KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+61
Ancica 87
enap
libra35
SoJa
bobica83
daduska
Sofija Veks
JocY
jelena.kuburic
vero
SannI-AlL
dada88
MaloMorgen
winni
mimi85
Amna84
alisa
Jerapetra
valika77
luckystar74
sunny.tp
mirjanamirjana1986
srecica3112
Zmajuška
mmakica
daki_mm
Pikseta
aurora
sanja 73
ragaco
Bekanicaa
rada78
PalcicaBg
zsuki75
Vanja80
nina :)
dr mali pariz
saska1
Tebi
srculence 84
Nataly17
Dora1
tiramisu
spring
Iskra
TrebamNaDijetu
dusica78
mimi84
bak
ivanicasale
Vanilla
Blanka
Sirijus
Tavita
Lola021
BiKsi :)
mamadabudem
lela1984
BabyBear
Bobaue
Mimi12
65 posters

Strana 14 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 28/7/2016, 11:49

Malo je bilo vise odstupanja od termina kod mene,zao mi ode mi godisnji ,ali bitno da sve bude uredu..
Blaste u ponedeljak se vracaju :-)
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od aurora 28/7/2016, 12:44

Drage moje, sve Vas puuuunnnnoooo d d d d d d d d d d d d d d d d zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci

Eto, juce dobih borba ali sve to ide u rok službe. Ne može a da ne boli, znam.

Odlučila sam da ništa ne radim ovaj mesec. Sad mi se ne žuri toliko. Odoh malo na odmor. Tu je septembar pa ćemo onda i histero i eru. I šta još treba..
aurora
aurora

Broj poruka : 427
Location : Bgd
Datum upisa : 15.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 28/7/2016, 12:50

Jelenko, prava odluka, odmori se lepo i uzivaj, pa onda od septembra lagano, to je sve ionako tako blizu likeit srca srca srca srca
Amna, navijamoooooo za blaste, za ponedeljak i dalje!!! likeit roda roda roda roda roda Mislim da sa blastama mozes betu i malo ranije od 14. dana, cini mi se.

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 28/7/2016, 13:12

I ja to mislim ali nisam sigurna,ima li neko da zna?
.Trebam tu info zbog godisnjeg i bolovanja ..
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 28/7/2016, 13:16

sa blastama mozes raditi i 10. dana...mada ce oni iz Praga svakako napisati da radis 16.dana od transfera.
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 28/7/2016, 13:21

Da, u Pragu preporucuju 16-i dan da se radi
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mimi12 28/7/2016, 13:24

Amna, ja sam i sa morulama radila 10-oga dana. Slobodno mozes da racunas na taj dan.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od winni 28/7/2016, 14:34

Amna mi smo imali morulu i blastu i radili betu 9 Very Happy dan doduse nama su u Solunu i rekli 10 dan da radimo ali mi je on padao u nedelju pa eto
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od rada78 28/7/2016, 15:31

Želim da vas sve pozdravim... radost ...uključujem se ponovo na forum- posle 3godine....

rada78
rada78

Broj poruka : 1030
Location : Beograd
Datum upisa : 04.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 28/7/2016, 15:33

O Rado, dobro nam se vratila i vratilo ti se dobrim Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od rada78 28/7/2016, 15:47

Evo mene drage Koračaljke, želim da vam pruzim podrške koje uvek treba, meni je neizmerno značila u bitkama i postupcima VTO koje sam vodila zajedno sa svima koji su bili na forumu...pokušavam sad neke od njih da pronađem...verovatno se igraju sa svojom dečicom kao i Ja sa svojim sinom kojeg sam dobila 2013te uz svu podršku saputnica sa ovog Foruma.

ostale koje "ne znam"- želim da upoznam- jer i Ja ponovo startujem!!!!! .

Čitam vas i vraćam se u period kad sam zivela Kutak. Budila se uz njega i zaspivala neretko uz Kutak.- tačno- prepisala sam od dr Mali Pariz Very Happy isti slučaj je i bio kod mene...

igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda b b b b b b b b b b b b b b b b b b d
rada78
rada78

Broj poruka : 1030
Location : Beograd
Datum upisa : 04.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 28/7/2016, 16:27

Rado, srećan ti ponovni start! Da Ognjen dobije seku ili batu ili oboje! d d d b b b Kakvi su ti planovi trenutno, krećeš na neke konsultacije ili još ne?

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od rada78 28/7/2016, 16:46

hvala babybear i terapetra osmeh srce


krećem u feronu kod dr Kopitović yes yes bili smo na konsultacijama u Maju i odlučili se za ponovni postupak - najverovatnije Oktobar, u septembru idem na more pa u pohode...jurimo........ radost
rada78
rada78

Broj poruka : 1030
Location : Beograd
Datum upisa : 04.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bekanicaa 28/7/2016, 17:37

I ja se ponovo ukljucujem :-), pozdtav za sve stare i nove drugarice. Ja sam pola pozaboravljala.. zanima me da li za predaju analiza komisiji u nemanjinoj, treba ptedavati i spermokulturu? Nigde ne pise, vec samo spermogram.
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 28/7/2016, 19:18

Ne piše da treba,ali mi smo uvek nosili na komisiju i to.
Pozz svima-novima i starima!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 28/7/2016, 19:21

I ja da se prijavim-od ponedeljka krecemo sa osnovnim analizama,ako sve bude ok u septembru na konsultacije i dogovor kod Bilje Arsic,vreme za jos jednu bebu ☺

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bekanicaa 28/7/2016, 19:52

Hvala ragaco, ja se nesecam da li treba, a ne pise. Valjda ce se javiti neka koja je skoro predavala analize u frontu, .. nama zelim srecan pocetak, i uspesan zavrsetak:-)
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 28/7/2016, 19:59

Kakva mi je ovo ilegala kad se jai onako vratim i procitam sve lol! lol!

jelneko,bas mi je zao ,pihh koja borba i pozrtvovanost  i onda tako Crying or Very sad
Neko fino napisa onaj status dace Bog dovoljno za spasenje!
Lola,Mimi,dora,bb palcica,zsuki ja sam tek sada procitala sve :-) hvala vam sto mislite na mene <3

Dobila sam postom rezultate urinokulture,sve je ok a onaj antibiotik izajde iz tjela nakon 24h tako je doktor rekao kad smo ga zvali uponedeljak,onaj urinolog sto nije preporucivao vto lol!
Pijem i probiotike ,za svaki slucaj bojim se gljivica.

Pitanje imali vođenje ljubavi dok se ceka transfver ,ide li sa ovim urticima Embarassed Laughing
Magnezijum ide do transfera?


Ja jutros samo banu sa pitanjima :-)

Lela curo,ti si i dugo u mislima,nekako osjecam vec dugo da sam se ogrijesila od tebe ,nisam te shvatila prosle godine,mozda sam bila i malo gruba..Oprosti ne zmajeri. Eto odavno ti hocu ovo da napisem i eto sad se stvori prilika.
Ja prije godinu i ja sada su dvije osobe..Mozda zbog te razilke tad i nisam mogla da shvatim tvoje statuse i razmisljanja.
Ali zato sam te sada jako dobro shvatila i ovaj tvoj status o prioritetima dok sam citala odma sam htjela da odgovorim da ti ne odustajes nego samo punis baterije i to na najbolji moguci nacin..A po onim pp mogu reci da si njemacki dovukla do savrsenstva.
I treba tako,covjek mora da sacuva psihu jer sta mu i vrijedi sve ovo pa i trudnoca i djete ako nije vise zdrav.covjek mora da zivi i da pronadje srecu i zadovoljstvo u necemu drugom..
Ti si mlada,jako mlada ,generacija smo imas jako puno vremena i godina da nastavis sve kasnije. A sada mi se svidja tvoj pozitivan stav i razmisljanje to smo od tebe trazile prosle godine i ocekivale..Trebala bi da pokazes i drugima koje su se umorile gdje je izlaz i ventil.Puno toplih pozdrava i poljubaca ti saljem
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 29/7/2016, 10:55

Jutro!! :-)
Opet ja,ne znam da li ovaj magnezijum da pijem samo do transfera ili i dalje??
Kako on djeluje,prokrvljuje maternicu a i smanjuje kontrakcije?
Sta je sa sex-om do transfera?
Pijem ove bach kapi ,27% grozdjanog alkohola lol!
Uzela sam duplu dozu,bas sam napeta i nervozna,u meni neki nemir .
Ne znam puno o blastama,citam da je to dobro a opet ne mora nista znaciti..
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mimi12 29/7/2016, 11:15

Amna, sex dozvoljen (ne preterivati Laughing ). Cak stari saveti VTO doktora su da bi ga trebalo imati noc pre transfera, sa ejakulacijom, da bi se napravila nekakva "prirodna sredina" za embrion. Ne znam koliko je ovo tacno, a i zene obicno noc pred transfer nisu nesto posebno raspolozene za sex. Ja licno nisam probala.
Ja sam Mg uzimala do bete. Ovde sam negde procitala da onda treba prestati, nekom neki VTO dr rekao...da me ubijes sad ne secam se ko i kome niti znam da li je tacno, ali sam se toga pridrzavala. Mg se vraca kasnije, kad krecu bolovi zbog rasta stomaka, grcevi u nogama i sl....

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 29/7/2016, 11:42

Ti si moj spasitelj :-)
Ja se brinem zbog urtica a mm mi kaze,ti lazes smije al ti neces lol! lol!

Zasto sam ja ovdje procitala da od transfera je nekome magnezijum ukinut,a juce citam da on umiruje i smiriva maternicu !??
Pa mi bi logicno da ga uzimam,jer pise da kontrakcije vec od 5 puta u minuti smanjuju postotak uspjesnosti..
Zato sam odlucila da pitam,sve me zbunilo.. Ok nastavljam sa megnazijumom!

Jos nesto estrofem uz kafu ujutro ,tj kratko prije ? Je oko?? ili?
Znam da je neko napisao da folna ne ide uz kafu.
Tesko mi je poredati sve , eutiroxs pa pauza pa estrofem,pa kafa,dorucak i prednison lol!
Otegnu se na 2 sata sve ovo :-)
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mimi12 29/7/2016, 12:29

Ja ti to bas nisam gledala, pre..posle.... Jedva pohvatah i onako sto kad pijem. Vodila sam racuna o tim hormonskim da su na vreme samo, Estrofem i Utrogestan, cisto da ne pravim disbalans u organizmu. A i tu se desi da se nekad uspavam, sat-dva omanem....ali sam se trudila da postujem koliko mogu. Verovatno ce ti se javiti neko ko je savesniji od mene po tom pitanju.
I nasla sam za Mg. Kopitovicka ga ukida posle pozitivne bete jer steti razvoju ploda, a kad vec dodje do trudnoce, obavio je posao. Znaci, ne ukidas ga od trensfera, jer tek onda treba da radi, vec posle pozitivne bete.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 29/7/2016, 12:33

ljubav ljubav Mimi ljubav ljubav

Moram i ja da uredovim estrofem i utrogestan,malo se uspavam ujutro tu pravim razliku od 10h.
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanja 73 29/7/2016, 15:05

Amna svu sreću ti želim,hajde opusti se i uživaj pred tobom je najlepši deo koji sledi ljubav ljubav ljubav
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od aurora 29/7/2016, 15:26

Amna ☺ srećno i berićetno 😚😚

Još malo i tvoji cvetici ce biti kod tebe 💕💕
aurora
aurora

Broj poruka : 427
Location : Bgd
Datum upisa : 15.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 14 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu