KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jun - mesec radosti i nove mladosti :)

+28
Blanka
tatjanica
Simona
Star77
Ema78
Zmajuška
MalaSaJuga
Ancica 87
lenjivica
Shizika
Vanja80
saska1
mimi85
BiKsi :)
Mimi12
alisa
BabyBear
nina :)
AriesGirl
PalcicaBg
Sofija Veks
SladZana
dr mali pariz
bak
Sirijus
Jerapetra
bobica83
HappyGirl
32 posters

Strana 6 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

Jun - mesec radosti i nove mladosti :) - Page 6 Empty Re: Jun - mesec radosti i nove mladosti :)

Počalji od Blanka 26/6/2016, 00:12

Bez podsjetnika ne bih mogla da funkcionisem. Kad se sjetim kako je to kodmene na poslu, samo iskacu podsjetnici lol! a tek saaaad, sad ne znam nekad dje je lijevo lol!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jun - mesec radosti i nove mladosti :) - Page 6 Empty Re: Jun - mesec radosti i nove mladosti :)

Počalji od mimi85 26/6/2016, 11:20

Sve je to u redu sa podsetnicima... Nego zene ja 90% vremena ne znam ni gde mi je telefon! Ahahahahahahaha ali za moju Bb cu naci nacin da gledam Zikinu sarenicu! Napred Kutak!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Jun - mesec radosti i nove mladosti :) - Page 6 Empty Re: Jun - mesec radosti i nove mladosti :)

Počalji od Blanka 26/6/2016, 12:16

Zene, u srijedu idem na kontrolu kod ginekologa, ovu redovnu mjesec dana nakon porodjaja. Razmisljam sta da kupim ovoj mojoj doktorici kraljici iz doma zdravlja koja mi je pratila trudnkcu. Znate da je bila jako dobra za mene, pozrtvovana i maksimalno posvecena. Ajde pucajte sa predlozima za poklon.
Inace je sportski tip, ide na treninge stalno, zdravo se hrani, a potpuno je luda u pozitivnom smislu. Eto neke smjernice...
Ljub, ljub ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jun - mesec radosti i nove mladosti :) - Page 6 Empty Re: Jun - mesec radosti i nove mladosti :)

Počalji od HappyGirl 26/6/2016, 18:17

BB, znači na YT. Gledaću :) Držim fige da budeš na košuljici igracice igracice igracice igracice igracice igracice as
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jun - mesec radosti i nove mladosti :) - Page 6 Empty Re: Jun - mesec radosti i nove mladosti :)

Počalji od HappyGirl 26/6/2016, 18:19

Blanka, što se tiče poklona pojma nemam. Potpuno sam trenutno bez ideje. Mislim da će se obradovati pažnji, kakva god bila. Bravo što si tako divna i misliš na druge osmeh srce
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jun - mesec radosti i nove mladosti :) - Page 6 Empty Re: Jun - mesec radosti i nove mladosti :)

Počalji od alisa 26/6/2016, 18:42

Blanki a neku poklon korpu sa vocem i cvecem? Jel pravi to neko kod vas ? Mozes u nju da udenes Skocicine slicice Very Happy
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jun - mesec radosti i nove mladosti :) - Page 6 Empty Re: Jun - mesec radosti i nove mladosti :)

Počalji od Blanka 26/6/2016, 20:59

Alisa, hvala na ideji! korpu sa cvijecem i picem cu svakako. Ali mislila sam jos nesto, samo cvijece mi je malo da joj odnesem. Šta ću kad sam širokogruda i širokoguza lol!
Happy osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jun - mesec radosti i nove mladosti :) - Page 6 Empty Re: Jun - mesec radosti i nove mladosti :)

Počalji od dr mali pariz 26/6/2016, 22:31

Blanka, ja sam svojoj prof.Šumarac, na poslednjem prwgledu, u 12.nedelji trudnoce, odnela divnu orhideju u saksiji. I bombonjeru.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jun - mesec radosti i nove mladosti :) - Page 6 Empty Re: Jun - mesec radosti i nove mladosti :)

Počalji od BabyBear 27/6/2016, 12:56

Blanka, vrlo je otmeno odneti veliku korpu sa cvecem i to uopste nije malo.
Dakle, neka ti naprave veeeeeeliku korpu sa cvecem u koju ce da se stavi flasa pica (zdrav zivot ne podrazumeva iskljucenje pica svakog po malo, ponekad), pogotovu ako je to Baileys (to je bas zensko pice i uglavno ga sve zene vole), ili Sheridan's liker od kafe, ili Cointreau liker od pomorandze...oni su skuplji. Dalje, kupis parfem i stavis u tu istu korpu i plus slicice Kasije i Katje.

Mislim da ti je to sve u fulu, elegantno i sirokogrudo Wink osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jun - mesec radosti i nove mladosti :) - Page 6 Empty Re: Jun - mesec radosti i nove mladosti :)

Počalji od Blanka 27/6/2016, 13:27

Baby, samo da znas da sam sinoc razmisljala o parfemu. Razmisljala sam da joj kupim onaj set Pupine sminke ili parfem, pa rekoh sa parfemom necu pogrijesiti, plus cvijece i picence i mislim da je to dosta. Eto rijeseno! Hvala zene moje osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jun - mesec radosti i nove mladosti :) - Page 6 Empty Re: Jun - mesec radosti i nove mladosti :)

Počalji od alisa 27/6/2016, 15:17

Blanki ti mozes da kupis recimo parfem ili sta vec hoces i odneses u cvecaru i oni ti to lepo aranziraju sve zajedno... a ja ti opet kazem nisam mislila na korpu sa picem ( ja sam antialkoholicar Laughing ) vec na korpu sa vocem i cvecem i eto u to ubacis i parfem... ali im odnesi da ti oni to lepo aranziraju
evo baci pogled na ovo http://belgradegiftbaskets.com/en/za-zene.html
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jun - mesec radosti i nove mladosti :) - Page 6 Empty Re: Jun - mesec radosti i nove mladosti :)

Počalji od BabyBear 27/6/2016, 15:21

Blankic, mozes i na google da ukucas "korpe sa cvecem i picem" i videces ideje u Images Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jun - mesec radosti i nove mladosti :) - Page 6 Empty Re: Jun - mesec radosti i nove mladosti :)

Počalji od Ema78 27/6/2016, 15:43

Blanka, a da toj dr poklonis i knjigu Dr Mali Pariz?KOliko sam shvatila, knjiga je divna....

A kod mene svasta i nista....najnovija losa vest je da sam zakazala operaciju stitne zlezde, jer nalazi punkcije i nisu bas sjajni. Ima jos losih vesti, ali nemam snage i  o njima da mislim...Pokusavam da zivim koliko toliko normalno,makar zbog Petra...sve u svemu, pokusavam da se dignem iz pepela, jer mi se ceo svet srusio.Jedina dobra stvar u citavoj ovoj ujudrumi je da Petar obiozava moju mamu, pa imam kome da ga ostavim kad god treba...
Da mi je neko rekao da cu se naci u ovoj situaciji u kojoj sam sada, rekla bih mu da je lud...al, j ga...zivot je cudo...bitno da je moj vrtiguz ziv i zdrav i da usta ne zatvara...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jun - mesec radosti i nove mladosti :) - Page 6 Empty Re: Jun - mesec radosti i nove mladosti :)

Počalji od nina :) 27/6/2016, 17:35

ema bas mi je zao sto prolazis sve u zadnje vreme.dali su ti rezultati bili losi posle prve punkcije ili druge ,jer sam ja radila jednu u januaru i kazu da nije dobro jer se videlo krvi ali opet sto je cista jako mala pa mozda zato ali su mi rekli kontrola tek posle setembra a kad cu zakazati nemam pojma i prvo uz da uradim pa kontrola i tad cemo videti dali opet sintigrafija ili punkcfija jer hormoni su mi uvek ispod granice a nista od lekova mi nije dala da pijem do dajnjeg
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jun - mesec radosti i nove mladosti :) - Page 6 Empty Re: Jun - mesec radosti i nove mladosti :)

Počalji od Blanka 27/6/2016, 18:02

Alisa carice, znam ja da si ti mislila na korpu sa voćem, a ja na korpu sa pićem, nekako mi to zgodnije i prikladnije za poklon. Isto sam antialkoholičarka, uvijek party breaker kad je neko ludilo na pomolu, sem Nove Godine i nekih baš bitnijih događaja ja kap alkohola i ne omirišem lol! Hvala za link, vidjela sam ima baš slatkih ideja. Imamo mi kod nas jako dobre cvjećare koje rade predivne aranžmane tako da ću već nešto iskombinovati. Very Happy

Ema, žao mije što je sad kod tebe naišao takav period, ali ti sijedna jako hrabra i žena i nadam se da će taj period što prije da prođe. Bitno je da je Petar dobro dušica mala. Želim ti da intervencija bude uspješna i da se što prije oporaviš. zagrljaj
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jun - mesec radosti i nove mladosti :) - Page 6 Empty Re: Jun - mesec radosti i nove mladosti :)

Počalji od BabyBear 27/6/2016, 20:16

Ema, moras napred, znas i sama, a znam i ja da hoces, samo tesko je izdrzati posle nekog vremena i potpuno te razumem zagrljaj
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jun - mesec radosti i nove mladosti :) - Page 6 Empty Re: Jun - mesec radosti i nove mladosti :)

Počalji od Ema78 27/6/2016, 20:48

Devojke hvala...izdrzacu, nego sta cu, samo sto mi fali oslonac...brak mi se opasno klima, ljulja i skripi, posao mi nesto ne ide kako treba ( izem ti birokratiju koja veze nema sa stvarnim zivotom),zdravstveno sam otisla u aut...Ali, koliko god da je lose,tesim se da ce mi se zdravstveno stanje mozda srediti kad izvadim stitnu ( ubijaju me nesanice, tahikardije i anksioznost), da cu uspeti do jeseni da sredim te papire i da cu ostvariti svoj san o povezivanju stomatologije i akupunkture, a ako to ne uspem, mozda bude neki drugaciji san...a sto se braka tice, ako ne valja, neka pukne...bolje dobar razvod nego los brak, mada jos nismo stigli  do te teme...Al, bas me pritislo sa svih strana istovremeno.

Nina, ja znam da imam veci nodus na stitnoj od prosle godine, i to sam pratila samo na uz i hormonski. Medjutim, dr Sumarac je insistirala da radimo punkciju, pa kad je nalaz stigao, trazila je misljenje endokrinog hirurga, koji se slozio  da je cela stitna najverovatnije za vadjenje. Prvo je bilo samo polovina, ali je rekao da ce odluciti kada bude radio operaciju, sto sam zakazala za kraj septembra. Po njegovom misljenju moguce je da imam tzv subklinicku hipertireozu, i da su mi svi simptomi od toga. Ali, realno, meni su protekle tri cetiri godine bile izuzetno stresne, a i pre toga mi nisu bas cvetale ruze, tako da se jednostavno sve skupilo...

Mada, sa druge strane, koliko god da sam bzv, izuzetno sam se posvetila sebi, u smislu profesionalnog usavrsavanja i izgleda.Ne pamtim da sam imala vise samopouzdanja, kako licnog tako i profesionalnog.KOliko god zvucalo ludo, sa jedne swtrane mi se zivot raspada, a sa druge sve dolazi na svoje mesto.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jun - mesec radosti i nove mladosti :) - Page 6 Empty Re: Jun - mesec radosti i nove mladosti :)

Počalji od Ema78 28/6/2016, 07:35

Dobro jutro...jeste da je sivo i tmurno, al dobro je...jer nam je crkla klima ! Wink
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jun - mesec radosti i nove mladosti :) - Page 6 Empty Re: Jun - mesec radosti i nove mladosti :)

Počalji od tatjanica 28/6/2016, 08:24

....e neka sa klimom ode i sve sto ne valja u tvom zivotu!!!...ema,nisam expert ali kao neko ko je uspeo da pobedi anksioznost hocu samo da ti kazem da znas,jer si to sigurno zaboravila,ti si zasluzila ljubav,kako drugih ljudi tako i svoju!!!...vredis mnogo,divna si dusa,pozrtvovana majka,poslovna zena,siroki su ti vidici i eto,to ja znam o tebi iako te ne znam...zao mi je sto prolazis kroz los period,nadam se da ce se to sto pre resiti i to u tvoju korist...drzim fige za stitnu i raduje me sto je petar dobro...ljubim vas dvoje i mislim na vas!!! :*
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jun - mesec radosti i nove mladosti :) - Page 6 Empty Re: Jun - mesec radosti i nove mladosti :)

Počalji od mimi85 28/6/2016, 10:48

ema zagrljaj
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Jun - mesec radosti i nove mladosti :) - Page 6 Empty Re: Jun - mesec radosti i nove mladosti :)

Počalji od lenjivica 29/6/2016, 00:26

Samo da vas pozdravim devojke drage. Upadnem povremeno da gvirnem sta se desava. Atila je veliki momak, nije vise beba, pa zaplacem kad odlazem bodice koje je prerastao. Puzi svuda po kuci, sve ga zanima, sve bi da otvori i zatvori, ocupao mi bendzamina i tako, nikad nije dosadno. 
Tatjanice, hrabra zeno, drzi se i ljubi princezu Sofku.
Ema, zao mi je sto ti se sve to desava. Imas Petra, to je najbitnije, sve ostalo ce se nekako sloziti pre ili kasnije.
BB, nisam znala da se bavis pevanjem, wow!
Ljubac za sve
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jun - mesec radosti i nove mladosti :) - Page 6 Empty Re: Jun - mesec radosti i nove mladosti :)

Počalji od tatjanica 29/6/2016, 06:44

...lenjiviceee,bas si nam falila...atila je pravi momak,osvajac sto mu i ime kaze....hihihiii...nego.sta ili.ko je taj bendzamin? Wink

....kod mene bas puno posla u agenciji,ne stizem ni kafu da popijem kao prava gazdarica! Wink ....sve zamisljam kako to mama od gore vidi sve pa ni nekako bude malo.lakse.....dragi otisao do kotora,polaze oficirsku klasu,eto nama unapredjenja za sledeci vijadj(brod).......u gostima su mi moja mala braca blizanci(12),polako ih vec drma pubertet pa me po ceo dan zabavljaju svojim odvalama....sofka ih obozava,obojicu zove aja,kao uja...nikola,stariji blizanac mi predlaze da osnujem rok bend koji bi izvodio bebi muziku jer je njemu smesno sto ja po ceo dan smisljam sofki neke bleskaste pesmice...kaze da se bend zove Ljute Mame,ne ljute kao ljute nego ljute kao pune energije i da pozovem sve moje drugarice,pa eto pozvane steeee!!! Very Happy


Poslednji put izmenio tatjanica dana 29/6/2016, 14:40, izmenio ukupno 3 puta
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jun - mesec radosti i nove mladosti :) - Page 6 Empty Re: Jun - mesec radosti i nove mladosti :)

Počalji od Ema78 29/6/2016, 07:23

Tatjanice, dajes mi vetar u ledja....drago mi je da si pobedila anksioznost, ja sam mislila da necu nikad, ali vidim da kako resavam problem po problem, sve su redji ti prokleti napadi.Al, jos nije prestalo...
Al, da ne smaram...bas se nesto radujem letu... idemo na more,dolaze mi neki dragi ljudi tokom jula i avgusta,bice druzenja i zezanja...

Ljubim vas sve, odoh da radim nesto pametno...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jun - mesec radosti i nove mladosti :) - Page 6 Empty Re: Jun - mesec radosti i nove mladosti :)

Počalji od tatjanica 29/6/2016, 07:37

...ema,moja tajna je bila da konacno pocnem da govorim sta stvarno mislim,a ne da gutam i posle se grizem iznutra...da pocnem da postujem sebe...i najvaznije,da zamislim sebe kao dete i zagrlim to dete jakoooo....eto,to je meni pomoglo,uz duboko disanje naravno......i samo jos nesto,ti napadi nisu nesto sto je protiv tebe,nego tvoje telo a i dusa daju signal da im ovo stanje postaje pretesko i da je vreme da nesto menjas....emice,ljubim ja tebe i videces da cemo uskoro pricati o tome kako je sve ovo samo bezvezna proslost....a u medjuvremenu,uzivajte na moruuuuuuuu!!! osmeh srce
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jun - mesec radosti i nove mladosti :) - Page 6 Empty Re: Jun - mesec radosti i nove mladosti :)

Počalji od BabyBear 29/6/2016, 14:25

Tatjanice, evo ja se prva prijavljujem za Ljute Mame lol!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jun - mesec radosti i nove mladosti :) - Page 6 Empty Re: Jun - mesec radosti i nove mladosti :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu