KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+59
Hugolina
zsuki75
Smrdica
Dreamerka
MalaSaJuga
masato
nina :)
anapetrovic
Mika
branka86
Lola021
bebana81
kornjaca
Gorocvjet
Pikseta
HappyGirl
SannI-AlL
Padobranka
Vanilla
Dora1
Mia-ns
mirjanamirjana1986
Blanka
ne gubim nadu
bebko
Bobaue
Mimi12
winni
PalcicaBg
Ancica 87
lela1984
sanja369
Arwen
tiramisu
bak
enap
OKacica
Amna84
jelena.kuburic
mimi85
BabyBear
sanja 73
Zmajuška
ivanicasale
Tebi
Tavita
alisa
mamadabudem
zumbulcic
bobica83
saska1
dusica78
Sirijus
Jerapetra
marina_82
libra35
Vanja80
daduska
BiKsi :)
63 posters

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 13/10/2016, 13:25

Branka, mani se kućnih testova, više puta su pokazali da su neprecizni, barem ovde na Kutku. Znaš kako kažu strpljen spašen. A i ja sam ti racionalna kad je novac u pitanju i ne bih trošila na te testove. Sačekaj lepo sutra pa da znaš na čemu si.
Ja se iskreno nadam da će biti beta .
navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od branka86 13/10/2016, 13:35

Zmajuška ::Branka, mani se kućnih testova, više puta su pokazali da su neprecizni, barem ovde na Kutku. Znaš kako kažu strpljen spašen. A i ja sam ti racionalna kad je novac u pitanju i ne bih trošila na te testove. Sačekaj lepo sutra pa da znaš na čemu si.
Ja se iskreno nadam da će biti beta  .
navijači2  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2 navijači2
Hvala draga, to mi i moji kazu.. Pa izdrzacu Kako-tako do sutra 😵😘
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 13/10/2016, 13:38

Naravno da ćeš izdržati! Izađi malo prošetaj, lep je dan!
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 13/10/2016, 13:42

Hugolina jesi li citala temu Dodatne analize I jesi li mozda odradila sve sto tamo pise? Ako nisi eto ti domaceg zadatka Very Happy

I mene ceka Prag sledece godine Wink
Drzim fige jako, najjace
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tavita 13/10/2016, 13:56

Branka, strpi se - deli te samo jedan dan od bete. Čelamo te na Koracima i navijamo ♡♡♡
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od branka86 13/10/2016, 14:18

tavita ::Branka, strpi se - deli te samo jedan dan od bete. Čelamo te na Koracima i navijamo ♡♡♡
Hvala draga 😘😘
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bobaue 13/10/2016, 14:47

Ja se suzdržah da danas ne uradim betu (10.dan), primih samo Pregnil. Mada sam pitala dr kada sam primala injekciju ona mi je rekla da sam i mogla da je uradim ne bih pogrešila samo da za 2 dana ponovim.

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od branka86 13/10/2016, 14:52

Bobaue ::Ja se suzdržah da danas ne uradim betu (10.dan), primih samo Pregnil. Mada sam pitala dr kada sam primala injekciju ona mi je rekla da sam i mogla da je uradim ne bih pogrešila samo da za 2 dana ponovim.
Koliko su stari embrioni bili? Ako su blaste onda jos i mozes, ako nisu onda nemoj, rano je.. Mada ja koliko god tesko bilo nisam htela ni 12.dan 😕
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bobaue 13/10/2016, 15:08

Trodnevni bili. Meni prošli put beta bila 0, kada je takva ne daj Bože situacija ona mi kaže ono je isto dal 10 ili 14 dan. Sinoć sam gledala potpise velikog broja starijih kutanjki i primetila da ih je veliki broj radio betu čak i 9. ili 10. dan trodnevnih embriona . I ono što sam primetila ako je dobro , ono je dobro Very Happy

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od branka86 13/10/2016, 15:12

To sam i ja razmišljala, ako je 0,0je nema sta.. I samo u tom slučaju skratis muke(ne daj Boze) ali ako je beta mala, a mora biti mala jer je rano, opet ne znas na čemu si, da li ce rasti beta lepo ili kao meni prvi put 46,pa biohemijska. Zato sam ja rešena da istrpim do 14.dana pa kako bude😉
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bobaue 13/10/2016, 15:28

branka86 ::To sam i ja razmišljala, ako je 0,0je nema sta.. I samo u tom slučaju skratis muke(ne daj Boze) ali ako je beta mala, a mora biti mala jer je rano, opet ne znas na čemu si, da li ce rasti beta lepo ili kao meni prvi put 46,pa biohemijska. Zato sam ja rešena da istrpim do 14.dana pa kako bude😉
Baš tako. Ja ću najverovatnije u subotu tada mi je 12 dan. Juče bila psihička kriza danas sam dobro pa može sve Very Happy ,mada sam i jutros imala menstrualne bolove ali danas pokušavam da se ne obazirem na njih.

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od branka86 13/10/2016, 16:09

Bobaue ::
branka86 ::To sam i ja razmišljala, ako je 0,0je nema sta.. I samo u tom slučaju skratis muke(ne daj Boze) ali ako je beta mala, a mora biti mala jer je rano, opet ne znas na čemu si, da li ce rasti beta lepo ili kao meni prvi put 46,pa biohemijska. Zato sam ja rešena da istrpim do 14.dana pa kako bude😉
Baš tako. Ja ću najverovatnije u subotu tada mi je 12 dan. Juče bila psihička kriza danas sam dobro pa može sve  Very Happy ,mada sam i jutros imala menstrualne bolove ali danas pokušavam da se ne obazirem na njih.
Tako naidje kriza to je normalno, ja sam juce preplakala popodne i danas sam ok😉
A sto se tice tih kao men.bolova ja ih imam svakodnevno i iz dana u dan su jaci, da li to tako treba videcemo sutra😕
Samo hrabro Bobaue 😘
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 13/10/2016, 16:24

Devojke manite testove,s njim nikada nismo nacisto.Ja sam se radovala pozitivnom a beta bila mala,ili kad je bio negativan opet se nadas da gresi i da je beta plus,tako da dok se ne uradi beta nista.
A ja navijam da vasa beta bude lepa i trocifrena.

Imacemo puno cekalica u narednom periodu i puno bebica nadam se.
Kad vidim ovu euforiju i meni se ide na fet :-)
Ja planiram ovih dana da uradim ogtt,ne pijem siofor mesecima,nesto sam bila prezasicena svega.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Lola021 13/10/2016, 16:51

Drage žene, savet mi treba:

Nikako da me pozovu na laparo. Zvala sam jutros Betaniju, objasnili su mi da su me zvali prošle nedelje (kad ja nisam mogla zbog ciklusa) samo zato jer je druga pacijentkinja otkazala.
Pitala sam znaju li kad ću ja - ne mogu da mi kažu jer kao imaju puno hitnih slučajeva.

E, sad: ja moram poslom u inostranstvo sledećeg meseca.
Šta mislite, vredi li da odem sutra u Betaniju (ili možda čak i u Feronu) kod dr Steve i zamolim da pogura laparoskopiju?

Ako mi laparo ne bude uskoro, moram da otkažem put jer se 2 nedelje nakon nje ne sme leteti avionom Crying or Very sad
Lola021
Lola021

Broj poruka : 144
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 13/10/2016, 16:59

Bobaue, nema veze što nisi danas radila betu, biće zato za dva dana ogromna i neće biti nikakvih strahova ni sumnji. b b b b
Lola, ja mislim da ti odeš do doktora i da ga zamoliš da pogura. Em stvarno nema smisla ni toliko čekanje ni očekivanje da sad ti ceo svoj život okrećeš naopačke zbog laparo kao da i ovako nema stresa na pretek, em mi on deluje kao neko ko bi hteo da pomogne, možda nisam u pravu, ali zaista nemaš šta da izgubiš. Inače, nisam znala da se ne sme leteti 2 nedelje nakon laparo, ja posle histero sutradan letela, ali svakako je laparo ozbiljniji zahvat, to shvatam. Ja sam optimista i mislim da ga pitaš. Srećno i da što pre dođeš na red, i da sve redom bude uspešno i lagano! sunny

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gorocvjet 13/10/2016, 18:04

osmeh srce


Poslednji izmenio Gorocvjet dana 13/10/2016, 18:22, izmenjeno ukupno 1 puta
Gorocvjet
Gorocvjet

Broj poruka : 96
Datum upisa : 02.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zumbulcic 13/10/2016, 18:08

Hugolina ::Drage drugarice. U novembru 2013. godine sam iz VTO (prvi pokusaj) uspela da ostvarim trudnocu u Pragu kod Sonje L. Neke me se mozda i secaju :). Sada je dosao red da probamo da dobijemo pojacanje. Naime imam tri smrzlice I planiram u novembru da idem na FET. Ono sto mi treba koo savet je sta je otrebno da uradim da bi se pripremila dobro za to. Oni mi samo traze UZ I briseve.Nista od lekova mi nije preporuceno sem utrogestana par dana pre vracanja!? Hormone takodje ne traze! Imate li neke savete za mene. Iskreno nadam se da mi tri smrznute blastice mogu posluziti za dva puta ali zaista neznam. Osecam strah Sad. Pozdrav

Hugolina ja pred fet provjerila samo briseve i papu....sve zavisi kakav ces fet raditi, u kojem ciklusu, prirodnom ili stimuliranom. Ja sam prvi fet isla u polustimuliranom, priprema je bila estrofem od 2dc i od 14dc (predvidili tad ovulaciju, doduse ciklus je bio anovulatorni) dodali utrogestane 3x2 i brojali 5 dana i vratili 2 blastociste na 19dc.
Ovaj drugi dobtni fet je bio u potpuno prirodnom ciklusu, otisla na uz 10dc pa opet 13dc i pratili sa lh trakicama, bila pozitivna na 14dc i opet brojali 5 dana, vratili jednu blastu poceli s utricima 3x1 i evo mene u 8+3
Sto se tice lijekova pila sam siofor za iri, letrox za stitnu i umjesto aspirina bockam se clexanom. Srecnooo

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zumbulcic 13/10/2016, 18:09

Curke koje cekate betu vibram za velike vrijednosti srca srca srca srca igracice igracice igracice igracice vv jumping jumping

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gorocvjet 13/10/2016, 18:36

Branka86 drzi se. Ne panici. Sta je, tu je. Ne mozes nista promijeniti sto ces raditi kucni test. Sutra svane, ides po svoju betu. Drzim fige za trocifrenu betu!

Bobo zivci zbor. Smiri se, sacekaj betu. To je jedino validno. Znam koliko je tesko. Juce sam to prezivjela. A vi cete imati osmijehe na licu. Zao mi je sto je krenulo lose ove sedmice Arwen I meni, pa ste se I vas dvije uspanicile.

Popijte caj od kamilice, lijepo umiri, lezite na vrijeme spavatu I bice sve u redu.

Ljubim vas sve.
Gorocvjet
Gorocvjet

Broj poruka : 96
Datum upisa : 02.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bobaue 13/10/2016, 18:58

Gorocvijet hvala puno. ljubav

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od branka86 13/10/2016, 19:39

Gorocvjet hvala 😘😘nadam se da cu ja sutra popraviti ovonedeljnu statistiku 😋
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Lola021 13/10/2016, 21:39

Ierapetra, u pravu si.
Pokušaću ja to da poguram, pa šta bude.  yes

Na živce počinju da mi idu. Mesecima čekam a bez toga apsolutno ništa drugo ne mogu Mad
Lola021
Lola021

Broj poruka : 144
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tavita 13/10/2016, 23:08

Bobaue, Branka, još malo strpljenja, pa igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dora1 14/10/2016, 01:29

Branka, strpljen-spašen. Mada ja prva nisam imala mira dok nisam uradila test... tako da te razumem, potpuno.

Mimi85, vidim pripreme su u toku. Kad ideš u Prag?
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od branka86 14/10/2016, 07:17

Dobro jutro drage moje😊kakav divan i sunčan dan 😊😊valjda ce i mene danas sunce ogrejati 😉odoh sad po moju(nadam se) veeeliku betu 😋

Devojke danas je praznik - Pokrov Presvete Bogorodice, ili Ženski praznik- slave ga žene da bi lakše rađale i podizale decu. One koje ih nemaju mole se danas Presvetoj Bogorodici da dobiju decu.
Devojke molite se za vase andjele😘😘😘
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu