KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

+47
SladZana
Eho
ahosame
aurora
twinsi
zumbulcic
ivanicasale
libra35
SoJa
lenjivica
Amna84
Vecka
Smrdica
Niny
Vuchica
HappyGirl
MalaSaJuga
Bobaue
srculence 84
AriesGirl
saska1
PalcicaBg
Ancica 87
OKacica
zsuki75
nina :)
Zmajuška
kiki5
Jerapetra
bak
Dora1
Lina73
tatjanica
jelena.kuburic
sanja 73
Sirijus
Vanja80
mimi85
alisa
micaubica83
Pikseta
Mimi12
noja
Blanka
Tebi
BiKsi :)
BabyBear
51 posters

Strana 9 od 44 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 26 ... 44  Sledeći

Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 9 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od zsuki75 5/4/2016, 14:37

Imaš i onaj gynoflor gel za miciku, ja sam to u trudnoći!

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 9 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 5/4/2016, 14:38

Hvala drage moje.
Za grlo sam odmah uzela propolis sprej jutros, a za dole, sad cu da idem da dam briseve. Malo se i neki sekret pojavio, sad vidim.

Jel hoce mozda sekret od estrofema, prednisona, fembiona, folne... to sve pijem
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 9 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 5/4/2016, 14:38

Sta je gynoflor Suki? Verovatno nesto za bolju floru dole, nije neki antibiotik ili sta vec?
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 9 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od mimi85 5/4/2016, 14:48

Ja sam imala pojacan sekret verovatno od tih cuda a dole sve clear... svrbi tebe u glavi da ti ja kazem... Kakve sam ja ideje sve imala kuku...
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 9 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 5/4/2016, 15:03

Ma jok bre. Imam dole neku kvrzicu na ulazu na velika vrata Very Happy

Desavalo se meni da imam to, a da sam skroz cista dole, i onda par dana mazem flogocid i to prodje. Ali me sad brine i taj sekret. Idem sad posle posla odmah da dam bris, a posle ko ziv ko mrtav
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 9 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Sirijus 5/4/2016, 15:13

meni je sekret uvek nešto jači kad sam kretala sa koječime od tableta. Tako da tipujem da se džaba sekiraš Very Happy
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 9 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 5/4/2016, 15:14

Dace Bog da je tako! Iz tvojih usta u Bozije usi Sirijus :*
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 9 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Blanka 5/4/2016, 15:30

Baby, ista stvar je bila kod mene. Šokiramo je malo onda ona ne zna sta je snaslo. lol! Meni je svaki, ali svaki put pred postupak bilo tog peckanja i svrbuckanja dolje, i svaki put sve u redu sa brisevima. Tako da ima nesto i u nasoj glavi. Ali odradi briseve da ne mislis i ne lomis glavu.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 9 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 5/4/2016, 15:34

Blanka ::Baby, ista stvar je bila kod mene. Šokiramo je malo  onda ona ne zna sta je snaslo. lol!  Meni je svaki, ali svaki put pred postupak bilo tog peckanja i svrbuckanja dolje, i svaki put sve u redu sa brisevima. Tako da ima nesto i u nasoj glavi. Ali odradi briseve da ne mislis i ne lomis glavu.

Ja bas i nisam neki triper lik sto se toga tice, ali to je ono sto vidim, nisam umislila Very Happy
osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 9 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od mimi85 5/4/2016, 17:10

Ma veruj mi ja sam u jednom momentu umislila da su dole neke azdaje, ma sigurno je E.Coli stari neprijatelj moj...a dole cisto ko suza. Ali uradi ti da bi bila mirna... I oba puta pred postupak ista pesma tako da sam sigurna da neka od tableta pravi to! Tipujem estrofem, utrogestan...a npr svaki put kad krenem da pijem prednizon mene pocne grlo da boli...  I svaki put sam mislila da tripujem... 
Tako isto kad koristim bergamot etarsko ulje svaki put pocne da me boli grlo...a od obicne narandze nikad nista....
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 9 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 5/4/2016, 20:27

Danas sam dala krv za TSH i FT4 i radila sam cervikalni i vaginalni bris i sekret.

Brisevi u cetvrtak ujutru, a malopre stigli rezultati krvi:
TSH - 1,73
FT4 - 14,2

Ja zadovoljna sreca
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 9 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Lina73 5/4/2016, 20:58

Bravo BB,i da sve ostalo bude tako dobro osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Lina73
Lina73

Broj poruka : 240
Godina : 51
Location : Kragujevac
Datum upisa : 09.02.2016

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 9 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 5/4/2016, 21:00

Hvala Lina. Evo molim se i ja da bude kako je Mimi rekla molitva
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 9 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Mimi12 5/4/2016, 21:09

Estrofem, estrofem Laughing nista ne brini!
Trebalo bi da se osecas dodatno mladje, lepse i da pojaca seksualno zelju sex . Da ti brze prodje vreme do puta.
I tako sve dok ne dodje na red moj omrazeni Utogestan, koji sve to pokvari, i od kojeg cekas samo kad ces da malo dremnes.


Poslednji put izmenio Mimi12 dana 5/4/2016, 21:12, izmenio ukupno 2 puta

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 9 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Sirijus 5/4/2016, 21:11

Bravo za rezultate igracice igracice samo napred devojko. Smese ti se tvoje bebe
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 9 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Dora1 5/4/2016, 21:36

Bb, bravo za rezultate. Tsh je savršen!
igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 9 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Blanka 5/4/2016, 21:46

Biće to sve dobro. Neka si izvadila briseve. A za rezultate bravo! igra
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 9 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od saska1 5/4/2016, 22:03

Bb super su rezultati da i brisevi budu odlični .
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 9 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 5/4/2016, 23:09

Hvala zene moje najjace i najbolje. Nema vas na svijet cjeli (sto bi rekli ovi Blankini Very Happy )

Mimi, kakva crna sexualna zelja?! Meni se to izgubilo i sad ne da mi nije do toga nego strasno. Samo da bih bila cista.
A i moj muzic je navikao na to, jadnicak moj mili, kaze ima vremena za sex, bice i toga hahahaha
A kaze on: Mislio sam da cu kad se ozenim iimati sexa na pretek, a vise sam imao sexa i dok nisam imao devojku lol! lol! lol!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 9 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Blanka 6/4/2016, 00:01

Sto bi rekli ovi moji npr iz BP : Nema nas nidje na ovaj okrsni svijet lol! lol!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 9 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BiKsi :) 6/4/2016, 00:31

Odlicna stitna, pu pu pu¡
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 9 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Niny 6/4/2016, 00:48

Bravo za dobre rezultate BB. Jos brisevi, al bice i oni ok, videces.
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 9 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Vanja80 6/4/2016, 07:30

BB bravo za rezultate, bice tu i brisevi dobri, samo napred! napred scuro

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 9 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Mimi12 6/4/2016, 09:29

BabyBear ::Hvala zene moje najjace i najbolje. Nema vas na svijet cjeli (sto bi rekli ovi Blankini Very Happy )

Mimi, kakva crna sexualna zelja?! Meni se to izgubilo i sad ne da mi nije do toga nego strasno. Samo da bih bila cista.
A i moj muzic je navikao na to, jadnicak moj mili, kaze ima vremena za sex, bice i toga hahahaha
A kaze on: Mislio sam da cu kad se ozenim iimati sexa na pretek, a vise sam imao sexa i dok nisam imao devojku lol! lol! lol!

Sve znam, nazalost.
Ali znas da su ranije noc pre ET preporucivali odnose? Kao, da se osecaju embrioni u prirodnom okruzenju, tako nekako...

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 9 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od mimi85 6/4/2016, 09:47

Dobro je, nisam jedina kojoj sexualna zelja pred postupak bude u minus fazi... Pred prvi postupak sam ja htela  sex a muzic ni da cuje, plasio se da me ne povredi il ne znam ni ja sta mu je u glavi bilo. A drugi put sanse nije bilo, ni na pamet mi nije padalo...
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 9 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 44 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 26 ... 44  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu