KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

+38
SannI-AlL
bebko
Simona
KoMetaK
Tavita
dusica78
Mimi12
Lola021
Ancica 87
bobica83
Blanka
Dora1
PalcicaBg
marina_82
BabyBear
aurora
sanja 73
Zmajuška
ivanicasale
MalaSaJuga
Vanja80
BiKsi :)
nina :)
HappyGirl
zumbulcic
alisa
sanja369
vero
bak
Amna84
Tebi
libra35
mimi85
Vanilla
mamadabudem
saska1
Sirijus
Jerapetra
42 posters

Strana 12 od 16 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Sledeći

Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 12 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od HappyGirl 30/9/2016, 13:50

Hvala ti Gospode :) d d d d d d d d d d d d
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 12 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od KoMetaK 30/9/2016, 13:51

Cestitke!!!! g g g g g g x x x x x x x x v v v
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 12 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Blanka 30/9/2016, 14:00

Kakva betaaaaa, slicna kao moja. Mozda su dvije beke jeeeesss osmeh srce osmeh srce osmeh srce

ČESTITAM OD SRCAAAAAAAAA


Poslednji izmenio Blanka dana 30/9/2016, 14:00, izmenjeno ukupno 1 puta
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 12 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Vanilla 30/9/2016, 14:00

Bravoooo, čestitam buduća mamice!
srca srca srca srca srca
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 12 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od bobica83 30/9/2016, 14:04

Bravo drugarice rasplakala si me kad sam videla broj...
Zasluzili ste..sad polako samo... radost radost
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 12 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od bebko 30/9/2016, 14:05

Sve cestitke za veliku teta-betu yes
Da sve prodje skolski radost
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 12 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od mimi85 30/9/2016, 14:07

Bravoooooooo!!!!!!!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 12 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od SannI-AlL 30/9/2016, 14:17

srca srca srca BRAVO!!!! srca srca srca
likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit
čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo
bravo bravo bravo bravo bravo bravo
navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2
srca srca srca srca srca srca srca
cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 12 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od BabyBear 30/9/2016, 14:55

Petra bravooooooooooooooooooooooooooooo!
Kakav divan dan!
Rasplakale ste me ti i Bobica ovde u kancelariji, gledaju me kao budalu osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 12 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od dusica78 30/9/2016, 15:06

Kakve divne vesti! Čestitam!
Sjajno!
bb bb bb
osmeh srce
dusica78
dusica78

Broj poruka : 276
Godina : 45
Datum upisa : 27.09.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 12 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od libra35 30/9/2016, 15:07

Jupiiiii....jeeeeeee svaka cast
Ulepsala si mi dan❤❤❤❤❤
libra35
libra35

Broj poruka : 385
Datum upisa : 12.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 12 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od ivanicasale 30/9/2016, 15:12

TOOOOOOOOOOOOO Petra cestitam od sveg srca igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 12 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od zumbulcic 30/9/2016, 15:13

Ierapetra cestitam i tebi. Bas mi je drago sto si zajedno s bobicom krenule mojim stopama i veliki betama. Tebi cu kao i kod nje ovako zaigrat igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 12 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Zmajuška 30/9/2016, 16:18

Ierapetra, naslov tvog dnevnika je zaista opravdan. Četitam ti, draga moja, od srca, i želim ti jednu mirnu i laganu trudnoću!!!
vv vv vv v v v v v igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 12 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od PalcicaBg 30/9/2016, 16:39

Ma bravo zeno,cestitam od srca!Bas ste me obradovale danas
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 12 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Tebi 30/9/2016, 16:39

Jeeeeeeeeeee :) Bravoooooooo....Cestitamoooooo osmeh srce
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 12 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Amna84 30/9/2016, 17:04

bravo!!!!!cestitam.....aaaa jeste nas krenulo samo se nizu beteee ... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 12 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Mimi12 30/9/2016, 17:15

Divno Petra, divno! Sve cestitke i bravo za Feronu!!!!!

srca srca srca srca srca srca srca

Ovo je bio good job

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 12 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Jerapetra 30/9/2016, 18:58

Žene najdivnije, hvala vam po stoti put na navijanju, podršci i čestitkama! srca srca srca srca srca srca srca d  Mi smo još u neverici, ja ne mogu preko usta da prevalim da sam trudna, jaaaaako čudno sebi zvučim kad to kažem, a onda se iznova oduševim! Very Happy
U nedelju da ponovim betu i uradim d-dimer, pa da javim Feroni, pa ako Bog da da raste kako treba, zakazaće nam prvi UZ. Bože, ovo tako nestvarno zvuči, da li se ovo stvarno meni događa?!
Inače, krv sam izvadila tek u 10:30, znala sam da im treba oko 2 sata da urade i pošalju, a bilo mi je neophodno da mm bude kod kuće kad otvorimo mejl, jer ovo je bio šesti put u životu da čekam betu, računam tu i 3 inseminacije koje iako su mnogo bezazlenije od vto, ipak se skoro podjednako nadaš beti, tako da stvarno nisam mogla bez njega. A onda su malo kasnili iz laba, kuvala sam se na tihoj vatri. MM poranio s posla, rezultata nema. Ja pre toga uđem ovde i vidim toliku podršku da me to lepo skroz pokosilo, samo je pojurila ka meni sva ta energija sa ekrana i već sam ja cmizdrila i pre rezultata. Kad videsmo trocifren broj, kad ne popadasmo, toliko se baš nismo nadali. Ja sam imala sve vreme stvarno dobar osećaj i ogromnu veru,a i mm, ali ovo je prevazišlo naša očekivanja za 10. dan. Posle kad mi je i Bobica javila svoju betu, nisam znala šta bih više od sreće, osim da se po 100. put zahvalim. Stvarno je bio divan ovaj septembar! Sad će oktobar biti isti takav, očekujem još puuuuuno trudnica na Kutku, imamo dosta čekalica i žena u postupcima, krenulo je, neka se samo ređaju, svima vam želim ogromne bete,a izlišno je i reći da zaslužujete.
Žena koja mi je vadila krv pitala me da li je to možda bila VTO kad je upisala da je datum poslednje mens. 4.9. i ja kažem da jeste. Pita koliko su mi vratili i onda kaže da su njenoj kćerki vratili dva embriona i da sada ima bliznakinje od 3 godine osmeh srce

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 12 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od MalaSaJuga 30/9/2016, 19:46

Bravo, cestitammmmmmmmmmmmmm srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit as as as as as as as as
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 12 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Tavita 30/9/2016, 20:15

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!
radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost
igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Bravo, Petra, trudnice!
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 12 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od BiKsi :) 30/9/2016, 21:43

Lerapetra, divnaaaa beta, bravoooooo, odusevila me i tvoja cifra! Zvucala si mi tako smireno i zadovoljno ovaj put! Bravo jos jeenom i da ti trudnoca bude skolska i bas onako kako si je zamisljala! Dugo se to treba shvatiti da se bas nama desava, posle toliko godina borbe!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 12 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od BabyBear 30/9/2016, 22:11

Joj Petra, evo ja opet placem, a nisam u PMS-u.
Zeno, toliko sam srecna i zbog tebe i zbog Bobice, i eto, moj srecan i zivotni broj je 9, a ovo je 9. rodjendan Kutka i kao sto rekoh pre neki dan znam da ce biti dosta trudnica i bebica u toku 9. godine Kutka, a nadam se da cu i ja bas te godine da obradujem i sebe i sve vas!

Puno, puno, puno ste me obradovale i zelim vam laganu trudnocu srca srca srca
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 12 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Lola021 30/9/2016, 23:18

Pa, koja je meni sad radost što radim copy-paste ovakve poruke Laughing  :

Suze su mi išle.
Od sreće, od dragosti, zbog tebe i Bobice, zbog svih nas ovde.  sunny
Samo da znate i jedna i druga, meni su nakon Amne, vaše bete prve koje sam baš, baš ispratila. Navijala, čekala, odbrojavala i dočekala! Pa, još oba bebca pravljena istog dana i to u komšiluku mog detinjstva. Znala sam da je to dobar znak! osmeh srce


da mi je neko rekao da ću od sreće plakati "zbog tamo nekih žena" s foruma... lol!
Lola021
Lola021

Broj poruka : 144
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 12 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od BabyBear 30/9/2016, 23:20

E to je to Lola sto nam znaci i daje ovaj Kutak i to nikome ne mozes objasniti, a ponekad tesko i samoj sebi Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 12 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 16 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu