KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+59
Hugolina
zsuki75
Smrdica
Dreamerka
MalaSaJuga
masato
nina :)
anapetrovic
Mika
branka86
Lola021
bebana81
kornjaca
Gorocvjet
Pikseta
HappyGirl
SannI-AlL
Padobranka
Vanilla
Dora1
Mia-ns
mirjanamirjana1986
Blanka
ne gubim nadu
bebko
Bobaue
Mimi12
winni
PalcicaBg
Ancica 87
lela1984
sanja369
Arwen
tiramisu
bak
enap
OKacica
Amna84
jelena.kuburic
mimi85
BabyBear
sanja 73
Zmajuška
ivanicasale
Tebi
Tavita
alisa
mamadabudem
zumbulcic
bobica83
saska1
dusica78
Sirijus
Jerapetra
marina_82
libra35
Vanja80
daduska
BiKsi :)
63 posters

Strana 13 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anapetrovic 4/10/2016, 21:21

branka86 ::
anapetrovic ::Pozdrav devojke zanima mr sta mislite o stepenicana posle transfera priptemam se za ivf ali zivim na trecem spratu a lifta nema Sad da li je zabranjeno nemam kako drugo sici iz zgrade I da li mislite da bi puno skodilo svaki dan silaziti jednom uvsetnju ?hvala na komentarima srecno svima :)
Ana vec treci put ti odgovorim ali ne znam gde nestaju poruke 😵
Nemoj prvih 2-3 dana ici u setnju, sto vise odmaraj a nakon toga sve normalno. Najvažnije za uspeh je psiha. Samo pozitivno i opušteno. Naravno neces trčati uz stepenice, polako da se ne umaras. Naučno nije dokazano veza između lezanja i uspeha. 😉 Jedan prof je rekao ne može to ispasti dok hodas, a laka setnja poboljšava cirkulaciju materice i povećava mogućnost implatacije embriona, to kad razmislim stvarno ima smisla 😉
I srećno 😘

Hvala pa jeste sigurno ni me stete te stepenice koliko mi I glavi umisimo da bi sve moglo doneti neuspeh I kpliko se opteretimo da sve uradimo da dodje do useha a ipak ne zavisi mnogo od nas na kraju :)

anapetrovic

Broj poruka : 6
Datum upisa : 22.08.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gorocvjet 4/10/2016, 21:27

U pravu si Ana. Ali sve je to zbog zelje da se trud I cekanje isplati.

Samo polako cure. Dace Bog da svr bude u redu.
Gorocvjet
Gorocvjet

Broj poruka : 96
Datum upisa : 02.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Arwen 4/10/2016, 22:08

Meni je danas 7dt. Pijem utrogestan i estrofem. Ne znam da li od njih mogu da se jave simptomi koje imam. osecam se jako naduto i grudi su mi dosta otecene. Imam povremen bol u donjem delu stomaka, oskudan belicast sekret bez mirisa i nekih iritacija. Apetit mi je uobicajan i nisam razdrazljiva. Meni je vracen jedan embrion i embriolog je rekao doktorici "Very nice embrion". To me je na neki nacin utesilo. Da li znate devojke kojima je vracen jedan embrion a trudnoca bila uspesna? Na nekim sajtovima procitam da i to ima svojih prednosti.
Arwen
Arwen

Broj poruka : 68
Datum upisa : 24.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 4/10/2016, 22:16

Naravno da ima Arwen. Bitan je kvalitet a ne kvantitet embriona. Ako je rekao very nice embrion, onda definitivno jeste.
Nadam se sa ce se neka cura javiti i prenijeti svoje iskustvo.
Srecno osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Arwen 4/10/2016, 22:19

Hvala Blanki osmeh srce
Arwen
Arwen

Broj poruka : 68
Datum upisa : 24.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od branka86 4/10/2016, 22:20

Arwen ::Meni je danas 7dt. Pijem utrogestan i estrofem. Ne znam da li od njih mogu da se jave simptomi koje imam. osecam se jako naduto i grudi su mi dosta otecene. Imam povremen bol u donjem delu stomaka, oskudan belicast sekret bez mirisa i nekih iritacija. Apetit mi je uobicajan i nisam razdrazljiva. Meni je vracen jedan embrion i embriolog je rekao doktorici "Very nice embrion". To me je na neki nacin utesilo. Da li znate devojke kojima je vracen jedan embrion a trudnoca bila uspesna? Na nekim sajtovima procitam da i to ima svojih prednosti.
Naravno da uspeva, sa mnom je proslog puta bila devojka imala je samo jedan folikul, dobila jednu jajnu celiju,oplodila se, vratili joj i uspelo😀zato ne brigaj 😉samo se opusti i ne osluskuj telo. 7.dpt tak je završena ugradnja embriona dakle jos je rano za bilo kakve simptome trudnoće. Svi trenutni simptomi su od hormonske terapije. Uzivaj 😉
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gorocvjet 5/10/2016, 08:35

Dobro jutrl moje dame. Nadam se da ste se odmorile I naspavale.
Kod meme sija sunce. Nadam se da ce biti lijep dan I kod vas. Uzivajte u divnom jesenjem danu.

Saljem vam dobre vibracije, zagrljaje I poljupce...

Pisite kako ste danas. Ja sam eto raspolozena za sada, hehe...




Gorocvjet
Gorocvjet

Broj poruka : 96
Datum upisa : 02.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nina :) 5/10/2016, 09:45

kod mene ladno i lepo nalozila moju furunce da nas greje kad je napolju kisovito.pozivam sve da dodjete da se malo ugrejete a i da malo caskamo
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kornjaca 5/10/2016, 09:47

Jao ja bih pored futunceta kod mene hladno oblacno i vetrovito !!! Dobro jutro!!!!
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gorocvjet 5/10/2016, 09:51

I kod mene alfica pucketa, uh, milina.

Imamo kad caskati citav dan
Gorocvjet
Gorocvjet

Broj poruka : 96
Datum upisa : 02.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 5/10/2016, 09:53

Arwen, Kornjačo, Gorocvjete, Bobuae & Branka86, ka vama lete ove rode a vi im otvorite prozore.
roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 5/10/2016, 09:54

Blago vama, volim kada drva pucketaju u šporetu ili peći, mene greje klima.
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od branka86 5/10/2016, 09:56

Dobro jutro devojke 😊
I kod mene je hladno - napolju, ali je zato milina gledati to iz tople kuce uz kaficu i muziku😉
Super je kad ne moramo na posao 😊😊😊
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od branka86 5/10/2016, 09:58

Zmajuška ::Arwen, Kornjačo, Gorocvjete, Bobuae & Branka86, ka vama lete ove rode a vi im otvorite prozore.
roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda
Hvala puuuuno 😘😘😘
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gorocvjet 5/10/2016, 10:05

Hvala ti Zmajuska! Bice betica ako bog da.

Bas nam je lijepo ovaki zajedno provesti dan.
Gorocvjet
Gorocvjet

Broj poruka : 96
Datum upisa : 02.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bobaue 5/10/2016, 10:29

Hvala Zmajuska. Evo mi sada polako posli kuci sada sledi truckanje nasim divnim putevima. Nego sve nesto razmisljam jel ima neko da mu je u Feroni dr Stevo radio transfer? Meni radio on nije bila profesorka Kopitovic tu pa mi bilo nesto krivo i ubacilo onaj ruzni crv sumnje. Mrzim kada mi sa takvim mislima pocne dan. I da bilo mi cudno sto on uz pogleda tek kada je zavrsio transfer a ne pre toga. Uh luda glava v poludecu od sebe same

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 5/10/2016, 10:32

Bobaue, koliko se sećam našoj Blanki je radio. Taličan čovek skroz lol! želim da i ti dobiješ bliznačiće
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od branka86 5/10/2016, 10:33

Nemoj Bobaue da se nerviras, pa posao je svakako odradio embriolog, tako da ako su embrioni dobri(a jesu) mogla sam ti i ja vratiti uspelo bi ti😂😂😂
Zato opušteno i uzivaj 😘
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 5/10/2016, 10:34

I da ti razbijem sumnju i Kopitovićka gleda uz tek kada se ubace embrioni. Tako da opusti se i trudnuj ljubav
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bobaue 5/10/2016, 10:34

Sirijus love ljubav

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bobaue 5/10/2016, 10:36

branka86 ::Nemoj Bobaue da se nerviras, pa posao je svakako odradio embriolog, tako da ako su embrioni dobri(a jesu)  mogla sam ti i ja vratiti uspelo bi ti😂😂😂
Zato opušteno i uzivaj 😘
 b Hvala vam puno. love

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od branka86 5/10/2016, 10:53

Devojke jedno pitanjce - imam problem sa alergijom. Svako jutro kinem par 10ak puta i potrosim pakovanje maramica😕
Kad kinem uvek me malo 'žigne' stomak.. To ne može da mi škodi, jel' da?! 😢
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daduska 5/10/2016, 11:15

Sto ce nam i u ovom mjesecu da bude veselo  yes
Kornjaco, Gorocvjeta,Bobaue,Branka i Arwen jako navijam za vase bete, a do tada vas prasim i vucem za nosice  igracice
daduska
daduska

Broj poruka : 163
Godina : 41
Location : Gradiska
Datum upisa : 14.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Lola021 5/10/2016, 12:53

Bobaue ::Hvala Zmajuska. Evo mi sada polako posli kuci sada sledi truckanje nasim divnim putevima. Nego sve nesto razmisljam jel ima neko da mu je u Feroni dr Stevo radio transfer? Meni radio on nije bila profesorka Kopitovic tu pa mi bilo nesto krivo i ubacilo onaj ruzni crv sumnje. Mrzim kada mi sa takvim mislima pocne dan. I da bilo mi cudno sto on uz pogleda tek kada je zavrsio transfer a ne pre toga. Uh luda glava v poludecu od sebe same

Ja sam još daleko od VTO, ali Steva mi je Dr i ne mogu ti opisati koliko sam zadovoljna! Imaš ovde temu o Feroni, i nekoliko članica je pisalo o njemu, i sve dele moje mišljenje - dobar je lekar, posvećen, stručan. Znam da je jednoj od naših trudnica nedavno radio transfer (ne mogu se sada setiti kojoj tačno) ali sve je ok i biće i kod tebe osmeh srce

roda roda roda roda roda roda roda roda
Lola021
Lola021

Broj poruka : 144
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Lola021 5/10/2016, 12:59

branka86 ::Devojke jedno pitanjce - imam problem sa alergijom. Svako jutro kinem par 10ak puta i potrosim pakovanje maramica😕
Kad kinem uvek me malo 'žigne' stomak.. To ne može da mi škodi, jel' da?! 😢

Pitaj Dr koji lek možeš da koristiš, jer ako ništa drugo, psihički ćeš se bolje osećati, i nećeš se štrecati svaki put kad kineš.
Xyzal meni pomaže za alergiju sa istim simptomima (kijanje svakog božjeg jutra, ukoliko uveče ne popijem lek) ali ne znam da li ti sada smeš da piješ lekove na bazi cetirizina.
Lola021
Lola021

Broj poruka : 144
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu