KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+59
Hugolina
zsuki75
Smrdica
Dreamerka
MalaSaJuga
masato
nina :)
anapetrovic
Mika
branka86
Lola021
bebana81
kornjaca
Gorocvjet
Pikseta
HappyGirl
SannI-AlL
Padobranka
Vanilla
Dora1
Mia-ns
mirjanamirjana1986
Blanka
ne gubim nadu
bebko
Bobaue
Mimi12
winni
PalcicaBg
Ancica 87
lela1984
sanja369
Arwen
tiramisu
bak
enap
OKacica
Amna84
jelena.kuburic
mimi85
BabyBear
sanja 73
Zmajuška
ivanicasale
Tebi
Tavita
alisa
mamadabudem
zumbulcic
bobica83
saska1
dusica78
Sirijus
Jerapetra
marina_82
libra35
Vanja80
daduska
BiKsi :)
63 posters

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jaka 20/10/2016, 21:27

Zaboravila sam i KLEXANE 0.4

Jaka

Broj poruka : 43
Datum upisa : 15.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanja 73 20/10/2016, 21:31

Zmajuška navijam za vas srca srca srca ljubav
Lola srećno u nove pobede c srca srca srca
Jaka navijam da beta lepo poraste srca srca srca srca
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od branka86 20/10/2016, 21:43

Jaka drzim tvige jako jakooo.. Meni je beta 14dpt bila 91,8 a u potpisu vidis za par dana kolika je 😉najvažnije je da lepo raste. Ponovi za par dana pa ces znati. I veruj!! Čuda se dešavaju onima koji u njih veruju😉
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tavita 20/10/2016, 21:49

Zmajuška, divnoooo. Razneži me tvoj post. Bila si i više nego hrabra i spremna na žrtvu, i zaista sada jeste sve u Božjim rukama. Ja jako verujem da će te tvoj bebirončić zagrliti snažno, snažno. radost radost radost radost srca srca srca srca
Jaka, jesi li zvala kliniku? Navijam jako da beta poraste osmeh srce
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zumbulcic 20/10/2016, 22:46

Vece curke
branka cestitam na beti f vv

zmajuska sretnooo bit ce sve ok yes

jaka dobrodosla. Molit cu se da beta fino poraste molitva

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od branka86 20/10/2016, 22:50

😘😘😘
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 20/10/2016, 22:50

Jaka ::Ovo je moj peti pokušaj. Radila sam ga u Pragu kod Dr Sonja L. Vraćena su dva embriona osmoćelijska. Danas mi je 12 dan od et. Počela sam da krvarim još  od nedelju (8dan) . Krenulo je po malo i tako tri dana , međutim juče i prekuče je to krenulo malo jače (braon sa onim končićiima ). Ni sam mogla izdržati i uradila sam betu. Rezultat je 40.21 Šta vi mislite o mojoj beti?

Jaka, mozda da pojacas utrogestan na 200 mg 3x1, makar dok je to krvarenje takovo kakvo je, od utrogestana ne moze biti nista lose, naprotiv. Sav visak se izbaci preko urina. Pokusaj da mirujes ovih dana, do vadjenja ponovne bete jer je beta cini mi se ok. Nekako smo na forumu navikli da se cuda desavaju, samo miruj, i vjeruj u svoju mrvicu. Srecno!!!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 20/10/2016, 23:47

Zmajuska,  rasplaka i mene,  a nisam trudna!  Obzirom da su dozrevali jc,  onda se verovatno ne racuna da je trodnevni embrion,  ili gresim,  al nekako mi logicnije da je dvodnevni jer je dozrevana jc.  Kako god,  znas koliko ti zelim da se jedince zalepi i da te ne pusta ceo zivot,  tacnije dok se ne ozeni ili uda!

Jaka,  dobrodosla.  Beta ukazuje na trudnocu,  ali bi valjalo da je visa,  no nema pravila.  Moj savet je d azalepis gooz za krevet,  i samo do wca,  dok se to jedince ne pricvrsti kod tebe!  Poslusala bih Blanku i pojacala utrogestan. Navijam jako.

Lola,  bravo za dr Stevu!  Navijam da nas uskoro obradujes,  sto da ne, odavno nije bilo ivi trudnica. Nasmeja me za kutak, bilo je ovde zescih provala. Kad se nasa stara clanica Lolipop predstavila devojci koja nema vetžze sa nasim forumom bas po svom niku, jer je ta devojka stajala sa drugom nasom starom clanicom Viki. Cesto se setim toga, i uvek slatko nasmejem.

Boboue,  kako si?  

Tavita,  cekamo od tebe lepe vesti!  

Hajte bete,  rastite,  pupe rastite,  beke rastite, obradujete nase koracaljke.

Jocy,  nesto mi ti pade na pamet, zelim i od tebe lepe vesti uskoro!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 21/10/2016, 10:45

Zmajuska divan izvestaj,raznezila sam se skroz.Navijam jako za tvoje jedince.

Jaka dobrodosla,primiri se maksimalno,pojacaj utrogestan pa sta Bog da,to vise nije do nas,ostaje samo da verujemo.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od branka86 21/10/2016, 11:24

Devojke pomagajte 😭
Primam progesteron na drugi dan u 15h, juce sam zaboravila (ne znam kako se preracunala da treba danas da primim) pa sam se setila u 01h i ubola se tad😕
Sta da radim sa sledećom dozom, smem li da primim sutra u 15h?
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 21/10/2016, 12:13

Branka, ja ti ne znam odgovor nadam se da će se javiti neka iskusnija Kutanjka. Meni je nekako logično da nastaviš kako bi trebalo po šemi, jer na uputstvima za upotrebu lekova uglavnom piše da ako se preskoči jedno uzimanje naredno se nastavlja u terminu koji sledi.


Jaka, dobro došla!!!


Hvala vam Kutanjke moje!! cveće
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 21/10/2016, 12:28

Jaka, dobro nam došla i navijam jako da beta ode u visine, a ti malo pomozi tako što ćeš poslušati ove savete koje su ti dale ženice. To samo da pomogne može, nikako da šteti osmeh srce igracice igracice igracice igracice
Branka, i meni je logično isto ovo što napisa Zmajuška, tim pre što ti si, ako razumem dobro, primila danas (petak) sat nakon ponoći tj. na samom početku dana, tako da će opet biti lep razmak ako primiš sutra. Ali, opet, neugodno mi da dajem savete, nisam ni stručna ni iskusna po tom pitanju. Možeš li da ih nazoveš da pitaš?


Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bobaue 21/10/2016, 12:35

Branka cestitam ! Nije to nista strasno sto si pomerila malo Progesteron to u principu nije ni jedan dan . Mislim da opusteno sutra smes da primis i u 15h, nije to neki lek koji mora u minut da se primi. Mada pitaj i nekog dr cisto da budes mirnija.
Zmajuska navijam jako !
Jeko navijam da krvarenje prestane i da beta lepo poraste . Koga izostavih , prastajte osmeh srce
Ja danas poceh da radim a juce mi je krenuo ciklus juce bilo uzasno bolno ali danas je bolje. Sada cu da napravim jednu pauzu od par meseci od svega i da u medjuvremenu smislimo sta i kako dalje. Nekako sam ovaj neuspeh dosta dobro podnela mislim da mi je to olaksao pristup dr Kopitovic i dr Steva. Ranije je mm gubio snagu i prenosio to na mene a oni su njega napunili optimizmom koji on prenosi i na mene . Sve vas ljubim i pozdravljam. love

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bobaue 21/10/2016, 12:36

Biksi zaboravih i tebe da ljubnem ljubav

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od branka86 21/10/2016, 12:40

Hvala devojke, zvala sam kliniku da bih bila mirna, kazu nista strasno slobodno sutra u staro vreme u 15h 😕glupaca znam ja kad treba, a od kako ne radim ne znam ni koji je dan😡od danas navijam alarm!!

Bobaue tako i treba, glavu gore i samo pozitivno, bice sledeći put sve kako treba 😘😘😘
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jaka 21/10/2016, 12:55

Devojke , hvala vam na odgovorima i dobrodošlici. Utrogestan i pijem 200×3
Zvala sam juče kliniku rekli da ponovim betu za 48h 
Radim je sutra ponovo, pa vidjećemo šta će biti 
Krvarenje još uvek nije stalo. Mirujem slušam vas.hz
Ljubim vas sve

Jaka

Broj poruka : 43
Datum upisa : 15.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tavita 21/10/2016, 13:37

Drage moje, evo i mene - dobili smo čak 9 jajnih ćelija. Naravno, ne očekujemo da će sve biti zrele, ali svejedno - veoma smo zadovoljni. E sad ćemo videti kako će se odvijati žurka u labu ;-)
Inače, moj muž i ja smo oduševljeni klinikom i odnosom osoblja, a naročito doktorkom Kopitović i dr Milatovićem. Ne samo da su vrsni stručnjaci nego su i dobri ljudi. Moram da priznam da mi nije bilo lako ući u ovu priču samo 8 meseci nakon tako velikog gubitka, ali oni su mi uz vas, drage kutanjanke, i uz mog muža, učinili sve podnošljivijim.
Neizmerno hvala na podršci ♡♡♡
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od branka86 21/10/2016, 13:44

Bravo tavita tako i treba. Samo pozitivno i ovog puta stize vase sunce😊😊😊😘😘😘
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 21/10/2016, 14:04

Bravo, Tavita! Za žurku u labu! likeit likeit likeit likeit d d d vv vv vv vv vv v v v v juriš juriš juriš juriš bravo bravo bravo

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jaka 21/10/2016, 15:08

Super, Tavita ! Lep broj jc!

Jaka

Broj poruka : 43
Datum upisa : 15.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 21/10/2016, 15:11

Tavita, divno, nek se sve lepo oplode! Da ovaj put bude sve kako treba!

Bobo, super sto si ok! Tako i treba, nema padanja!

Kkoracaljke, srecno!



BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 21/10/2016, 15:38

Idi bre Zmajuska jedna lol! . Naravno da ce se vezati za tebe ko sto je vasica za mene.
Pa posipali smo te bebecom prasinom, mora da uspe, vasicine ruke su carobne. Ljubac od njega, znas vec kakav ti salje love
Koraci, napred, navijamo za sve igracice igracice igracice igracice igracice igracice roda roda roda roda roda roda roda
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jaka 21/10/2016, 17:35

Nedavno je neka od devojaka pitala za cenu inekcija u Pragu. Pa evo cene što znam,što sam primala.
Gonal F40€
Merional 20€
Orgalutran50€
Ovitreli 50€

Jaka

Broj poruka : 43
Datum upisa : 15.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jaka 21/10/2016, 17:42

Cene su sa klinike.  U apotekama nisam ni pitala. 
Ako nekoga još nešto zanima samo pitajte ,  tu sam za sve što znam...

Jaka

Broj poruka : 43
Datum upisa : 15.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 21/10/2016, 17:50

Tavita, 9 je odlican broj, sigurno ce biti lepih embriona. Za ljubav u labu najvecu!
srca srca srca sex sex sex juriš juriš juriš juriš
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu