KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PalcicaBg - Bitka za biberce,level 5 :)

+44
lela1984
nina :)
aurora
Vanilla
Mika
libra35
Eho
alisa
Tebi
Sofija Veks
Bobaue
Niny
ahosame
Ancica 87
BabyBear
SladZana
SoJa
HappyGirl
AriesGirl
sanja 73
tatjanica
Vuchica
zsuki75
noja
Vanja80
MalaSaJuga
Sirijus
Zmajuška
Dora1
srculence 84
Lina73
bak
saska1
Amna84
ivanicasale
Blanka
mimi85
Vecka
Mimi12
zumbulcic
kiki5
Jerapetra
BiKsi :)
PalcicaBg
48 posters

Strana 17 od 26 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 21 ... 26  Sledeći

Ići dole

PalcicaBg - Bitka za biberce,level 5 :) - Page 17 Empty Re: PalcicaBg - Bitka za biberce,level 5 :)

Počalji od BabyBear 10/5/2016, 19:02

Biberce, biberce, biberce, biberce, biberce, biberce, biberce, biberce, biberce, biberce
b b b b b b b b b b b b
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

PalcicaBg - Bitka za biberce,level 5 :) - Page 17 Empty Re: PalcicaBg - Bitka za biberce,level 5 :)

Počalji od PalcicaBg 10/5/2016, 19:07

Na ulosku vec par sati nema nista skoro,ali kad se obrisem bude braon.Jutros je to bila prava,pravcata krv sa sve onim koncima,znate kad se ljusti endo.
Navijajte,navijajte drage moje,ljubim vas sve!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

PalcicaBg - Bitka za biberce,level 5 :) - Page 17 Empty Re: PalcicaBg - Bitka za biberce,level 5 :)

Počalji od Vanilla 10/5/2016, 19:39

Palčice, navijamo jako, najjače! ❤💛💚💙👶
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

PalcicaBg - Bitka za biberce,level 5 :) - Page 17 Empty Re: PalcicaBg - Bitka za biberce,level 5 :)

Počalji od aurora 10/5/2016, 19:40

Ni neće više da se pojavi !! Spakuj te uloške negde sa strane u narednih godinu dana, neće Ti trebati ☺
aurora
aurora

Broj poruka : 427
Location : Bgd
Datum upisa : 15.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

PalcicaBg - Bitka za biberce,level 5 :) - Page 17 Empty Re: PalcicaBg - Bitka za biberce,level 5 :)

Počalji od bak 10/5/2016, 19:54

Joj Palcice navijam jako, jako, jako b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

PalcicaBg - Bitka za biberce,level 5 :) - Page 17 Empty Re: PalcicaBg - Bitka za biberce,level 5 :)

Počalji od sanja 73 10/5/2016, 19:58

Palčice biće sve u redu sad se samo primiri i uzivaj
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

PalcicaBg - Bitka za biberce,level 5 :) - Page 17 Empty Re: PalcicaBg - Bitka za biberce,level 5 :)

Počalji od Vuchica 10/5/2016, 20:24

PalcicaBg ::Beta 10dpt 42,6 Shocked

smajli treba da bude sunny Very Happy yes
Ma, za 10-ti dan je odlicna beta, nek raste sad fino wavecrowd wavecrowd wavecrowd odmaraj

mantramo!!!!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

PalcicaBg - Bitka za biberce,level 5 :) - Page 17 Empty Re: PalcicaBg - Bitka za biberce,level 5 :)

Počalji od BiKsi :) 10/5/2016, 21:03

Navijam, mantram, radim sta god treba, da se fino udupla beta! Nece mi smajlici i navijaci sa fona, al zamisli i jato roda i brdo navijacica!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

PalcicaBg - Bitka za biberce,level 5 :) - Page 17 Empty Re: PalcicaBg - Bitka za biberce,level 5 :)

Počalji od BiKsi :) 10/5/2016, 21:05

bak ::Joj Palcice navijam jako, jako, jako b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b
da iskoristim ove od bak!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

PalcicaBg - Bitka za biberce,level 5 :) - Page 17 Empty Re: PalcicaBg - Bitka za biberce,level 5 :)

Počalji od Dora1 10/5/2016, 21:08

Palčice, pa to je baš fina beta 10.dpt. Molimo se za mrvicu da ostane kod mame. Budi smirena i znaš već, miruj! Ajde, ajde, mora da bude sve u redu! zagrljaj
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

PalcicaBg - Bitka za biberce,level 5 :) - Page 17 Empty Re: PalcicaBg - Bitka za biberce,level 5 :)

Počalji od PalcicaBg 10/5/2016, 21:17

d ljubav ljubav ljubav
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

PalcicaBg - Bitka za biberce,level 5 :) - Page 17 Empty Re: PalcicaBg - Bitka za biberce,level 5 :)

Počalji od kiki5 10/5/2016, 21:38

Palcice bice sve u redu,to je fina beta za 10ti dan.Samo se skroz primiri,ne ustaj iz kreveta,samo do wc.
A mi navijamo najjace da za dva dana bude lepa,trocifrena.Ajde smiri se,ljubim te puno.
ljubav
b b b b b b b b b b b

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

PalcicaBg - Bitka za biberce,level 5 :) - Page 17 Empty Re: PalcicaBg - Bitka za biberce,level 5 :)

Počalji od Jerapetra 10/5/2016, 21:41

Palcice, navijam iz petnih zila! Ma, beta je sasvim lepa za 10dpt b b b b b b b b b b b b b vv vv vv vv vv vv vv vv roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

PalcicaBg - Bitka za biberce,level 5 :) - Page 17 Empty Re: PalcicaBg - Bitka za biberce,level 5 :)

Počalji od Ancica 87 10/5/2016, 22:03

palcice,lepo odmaraj,i raduj se........... Pozitivne misli su najbitnije! Ljubim te trudnice!!!!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

PalcicaBg - Bitka za biberce,level 5 :) - Page 17 Empty Re: PalcicaBg - Bitka za biberce,level 5 :)

Počalji od Niny 10/5/2016, 23:05

Palcice, odlicna je beta, taman ce za 2, 3 dana biti tricifrena :) navijam i saljem rode. Mazi biberceta
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

PalcicaBg - Bitka za biberce,level 5 :) - Page 17 Empty Re: PalcicaBg - Bitka za biberce,level 5 :)

Počalji od SoJa 10/5/2016, 23:17

Palčice, dobra je beta za 10. dan, a što se krvarenja tiče, bilo je dosta cura koje su prokrvarile, a sve bilo o.k. Sećam se kako se D77 razočarala pre bete, a sad nema vremena da provri na forum Very Happy
Ja ti od srca želim isti scenario, da za dva dana bude lepo uduplana beta, a biće! Joooj, malena, navijam, navijam, navijam  napred scuro  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2
wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

PalcicaBg - Bitka za biberce,level 5 :) - Page 17 Empty Re: PalcicaBg - Bitka za biberce,level 5 :)

Počalji od Mika 10/5/2016, 23:41

Palcice, biberce je resilo da zivi, pojacaj utrogestan, mazi stomacic i sve ce biti uredu. Beta je taman, i mora da raste! A mi svi navijamo do ludila!

Mika

Broj poruka : 157
Datum upisa : 06.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

PalcicaBg - Bitka za biberce,level 5 :) - Page 17 Empty Re: PalcicaBg - Bitka za biberce,level 5 :)

Počalji od BiKsi :) 10/5/2016, 23:46

igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

PalcicaBg - Bitka za biberce,level 5 :) - Page 17 Empty Re: PalcicaBg - Bitka za biberce,level 5 :)

Počalji od Sofija Veks 11/5/2016, 00:43

Za malu Placicu, da se zalepi za mamicu i ostane tu narednih 9 meseci!!!

wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd

navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2

Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

PalcicaBg - Bitka za biberce,level 5 :) - Page 17 Empty Re: PalcicaBg - Bitka za biberce,level 5 :)

Počalji od Vuchica 11/5/2016, 08:16

Kako ste nam, Palčići?
Dobro jutro 😘
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

PalcicaBg - Bitka za biberce,level 5 :) - Page 17 Empty Re: PalcicaBg - Bitka za biberce,level 5 :)

Počalji od alisa 11/5/2016, 08:18

Svratih samo da vidim kad radis betu a ti je vec uradila !
igracice navijam jako da se lepo udupla igracice igracice igracice
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

PalcicaBg - Bitka za biberce,level 5 :) - Page 17 Empty Re: PalcicaBg - Bitka za biberce,level 5 :)

Počalji od PalcicaBg 11/5/2016, 08:30

Dobro jutro mile moje!
Juce prelezah ceo dan,probudila se nocas u 3,jedva uspela da odremam do 6.
I taman kad me uhvatila dremka stisao stomak,imala sam dijareju.
Sto se donjeg stanja tice na ulosku bude samo smedja linijica,ali kad se obrisem bude tamna krv,onako braon.Nije obilno,al nije ni stalo skroz.Ja cu i danas da leskarim,sutra da ponovim betu i da bocnem opet pg depo.
Stomak me od juce ne boli,grudi opet pocele pomalo.
Temperaturu nisam merila jer nisam osecala da imam,pocela sam od preksinoc,uvece i ujutru je 37.I sad je imam,ali sam popila utric u 6 pa skoci od njega posle sat,dva.
Molimo se Bogu,molim moju mrvicu da ne odustaje,pa valjda ce me poslusati.
Ljubim vas puno!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

PalcicaBg - Bitka za biberce,level 5 :) - Page 17 Empty Re: PalcicaBg - Bitka za biberce,level 5 :)

Počalji od Sirijus 11/5/2016, 08:48

palčice navijamo za tvoju mrvicu wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

PalcicaBg - Bitka za biberce,level 5 :) - Page 17 Empty Re: PalcicaBg - Bitka za biberce,level 5 :)

Počalji od Bobaue 11/5/2016, 09:40

Palcice navijam , puno , puno !!!!! igracice wavecrowd wavecrowd o wavecrowd wavecrowd wavecrowd

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

PalcicaBg - Bitka za biberce,level 5 :) - Page 17 Empty Re: PalcicaBg - Bitka za biberce,level 5 :)

Počalji od PalcicaBg 11/5/2016, 10:25

Opet mi je krenulo kao juce affraid
Ja lezim i ne mrdam.
Juce mi kaze devojka sto smo imale zajedno transfer da je i njoj krenulo braon i da je boli stomak.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

PalcicaBg - Bitka za biberce,level 5 :) - Page 17 Empty Re: PalcicaBg - Bitka za biberce,level 5 :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 17 od 26 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 21 ... 26  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu