KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

+47
SladZana
Eho
ahosame
aurora
twinsi
zumbulcic
ivanicasale
libra35
SoJa
lenjivica
Amna84
Vecka
Smrdica
Niny
Vuchica
HappyGirl
MalaSaJuga
Bobaue
srculence 84
AriesGirl
saska1
PalcicaBg
Ancica 87
OKacica
zsuki75
nina :)
Zmajuška
kiki5
Jerapetra
bak
Dora1
Lina73
tatjanica
jelena.kuburic
sanja 73
Sirijus
Vanja80
mimi85
alisa
micaubica83
Pikseta
Mimi12
noja
Blanka
Tebi
BiKsi :)
BabyBear
51 posters

Strana 27 od 44 Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 35 ... 44  Sledeći

Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 27 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BiKsi :) 19/4/2016, 06:52

E va govanca su uvek bila dobar znak, pa nek budu i sada!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 27 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od noja 19/4/2016, 08:12

Bb dobar znak , Uzivajte trudnice sunny sunny
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 27 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od zumbulcic 19/4/2016, 08:40

BB neka ste stigli, sad se opusti i uzivaj a mi cemo da navijamo. A govance, pa naravno to je uvijek sreca

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 27 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od saska1 19/4/2016, 09:06

Bb srecan povratak kuci to je itekako dobar znak navijamo jako da bebice ostanu kod mamice tu im je najljepse .
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 27 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od twinsi 19/4/2016, 09:09

BB da se i ja upišem u tvoj veseli dnevnik  yes

Taman na vrijeme da navijam za debelu betu osmeh srce

Srećan povratak kuci poljubci
twinsi
twinsi

Broj poruka : 384
Godina : 47
Location : Podgorica
Datum upisa : 12.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 27 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od zsuki75 19/4/2016, 10:08

ahahahhahahahah jadan on, joooooj što mirzi nagazne mine
tebi će garant sreću da donese goFance!!!

ljubim te, uživaj, sad si trudna!!

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 27 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od PalcicaBg 19/4/2016, 12:04

Bb uplatite i loto za svaki slucaj lol!
Mada ti si vec dobila dzek pot sa tim mrvicama u stomaku.Ljubim trudnicu,lepo se provedi kod sveki,nek te pazi i mazi.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 27 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od bak 19/4/2016, 13:20

Pa dobro dosli s ove strane granice EU. Saljem odavde par roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda hvataj tamo na severu!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 27 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Lina73 19/4/2016, 22:15

BB,evo i par roda iz KGa roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Lina73
Lina73

Broj poruka : 240
Godina : 51
Location : Kragujevac
Datum upisa : 09.02.2016

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 27 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BiKsi :) 19/4/2016, 22:35

Jesi li bolje volje? Sutra je novi dan!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 27 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 19/4/2016, 23:31

Jesam. Super mi je kod sveki, paze me, maze me, ali mi je danas bas bio neki krs dan od kako sam ustala.
Zaspala sam nocas tek oko 2.30 i sat mi je navijen na 9 zbog estrofema i utrogestana i nisam posle mogla da zaspim vise, pa sam valjda i ne naspavana ceo dan. A nikako preko dana da odspavam jer uvek neka akcija, ili obrok ili neki alarm za neki lek ili bockalicu.
Ustanem napokon u 11h i hocu da presvucem pidzamu i pogledam sve one torbe po podu nakrcane stvarima. Pokusam iz jedne da izvucem nesto da obucem i ne mogu da nadjem, a necu tj ne smem dugo budem savijena, odmah me zaboli malo stomak. Vratim se. A muz posto ustaje pre mene bio dole u prizemlju, ja sama. Osetila sam se neksko potpuno bespomocno i nesposobno. Msm, ja jako volim da budem ovde i ne smeta mi kad nisam u ovom stanju da mi stvari budu po torbama, ali sada sam bila u potpunom bedaku sto ne mogu ni da uzmem nista iz torbe, ni da dignem torbe. Kao kreten!
I pozovem muza da dodje i kad sam ga videla picnem da placem hahahahahaha... Kao budala neka

Onda posle setala, pa me iznervirala neka drugarica, a muz otisao kod nje u lokal na kafu. Kad smo se culi ja mu kazem da joj poruci da jede g... lol!
Onda me rastuzi neka kumina reakcija i sto nije nesto mislila na mene i zamalo da se rasplacem ponovo. Ma sou! Hahahaha

Valjda su me i hormoni malo udarili (ako to hoce sad), pa me oblivao i znoj kad sam bila napolju, ma svasta.

Bice valjda bolje sutra kad se naspavam Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 27 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od bak 19/4/2016, 23:52

BB bas zvucis kako treba lol! Takve su uglavnom sve trudnice, mada se nadje i po neka normalna lol!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 27 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 20/4/2016, 00:01

Hahahaha
Ako bude tako jadni ovi oko mene lol!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 27 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Mimi12 20/4/2016, 00:22

BB i ja sam plakala u tom periodu za svaku glupost i "niko me nije razumeo". Mislim da je to dobar znak. Proslo me kad se beta odomacila, valjda se organizam vec navikne posle nekog perioda. Tako da placi slobodno!

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 27 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 20/4/2016, 00:34

Pa ja se uvek plakanjem praznim i uvek mi posle bude lakse, ali sad sam u fazonu da kao ne bi trebalo da placem i da bi kao trebalo da budem pozitivna da bebe ne bi dozivljavale stres Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 27 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Blanka 20/4/2016, 00:40

Piče te hormončići malo, ništa strašno! Sve u rok službe. A tek ćeš da im se popneš na glavu. lol! lol! lol!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 27 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 20/4/2016, 00:51

E ako, bas me briga za njih, samo neka bude! Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 27 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od lenjivica 20/4/2016, 00:53

BB odlicno! Hormoni rade k'o sat cim si ti tako placljiva! Evo malo roda sa Zvezdare 
roda roda roda roda roda roda roda
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 27 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 20/4/2016, 00:58

Oh! Zovu me te moje beogradske da dodjem u BG, ali ja necu jos malo. Dogovorila sam se sa muzicem da on ide sutra popodne, jer radi od cetvrtka, pa ce onda u subotu da dodje po mene i onda cu u nedelju, ponedeljak nazad u BG.

A sto me nervira sto ne mogu da vozim uhhhhhhhhh
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 27 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od mimi85 20/4/2016, 06:11

Uzivaj dok te maze i paze! Ljubi te prva smena :-)
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 27 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od zsuki75 20/4/2016, 08:49

BeBe samo da ti kažem kad god vidim registraciju BP ja umrem od smeha ahahhahaha

a za loš dan, ebiga...znam kako je. samo ih sve teraj u pm ko te iznervira!
koji je ovo beše dan od ET?

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 27 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Sirijus 20/4/2016, 09:13

BB, kako meni reče drugarica: ponašaš se sasvim kako treba za jednu trudnjaču lol!
ljubim ja tebe ljubav
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 27 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 20/4/2016, 09:17

7. dan od FET

Sunce je napokon sinulo! Jupiiiiii!!!
Ustala da piskim (od FETa cesto piskim, valjda tako treba), popijen estrofem, stavim utric, izljubim Kutanjke moje najmilije i odoh da spavam jos malo Wink

Danas mi muzic ide u BG bez mene Sad Doci ce opet u subotu ali ipak Sad Bicemo sve vreme na vezi ali znam da ce mi jako nedostajati. Deja vu...
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 27 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Zmajuška 20/4/2016, 09:34

BB, pola vremena do bete je vec proletelo, meni barem.
Sva tvoja osecanja jesu i normalna za drugo stanje, pusti neka te maze i paze, potrudi se da maksimalno uzivaj u svojoj trudnoci. cvet
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 27 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Blanka 20/4/2016, 11:20

Neka si nam ti piskila lepo i popila tabletice,sad spavaj mirno trudnjaco nasa.
Ljubimo te skocice i ja zagrljaj srcasti poljupci
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 27 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 27 od 44 Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 35 ... 44  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu