KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

+47
SladZana
Eho
ahosame
aurora
twinsi
zumbulcic
ivanicasale
libra35
SoJa
lenjivica
Amna84
Vecka
Smrdica
Niny
Vuchica
HappyGirl
MalaSaJuga
Bobaue
srculence 84
AriesGirl
saska1
PalcicaBg
Ancica 87
OKacica
zsuki75
nina :)
Zmajuška
kiki5
Jerapetra
bak
Dora1
Lina73
tatjanica
jelena.kuburic
sanja 73
Sirijus
Vanja80
mimi85
alisa
micaubica83
Pikseta
Mimi12
noja
Blanka
Tebi
BiKsi :)
BabyBear
51 posters

Strana 8 od 44 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 26 ... 44  Sledeći

Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 8 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Sirijus 4/4/2016, 13:39

BB, zeno najezila sam se citajuci tvoj opis iz manastira. Divno i zelim ti ispunjenje tvoga sna love
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 8 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 4/4/2016, 13:40

sirijus ::BB,  zeno najezila sam se citajuci tvoj opis iz manastira. Divno i zelim ti ispunjenje tvoga sna love

srcasti poljupci
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 8 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Blanka 4/4/2016, 14:29

Citajuci tvoj post, sjetim se sebe i identicne situacije ali je u pitanju manastir Ostrog. Prosle godine kad sam se vracala iz klinike svratimo pod Ostrog jer su nas cekali kumovi bas ispred gornjeg manastira. Ja muza povucem za ruku i kazem idemo da pristupimo moštima Sv. Vasilija. ( nije se nadao da cu ga tako povuci, jer cesto smo gore, manastir nam je blizu, ali ja sam imala neopisivu zelju da udjem bas tog kasnog popodneva,bas tada) Ispred nas niko, ulazimo, svestenik cita molitvu i ja trazim blagoslov i objasnim da smo u postupku vantjelesne oplodnje i da nam procita molitvu. On sa osjehom na licu kaze naravno, recite mi vasa imena i kleknite. Klečimo tako ispred ćivota, a ja plačem, jecam... Ne može se taj osjećaj opisati, ko to nije doživio ne zna kako je. Izlazimo, moj muzic me grli, kaze nijesam se nadao da ces ovo da uradis. I tako, bio je to jedan savrsen dan, i znam da su te nase molitve uslisene, jer su bile iskrene, iz čistog srca i duše. I zato vjeruj, hodaj, nebo strpljive voli... srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 8 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 4/4/2016, 15:25

Blanka ::Citajuci tvoj post, sjetim se sebe i identicne situacije ali je u pitanju manastir Ostrog. Prosle godine kad sam se vracala iz klinike svratimo pod Ostrog jer su nas cekali kumovi bas ispred gornjeg manastira. Ja muza povucem za ruku i kazem idemo da pristupimo moštima Sv. Vasilija. ( nije se nadao da cu ga tako povuci, jer cesto smo gore, manastir nam je blizu, ali ja sam imala neopisivu zelju da udjem bas tog kasnog popodneva,bas tada) Ispred nas niko, ulazimo, svestenik cita molitvu i ja trazim blagoslov i objasnim da smo u postupku vantjelesne oplodnje i da nam procita molitvu. On sa osjehom na licu kaze naravno, recite mi vasa imena i kleknite. Klečimo tako ispred ćivota, a ja plačem, jecam... Ne može se taj osjećaj opisati, ko to nije doživio ne zna kako je. Izlazimo, moj muzic me grli, kaze nijesam se nadao da ces ovo da uradis. I tako, bio je to jedan savrsen dan, i znam da su te nase molitve uslisene, jer su bile iskrene, iz čistog srca i duše. I zato vjeruj, hodaj, nebo strpljive voli...  srca

Ponovo mi se place sad jer znam kako si se osecala.
love i zelim ti svu srecu, a znam da ces je imati sa svojim skocicama. Ljubim vas sve 3 ljubav
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 8 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Blanka 4/4/2016, 15:47

BabyBear ::
Blanka ::Citajuci tvoj post, sjetim se sebe i identicne situacije ali je u pitanju manastir Ostrog. Prosle godine kad sam se vracala iz klinike svratimo pod Ostrog jer su nas cekali kumovi bas ispred gornjeg manastira. Ja muza povucem za ruku i kazem idemo da pristupimo moštima Sv. Vasilija. ( nije se nadao da cu ga tako povuci, jer cesto smo gore, manastir nam je blizu, ali ja sam imala neopisivu zelju da udjem bas tog kasnog popodneva,bas tada) Ispred nas niko, ulazimo, svestenik cita molitvu i ja trazim blagoslov i objasnim da smo u postupku vantjelesne oplodnje i da nam procita molitvu. On sa osjehom na licu kaze naravno, recite mi vasa imena i kleknite. Klečimo tako ispred ćivota, a ja plačem, jecam... Ne može se taj osjećaj opisati, ko to nije doživio ne zna kako je. Izlazimo, moj muzic me grli, kaze nijesam se nadao da ces ovo da uradis. I tako, bio je to jedan savrsen dan, i znam da su te nase molitve uslisene, jer su bile iskrene, iz čistog srca i duše. I zato vjeruj, hodaj, nebo strpljive voli...  srca

Ponovo mi se place sad jer znam kako si se osecala.
love i zelim ti svu srecu, a znam da ces je imati sa svojim skocicama. Ljubim vas sve 3 ljubav

Imaćeš je i ti. Samo hrabro, hrabriša moj osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 8 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od mimi85 4/4/2016, 16:28

Drago mi je zbog tebe. Ja mogu uci u crkvu/manastir ali osim jake glavobolje, povracanja, padanja u nesvest nista drugo necu osetiti. Postujem vas koji verujete ali meni tu mesta nema. 

Cmokic.
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 8 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 4/4/2016, 20:25

Nema veze Mimi, svako ima nesto/nekog u sta/koga veruje yes
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 8 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od noja 4/4/2016, 21:59

Bb ja isto volim da posecujem Hram Manastir ili Crkve i osecam se bas dobro posle svake posete
Mimi da nisi alergicna na tamjan.?.

I mi smo Blanka posetili Ostrog neverovatno mesto sa mnogo energije , pratila nas je tako jaka kisa do gore da se nista nije videlo ispred ...divno iskustvo sad bi ponovo otisla .
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 8 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od mimi85 4/4/2016, 22:46

Ne podnosim miris tamjana. Sa tatom sam se redovno svadjala kad mi uleti u sobu sa sve zapaljenim tamjanom a zna da ga ne podnosim. 

Bb jedva cekam da krenes za Prag. Sto se rodj torte tice ja ni liznula nisam prethodne dve! Pa ti vidi kakav sam karakter, ni prst nisam olizala...
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 8 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 4/4/2016, 22:48

E zenske, ja danas pocela sa fraxijem, po prvi put u zivotu Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 8 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 4/4/2016, 22:49

Fakat je da ne ide uz Citrus dijetu Mimice Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 8 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od sanja 73 4/4/2016, 23:35

BabyBear ::E zenske, ja danas pocela sa fraxijem, po prvi put u zivotu Very Happy
na zdravlje bockanje
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 8 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BiKsi :) 5/4/2016, 00:04

BB,  sa srecom da je bockanje,  a pre svega da je bebicetno!  I ja sam od danas na fraksiju. 

Sto se tice manastira, tri puta sam dozivela da se osetim drugacije.  Nevezano za ovu borbu,  tj.  Jednom vezanp za ovu borbbu,  dva puta ne.  A pritom nisam klasican tip vernika,  a nisam ni nevernica.  lol!   znam samo da se ne bih mogla ispovediti nasem popu.  Pre sam za varijantu psiholog/psihijatar.  Al trudim se da shvatim druge koji su skroz u tome. Al koji nisu fanatici,  ako me razumes.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 8 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Niny 5/4/2016, 00:29

BB videh tvoj dnevnik jos pre neki dan, al uopste ne mogu da se setim jesam li se upisala ili nisam. E pa i ako jesam, onda cu jos jednom. Neka je sa srecom otvaranje dnevnika i da se iz Praga vratite sa barem jednom ovcicom :) navijam jako za vas :)
Secam se da se pominjalo BP i mogu ti reci da je i meni prva asocijacija bila Bijelo Polje, a nemam veze sa CG, hi hi.
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 8 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Smrdica 5/4/2016, 07:20

Baby moram se oglasiti u tvom dnevniku,prvo zelim da ga zatvoris jednom ogromnom betom,prepisi moju slobodno a moze i veca :)
A i mi smo bili posle aspiracije u manastiru Beocin i citali su nam molitvu,isto sam se kao ti osecala..i uz Bozju pomoc evo dva nemirka jurim po kuci sto i tebi zelim od sveg srca :)
Smrdica
Smrdica

Broj poruka : 293
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 8 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od PalcicaBg 5/4/2016, 09:40

Bb citali su vam molitvu za porod iako je post?
U Koporinu ne citaju za vreme posta,zato pitam.
Beocin nam je onda usput kad idemo za NS pa mozda i odemo kad budemo krenuli s postupkom.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 8 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Sirijus 5/4/2016, 09:55

BB osmeh srce go, go devojko
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 8 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 5/4/2016, 10:11

Da, da Palcice. Mislim da tu post nije problem.
A imala sam srece da se zateknem u crkvi posle liturgije, kad je svestenik rekao "ovi koji su unutra neka napisu ime na papiric" i kad smo svi predali papirice onda nam je citao molitvu za zdravlje. Ma sve mi se skockalo kako treba taj dan Very Happy

Biksi, i ja sam u tom fazonu. Ne idem redovno u crkvu, odem kad imam potrebu, kad hocu da zapalim svecu, eventualno kad je neki praznik, mada to vise keva, i takodje se ne bih ispovedila popu, pre psihijatru, i nemam nista protiv drugih koji su veliki vernici...ako uopste postoje veliki i mali vernici. Ali verujem u Boga, stvarno verujem. I ne mislim da je odlazak u crkvu dokaz verovanja :)

Niny, Smrdice, hvala puno. Ljubim vas ljubav
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 8 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 5/4/2016, 10:12

sirijus ::BB osmeh srce go, go devojko

Sto i tebi zelim love
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 8 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 5/4/2016, 10:14

Inace, od jutros me malo boli grlo, a posto znam sebe, nikad se ne zadrzi na to malo Sad

Takodje, osecam dole neku tackicu da me svrbucka, pecka...i napipala sam je. Moracu pod hitno da odem danas da dam bris, vec me je uhvatila panika.

Samo to ne sad! molitva molitva molitva
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 8 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od bak 5/4/2016, 10:26

Nema panike, sve se moze resiti brzo yes Kad putujete? Ja navijam jako, jako igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 8 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 5/4/2016, 10:31

Pa u sledeci utorak (12.04.) smo planirali, tako da ne znam da li moze tako brzo.
Grlo da, i za to me bas briga, ali ako bude nesto u brisu... Sad
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 8 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od noja 5/4/2016, 11:21

Malo grgoci sa soli gore ,
a dole malo sode bikarbone al sve umereno
Ispiranje
Bb i mi zaprasujemo navijamo svaki dan i drzimo fige igracice igracice igracice igracice igracice
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 8 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od bak 5/4/2016, 11:47

Ma nece nista, nema sta Wink Moz neka kandida to se rasi za par dana. I do sad nema keksa osim s kaputicem Wink lol!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 8 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Blanka 5/4/2016, 12:00

Baby, za grlo uzmi neke tabletice za sisanje. Meni su dali pantenol i bas mi pomaze, ukus je očajan ali istrpiš sve. A za donji trap uzmi malo kamilicu i zalfiju pabse ispiraj dok ne budu gotovi brisevi.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 8 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 44 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 26 ... 44  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu