KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SIRIJUS-prvo pa žensko :)

+39
lela1984
SladZana
ahosame
aurora
ivanicasale
Bobaue
zumbulcic
Eho
HappyGirl
Amna84
Ancica 87
MAAKKI
Mimi12
AriesGirl
nina :)
Dora1
Lina73
sanja 73
SoJa
BabyBear
Niny
MalaSaJuga
saska1
Jerapetra
BiKsi :)
jelena.kuburic
PalcicaBg
kiki5
srculence 84
Vanja80
zsuki75
noja
Blanka
alisa
bak
mimi85
tatjanica
Zmajuška
Sirijus
43 posters

Strana 29 od 41 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35 ... 41  Sledeći

Ići dole

SIRIJUS-prvo pa žensko :) - Page 29 Empty Re: SIRIJUS-prvo pa žensko :)

Počalji od Sirijus 23/4/2016, 14:02

Ja napravila kratku setnjicu po kraju. Pundravci me uvatili. Nemam nikakav osecaj za lezanje i sedenje kod kuce. Kasnije cu ponovo jos jedan krug lol!
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

SIRIJUS-prvo pa žensko :) - Page 29 Empty Re: SIRIJUS-prvo pa žensko :)

Počalji od BabyBear 23/4/2016, 16:22

Tako je! Sve polako i umereno i tako svaki dan Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

SIRIJUS-prvo pa žensko :) - Page 29 Empty Re: SIRIJUS-prvo pa žensko :)

Počalji od Mimi12 23/4/2016, 18:52

Hi vd trudnice!
Setkaj, setkaj, dobro je za cirkulaciju, ali ne preterano. Zene sa Kutka, a koje su bile uspesni slucajevi, su savetovale sat vremena lagane setnje dnevno.
A to kad lezis kuci, ne mora da bude bas skroz u horizontali 180 stepeni. Mozes malo da se pripodignes, gledaj samo polozaj materice da je sto se nje tice "lezeca pozicija".
Shvati ovaj period kao odmor i bice ti lakse!

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

SIRIJUS-prvo pa žensko :) - Page 29 Empty Re: SIRIJUS-prvo pa žensko :)

Počalji od Sirijus 23/4/2016, 19:05

cvet Mimi duo nasmeja me likeit
Ja ležim samo kad sam bolesna, možda  b  b  b A odmor, to znači da sam pokupila kamp opremu, sela u kola i otprhnula u neku planinčugu ili tome slično, pa dva dana ovde tri onde, sve kako nam se svidi i koliko nam se svidi b b b
Na plaži mogu da ležim čitav 1 dan ako mi daš neku dobru knjigu a posle me ne navata d d d d d
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

SIRIJUS-prvo pa žensko :) - Page 29 Empty Re: SIRIJUS-prvo pa žensko :)

Počalji od Sirijus 23/4/2016, 19:12

dakle, danas sam ležala pa prošetala 10-15 min po kraju. onda sam opet se smarala pa sam, da BB odvezla se brm do mojih čitava 2,5 km lol! lol! lol! kod njih lenčarila malo. Na putu kući svratia do posla da pokupil lap top i kući. Ah da posao mi je na 1,2 km od kuće i na potezu od mojih do iste lol! A morala sam da uzmem komp da mogu da nešto crtam da se ne ubijem od dosade. Mada prođe i drugi dan, vreme brzo ide radost radost radost
Sem nadutog stomaka i nekog preznojavanja kada šetam nemam na šta da se požalim yes
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

SIRIJUS-prvo pa žensko :) - Page 29 Empty Re: SIRIJUS-prvo pa žensko :)

Počalji od mimi85 23/4/2016, 19:32

Vrednice moja... Jos da izadjes na teren da malo nadgledas ljude a? lol!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

SIRIJUS-prvo pa žensko :) - Page 29 Empty Re: SIRIJUS-prvo pa žensko :)

Počalji od Sirijus 23/4/2016, 19:45

mimi85 ::Vrednice moja... Jos da izadjes na teren da malo nadgledas ljude a? lol!
Mimi nije ti to tako loša ideja pod uslovom da neko ovih dana izlije temelje pa da napravi pragnje, onda bi mogla malo da idem da nadgledam da li je dobroga kvaliteta lol! lol! lol!

Uh dobra stvar sa ovim ET je sto sam posle njega opet redova po važnom poslu u wc-u, danas samo 3x  b  b  b  b  b  b juče jednom.
stomak mi je natecen ko prvog dana ciklusa blago meni i utrogestan me ubi, borim se sa njim da ne prespavam dan  b  b  b
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

SIRIJUS-prvo pa žensko :) - Page 29 Empty Re: SIRIJUS-prvo pa žensko :)

Počalji od mimi85 23/4/2016, 19:56

Ja bih samo pra od tog pragnjeta hahahha... Onako dobar temelj kao sto ti jednom opisah savrsen krug hihihi
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

SIRIJUS-prvo pa žensko :) - Page 29 Empty Re: SIRIJUS-prvo pa žensko :)

Počalji od BabyBear 23/4/2016, 20:02

Dobro, samo pratim. Do sad najveca razdaljina kolima 2,5 km. Dozvoljeno toliko, ali samo toliko. Veliki brat te posmatra lol!

Nego, uglavnom se zene zale da od utrica imaju zatvor...svaka cast! Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

SIRIJUS-prvo pa žensko :) - Page 29 Empty Re: SIRIJUS-prvo pa žensko :)

Počalji od mimi85 23/4/2016, 20:08

Kad smo kod zatvora... Ja ceo svoj zivot imam neredovnu stolicu tipa skontam sedmi dan da bi bio red da obavim i tu duznost, bez ikakvih bolova naduvenosti... I kad sam trebala da pocnem da pijem glucophage citam ja ono upustvo za upotrebu i obradujem se ko malo dete mogucoj dijareji... Kad ono corak, nista! Doduse sad se popravila situacija skoro svaki dan gubim vreme na tu duznost(i kontam koliko je to zapravo dosadno hahahaha)  
Pa mozete misliti ja na kruzeru mesec dana, vlada noro virus sve vreme mog boravka(od njega se povraca i dijareja istovremeno) a ja patim od zatvora 10 dana! Sestra me ubijala od zajebancije
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

SIRIJUS-prvo pa žensko :) - Page 29 Empty Re: SIRIJUS-prvo pa žensko :)

Počalji od Sirijus 23/4/2016, 20:23

BB, ja sam imala zatvor u toku stimulacije grrrrrrrrrr bilo je to mučno iskustvo za nekoga ko ide svaki dan uredno. Sad se prosto radujem lol!
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

SIRIJUS-prvo pa žensko :) - Page 29 Empty Re: SIRIJUS-prvo pa žensko :)

Počalji od BabyBear 23/4/2016, 20:50

I ja sam isti slucaj kao ti. I odmah me uhvati nervoza ako jedan dan preskocim lol!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

SIRIJUS-prvo pa žensko :) - Page 29 Empty Re: SIRIJUS-prvo pa žensko :)

Počalji od BiKsi :) 24/4/2016, 11:19

Gledaj nje, vec seta decu po kraju, ne mozes mirna,pa to je! Samo izbegavaj guzve zbog virusa! roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

SIRIJUS-prvo pa žensko :) - Page 29 Empty Re: SIRIJUS-prvo pa žensko :)

Počalji od Mimi12 24/4/2016, 11:37

sirijus ::cvet Mimi duo nasmeja me likeit
Ja ležim samo kad sam bolesna, možda  b  b  b A odmor, to znači da sam pokupila kamp opremu, sela u kola i otprhnula u neku planinčugu ili tome slično, pa dva dana ovde tri onde, sve kako nam se svidi i koliko nam se svidi b b b
Na plaži mogu da ležim čitav 1 dan ako mi daš neku dobru knjigu a posle me ne navata d d d d d

Hahhaha, dobro Sirijus, onda za tebe druga verzija: pravi se da si ja i da si na odmoru, a sto znaci: knjiga, muzika, tel i sve cetiri u vis!
Sreca pa danas pada kisa, pa se nadam da nemas neke ekstremne ideje o triatlonu ili sl.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

SIRIJUS-prvo pa žensko :) - Page 29 Empty Re: SIRIJUS-prvo pa žensko :)

Počalji od Sirijus 24/4/2016, 11:54

Dobro jutro zene. Pada kosa i ladno je i smorcic vreme. Dakle idealno da se ode na trac partiju sa drugaricama lol!
Biksi retko sam ti ja kroz guzvu no sikiriki.
Mimi12 tvoj idealni odmor sam vec odradila i mogu ti reci da mi je lose bez sale. Ja sam kao da sam polu slogirana od lezanja i lada ustanem pocne da mi se vrti. Tako da dans moram malo da vratim cirkulaciju u normalu lol!
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

SIRIJUS-prvo pa žensko :) - Page 29 Empty Re: SIRIJUS-prvo pa žensko :)

Počalji od Blanka 24/4/2016, 11:55

Skitaroooooo, nadam se da si kući da dočekaš ove rode. Ljubimo teeeee:jkfjk: roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

SIRIJUS-prvo pa žensko :) - Page 29 Empty Re: SIRIJUS-prvo pa žensko :)

Počalji od Dora1 24/4/2016, 11:59

Šaljem rode!!!

roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

SIRIJUS-prvo pa žensko :) - Page 29 Empty Re: SIRIJUS-prvo pa žensko :)

Počalji od Mimi12 24/4/2016, 12:11

Sirijus, ali stvarno ne moras bas kao mumija da lezis. To je odmaranje, da ne truckas mnogo bebe dok se cvrsto ne uhvate, u tome je poenta.
Imam i ja glavobolje ako sam dugo u skroz lezecem polozaju posto imam nizak pritisak. Ja se obicno na trosedu nesto obrcem-prevrcem, ali gledam da je donji deo vodoravno.
I bolje da drugarice dodju kod tebe nego ti kod njih. Nisu dzaba drugarice, zar ne?

P.S. da me ne shvatis pogresno, nisam pristalica apsolutnog mirovanja posle transfera, misim da je to neprirodno i kontraproduktivno. Samo malo usporiti....posebno u periodu u kojem si ti sada.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

SIRIJUS-prvo pa žensko :) - Page 29 Empty Re: SIRIJUS-prvo pa žensko :)

Počalji od BabyBear 24/4/2016, 12:44

O Mimi, e neka si joj i ti rekla kad nece mene da slusa.
I samo prica kako je ona nekad radila i na sta je navikla, a to sto nekad nije imala bebe to nema veze Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

SIRIJUS-prvo pa žensko :) - Page 29 Empty Re: SIRIJUS-prvo pa žensko :)

Počalji od Mimi12 24/4/2016, 13:39

Hahahahaha! Pa znas sta, samo te bebe malo da ojacaju, pa ce ona da vidi. Jer te bebe imaju njene gene, verovatno su isto zeljne adrenalina. A i pokazale su se vec kao veliki za.ebanti na samom pocetku.
Bice to veseloooo!!! Jedva cekam!

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

SIRIJUS-prvo pa žensko :) - Page 29 Empty Re: SIRIJUS-prvo pa žensko :)

Počalji od Sirijus 24/4/2016, 14:40

Blanka, Dora navatala sam sve rode lol! hvala vam drage moje zene 💖💖💖💖😍😍😍😍😘😘😘😘
BB, kava bese ona torta lol! lol! lol!
Ja sam hiper dobra i mirna. Samo sedim i lezim.....
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

SIRIJUS-prvo pa žensko :) - Page 29 Empty Re: SIRIJUS-prvo pa žensko :)

Počalji od Niny 24/4/2016, 15:11

Sirijus, ne moras da lezis non stop. Radi kako osecas da ti prija. Ja sam par dana posle et isla na posao tramvajem, pela se uz stepenice i sve regularno. Nemoj naravno da preterujes, sve lagano.
Mazi te dve mrvice :)
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

SIRIJUS-prvo pa žensko :) - Page 29 Empty Re: SIRIJUS-prvo pa žensko :)

Počalji od PalcicaBg 24/4/2016, 16:18

Sirijus ne idi iz krajnosti u krajnost lol!
Sto kaze Niny sve normalno i kako ti prija,ako ti ne prija da lezis ne moras,setkaj,sedi,samo bez dizanja teskog i nekih akrobacija,kupanja vrelom vodom i tako to.
Ja sam isprobala sve moguce teorije,i lezanje i nelezanje i kombinovano i shvatila sam da ako hoce uhvatice se kako god,kod mene se hvatalo bar,al sto je odlazilo to bog zna.
Jedna moja prijateljica sto smo isle u Va zajedno posle 7og transfera ostala trudna s blizancima,fet bio u pitanju,sutradan odmah otisla u Svedsku,posle toga ovde po Srbiji lutali.
Tako da eto,nema pravila.
Saljem rode i verujem da ce bar jedna stici kod tebe roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

SIRIJUS-prvo pa žensko :) - Page 29 Empty Re: SIRIJUS-prvo pa žensko :)

Počalji od Sirijus 24/4/2016, 16:48

PalcicaBg ::Sirijus ne idi iz krajnosti u krajnost lol!
Sto kaze Niny sve normalno i kako ti prija,ako ti ne prija da lezis ne moras,setkaj,sedi,samo bez dizanja teskog i nekih akrobacija,kupanja vrelom vodom i tako to.
Ja sam isprobala sve moguce teorije,i lezanje i nelezanje i kombinovano i shvatila sam da ako hoce uhvatice se kako god,kod mene se hvatalo bar,al sto je odlazilo to bog zna.
Jedna moja prijateljica sto smo isle u Va zajedno posle 7og transfera ostala trudna s blizancima,fet bio u pitanju,sutradan odmah otisla u Svedsku,posle toga ovde po Srbiji lutali.
Tako da eto,nema pravila.
Saljem rode i verujem da ce bar jedna stici kod tebe roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

Hvala draga Palcice ljub za tebe ljubav ja to pokusavam i da kazem samo me teraju da lezim i da ne mrdam, ako hocu da prosetam sto setas? Msm ne dizem ja tesko i ne pravim egzibicije ali normalan odlazak na kafu setkanje po kraju opusteno bas kako mi prija.
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

SIRIJUS-prvo pa žensko :) - Page 29 Empty Re: SIRIJUS-prvo pa žensko :)

Počalji od Sirijus 24/4/2016, 16:50

Niny ::Sirijus, ne moras da lezis non stop. Radi kako osecas da ti prija. Ja sam par dana posle et isla na posao tramvajem, pela se uz stepenice i sve regularno. Nemoj naravno da preterujes, sve lagano.
Mazi te dve mrvice :)
Nini ja cu na posao u utrorak. Za ponedeljak najavili opet kisu pa me mrzi lol!
Kiss ljubav
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

SIRIJUS-prvo pa žensko :) - Page 29 Empty Re: SIRIJUS-prvo pa žensko :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 29 od 41 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35 ... 41  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu