KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HUGOLINA- smrzlice stizemo po vas

+31
Zmajuška
Hugolina
Angie83
alisa
HappyGirl
bobica83
zumbulcic
BabyBear
mimi85
Jerapetra
lolipop
sanja369
sanja 73
Sirijus
Dora1
jelena.kuburic
nina :)
PalcicaBg
Strumfeta78
mamadabudem
saska1
Bubamarica79
Bobaue
lela1984
marina_82
bak
Ancica 87
Tavita
MalaSaJuga
sunny.tp
Lola021
35 posters

Strana 6 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

HUGOLINA- smrzlice stizemo po vas - Page 6 Empty Re: HUGOLINA- smrzlice stizemo po vas

Počalji od Tavita 27/11/2016, 11:47

Hugolina, evo i ja potvrđujem da mirovanje uopšte nije presudno za uspeh. Važno je samo, koliko to možeš uz dete, da ne nosiš teret, da se previše ne savijaš i ne cimaš. Ja ovog puta uopšte nisam ležala (osim prvog dana), potpuno normalno sam se ponašala. Bilo je dana, posebno pred betu, kad sam bila potpuno sigurna da nismo uspeli, jer sve te simptome koje sam imala klasični su za PMS. I onda - iznenđenje beta , što i tebi želim! b b
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

HUGOLINA- smrzlice stizemo po vas - Page 6 Empty Re: HUGOLINA- smrzlice stizemo po vas

Počalji od Angie83 27/11/2016, 15:37

Higolina moram ovo da ti kazem. Kada sam prosle nedelje bila na kontroli kod dr Milatovica bas sam ga pitala, obzirom da i ja imam dete i sa njim nema sanse da mogu da mirujem, kako da se ponasam u toku stimulacije. Ja sam se cak bojala da ce mi svi folikuli popucati jer je stalno dizem i sve zivo radim, naprtim se iz prodavnice kao magare. On mi je rekao da naravno ne mogu da popucaju embrioni od tereta. Stavise da se nakon et ponasam skroz normalno, mogu normalno da podizem dete da radim sve sto sam i ranije radila, da to nema nikave veze sa uspehom, tj neuspehom ukoliko do njega dodje. Ja sam se samo izbuljila na to, prosto mi to nije nekako bilo logicno, obzirom da sam prvu VTO i ja prelezala. Ali covek nije lud da mi kaze nesto, a da to zaista nije tako.
Tako da molim te, nemoj da se sekiras, niti da te grize savest, ako se bebiron zakaci zakacio se, ako ne, to nije zato sto ti nisi mirovala. A ja sam 100% ubedjena da si ti vec trudnicaaaaaaa nasa d d d d d d d d d d d d d d d  
A sto se tice pitanja koje si postavila na koracima, ja sam prosli put deveti dan radila pis test, i pojavile se dvee crtice ( i ako sam ja njegov veeeeeliki protivnik i ne verujem im mnogo, jer me je jednom izdao). Sutadan, 10. dan radila betu i bila trocifrena. Isto vracene blaste.
Ne nerviraj se molim te, uzivaj u velikom detetu, a u malenu mrvicu mazi u stomacicu, raste ona sigurno vec uveliko ljubav
Evo malo rodica draga stizu ti roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Angie83
Angie83

Broj poruka : 275
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

HUGOLINA- smrzlice stizemo po vas - Page 6 Empty Re: HUGOLINA- smrzlice stizemo po vas

Počalji od Ancica 87 28/11/2016, 07:56

Hugolina,saljemo rode....

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

HUGOLINA- smrzlice stizemo po vas - Page 6 Empty Re: HUGOLINA- smrzlice stizemo po vas

Počalji od Hugolina 28/11/2016, 10:04

9dpt
Eto prekrizih jos jedan dan I polako pocinjem da odbrojavam ovaj deveti.
Mnogo ste me uspele ohrabriti drage moje zene. Bas sam bila mnogo u out-u love .
Inace juce dan protekao kao I obicno. Sem sto sam ujutro osetila neku jaku mucninu. Stomak I dalje bridi, nekako kao da ce eksplodira. Grudi bolne ali se ja osecam nekako malaksalo. Moguce da je I od lekova ta mucnina jer uzmem ujutro na prazan zeludac ovaj estrofem. I jutros mi je nekako malo muka bila I malo nekako kao da mi noge klecaju. Eto...Moguce takodje da su simptomi izrazeniji jer su dve bebane u pitanju. Nikad se ne zna.
Inace ja sam betu prosli put radila 14 dan I bila je svega cini mi se 97. Nije uospte bila visoka. A da sam radila 10.dan ko zna onda da li bi se pokazala. Citam ludilo od cifara kod zena ali eto kako je bilo kod mene.
Juhuuuu...od sutra brojim dvocifreno. Jedva cekam da prespavam jos par noci :). Ljubim vas I zivestava, o stanju danas. Inace pocela sam da radim danas pa ce mozda vreme brze da prolazi.
Hugolina
Hugolina

Broj poruka : 197
Location : Novi Sad
Datum upisa : 13.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

HUGOLINA- smrzlice stizemo po vas - Page 6 Empty Re: HUGOLINA- smrzlice stizemo po vas

Počalji od HappyGirl 28/11/2016, 10:10

Još malo, još malo Very Happy 
Evo još rodica roda roda roda roda roda roda roda
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

HUGOLINA- smrzlice stizemo po vas - Page 6 Empty Re: HUGOLINA- smrzlice stizemo po vas

Počalji od Sirijus 28/11/2016, 12:08

sitno sitno igracice igracice igracice roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

HUGOLINA- smrzlice stizemo po vas - Page 6 Empty Re: HUGOLINA- smrzlice stizemo po vas

Počalji od Hugolina 28/11/2016, 18:22

Evo polako prolazi i ovaj dan.Joj danas mi je bas bilo tesko na poslu.I da sedim i da se skoncentrisem.Jedna koleginica je prisla i navalila sa pitanjem kako so,jel sve ok,sta nije u redu a ja zamalo da briznem u plac.Jbg.Neznam sto ali sam se osetila odjednom tako tuzno.Muka mi je.U naletima.Nije da bi bas da povratim ali onako bljak.Uf bas nije ovo lako.Stomak ziga stalno i dalje kao pms standardno.Ajde od sutra da odbrojavam bar dvocifreno.Dolazim u iskusenje da uradim kucni test 😕
Hugolina
Hugolina

Broj poruka : 197
Location : Novi Sad
Datum upisa : 13.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

HUGOLINA- smrzlice stizemo po vas - Page 6 Empty Re: HUGOLINA- smrzlice stizemo po vas

Počalji od alisa 28/11/2016, 18:55

Hugolina nemoj da radis kucni test! Ako ne mozes da izdrzis bolje idi uradi betu!

Sta god odlucila mi smo tu i navijamo b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

HUGOLINA- smrzlice stizemo po vas - Page 6 Empty Re: HUGOLINA- smrzlice stizemo po vas

Počalji od Hugolina 28/11/2016, 19:25

Joj draga Alisa.Hvala ti. Nista strpicu se ja jos malo.E a radila sam ja kucni test prosli put pa bio negativan a ja rodila divnog decaka.Sve znam!Ali eto kad djavo ne da mira :)
Hugolina
Hugolina

Broj poruka : 197
Location : Novi Sad
Datum upisa : 13.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

HUGOLINA- smrzlice stizemo po vas - Page 6 Empty Re: HUGOLINA- smrzlice stizemo po vas

Počalji od alisa 28/11/2016, 20:13

Pa eto vidis i sama imas loseg iskustva sa tim testovima!!!

Evo malo i roda Very Happy
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

HUGOLINA- smrzlice stizemo po vas - Page 6 Empty Re: HUGOLINA- smrzlice stizemo po vas

Počalji od BabyBear 28/11/2016, 20:48

Ooooo Hugolinaaaaaa.....pa ja bas malo i nisam normalna lol!
Pa videh na Koracima da si radila i sta si radila i koji ti je dan i da se raspitujes kada da radis, a ne ukapirah uopste da si otvorila dnevnik v v v

I evo tek sad se upisujem, ali nikad nije kasno...oprosti zeni u godinama Very Happy

U svakom slucaju sitno brojim zajedno sa tobom i drzim ti palceve jako, jako i jedva cekam da nas obradujes
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

HUGOLINA- smrzlice stizemo po vas - Page 6 Empty Re: HUGOLINA- smrzlice stizemo po vas

Počalji od Hugolina 29/11/2016, 08:21

10dpt
Juhuuu evo ga dvocifreni broj. JOs malo. I donela sam odluku. Radicu betu 14dpt pa sta mi Bog da. Bar cu agoniju sebi da skratim a posto je to subota taman cu lepo znati kako pocinjem narednu nedelju. Ako je pozitivno ima da objavim celom svetu pa nek se sisaju a ako je negativno bar cu moci da se skoncentrisem na posao I radim ko covek. Ovo je ludilo u glavi. Takodje, nocas sam se sva preznojila I probudila se jutros oko 4 I nesto I neam vise spavanja. Vruce mi, tresu me hormone haos. Priznacu vam da mi ej tako bilo I prosli put ali ššššš neka to ostane sad po strani. radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost evo da I ja navijam ya moju beticu. Danas je dan poceo pa jos samo tri I eto ga yes
Hugolina
Hugolina

Broj poruka : 197
Location : Novi Sad
Datum upisa : 13.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

HUGOLINA- smrzlice stizemo po vas - Page 6 Empty Re: HUGOLINA- smrzlice stizemo po vas

Počalji od Angie83 29/11/2016, 10:19

Hugolina trudniceeeee gotiva je stvar kod tebe, trudnovaces ti od subote i zvanicno. Poslala bih ti rodice ali kucam sa tel. Zato samo poljupce podrske 😘😘😘😘😘🌹🌹🌹🌹🌹🌹💝💝💝💝💝
Angie83
Angie83

Broj poruka : 275
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

HUGOLINA- smrzlice stizemo po vas - Page 6 Empty Re: HUGOLINA- smrzlice stizemo po vas

Počalji od alisa 29/11/2016, 12:36

Jos malo Hugolina!!!
roda navijači2 roda
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

HUGOLINA- smrzlice stizemo po vas - Page 6 Empty Re: HUGOLINA- smrzlice stizemo po vas

Počalji od Jerapetra 29/11/2016, 15:19

Da, da, tu je, još malo! b b b b b b roda roda roda roda roda roda

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

HUGOLINA- smrzlice stizemo po vas - Page 6 Empty Re: HUGOLINA- smrzlice stizemo po vas

Počalji od Blanka 29/11/2016, 17:56

Trudnjaco roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

HUGOLINA- smrzlice stizemo po vas - Page 6 Empty Re: HUGOLINA- smrzlice stizemo po vas

Počalji od Hugolina 29/11/2016, 18:27

Aaaaa 😨😨😨😨😨....Ludim drage moje. Ceo dan mi bridi dole u stomaku.Naduvana sam i ne mogu bukvalno noge da prekrstim koliko me to steze tako bas dole nisko.Skroz nisko!Sta je to?Jel to neko imao tako.Ne mogu da nadjem.Osecam se kao da vec imam stomak u 5.mesecu pa mi smeta.Pantalone jedva zakopcam a onda stezu strasno.Posto znam da bije od trudnoce jer je rano mora biti od hormona.I muka mi je i dalje.Nekako bljak na neke stvari.Joj neznam.Sto je blize ova beta to je sve teze.Ne secam se da me prosli put o ako dole stezalo.Kao kamen da imam.I otkud tako nisko.bukvalno kod kosti dole.Jel da da ludim lagano 😅😅😅
Hugolina
Hugolina

Broj poruka : 197
Location : Novi Sad
Datum upisa : 13.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

HUGOLINA- smrzlice stizemo po vas - Page 6 Empty Re: HUGOLINA- smrzlice stizemo po vas

Počalji od BiKsi :) 30/11/2016, 00:55

Sve mi ovo mirise na trudnocu, sva tvoja "ludost"! lol! lol! lol! Drzim fige!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

HUGOLINA- smrzlice stizemo po vas - Page 6 Empty Re: HUGOLINA- smrzlice stizemo po vas

Počalji od Hugolina 30/11/2016, 10:04

11 dpt
Eh Biksi...Samo da znas koliko si u pravu.
Nego sta nego trudnica. Mnogo je meni nesto muka da bih bila na listi onoj drugoj. I neizdrz je proradio ponovo. E ovako. Prosli put sam uradila test koji je bio negativan a beta 14dpt bila pozitivna. Pa sam I jutros, posto sam eto slucajno imala test odlucila da ga uradim. Ocekujucu negativan rezultat pa onda u subotu idem po betu.
Kad ono prvo jedva kao vidljiva druga crtica, a onda se prikaza jasno. Prvi put u zivotu da mi je test pozitivan. Osecaj lud skroz.
HUGOLINA- smrzlice stizemo po vas - Page 6 I5sr3k" alt="" />

Neznam da li sam uspela da se prikaze slika. Evo pokusavam da je zakacim ali nesto nece neznam zasto.
Odmah sam otrcala I do laba I cekam rezultat bête  smajli angel .
Ovo mora da su blizanci kad je test tako rano pokazao dve crtice.
Boze pomesana osenjanja. Naviru suze, strepnja, strah, ludost ma sve.....
Uf,uf,uf...
Hugolina
Hugolina

Broj poruka : 197
Location : Novi Sad
Datum upisa : 13.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

HUGOLINA- smrzlice stizemo po vas - Page 6 Empty Re: HUGOLINA- smrzlice stizemo po vas

Počalji od Angie83 30/11/2016, 10:43

Bravooooooooo trudniceeeee!!!!! Jeeeeeej joj kako bih rado zaplesala u tvom dnevniku ali kucam sa telefona 😘😘😘😘🌺🌺🌺🌺🌷🌷🌷🌹🌹🌹🌹💐💐💐🌸🌸🌸🌺🌺💝💝💝💝💝
Angie83
Angie83

Broj poruka : 275
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

HUGOLINA- smrzlice stizemo po vas - Page 6 Empty Re: HUGOLINA- smrzlice stizemo po vas

Počalji od Angie83 30/11/2016, 10:43

Bravooooooooo trudniceeeee!!!!! Jeeeeeej joj kako bih rado zaplesala u tvom dnevniku ali kucam sa telefona 😘😘😘😘🌺🌺🌺🌺🌷🌷🌷🌹🌹🌹🌹💐💐💐🌸🌸🌸🌺🌺💝💝💝💝💝
Angie83
Angie83

Broj poruka : 275
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

HUGOLINA- smrzlice stizemo po vas - Page 6 Empty Re: HUGOLINA- smrzlice stizemo po vas

Počalji od Hugolina 30/11/2016, 10:48

angie ljubav
Hugolina
Hugolina

Broj poruka : 197
Location : Novi Sad
Datum upisa : 13.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

HUGOLINA- smrzlice stizemo po vas - Page 6 Empty Re: HUGOLINA- smrzlice stizemo po vas

Počalji od bobica83 30/11/2016, 10:48

Luda ja ne videh tvoj dnevnik ili sam zaboravna uostalom videces i samaaaaa.
Bravooooo bravoooooo jeeeeeee  radost radost igra igra ljubav ljubav ljubav
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

HUGOLINA- smrzlice stizemo po vas - Page 6 Empty Re: HUGOLINA- smrzlice stizemo po vas

Počalji od bak 30/11/2016, 10:51

Bravo jeeeeee. Mirisu dve bebice opasno!

d d d d d d d d d d d d d
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

HUGOLINA- smrzlice stizemo po vas - Page 6 Empty Re: HUGOLINA- smrzlice stizemo po vas

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu