iz Ferone. Nama su jos u Genesisu naglasili da ako hocemo racun cena je tolika a ako ne zelimo cena je tolika u evrima.
Kada pizovem u Feronu da nesto pitam, niko nista ne zna, da se cujemo kasnije, pa ne zovu... pa ostavljam br. tel po nekoluko puta... cist amaterizam sa njihove strane.
A da naglasim da smo u Solunu dobili racun za sve, da nije bilo pitanja da li treba ili ne treba racun jer se podrazumeva. I da, nakon transfera, sta god da je bilo potrebno vrsene su konsultacije i uputstva bez problema- znaci nikad me nisu ostavili na cedilu kao u Feroni ili Genesisu.
Sta da kazem, bez nerviranja, zelim da svima bude uspesan transfer i dobra trudnoca a pojedinima neka je poslovanje na cast.
Moj suprug i ja znamo kod koga vise necemo ici.

smiledraw smiledraw smiledraw
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 25/11/2016, 18:44

Angie ne verujem da su vas toliko iscimali, pa kao da biste pobegli i ostavili im embrione.... affraid affraid affraid
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sunny.tp 25/11/2016, 21:09

Bas različita iskustva. Mi npr u Genesisu nismo morali bas nista da platimo do poslednjeg trenutka i rekli su nam da moraju dinari i dobili smo racun, dok smo u Feroni platili u evrima i bez racuna. Verovatno su sada poostrili kontrole pa izdaju racune, a ranije mozda nije bilo tako. Ili kako se kome zalomi, ali neprofesionalno u svakom slučaju. Kažnjavaju trafike kad ne izdaju račun za žvake, a dopuštaju ovde da par hiljada evra ide na crno Rolling Eyes
sunny.tp
sunny.tp

Broj poruka : 381
Datum upisa : 16.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanja369 25/11/2016, 21:20

Ne ide na crno, nego nama iz dzepa sto odvajamo za bebace u tudji dzep.

sanja369

Broj poruka : 93
Datum upisa : 15.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daduska 25/11/2016, 21:36

Nevjerovatno! Mi smo radili postupak u drugoj drzavi, dobili sve moguce upute (napismeno) pa i oko placanja. Za sve su nas na vrijeme obavjestili i dobili konacnu cifru u njihovoj valuti i evrima. Placanje se vrsilo nakon et-a. Racun je obavezan! Nije ti dovoljan neizvjesnost aspiracije, nego Sada da ganjas banku po NS-u! Uzas!
Cestitke na jako lijepom broju jc! 😍
daduska
daduska

Broj poruka : 163
Godina : 41
Location : Gradiska
Datum upisa : 14.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Angie83 25/11/2016, 21:37

Bobice sinoc sam bila u ljubicastoj sobi, daj Boze da i meni bude srecna kao i vama dvema smajli angel mada veruj mi da bih presrecna bila i sa jednom bebom, jer jedno imamo pa me blizanci malo plase da budem iskrena Embarassed
Ma sve sam ovo napisala i da bih upozorila devojke da neka slucajno ne dozivi slicnu neprijatnost. Mada smo fiskalni račun zaista dobili sa svim lekovima na njemu, posteno skroz. A na ovom drugom, za postupak, cu itekako insistirati kada zavrsimo et ako ga sami ne budu dali.
Bilo pa proslo, idemo dalje pozitivno.
Devojke, imamo li jos neke Kutanjke u postupku, cini mi se da nam je ovde neko zatisje, a i nekako mi ovo cekanje lakse ide kada je u drustvu? ljubav za sve vas i lepe zelje.
Angie83
Angie83

Broj poruka : 275
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sunny.tp 25/11/2016, 21:37

Da l je normalno da mi posle mesec dana korišćenja  estrofema menstruacija traje nepuna dva dana?  Da l je moguće da mi je endo bio toliko tanak ili se poremetilo i zbog utrogestana?
sunny.tp
sunny.tp

Broj poruka : 381
Datum upisa : 16.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanja369 25/11/2016, 21:45

Ma da Angie misli pozitivno... samo je to bitno...

sanja369

Broj poruka : 93
Datum upisa : 15.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 25/11/2016, 22:58

Jao Angie kakva horor prica... mogu da zamislim samo kako si se osecala... meni krenule suze na oci citajuci sta ti se desilo... Ali zbog toga ce beta da bude ogromna ko kuca!!! osmeh srce
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 26/11/2016, 00:25

Jao Angie. Sve prezivjeh bukvalno sto si napisala, bas je bilo haoticno. Ali to je neki dobar znak. To ludilo je nekad potrebno da pogura neke nove talase, tako da ocekujemo i neku ludu betu da nas bacis sve untrans, ljubičanstveni. PS. I ja sam iz ljubičaste sobe lol!

Elem, ja imam krajnje pozitivno iskustvo sa Feronom. To ne govorim zato sto mi je uspjelo da se odmah razumijemo. Isto sam kao bobica neko ko sve prati i na sve detalje obrati paznju, a isto tako kad mi nije po volji progovorila bih na dupe, bez dlake na jeziku. Nama su na pocetku odmah rekli da se sve placa na dan aspiracije, koji dan prije su nam izracunali cifru i rekli nam da moramo da platimo u dinarima jer smo crnogorci jelte pa smo ponijeli euriće. Za sve zivo smo dobili fiskalni racun pa i za dvije vaginalete koje su mi dali pred aspiraciju. Krajnje profi je sve bilo pocev od saltera do ljubicanstvene ( sobe za blizance) , narandzaste, i ostalih ne sjecam se sve kojih boja jer sam tamo radila i svoju 5- tu histeroskopiju mjesec dana prije postupka, pa sve do portira koji nas je ispratio posle stop inekcije koju sam primila u 23:00h.
Zao mi je ako je sada sve drugacije.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Elenaa 26/11/2016, 10:54

Angie bice to lepi embrioni ,toliko trke i stresa a sve nepotrebno.To zaboravi i opusteno ne transfer 👍

Elenaa

Broj poruka : 87
Datum upisa : 03.11.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bobica83 26/11/2016, 13:29

Angie83 sto se plasis i mi imamo jedno i bas se radujemo bebama. Ja volim decu i neka ih jesto vise samo da sve bude kako treba. Ljubicasta soba je talicnaaaaa. Neka je sa srecom...
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 26/11/2016, 14:56

sunny.tp ::Da l je normalno da mi posle mesec dana korišćenja  estrofema menstruacija traje nepuna dva dana?  Da l je moguće da mi je endo bio toliko tanak ili se poremetilo i zbog utrogestana?

Moguce je Sunny, cak i jedan dan... Nemoj da se brines ako ti i sledeca bude takva, vratice se u normalu
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bobaue 26/11/2016, 16:18

sanja369 ::Mi u Feroni nikad nismo platili karticom, ili nije radio aparat ili je bilo posle 20 casova. Naravno, nikad nijedan racun nismo dobili.
Ne znam sta da vam kazem, sve je individualno. Kome je bilo uspesno taj to i ne primecuje ... mi nismo jedni od tih.
Meni su za sve , bukvalno sve izdali fiskalne racune. Posto je transfer bio posle 20 casova oni su mi racun na tih 250 000 + jos dodatno za neku terapiju poslali postom na kucnu adresu.

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanja369 26/11/2016, 16:41

Mozda su skoro poceli sa izdavanjem racuna. Mi smo kod njih bili poslednji put pre oko godinu i po dana...i tada je tako bilo. Alo zavisi, mozda i kako kome zapadne...

sanja369

Broj poruka : 93
Datum upisa : 15.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Hugolina 26/11/2016, 23:56

Drustvo hajde da pitam ovde jer ipak mislim da vas vise svraca na korake I da je verovatnoca da dobijem odgovor veca nego kod mene u dnevniku. Dakle radila sam FET u Pragu I danas je 7dpt. Vracene su dve blaste koje su bile smrznute nakon 120h. Po protokolu betu trebam da radim 16dpt. Medjutim vidim da si iskustva razlicita I da ima I drugacijih situacija od klinike do klinike. Kad mislit da najranije mogu da uradim betu ali da sam sigurna u njen rezultat. Mislim da nije previse rano pa da se mislim. Nesto kontam da bas ne moram cekti toliko. Prosli put sam je radila 14 dan pa ponovila 16. Sada razmisljam. Pozdrav I hvala vam na odgovoru
Hugolina
Hugolina

Broj poruka : 197
Location : Novi Sad
Datum upisa : 13.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 27/11/2016, 01:09

Hugolina, kad se vrate blaste 10 dpt je sasvim dovoljan za.betu. Ja sam betu vadila 10 -og dana i ponavljalan12-og. Citajuci forum vidim da u Pragu ipak traze kasnije vadjenje bete. Po meni je 10 dan sasvim.ok sa blastama.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 15 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu