KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

+38
SannI-AlL
bebko
Simona
KoMetaK
Tavita
dusica78
Mimi12
Lola021
Ancica 87
bobica83
Blanka
Dora1
PalcicaBg
marina_82
BabyBear
aurora
sanja 73
Zmajuška
ivanicasale
MalaSaJuga
Vanja80
BiKsi :)
nina :)
HappyGirl
zumbulcic
alisa
sanja369
vero
bak
Amna84
Tebi
libra35
mimi85
Vanilla
mamadabudem
saska1
Sirijus
Jerapetra
42 posters

Strana 8 od 16 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Sledeći

Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 8 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Jerapetra 24/9/2016, 21:49

To bi bilo odlično!!! lol!

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 8 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Amna84 24/9/2016, 21:54

Super cekamo :-)
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 8 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Dora1 24/9/2016, 22:33

Navijam iz sve snage!!! roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 8 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od MalaSaJuga 25/9/2016, 14:00

Ti uzivaj i zanimaj se a mi saljemo rode. Evo ove su bas vredne, s juga roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 8 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od zumbulcic 25/9/2016, 15:12

Kako ide cakanje roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Ja cekam tebe i bobicu pa da se sve tri zajedno prebacimo na trudnicke teme

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 8 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Jerapetra 25/9/2016, 16:46

Evo me, da prihvatim rode, iz svih krajeva naše lepe zemlje! Hvala! osmeh srce  Zumbulčiću, čekanje ide nekako svojim tokom, malo pre sam primila Pregnil, peti je dan od transfera. Kraj prvog poluvremena. Mučim muke sa stolicom tj. zatvorom, pa se Bobica i ja žalimo jedna drugoj na to  lol! , a i grudi me rasturaju, juče došla sestričina ljubimica iz Beograda i kao i uvek kad se vidimo, mi se čvrsto zagrilimo, uf, kako su me zabolele affraid !  Nešto drugo posebno ni ne primećujem, ali to je sve u redu, najbitnije mi je da mi je glava čista i da i dalje verujem u srećan kraj u petak. Brzo će i to, tim pre što živim normalno, opuštena sam. Hvala ti, divno je što misliš na nas, jao što bi bilo divno da sve tri pređemo! Tii već možeš polako da se seliš, mesto ti je tamo, pa ako Bog da, i mi za tobom! trudnica osmeh srce
Samo bih dodala da je mnogo počela da me svrbi koža na stomaku gde dajem Fraksi, evo sad je i crveno i drapam se. Mislim da je problem što mi nekako sve pantalone imaju struk baš u tom pojasu gde dajem injekcije. Sećam se da je neke žene isto svrbelo, mene do sada nije, ali sad krenulo, izgleda da će se morati preći i na rukicu, pa naizmenično, mada meni najlakše da se ubodem u stomak.

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 8 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od zumbulcic 25/9/2016, 17:52

Istu muku mucim i ja, nisam isla u wc 3 dana Sad
Boce ne spominji, meni je stomak od clexana vec modar. Uzela sam u apoteci alkoholne maramice i Lioton 1000 kremuu. Par put kremom izmasiram mjesta uboda i vjeruj omekne kozu i izvlaci modrice, a suzbija i svrab. Ja nosim haljine i helanke

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 8 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Jerapetra 25/9/2016, 18:01

E, baš ću potražiti tu kremu, hvala cvet . Modrice i čvoriće ne pomenuh, nekako se podrazumevaju lol! Još ja imam tamnu i malo deblju, neosetljivu kožu, mogu misliti kako je devojkama nežne, svetle kože Crying or Very sad Moraću i ja preći na neki drugi odevni predmet, nego ja tvrdoglava volim farmerke da nosim i po kući, ne znam zašto ne volim ni trenerku ni helanke, već samo farmerke, ali široke, praktično za broj veće, nigde me ne stežu, ne mogu ja više u ovim godinama da podnesem da me bilo šta steže, davi, grebe lol! . Ali ću izgleda morati preći na neke helanke/trenerku/dimije, ne vredi, tačno mi se iziritira od tog nazovi pojasa koji imaju svake farmerke, ne steže to mene ništa u struku, ali ipak dođe do nekog kao trenja i zato me i svrbi. No, dobro, rešivo je, to je bitno. Jel se ti samo u stomak bockaš Fraksijem?

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 8 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od zumbulcic 25/9/2016, 18:59

Eto ja se bockam u stomak vec 23 dana i nemam ni jednog cvorica, samo zbog kreme. U prvom postupku bilo ih je a nisam je koristila. Kod mene je takoder problem, nemam stomaka,sala pa pece uzasno.
U pravu si zbog trenja, zato sad i nosam helanke, tunika i super.
Jos malo o kremi, znaci Lioton 1000 gel (heparin,antitrombotik) umanjuje otok i tezinu unogama, efektivan kod varikoznih vena, umanjuje bol i upalu. Na njoj imaju naslikane noge, pa nemoj da se zbunis kao ja napocetku. Preporucila mi je apotekarka, kaze i sportisti je koriste. Meni se svida jer hladi

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 8 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Mimi12 25/9/2016, 19:01

Devojke drage, u stomak se bockajte dok god mozete, a mozete sigurno tamo do petog meseca minimum. To ce vam svaka trudnica reci. Ruke su najosetljivije, brzo se popune cvoricima i onda morate brzo preci na noge.
Ierapetra, i ja imam lagani svrab gde je ubod, obicno drugi dan. Hematolog mi je rekao da je to lokalna reakcija i da ne brinem. Na to sam se vec navikla posle ovoliko meseci. Ali ko ima jacu alergiju, mora preci na neke druge boce (Clexan ili Fragmin).

I nisam sigurna da taj Lioton smete da koristite. Konsultujte se sa lekarom.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 8 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od zumbulcic 25/9/2016, 19:12

Mimi ja sam pitala dr i rekla je da moze, a znam nekoliko zena koje su koristile u trudnoci i bilo sve ok

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 8 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Mimi12 25/9/2016, 19:34

zumbulcic ::Mimi ja sam pitala dr i rekla je da moze, a znam nekoliko zena koje su koristile u trudnoci i bilo sve ok

Ok onda, znam da Hepalpan ne sme..

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 8 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Jerapetra 25/9/2016, 19:40

Mimi, i ja sam razmišljala o tome, nerado bih u ruku i zbog toga što znam da ih valja čuvati za kasnije, baš su mnoge trudnice to pisale, a osim toga mi je teško ubosti se u ruku, stomak lepo preda mnom, pa lakše. Nije, nije zaista neki strašan svrab, lagan je i baš se vidi da je lokalna reakcija, plus meni inače malo koža suvlja u ovim prelazima leto-jesen a nemam običaj da se mažem uopšte mlekom za telo posle tuširanja, ne volim, ne znam zašto ali nikad to nisam volela, pa može biti da i obična krema za negu/mlekce za telo pomogne, to ću još večeras namazati, pa ako ne, onda prelazim na Lioton. Moram se malo mackati i promeniti garderobu očiglednoi Very Happy

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 8 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od mimi85 25/9/2016, 20:25

ne mogu ja više u ovim godinama da podnesem da me bilo šta steže, davi, grebe lol!


Kojim godinama molicu lepo???? Mlada trudnica roda srca roda roda srca roda roda
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 8 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Jerapetra 25/9/2016, 21:10

lol! lol! Ako ćemo pravo, nikada i nisam mogla da podnesem takvu garderobu, tako da, u pravu si, Mimi, nema to veze sa godinama!  lol!  srca srca srca srca Samo da se potvrdi da sam trudnica , ne bih 5 para dala na to da li me smatraju mladom ili starom, što me sad  podseti na to da kad se jedna moja sestra porodila u 28-oj u šabačkom porodilištu pre skoro 10 godina, svrstali je u stariju prvorotku, sećam se kad se žalila! lol! Kao što rekoh, pet para ne dajem na to! Very Happy Jesmo mi imali nedavno u Šapcu porodilju od čini mi se 52 godine, devojčica preslatka, zdrava i prava? Jesmo!!! Tako da, molim lepo!
Evo, namackala sam se cela nekim prirodnim mlekom što moja kuma pravi od nekih svežih sastojaka, to joj je struka i to mi poklonila pre par nedelja i čuvam u frižideru jer nema tih konzervanasa. Baš je fino, nije uopšte masno, namazala sam i stomak i sad ćemo da vidimo, mislim da će koži prijati.

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 8 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Lola021 25/9/2016, 23:00

Ierapetra, od sada da ti se obraćamo sa "starija gospođo"? Laughing

Kad smo kod godina, prošle godine kad sam ležala u bolnici zbog upale jajovoda, tokom jedne vizite sestra me je nekoj doktorki predstavila kao "stariju nerotkinju s upalom..." Ja nisam reagovala, al joj je doktorka oštro rekla "Hteli ste reći, pacijentkinja sa upalom, zar ne?" i taaaaako ju je pogledala da sam mislila da će sestra kao u nekom SciFi filmu da se dezintegriše lol!
Lola021
Lola021

Broj poruka : 144
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 8 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od mamadabudem 26/9/2016, 08:56

Evo malo roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

Nešto razmišljam...kako se zove rodin mužjak?!!?
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 8 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od marina_82 26/9/2016, 09:38

Verovatno bi pravilno bilo reci ..muzjak rode ali ko jos voli pravila! lol! lol!  Nek' bude Rodoljub lol! lol!
Saljem rode i rodoljube roda roda roda roda roda roda
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 41
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 8 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od mimi85 26/9/2016, 09:42

A ja cu da posaljem mog Jaroslava! (tako se zove moja roda doneta iz Praga koja drzi bebu u kljunu!)
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 8 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Jerapetra 26/9/2016, 09:46

Mamadabudem, sad si me bacila u razmišljanje za mužjaka rode! Sad sam malo i guglala, ali ne nađoh ništa Rolling Eyes Ako neka zna, neka nam javi!
Sviđa mi se ovo što je Marina napisala - rodoljub!  zagrljaj
Mimi, pa Jaroslav je baš preslatko ime za rodu!  zagrljaj

Lola, tačno mogu da vizualizujem kako se sestra dezintegriše!  lol! Za doktorku veliko bravo!

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 8 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Sirijus 26/9/2016, 10:07

Evo i od mene roda i Jaroslava rodoljuba lol! roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Lola doktorka je kralj lol!
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 8 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od mamadabudem 26/9/2016, 10:22

Evo, prihvaćeno! Zvaćemo ga RODOLJUB!!! Pa sjajno!!! lol! lol! lol! lol! yes yes yes Roda & Rodoljub zagrljaj
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 8 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od BiKsi :) 26/9/2016, 11:32

Srecno u petak Ierapetra, da nas obradujes kolektivno! Saljem jato morskih roda i za tebe!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 8 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Jerapetra 27/9/2016, 09:02

Dobro jutro, drage moje!  sunny Sedmi dan nakon transfera, sitno brojimo do petka. Hvata me tremica lagana, ali sve u svemu, guramo solidno   osmeh srce

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 8 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Zmajuška 27/9/2016, 09:36

Ovo je slatko iščekivanje i u to ime navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 8 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 16 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu