KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BUBAMARICA79-U susret najradosnijem novembru

+14
BiKsi :)
sanja 73
Jerapetra
HappyGirl
zumbulcic
mimi85
MalaSaJuga
Sirijus
marina_82
saska1
Blanka
alisa
Zmajuška
Bubamarica79
18 posters

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

BUBAMARICA79-U susret najradosnijem novembru  - Page 2 Empty Re: BUBAMARICA79-U susret najradosnijem novembru

Počalji od HappyGirl 30/10/2016, 18:47

Bubamarice, nema ti druge nego stopama tvoje nove drugarice specifično pertlašice lol! Ajmo rodice roda roda b b b b b b b
 

HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

BUBAMARICA79-U susret najradosnijem novembru  - Page 2 Empty Re: BUBAMARICA79-U susret najradosnijem novembru

Počalji od HappyGirl 30/10/2016, 18:48

A muž ti je trenutno ušao u fazu iz koje definitivno neće izaći narednih 9 meseci  as
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

BUBAMARICA79-U susret najradosnijem novembru  - Page 2 Empty Re: BUBAMARICA79-U susret najradosnijem novembru

Počalji od Blanka 30/10/2016, 20:58

Bubamarice, zelim ti da se taj kraljevski tretman nastavi narednih devet mjeseci trudnica
Joj kako sam ja uzivala :-) :-) Mada ne smijem se zaliti ni sad :-)
Simptomi su ti bas kakvi trebaju da budu..

Inace, jesen i boje ... savrsenstvo prirode. Uzivaj osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BUBAMARICA79-U susret najradosnijem novembru  - Page 2 Empty Re: BUBAMARICA79-U susret najradosnijem novembru

Počalji od BiKsi :) 31/10/2016, 08:32

Bubamarice, dobrodosla i da te odmah saljemo na trudnicke! Da nastavis niz blizanackih trudnoca! Srecno za sedam danaaaaaa!

igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BUBAMARICA79-U susret najradosnijem novembru  - Page 2 Empty Re: BUBAMARICA79-U susret najradosnijem novembru

Počalji od Bubamarica79 31/10/2016, 09:12

Drage moje Happy, Blanka, Biksi ... iz vaših usta u Božije uši Very Happy

Evo, svanuo je sunčan sedmi dan transfera i već mi se čini da će od danas da krene onaj dobro poznati ritual zavirivanja u donji veš na pola sata Very Happy

Sinoć nisam lepo spavala jer su me u dva navrata probudili jaki, doduše kratkotrajni, bolovi u stomaku. Od jutros sve po starom .. i nikakvog posebnog osećaja, grudi standardno i pomalo napetosti u stomaku.

Ljubim Vas srca1
Sitno brojim do bete, tako da žene drage polako ali sigurno hvata FRKAaaa b


Bubamarica79
Bubamarica79

Broj poruka : 38
Datum upisa : 26.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

BUBAMARICA79-U susret najradosnijem novembru  - Page 2 Empty Re: BUBAMARICA79-U susret najradosnijem novembru

Počalji od HappyGirl 31/10/2016, 09:28

Laganim ali krupnim koracima hitamo ka beti + igracice igracice igracice igracice igracice igracice
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

BUBAMARICA79-U susret najradosnijem novembru  - Page 2 Empty Re: BUBAMARICA79-U susret najradosnijem novembru

Počalji od Sirijus 31/10/2016, 11:12

Bubamarice, ići ćeš ti nama na trudničke uskoro. Još malo pa će beta i što Biksi reče nastavićeš niz blizanačkih trudnoća. srca srca srca navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BUBAMARICA79-U susret najradosnijem novembru  - Page 2 Empty Re: BUBAMARICA79-U susret najradosnijem novembru

Počalji od Bubamarica79 31/10/2016, 11:13

likeit ljubav
Bubamarica79
Bubamarica79

Broj poruka : 38
Datum upisa : 26.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

BUBAMARICA79-U susret najradosnijem novembru  - Page 2 Empty Re: BUBAMARICA79-U susret najradosnijem novembru

Počalji od zumbulcic 31/10/2016, 11:17

Bubamarica79 ::Drage moje Happy, Blanka, Biksi ... iz vaših usta u Božije uši Very Happy

Evo, svanuo je sunčan sedmi dan transfera i već mi se čini da će od danas da krene onaj dobro poznati ritual zavirivanja u donji veš na pola sata Very Happy

Sinoć nisam lepo spavala jer su me u dva navrata probudili jaki, doduše kratkotrajni, bolovi u stomaku. Od jutros sve po starom .. i nikakvog posebnog osećaja, grudi standardno i pomalo napetosti u stomaku.

Ljubim Vas  srca1
Sitno brojim do bete, tako da žene drage polako ali sigurno hvata FRKAaaa  b



Bubamarice svida mi se ovo sto pises da si imala jake kratkotrajne bolove u stomaku yes yes
Kod mene se ta bol desila 8 dana poslije transfera i pogodi sta, to je bila implantacija yes
Navijam igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

BUBAMARICA79-U susret najradosnijem novembru  - Page 2 Empty Re: BUBAMARICA79-U susret najradosnijem novembru

Počalji od Bubamarica79 31/10/2016, 11:27

Zumbulcicu iskreno se nadam da je je tako lol!
Bubamarica79
Bubamarica79

Broj poruka : 38
Datum upisa : 26.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

BUBAMARICA79-U susret najradosnijem novembru  - Page 2 Empty Re: BUBAMARICA79-U susret najradosnijem novembru

Počalji od BiKsi :) 31/10/2016, 23:06

Drzim fige da jeste!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BUBAMARICA79-U susret najradosnijem novembru  - Page 2 Empty Re: BUBAMARICA79-U susret najradosnijem novembru

Počalji od zumbulcic 31/10/2016, 23:25

Ja sam nesto ubjedena da je tako

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

BUBAMARICA79-U susret najradosnijem novembru  - Page 2 Empty Re: BUBAMARICA79-U susret najradosnijem novembru

Počalji od Bubamarica79 1/11/2016, 09:39

Evo mene da se čekiram i osmog dana transfera . Od ustajanja do sada, već četvrti put se čekiram u wc-u i postpuno mi je fascinantno kako bešika sluša mozak koji govori: ajde malo da proverimo da nema nekog neprijatnog iznenađenja Very Happy i hop bešika posluša iz prve.

Moram samo kratko da se osvrnem na jučerašnji dan jer me usred podneva uhvatio neizdrž. Dakle, nervoza, svakojake misli, cupkanje ... a onda sam ''sasvim slučajno'' uočila kutiju babyrapid testa u mojoj savršeno složenoj kutiji za lekove. I eto, baš ona mi je nekako štrčala ... nekako neuklopljiva i dugačka Very Happy Naravno, u takvom raspoloženju nije puno trebalo da se brzinom svetlosti nađem u kupatilu i iskoristim ga. Rezultat - negativan.
Do kraja dana sam se pitala šta mi je to trebalo i psovala neizdrž ... ali lekcija koju sama naučila je: Ignorisati neizdrž i NIKAKO ne raditi test sedmog dana transfera u podne Very Happy

Elem, danas nema više testova, nije svejedno jer sitno brojim, tako da već razmišljam da ako danas ne dobijem možda bih mogla sutra da prošetam do laba? Šta vi mislite?

Ljubim vas srca1
Bubamarica79
Bubamarica79

Broj poruka : 38
Datum upisa : 26.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

BUBAMARICA79-U susret najradosnijem novembru  - Page 2 Empty Re: BUBAMARICA79-U susret najradosnijem novembru

Počalji od MalaSaJuga 1/11/2016, 09:46

Ajoj bubamarice, pa jos je rano za test. Nisi dobra lol!
Evo hvataj rode roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

BUBAMARICA79-U susret najradosnijem novembru  - Page 2 Empty Re: BUBAMARICA79-U susret najradosnijem novembru

Počalji od Zmajuška 1/11/2016, 09:48

Bubamarice, suviše je rano za takav test samo si se bzv oneraspoložila. Bilo je slučajeva da žene urade test on bude negativan, smore se a na dan bete radost i sreća.
Meni nikada nije palo na pamet da radim te piš testove (a ja sam malo i škrtica pa neću da bacam pare lol! ) , uvek sačekam 14 dpt, strpljenje mi je jača strana.
Čini mi se da je najranije što su žene sa Kutka radile betu bio 10 dpt, kada su blastociste u pitanju, sačekaj ti još koji dan što je sigurno sigurno.
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

BUBAMARICA79-U susret najradosnijem novembru  - Page 2 Empty Re: BUBAMARICA79-U susret najradosnijem novembru

Počalji od Zmajuška 1/11/2016, 09:49

markosanja.radosavljevic :: Ajoj bubamarice, pa jos je rano za test. Nisi dobra lol!
Evo hvataj rode roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

Eh, bre, Sanjči, preduhitri me!!! Wink
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

BUBAMARICA79-U susret najradosnijem novembru  - Page 2 Empty Re: BUBAMARICA79-U susret najradosnijem novembru

Počalji od HappyGirl 1/11/2016, 09:52

Bubamarice sram te bilo lol! Ma nisi ti kriva, jednostavno je kutija štrčala lol!
Jeste, 10 dpt je ovde koliko se sećam najranijie rađeno za blastociste a ti možeš da kazniš sebe, zvog jučerašnjeg neizdrža, pa da uradiš 11dpt  Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

BUBAMARICA79-U susret najradosnijem novembru  - Page 2 Empty Re: BUBAMARICA79-U susret najradosnijem novembru

Počalji od HappyGirl 1/11/2016, 09:54

Ajmo klinci držte mamu i ne puštajte roda roda trudnica as b b b b b
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

BUBAMARICA79-U susret najradosnijem novembru  - Page 2 Empty Re: BUBAMARICA79-U susret najradosnijem novembru

Počalji od Bubamarica79 1/11/2016, 10:07

Hvala vam od srca drage moje za sve lepe reči podrške i te divne rode.

Nekako do sada uvek dobijem ili na dan bete ili dan pre tako da sam zbog toga malo uplašena, ali kad imam vas da mi držite strah sve je lakše osmeh srce
Bubamarica79
Bubamarica79

Broj poruka : 38
Datum upisa : 26.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

BUBAMARICA79-U susret najradosnijem novembru  - Page 2 Empty Re: BUBAMARICA79-U susret najradosnijem novembru

Počalji od Zmajuška 1/11/2016, 10:10

roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
ljubav b b b b b b
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

BUBAMARICA79-U susret najradosnijem novembru  - Page 2 Empty Re: BUBAMARICA79-U susret najradosnijem novembru

Počalji od Jerapetra 1/11/2016, 11:16

Evo još roda, a test se ne važi svakako, betu mi čekamo, veliku, debelu roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

BUBAMARICA79-U susret najradosnijem novembru  - Page 2 Empty Re: BUBAMARICA79-U susret najradosnijem novembru

Počalji od Blanka 1/11/2016, 12:15

Ma kakav test i bakraci, rano je prerano. A te piš testove bih zabranila dok se beta čeka. Uzasni su.
Sada saljem rode, a ti posalji taj neizdrz u nepovrat i cekamo mi teta betu koja ce biti veeeeeeelika
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BUBAMARICA79-U susret najradosnijem novembru  - Page 2 Empty Re: BUBAMARICA79-U susret najradosnijem novembru

Počalji od alisa 1/11/2016, 15:41

Ma jos samo malo Bubamarice i eto velike teta bete b b b b b b b b b a sltako cemo da smejemo i jos jednom dokazemo da su ti kucni tesovi najveca glupost!!! pogotovu kad ih radis 7-mi dan od transfera lol!

evo roda i od mene roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

BUBAMARICA79-U susret najradosnijem novembru  - Page 2 Empty Re: BUBAMARICA79-U susret najradosnijem novembru

Počalji od BiKsi :) 1/11/2016, 15:47

Prerano je tufnasta! Jos dva dana, pa idi u lab! Drzim fige!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BUBAMARICA79-U susret najradosnijem novembru  - Page 2 Empty Re: BUBAMARICA79-U susret najradosnijem novembru

Počalji od Sirijus 2/11/2016, 08:27

Jutro bubamarice sunny sunny sunny divan dan divan dan
još samo malo do velike teta bete.
Šaljemo nestrpljivoj bubici jato rodica roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BUBAMARICA79-U susret najradosnijem novembru  - Page 2 Empty Re: BUBAMARICA79-U susret najradosnijem novembru

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu