KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+73
Bobac
zsuki75
Gagagaga
Rada74
danica87
srculence 84
leptirica1977
Hande
Pikseta
sretnazvijezda
nina :)
Vuchica
ganedina
Sofija Veks
jelena*mama2andjela*
noja
ninica2
anasrce
lela1984
masato
HappyGirl
Bekanicaa
kornjaca
enap
libra35
valika77
Ancica 87
Buba82
PalcicaBg
bebana81
Principessa
BabyBear
Angie83
Blanka
Padobranka
Bundevicav
marina_82
alisa
Zmajuška
saska1
zumbulcic
bak
Elenaa
sanja 73
Hugolina
mimi85
bobica83
Tavita
ivanicasale
Jerapetra
tiramisu
Sirijus
mamadabudem
daki_mm
marijaivlada
Dora1
BiKsi :)
jelena.kuburic
Mika
Bobaue
daduska
sanja369
sunny.tp
dusica78
Tebi
mmakica
topalovic
kolibri5
Smrdica
fight&faith
Bubamarica79
Jaka
branka86
77 posters

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od topalovic 13/11/2016, 14:34

tavita ::BIKsi, kad počne panika, setim se slučajeva koje si mi navela. Ft4 mi je 17,68 (ref. vr. 12-22), ali je TSH  7,7 Sad Nadsm se da cu sutra doći do endokrinologa. U svakom slučaju, vikendom uzimam eutiroks 200, a ostalim danima 175.
Topalović, dobro došla. Suplementi jesu važni, alo ne grantuju uspeh. Želim ti svu sreću u narednom postupku.
Hvala ti puno, nadam se da će druga VTO uspeti. Znam da ne garantuju uspeh. Kažu da je vitamin E posebno dobar za usađivanje ploda, kolika je potrebna dnevna doza!?
topalovic
topalovic

Broj poruka : 10
Datum upisa : 06.11.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tavita 13/11/2016, 16:46

Ja sam u pripremi i tokom stimulacije uzimala vitamin E Dietfarm od 200 jedinica, mada se preporučuje i 400 jedinica. Osim toga, naravno, folna kiselina, magnezijum, neka mala doza koenzima Q10. Uzimala sam i vitamon B12, pošto ne jedem meso (samo ribu), svkaodnevno pivce (za endometrijum i živce :)), grejpfrut i dosta orašastih plodova,. Za implantaciju je dobar i kikiriki puter. Mislim da je i ishrana veoma važna, i o tome postoji posebna tema na Kutku.
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od topalovic 13/11/2016, 17:28

tavita ::Ja sam u pripremi i tokom stimulacije uzimala vitamin E Dietfarm od 200 jedinica, mada se preporučuje i 400 jedinica. Osim toga, naravno, folna kiselina,  magnezijum, neka mala doza koenzima Q10. Uzimala sam i vitamon B12, pošto ne jedem meso (samo ribu), svkaodnevno pivce (za endometrijum i živce :)), grejpfrut i dosta orašastih plodova,. Za implantaciju je dobar i kikiriki puter. Mislim da je i ishrana veoma važna, i o tome postoji posebna tema na Kutku.
Ja B12 nisam uzimala, ni ja ne jedem meso (samo ribu). Ishrana mi je relativno izbalansirana. A šta si koristila posle transfera?
topalovic
topalovic

Broj poruka : 10
Datum upisa : 06.11.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tavita 13/11/2016, 19:35

B12 bi trebalo da uključiš. Jela sam morsku ribu, mahunarke (naročito sočivo), puno svežeg i barenog povrća, mleko, pomalo sira (izbegavam mladi sir, koji inače obožavam), pahuljice, tahini, kikiriki puter... Kafu sam skoro eliminisala, kao i slatkiše. A mislila sam da mi se to nikad neće desiti :) Dovoljan mi je šećer koji unosim iz voća.
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bobaue 13/11/2016, 21:17

BiKsi :) ::Bobouue,  mozda je zakasnela ovulacija,  mozda samo prehlada, ima li sanse kod tebe za prirodnu trudnocu? Podseti me

Topalovic,  dobrodosla, bak koristi proxeed female i prezadovoljna je pretpostavljam da je to slicno jer i proxeed i profertil za muske imaju slicna dejstva.
I ja sam prvo pomislila da je prehlada u pitanju ali nije izgleda jer nikakvih drugih simptoma nemam a ovo traje vec dosta dugo , trudnoca mrka kapa lol! zbog suprugovog nalaza. Ako se ovo bude produzilo uradicu osnovne nalaze , sedimentaciju , kks za svaki slucaj , cisto da se nesto ne podkrade.

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 13/11/2016, 23:39

topalovic ::
BiKsi :) ::Zbog cega idete na vto, u cemu je problem? Jesi li radila dodatne analize?
Po rezultatima nema problema, a do trudnoće ne dolazi, ogtt test sam radila on mi je ok.

Predlazem ti da uradis histeroskopiju, s obzirom na godine i jednu neuspesnu, ako nemate problema, mozda ima neki septum u materici ili nesto sto koci implantaciju. Kakav ti je amh, vitamin d jesi li radila, koliko si imala jajnih celija, koliko embriona u toj prvoj, je li bilo sta za zamrzavanje? Sto se tice suplemenata, folnu kiselinu obavezno uzimaj, kompleks vitamina b i c, najbolje je mozda uzeti nesto od tih suplemenata sto se uzima u trudnoci, da se pokrijes na svim poljima.

tavita ::BIKsi, kad počne panika, setim se slučajeva koje si mi navela. Ft4 mi je 17,68 (ref. vr. 12-22), ali je TSH  7,7 Sad Nadsm se da cu sutra doći do endokrinologa. U svakom slučaju, vikendom uzimam eutiroks 200, a ostalim danima 175.
Topalović, dobro došla. Suplementi jesu važni, alo ne grantuju uspeh. Želim ti svu sreću u narednom postupku.
Smiri se kad ti kaze tvoja Biksi. Ft4 ti je dobar, sto samo pokazuje trenutni skok tsh, i to da je taj skok usled trudnoce, kroz koji dan,eventualno nedelju ce se spustiti sigurno. Ja sam u trudnoci takodje bila na tako jacoj dozi leka, ne brini, sredi se to brzo, samo se maksimalno probaj smiriti, ja bih pre nesto za smirenje uzela, da ne nabijam sebi nervozu usled skoka tsh, ako ne mozes sama da se smiris. Javi sta kaze endokrinolog. Otkad si pojacala dozu leka? Postoji mogucnost i da je trenutni skok bio, tipa kao meni posle leskovca, jedan dan 10, sledeci 2.6. Rekla sam ti za Orline i za Tinche,obe su imale veci tsh, ti si se odmah pokrila lekom, bice sve ok. sunny

Bobaue ::
BiKsi :) ::Bobouue,  mozda je zakasnela ovulacija,  mozda samo prehlada, ima li sanse kod tebe za prirodnu trudnocu? Podseti me
I ja sam prvo pomislila da je prehlada u pitanju ali nije izgleda jer nikakvih drugih simptoma nemam a ovo traje vec dosta dugo , trudnoca mrka kapa lol! zbog suprugovog nalaza. Ako se ovo bude produzilo uradicu osnovne nalaze , sedimentaciju , kks za svaki slucaj , cisto da se nesto ne podkrade.
Proveri stitnu, mozda ti je tsh skocio,a usled njegovog skoka hoce i ciklus da kasni. Mada je meni ciklus ludovao tri meseca nakon vto. Prosli mesec mi takodje kasnio deset dana, sada mi poranio cetiri. Ni ti ciklusi vise nisu kao sto su nekad bili. lol! Kod mene je ovaj put stres ucinio da ciklus porani.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 14/11/2016, 17:02

Ne stizem da pratim kutak, ali sam svtatila da vam pozelim hrabre i uspesne korake. ❤

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Elenaa 14/11/2016, 17:56

Devojke ,
Zvala sam Srbotrade niko se ne javlja na one njihove brojeve zvah ceo dan da li kod njih uvek ima na stanju gonala menopura i orgalutrana ili mora da se narucuje tj.da se rezervise?I jos jedno pitanjce
I znate li da li voz ima direktna linija do Praga da li saobraca svakodnevno ?U koliko polazi iz Beograda ?Brine me zbog terapije da li cu morati u vozu da dajem terapiju?
Hvala vam unapred.Treba da krenem sa stimulacijom za nekoliko dana pa sam vec od sad kao na iglama.
Da i ovo poslala mi Danica semu i napisala dr Sonja vam je sastavia protokol,ja se malopre zagledah dole u cosku se potpisala neka doktorka Harakova ili tako nesto.Ne mora ni da bude Sonja niko joj nije ni trazio ali treba da kaze stanje kako jeste.

Elenaa

Broj poruka : 87
Datum upisa : 03.11.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 14/11/2016, 18:18

Koliko znam nema direktan voz vec se ide bg-budimpesta budimpesta-prag... ali ja sam iuvek isla kolima pa nisam ni merodavna
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od topalovic 14/11/2016, 19:19

BiKsi :) ::
topalovic ::
BiKsi :) ::Zbog cega idete na vto, u cemu je problem? Jesi li radila dodatne analize?
Po rezultatima nema problema, a do trudnoće ne dolazi, ogtt test sam radila on mi je ok.

Predlazem ti da uradis histeroskopiju, s obzirom na godine i jednu neuspesnu, ako nemate problema, mozda ima neki septum u materici  ili nesto sto koci implantaciju. Kakav ti je amh, vitamin d jesi  li radila, koliko si imala jajnih celija, koliko embriona u toj prvoj, je li bilo sta za zamrzavanje?  Sto se tice suplemenata, folnu kiselinu obavezno uzimaj, kompleks vitamina b i c, najbolje je mozda uzeti nesto od tih suplemenata sto se uzima u trudnoci, da se pokrijes na svim poljima.
Imala sam operativnu histeroskopiju u novembru prošle godine, AMH mi je 1,74, vitamim D mi je malo smanjen, unosim ga preko tableta, u prošloj VTO sam imala 5 jajnih ćelija, od toga 1 vraćen embrion, a zaleđenih nisam imala. zagrljaj

tavita ::BIKsi, kad počne panika, setim se slučajeva koje si mi navela. Ft4 mi je 17,68 (ref. vr. 12-22), ali je TSH  7,7 Sad Nadsm se da cu sutra doći do endokrinologa. U svakom slučaju, vikendom uzimam eutiroks 200, a ostalim danima 175.
Topalović, dobro došla. Suplementi jesu važni, alo ne grantuju uspeh. Želim ti svu sreću u narednom postupku.
Smiri se kad ti kaze tvoja Biksi. Ft4 ti je dobar, sto samo pokazuje trenutni skok tsh, i to da je taj skok usled trudnoce, kroz koji dan,eventualno nedelju ce se spustiti sigurno. Ja sam u trudnoci takodje bila na tako jacoj dozi leka, ne brini, sredi se to brzo, samo se maksimalno probaj smiriti, ja bih pre nesto za smirenje uzela, da ne nabijam sebi nervozu usled skoka tsh, ako ne mozes sama da se smiris. Javi sta kaze endokrinolog. Otkad si pojacala dozu leka? Postoji mogucnost i da je trenutni skok bio, tipa kao meni posle leskovca, jedan dan 10, sledeci 2.6. Rekla sam ti za Orline i za Tinche,obe su imale veci tsh, ti si se odmah pokrila lekom, bice sve ok. sunny

Bobaue ::
BiKsi :) ::Bobouue,  mozda je zakasnela ovulacija,  mozda samo prehlada, ima li sanse kod tebe za prirodnu trudnocu? Podseti me
I ja sam prvo pomislila da je prehlada u pitanju ali nije izgleda jer nikakvih drugih simptoma nemam a ovo traje vec dosta dugo , trudnoca mrka kapa lol! zbog suprugovog nalaza. Ako se ovo bude produzilo uradicu osnovne nalaze , sedimentaciju , kks za svaki slucaj , cisto da se nesto ne podkrade.
Proveri stitnu, mozda ti je tsh skocio,a usled njegovog skoka hoce i ciklus da kasni. Mada je meni ciklus ludovao tri meseca nakon vto. Prosli mesec mi takodje kasnio deset dana, sada mi poranio cetiri. Ni ti ciklusi vise nisu kao sto su nekad bili. lol! Kod mene je ovaj put stres ucinio da ciklus porani.
topalovic
topalovic

Broj poruka : 10
Datum upisa : 06.11.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 14/11/2016, 22:31

Elenaa ::Devojke ,
Zvala sam Srbotrade niko se ne javlja na one njihove brojeve zvah ceo dan da li kod njih uvek ima na stanju gonala menopura i orgalutrana ili mora da se narucuje tj.da se rezervise?I jos jedno pitanjce
I znate li da li voz ima direktna linija do Praga da li saobraca svakodnevno ?U koliko polazi iz Beograda ?Brine me zbog terapije da li cu morati u vozu da dajem terapiju?
Hvala vam unapred.Treba da krenem sa stimulacijom za nekoliko dana pa sam vec od sad kao na iglama.
Da i ovo poslala mi Danica semu i napisala dr Sonja vam je sastavia protokol,ja se malopre zagledah dole u cosku se potpisala neka doktorka Harakova ili tako nesto.Ne mora ni da bude Sonja niko joj nije ni trazio ali treba da kaze stanje kako jeste.

Elena, ja radim u Srbija Vozu i info iz prve ruke je da nema direktan voz do Praga. Mimi ti je sve lepo rekla Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Elenaa 14/11/2016, 22:38

BabyB,Mimi hvala najlepse.Busom ne bi isli ukocis se dugo je,auto nam je bogami star ne bi se usudili hteli vozom al vidi sad😹

Elenaa

Broj poruka : 87
Datum upisa : 03.11.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od HappyGirl 14/11/2016, 22:40

fight&faith ::Ne stizem da pratim kutak, ali sam svtatila da vam pozelim hrabre i uspesne korake. ❤

Veliki pozdrav za f&f osmeh srce
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od HappyGirl 14/11/2016, 22:47

Topalovic, slušaj Biksi šta ti govori :) I zanima me da li si  radila laparoskopiju? Inače cure vitamina E imate izobilno u semenkama suncokreta.
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Principessa 15/11/2016, 01:17

Devojke, da li neka od vas ima iskustvo sa endokrinologom prof. dr. Svetlanom Vujovic? Cula sam sve najbolje o njoj i pokusavam da stignem do nje...hvala unapred, veliki zagrljaj svima 😀
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tebi 15/11/2016, 02:23

Devojke da jos jednom ponovim ovde, vidim da ima onih koji se spremaju za postupak. Meni je ostalo jos 3 ipo kutije estrofema, dve ipo kutije pronizona od 5 mg, 2 kutije utrogestana i 2 inekcije fraxiparina od 0.3, naravano poklanjam.Mozete se javi porukom kome treba osmeh srce
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Elenaa 15/11/2016, 06:41

Tebi ,
Ako mozes posalji mi pp ,jer ja ne umem prva da posaljem

Elenaa

Broj poruka : 87
Datum upisa : 03.11.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sunny.tp 15/11/2016, 07:06

Meni je danas 7dpt. Nocas sam se pribudila mokra, sta mislite da li je to dobar znak ili pokazuje nedostatak/visak nekog hormona? Inace od simptoma nemam nista posebno, ranije sam osecala po neki grc i tezinu u stomaku, sad skoro nista, cak ni grudi. Betu radim tek u ponedeljak. Ko ce docekati!
sunny.tp
sunny.tp

Broj poruka : 381
Datum upisa : 16.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 15/11/2016, 08:24

Sani, ja sam se znojila bas u trudnoci, mada se ja znojim inace puno, ali hormoni dodatno rade uz utrogestan. lol! Nadam se da je to dobar znak, navijam za tvoj srecni ponedeljak!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tavita 15/11/2016, 11:16

BiKsi :) ::
Smiri se kad ti kaze tvoja Biksi. Ft4 ti je dobar, sto samo pokazuje trenutni skok tsh, i to da je taj skok usled trudnoce, kroz koji dan,eventualno nedelju ce se spustiti sigurno. Ja sam u trudnoci takodje bila na tako jacoj dozi leka, ne brini, sredi se to brzo, samo se maksimalno probaj smiriti, ja bih pre nesto za smirenje uzela, da ne nabijam sebi nervozu usled skoka tsh, ako ne mozes sama da se smiris. Javi sta kaze endokrinolog. Otkad si pojacala dozu leka? Postoji mogucnost i da je trenutni skok bio, tipa kao meni posle leskovca, jedan dan 10, sledeci 2.6. Rekla sam ti za Orline i za Tinche,obe su imale veci tsh, ti si se odmah pokrila lekom, bice sve ok. sunny

Konačno došla do endokrinologa (Uzgred, slatko se nasmejah pre neki dan čiči koji izjavi "Lakše je doći do ovog Krampa Very Happy u Ameriku, nego do naših doktora" Very Happy ). Kaže da nije ništa naročito zabrinjavajuće (hehehe, a meni to već Biksi rekla Very Happy ), predložio dozu od 175 mg eutiroksa, sa kojim zajedno treba da uzimam vitamin C. Ovo prvi put čujem, i plašim se da će mi vitamin C uništiti želudac, ali poslušaću. Kontrola za 4 nedelje, i to sa rezultatima iz državne laboratorije.
Inače, juče mi je bio neki baš loš dan, od ranog jutra sam imala zatezanje i otvrdnjavanje stomaka, prvo oko pupka, onda niže, sinoć iznad pupka, a tokom noći i jake bolove u gornjem abdomenu. Jutros je, hvala Bogu, sve u redu. Da li neka ima iskustva sa tim u ranoj trudnoći? I da li je moguće da problem uzrokuje loše varenje? Stomak mi je, inače - kao da sam u 4-5 mesecu.
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 15/11/2016, 19:56

Siri se materica, mozes uzeti magnezijum u kesicama za opustanje materice. Drago mi je da si se smirila. Vitamin c svakako nece skoditi. Ja bih pre uzela neki pregnant kompleks vitamina da ne opterecujes zeludac. Taj cica i meme nasmeja za Krampa. Hahaha
Topalovic, dobar ti je amh, mozda ti prosto ciklus nije bio dobar. Srecno na drugoj!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 16/11/2016, 07:50

Pitanje za cure koje piju glucophage- da li ste imale slatkast osecaj u ustima izmedju obroka kada ste pocinjale da koristite glucophage(prvih mesec-dva) seka mi se zali na to ali ja se toga nesto ne secam... Secam se da mi je u jednom momentu sva hrana bila slatka tj da sam joj osecala pravi ukus..
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nina :) 16/11/2016, 07:59

pijem skoro od pocetka max dozu 2*1000 i nisam osecala nista kad sam ga kontroslisala variro je od 6-9 ima sigurno pola g da ga nisam merila a svaki dan i dalej koristim lek.jedino sto sam primetila da manje pijem vode dotle sam se nalivala a sad u granici 2 l a nekad i vise popijem a jedem sve bez nikakve ristrikcije u ishrani,sta mi se jede to uzmem i nerazmisljam dali smem ili ne
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 16/11/2016, 08:27

Mimi meni nije neka ir samo po homi... al mi ginekolog prepisao glukofaz ( posle mi Sumatav rekla da nema potrebe da ga pijem, da mogu da nastavim zvog lakseg skidanja kg al da prekinem kad krenem na stimulaciju)... prvih mesec dana nisam imala apsolutno nikakvih nus pojava e posle mesec dana pocelo je da mi bude muka kad god pojedem nesto integralno i ako ne pojedem ceo dan nista slatko Rolling Eyes pre glukovaza sam izbacila skroz slatkise, secer, belo brasno i sl... sad sam morala da vratim jer mi bas,bas bude muka i imam taj neki odvratni slatkast ukus u ustima ako ne konzumiram te namirnice..
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 16/11/2016, 08:54

Alisa a jel si pricala sa nekim dr o tome? Ja pojma nemam, nisam imala takav problem...
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu