KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

+47
SladZana
Eho
ahosame
aurora
twinsi
zumbulcic
ivanicasale
libra35
SoJa
lenjivica
Amna84
Vecka
Smrdica
Niny
Vuchica
HappyGirl
MalaSaJuga
Bobaue
srculence 84
AriesGirl
saska1
PalcicaBg
Ancica 87
OKacica
zsuki75
nina :)
Zmajuška
kiki5
Jerapetra
bak
Dora1
Lina73
tatjanica
jelena.kuburic
sanja 73
Sirijus
Vanja80
mimi85
alisa
micaubica83
Pikseta
Mimi12
noja
Blanka
Tebi
BiKsi :)
BabyBear
51 posters

Strana 28 od 44 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 36 ... 44  Sledeći

Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 28 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od tatjanica 20/4/2016, 12:23

....hej ti trudniceeee,ljubim te ja!!! love ...sad ces malo da viberises sa muzem,da vidim kako je nama zenama pomoraca...hihihihih.....brzo ce on nazad!!! ....a to sto ti se piski mi se jakoooo svidja!!! likeit
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 28 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od aurora 20/4/2016, 12:29

BB 😙😙😙😙😙😙😙
aurora
aurora

Broj poruka : 427
Location : Bgd
Datum upisa : 15.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 28 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 20/4/2016, 12:31

Ja sa njim viberisem i kad smo oboje u BG, pa ponekad i kad smo oboje kod kuce hihihi lol!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 28 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 20/4/2016, 12:32

Jelenko :-*
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 28 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BiKsi :) 20/4/2016, 12:37

BB, placljivice,trudnice, debelice, piskalice,sve mi se to svidja, hocu debelu teta betu, da vristimo konacno od srece ovde!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 28 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 20/4/2016, 12:57

Staracu se Biksic :-*
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 28 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Sirijus 20/4/2016, 13:06

BB, cmizdravice naša zagrljaj love ljubav
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 28 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Dora1 20/4/2016, 16:16

Bb, čitam te i smejem se svim tim situacijama, jer sam i ja bila takva. Kenjkava. A pogotovo kad ne mogu nešto sama da uradim, pa kao nesposobna za život. Ali!! Imaš razloga da tako bude sada. I sad samo mozak na otavu, slušaj dobru muziku, gledaj komedije, stvarno pokušaj da uživaš, do bete a onda i od bete.

Ljubim puno i iz sve snage navijam za praške šunkice!!!! osmeh srce
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 28 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Amna84 20/4/2016, 16:36

BabyBear ::

Onda posle setala, pa me iznervirala neka drugarica, a muz otisao kod nje u lokal na kafu. Kad smo se culi ja mu kazem da joj poruci da jede g... lol!
Wink


Ovo je tako iskreno i djetinjasto,bas sam se nasmijala.Podsjetim ne na malu djecu ,oni pocnu prvo sa tim jed. go... lol!
I jel joj MM rekao sta si porucila : queen
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 28 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od noja 20/4/2016, 18:08

Bb da pozdravimo trudnicu trudnica vv vv vv vv vv
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 28 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 20/4/2016, 18:24

Naravno da joj je rekao Amna. Cula sam ga da je poceo da joj prica dok jos nije sasvim pustio slusalicu. lol!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 28 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Vanja80 21/4/2016, 08:05

BB, trudnice nasa! trudnica poljubci

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 28 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od aurora 21/4/2016, 09:11

Mali meda 🐻🐻🐻🐻🐻 kako si od jutros? Evo ja danas u pozitivnoj tremi - krecem u novu pricu veceras (prvi uz kod nove dr).
aurora
aurora

Broj poruka : 427
Location : Bgd
Datum upisa : 15.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 28 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od zsuki75 21/4/2016, 10:33

BB ljubim kako si danas, zbog čega ćeš nam danas plakati i nervirati se?
lol! osmeh srce osmeh srce srca srca srca roda roda roda

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 28 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od ahosame 21/4/2016, 12:33

Baby, za lep dan ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 28 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BiKsi :) 21/4/2016, 12:39

BB, saljem rodeeee! roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 28 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od AriesGirl 21/4/2016, 16:06

Trudnice, saljem rode!!!
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 28 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Niny 21/4/2016, 16:28

Bb prava si trudnjaca :) samo neka te maze i paze sada, jer ce tako biti duzi period, sa stomakom tek neces moci nista hi, hi :)
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 28 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od mimi85 21/4/2016, 16:46

Grlim teeeee!!!!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 28 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Dora1 21/4/2016, 18:39

zsuki75 ::BB ljubim kako si danas, zbog čega ćeš nam danas plakati i nervirati se?
lol! osmeh srce osmeh srce srca srca srca roda roda roda

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Bb, nadam se da si dobro, ma šta dobro, da si odlično!!! Možda je suđeno prvo ja tebi da kupim čokoladu, ali kao poklončić jer si trudna. Biraj, samo reci koju voliš! osmeh srce
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 28 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 22/4/2016, 00:59

8. dpt

Evo ja tek sad dodjoh do kompa. Ceo dan neka guzva, dodju gosti, mi (sveki i ja) odemo u goste, sa njom tamo, vamo, i sve sa telefona komuniciram. Ne stigoh da dodjem na Kutak.

I naravno, ne moze meni nista bez stresa da prodje. Samo meni se desavaju kojekakve gluposti.
Dogovorim se sa drugaricom da odem kod nje posle fraxija koji dajem u 18.30h. Krenem ja polako i posto ne smemo da vozimo kola (duze od 10 min kao vozac), kako nam pise u otpusnoj listi iz PFC, a ja sam od onih koji inace ne izlaze iz kola, odlucim da uzmem od svekra auto i odem do drugarice do koje mi treba 5 min kolima. To mi je bio prvi put posle FETa da vozim.
Krenem da se isparkiravam ispred kuce, kad komsija, klinac od preko puta, ulece u auto, krece u rikverc da se isparkira, nije ni pogledao pozadi i baaaaaaaaam, tresne me u suvozacka vrata. Cale mu vice pazi, ja na sirenu, ali klinac ni pogledao nije da li ima nekoga pozadi njega, nego je u punom gasu krenuo da se isparkira u rikverc. Sva sreca da sam otisla na tu stranu. Da sam krenula na suprotnu (u principu je svejedno na koju stranu idemo), udario bi pravo u mene. Ja izasla, pocela da vicem na njega, kazem nisi ni pogledao, kaze jesam, ali svi smo videli da nije, i njegov cale i baba i ja.
Ja nemam obicaj da se stresiram kad cuknem ili ogrebem auto, on sluzi meni, a ne ja njemu. ALI, danas sam dozivela takav stres kakav odavno nisam. Valjda prvo zbog mog stanja, drugo sto sam ga videla kako me raznosi, a ja nemocna, a trece sto auto nije moj nego svekrov, a on inace njegov auto daje samo jednoj osobi i meni. Cak ni svom sinu (mom muzu) ga ne daje. Oni imaju jos jedan auto za ostale vozace, a ovaj je samo njegov. Jaooooooooooo! Ali sve to manje vise, valjda najvise zbog mene. Izasla napolje, izdrala se na klinca, okrenula se od njega i stala kao ukopana na ulici, ne mogu da se pomerim. Pocela da se tresem i da placem i ne mogu da stanem. Svekrva u medjuvremenu izasla, smiruje me, ma ne vredi. Meni zao zbog svega, a mozda najvise zbog auta. A kaze svekar svekrvi kad je posao do grada, odvezi je ti i vrati je kad te bude zvala, ne sme ona da vozi. I ona mu kaze, ma sme tako kratko.

I kako znam da u zivotu nista nije slucajno, znam da ni to malo nije trebalo da sedam u auto (ovo si me ti Sirijus trudnjaco urekla Razz ) i da mi je Bog poslao znak i rekao "e neces!" i vise stvarno necu to raditi kad se ljudi vec lepo nude da me vozikaju gde god i kad god zelim. Dugo nisam posle mogla da dodjem sebi...

Jedva cekam da mi muzic dodje u BP u subotu...

Eto ti Suki odgovora, kod mene svaki dan mora da bude nesto lol!

Inace, ja se super osecam. Bolje nego posle bilo koje ranije vto.
Grudi me bole, budim se nocu znojava, oko vrata posebno, a i preko dana imam te neke periode znojenja i vrucine. Veceras sam imala "treskavac", kako ja to zovem, tresla sam se od zime. Ali to se meni desavalo i ranije zbog menopauze, tako da ne znam ima li veze sa ovim.
Jako mi prija da setam, tad me nista ne boli. Kad lezim najvise mi prija poza na stranu, poza fetusa, jer ako se potpuno ispravim onda me malo zateze dole, a i imam jaku potrebu da se potegnem, a ne smem, jer me onda bas dosta zateze dole.
Sve u svemu, ne osecam nista cudno i drugacije i osecam se super.

Vas sve puno ljubim i mogu vam reci da ste mi danas jako nedostajale u svoj ovoj guzvi.
Vanjaaaaaaa, Jelenkooooooo, Doraaaaaaaaaa, Mimiiiiiiiiiiiiiiii, Biksiiiiiiiiiiiiii, Ahosameeeeeeee, Ninyyyyyyy, Arieeeeeees, Sukiiiiiiiiiiii, Blankiiiiiiiiiiii, ma sve zene moje drage, OBOZAVAAAAAAAAAAAAM VAAAAAAAAAAAAAAAAAAAS!!!!!!!!!

ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 28 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 22/4/2016, 01:01

jelenko73 ::Mali meda  🐻🐻🐻🐻🐻 kako si od jutros? Evo ja danas u pozitivnoj tremi - krecem u novu pricu veceras (prvi uz kod nove dr).

Tako i treba, samo pozitivno, pa makar i trema bila Very Happy
sretan početak sretan početak sretan početak
napred scuro cveće
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 28 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Mimi12 22/4/2016, 01:24

BB, svratila samo da te pozdravim i citam danasnji dogadjaj.
Ajde molim te primiri guzu malo uz krevet i dvosed, nema puno skitnje, setnje.
Bice dana i za to.
osmeh srce

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 28 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 22/4/2016, 01:29

Mimi12 ::BB, svratila samo da te pozdravim i citam danasnji dogadjaj.
Ajde molim te primiri guzu malo uz krevet i dvosed, nema puno skitnje, setnje.
Bice dana i za to.
osmeh srce
poljubac
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 28 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Blanka 22/4/2016, 01:31

A ja se pitam gdje si cijeli dan. Sto je bilo bilo je,nema sad nazad. I ja sam imala slicnu situaciju u NS,ali to je sad nebitno. Bilo pa proslo. Nemoj sebe da krivis jer si radila onako kako osjecas u tom trenutku, dobro je opet da nije bio neki veci problem.
Ljubim te trudnjaco moja i pusti bre neka ti svi ugadjaju kad se nude. osmeh srce osmeh srce Odmaraj i uzivaj brzo stize muzic puzic pa ce tebi sve biti superiska. srcasti poljupci
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 28 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 28 od 44 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 36 ... 44  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu