KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+59
JednaSova
majat
Ninche
SladZana
luckystar74
ivanicasale
Deni
Orline
bak
bebko
Stenli
Sofka
JAmajka
veki1
Simona
bulevarka
Strumfeta78
JocY
MalaSaJuga
zoxa
cicsa80
medolino
Zmajuška
Vuchica
Šašava
jelena*mama2andjela*
dragana76ns
ragaco
Blanka
leptirica1977
saska1
marija123
Crvic
ganedina
SoJa
MAAKKI
nina :)
Niny
fight&faith
lela1984
millena
KoMetaK
lelas
Sofija Veks
Vecka
Pikseta
Smrdica
AriesGirl
annci
pegaz
Ancica 87
PalcicaBg
BiKsi :)
noja
zvoncica36
Erata
Eho
micaubica83
lenjivica
63 posters

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 21/9/2015, 08:43

...ganedina,ljubimo vas i chekamo da se javite! :*
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pegaz 21/9/2015, 13:40

Ganedina ja iskreno verujem da će biti sve uredu što se tiče Lazara. Već su ti devojke pisale... i jednoj mojoj drugarici su isto rekli pa posle sve prošlo.
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od JednaSova 22/9/2015, 18:23

Drage moje zenice,
zelim da i ovde zapisem svoje misli, kao sto radim na svojoj FB stranici. Ako admini misle da mu nije mesto, slobodno obrisite post.
Za sve vas koje ste bile uvek ovde i bodrile.
Za sve nas koje smo docekale i vas koje jos uvek cekate.
Za sve nas junake i hrabrice.
"Imam dete.
To zvuci tako jednostavno.
To zvuci tako prirodno i normalno.
To zvuci kao da je imati dete nesto sto se podrazumeva, cim zena dodje u odredjene godine. A sta kad nije bas sasvim tako? Sta kad je put do toga veoma trnovit, pun problema i neizvesnosti? Sta sa zenama koje jesu u odredjenim godinama i lagana panika im se penje uz ledja svaki put kad neko pomene bioloski sat? A on kuca sve glasnije i glasnije...
Biti zena sa detetom nije lako. Ali biti zena bez deteta, a zeleti jedno iz meseca u mesec, iz godine u godinu je neuporedivo teze. Nisu ovi ljudi naucili da gledaju svoja posla, pa uz svako pojavljivanje zene bez deteta idu pitanja odredjenog tipa. Kao da se obracaju krivcu. Kao da bas njihova sreca zavisi od toga hocete li vi imati konacno to dete ili ne.
Praznici, blizi i dalji rodjaci, svecani ruckovi...nekako ste uvek tema vi. Kao da nije dovoljno to sto se svaki mesec trudite da ne klonete duhom kad dodju oni nezeljeni dani. Kao da vasa unutrasnja borba, vasi strahovi i tuge nisu dovoljne, kao da to nije nista, nego vam na to sve treba radoznala komsinica da malo doda soli. A da ne pominjem proslave raznoraznih matura i drugarice koje se redom hvataju za foto albume i pokazuju svoju decu jedna drugoj, a vi vrtite kosu prstima i gledate kroz njih, trudite se da budete kul, a onda vas jedna od njih, bez pardona, glasno i jasno, da svi lepo cuju, pita - a ti sta cekas?!
Sasvim sam dovoljno godina bila zena bez deteta. Sasvim sam dovoljno puta bila na ivici suza zbog ljudi bez takta i mozga. Sasvim dovoljno...moglo bi se reci i previse.
Imati dete je ogromna privilegija.
Imati dete je necija jedina zelja u zivotu.
Imati dete je ono sto pomislis kad zamislis zelju.
Imati dete je sve o cemu sanja neka zena koja nema dete, a zeli da ga ima.
I kada sretnete zenu bez deteta, molim vas pricajte o necemu drugom. Ima toliko drugih tema na raspolaganju.
Jer i kada bude imala dete, sto iskreno zelim svakoj zeni - nikada nece zaboraviti koliko je puta navukla osmeh na tuzno lice i odgovarala na vasa bezobzirna pitanja, dok joj je srce drhtalo."

Veliki poljubac usne
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Simona 22/9/2015, 19:47

Jedna Sovo,
divno si to napisala... srca

Podsetila si me na moju davnu temu "Utisci sa Kutka" gde smo stavljale najlepše postove. Stavila sam i ovaj tvoj tamo, da se ne zaboravi. Nadam se da je u redu :)
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ganedina 22/9/2015, 20:10

Stigli smo iz Bg. Situacija nije sjajna, moj Lazar ima na srcu utvor izmedju pretkomora velicine 5 x 6 mm . To je tokom intrauterinog razvoja bebe normalna pojava , ali nakon porodjaja taj otvor treba da se zatvori ,sto kod njega nije slucaj . Jbg. Inace UZ srca mu je radio dr. Mirko gde je bio prisutan I prof. Voja Parezanovic kome se dr.u jednom trenutku obratio I pokazao mu Lazin problem na ekranu. Prof. je pogledao I rekao da to treba da se prati I da dodjemo kod njega na kontrolu za 3 meseca . U zavisnosti od velicine tog otvora u narednom period zavisi kad I koja ce intervencija na nasem malom srcu biti primenjena .Kontrola je zakazana za 19. januar 2016. god . Sta reci a ne zaplakati ?
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 22/9/2015, 21:13

Ganedina, znam da ti sada zvuci strasno i da si izbezumljena od brige i straha, ali vecini beba se to samo zatvori do otprilike 6.meseca, ali nekada je i potrebna operacija. Ali je dobro da je otkriveno na vreme, pa ce pratiti, beba lepo napreduje, pa moze sve to da bude kako treba i da se taj otvor zatvori vremenom. Grlim vas jako i nadam se da ce biti sve u redu.
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 23/9/2015, 07:58

Ganedina, i ja znam da se u vecini slucajeva ta rupica sama zatvori (kao sto je Strumfeta napisala). Grlim vas i navijam da sve bude dobro.

Sovo, divan, divan post si napisala. Mislim da sve mi koje prolazimo kroz ovu borbu mozemo da se prepoznamo u njemu.

Devojke, zagrljaj za sve.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 23/9/2015, 08:40

Sovo, bas si me dirnula svojim postom...

Danas je tacno sest meseci kako sam postala mama, uzivamo u gnjavljenju, mazuljanju, ali nema dana da se ne setim borbe kroz koju smo prosli, dok nas nije konacno ogrejalo sunce sunny

as
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 23/9/2015, 08:43

...ganedina,biche to sve dobro,videchesh.....veruj u svog malog junaka!!! ...ljubim vas jako i molim se za vas!!! sunny srca1 ljubav

....jedna sovo,odlichno srocheno....i zato podrzhimo sve one koje zhive u tom sivom svetu zhena bez dece i ne stajmo im na muku,jer i sami znamo kako je to....zhelim svim zhenama da budu majke!!! b

ps. vuchkoooo,ljuubim vaaas!!!! osmeh srce
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 23/9/2015, 08:46

Ganedina, sigurna sam da ce se rupica sama zatvoriti do sledece kontrole Dobro je da je pedijatar primetio i poslao vas kod strucnjaka iz Tirsove. Da je nesto hitno i alarmantno ne bi vas oni ostavili da cekate tri meseca
Saljemo poljupce Bogdan i ja poljubci
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 23/9/2015, 08:47

a posebna tura poljubaca ide za lepotice Sofku i Tatjanicu
poljubci poljubci poljubci
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 23/9/2015, 14:37

...ljubimo i mi vas dvoje medenjaka! cvet
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 23/9/2015, 21:44

Sovo napisala si tekst da me rasplaces...svaka ti cast!
Ganedina,mislimo na vas i verujemo da ce sve biti dobro...
Ljubac od mog decaka i mene,za sve!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 24/9/2015, 11:12

Ancice, neka je sa srecom rodjenje sina! Da je ziv i zdrav 100 godina! osmeh srce osmeh srce srca srca srca srca
Ne procitah kako se zove, ili sam omasila, ili nisi ni pisala.

Lenjivice, videh na FB da ste kuci, uzivajte sa vasim sinom! Pretpostavljam da je sve u redu i da niste dugo bili razdvojeni.

Sovo, zaista emotivno i iz duse napisano! BAs tako! I meni je krenula suza posle svega!

Ganedina, draga, jako mi je zao sto je situacija takva. ZNam koliko se plasis i nerviras oko svega. I nama su rekli da ima sum, pa ziva nisam bila 3-4 dana dok ga nije pogledao kardiolog, a plus vama oni rekli da postoji problem. Ono kako su meni objasnili ovde lekari, je da se taj otvor izmedju pretkomora zatvara sa rodjenjem i sa prvim udisajem, ali da se ponekad ne zatvori do kraja. Kako je srce misic, i kako jaca kako beba raste, moze da se zatvori do kraja i kasnije. Ne znam da li su te dimenzije velike ili ne, ne razumem se u to, ali znam da sansa postoji d se zatvori do kraja, bas zbog ovoga sto sam ti rekla. U periodu dok sam cekala kardiologa, mnoge mame ovde (sa joge na koju idem) su mi rekle da i one same imaju sum, ali da su se bavile sportom nesmetano u zivotu, jer je otvor mali. ZNam da je sad tebi jako tesko da se boris i sa tim posle svega, ali probaj da mislis pozitivno i da verujes da ce sve ipak biti u redu. Nije ti trebala ova briga posle svega, sad je trebalo da se samo radujes, ali, sta ces, zivot je nepredvidivi  tezak ponekad. Grlimo vas i ljubimo puno SImon i ja!

Lelas, kako je Nadezda? Raste? Zeza?

Simon je dobra beba u sustini, lepo napreduje, ali ume da zeza mamu opsano. I dalje spava na meni, ali se ne zalim, lepo mi je da se probudim i vidim njegove plave okice kako me gledaju. Istopim se od miline. Evo ga, zove me, bezim.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od marija123 24/9/2015, 13:24

Ganedina nadam se da ce bebanu biti dobro na kontroli i da nece biti pitrebe ni za kakvom intervencijom.
Sovo verujem da smo se svi pronasli u tvom postu.
marija123
marija123

Broj poruka : 299
Godina : 48
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od marija123 24/9/2015, 13:29

Mi smo prekjuce bili na kontroli, bebica lepo napreduje, samo moramo da mirujemo zbog placente previe. Mene opet muce vrtoglavice, nadam se da to bebanu ne smeta. Nisam sigurna, mislim da mi Elevit smeta
marija123
marija123

Broj poruka : 299
Godina : 48
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 24/9/2015, 15:08

Marija, bravo za dobre rezultate! I mene u poslednje vreme muce vrtoglavice, nesvestica i malaksalost. Za ovaj period trudnoce je to normalno, pa se ne uzbudjujem, ali mi nije prijatno.

Juce sam bila na kontroli, sve je, hvala Bogu u redu. Bebac ima 1.123 gr. Rastemo oboje (ja sam +7 kg) i polako guramo. Krenula sam i u skolicu za trudnice, radujem se sto cu nauciti nesto novo.

Ljubac mamama, trudnicama, koracaljkama i decici.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 24/9/2015, 15:27

annci ::Devojke, kada mogu da ocekujem prve pokrete? Hocu li umeti da ih prepoznam?

Vala ja nikakve kokice, mehurice i ribice ne osecam...

nego prave pravcate blage šutke :)
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 24/9/2015, 15:34

Ancice, cestitam!
kako secena na sve strane Sad(

bem ti, sta se sve desava...

najvaznije da je ipak sve dobro,
srecno sa mlekcem, javljaj jel uspevas!


Erata, da pitam, zasto je prirodni porodjaj bolji od carskog i za mamu i za bebu....?
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 24/9/2015, 15:40

zvoncica36 ::Nekada su žene kada nemaju mleko svoje,kravlje,kozije,...davale deci prženo brašno sa vodom umesto mleka. Pa su deca rasla i danas su neki verovatno stari. Kravlje mleko (kada se krava pomuze ima oko 6% mlečne masti) zato se razblaživalo i davalo deci. Ponavljam kozije,magareće,ovčije,...sva ta mleka su ok, ali živimo u 21-om veku pa zar mislite da adaptirana mleka nisu dobro napravljena? Ima kvalitetnijih i manje kvalitetnih. Moje dete je dojeno dete, a kad prestane da sisa oko 2 god kako obično prestanu piće adaptirano mleko Novalac 3 (uzrast od 1-3) godine. Onda će piti kozije,kravlje,....Naravno da dete posle 1 godine,pa i malo ranije može da pije kravlje mleko ako roditelji nemaju para za adaptirana mleka. Dojenje je broj jedan i na tome treba insistirati, a sve ostalo je na majkama. Istražite pre nego počnete da hranite svoju decu.

Vala nista vestacko nije dobro kao prirodno... smajli angel
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 24/9/2015, 15:46

zvoncica36 ::Nikada mi nije bila namera da povredim nijednu od vas. Eratu,Smrdicu,Micu,Draganu,... Žao mi je zbog toga. Više vas neću mučiti. Evo javno vam se izvinjavam, ako sam vas povredila ili uvredila. Mislila sam da na kutku iznosimo svoja mišljenja i saznanja da bismo pomogle jedne drugima. Očigledno nije tako. Postalo mi je jasno zašto žene odlaze. Eto otići ću i ja da bi vama bilo lepše bez moga davljenja.


eheeej!
zene odlaze jer se neko negde uvek posvadja zbog drugacijeg misljenja.
da smo sve uzivo sele i pricale, drugacije bi zvucalo.
ovako, pisana rec deluje drugacije i nastanu neka zatezanja.

taman posla da ides, nekome ce znaciti to sto si napisala,
a sad i ja znam, ako zatreba, da ima oprecnih misljenja vezanih za kozje mleko...
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 24/9/2015, 16:04

AriesGirl ::Ganedina, i ja znam da se u vecini slucajeva ta rupica sama zatvori (kao sto je Strumfeta napisala). Grlim vas i navijam da sve bude dobro.

Sovo, divan, divan post si napisala. Mislim da sve mi koje prolazimo kroz ovu borbu mozemo da se prepoznamo u njemu.

Devojke, zagrljaj za sve.

Ovo sto je Sova napisala, mene je ganulo...
i makar znam da ne postavljam zenama glupa pitanja i iz svog (srecom) kratkotrajnog iskustva, pitanja tipa: "Kad cete bebu?"
Pa to ne zavisi samo od nas...!!!
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 24/9/2015, 16:07

AriesGirl ::Marija, bravo za dobre rezultate! I mene u poslednje vreme muce vrtoglavice, nesvestica i malaksalost. Za ovaj period trudnoce je to normalno, pa se ne uzbudjujem, ali mi nije prijatno.

Juce sam bila na kontroli, sve je, hvala Bogu u redu. Bebac ima 1.123 gr. Rastemo oboje (ja sam +7 kg) i polako guramo. Krenula sam i u skolicu za trudnice, radujem se sto cu nauciti nesto novo.

Ljubac mamama, trudnicama, koracaljkama i decici.

Aries, u koju skolicu ides, pri DZ, ili kod Nade...?
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 24/9/2015, 17:12

Šašava ::
AriesGirl ::Marija, bravo za dobre rezultate! I mene u poslednje vreme muce vrtoglavice, nesvestica i malaksalost. Za ovaj period trudnoce je to normalno, pa se ne uzbudjujem, ali mi nije prijatno.

Juce sam bila na kontroli, sve je, hvala Bogu u redu. Bebac ima 1.123 gr. Rastemo oboje (ja sam +7 kg) i polako guramo. Krenula sam i u skolicu za trudnice, radujem se sto cu nauciti nesto novo.

Ljubac mamama, trudnicama, koracaljkama i decici.

Aries, u koju skolicu ides, pri DZ, ili kod Nade...?

Ja sam iz NS-a, idem u skolicu u DZ. Ne znam ko je Nada, mislim da sam negde citala da ona drzi skolicu u BG-u. Ispravi me ako sam nesto pomesala.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Erata 24/9/2015, 21:37

Ganedina, jako mi je zao sto vam srecu kvari problem sa Lazarovim srcem. Ja verujem da je to nesto sto ce se resiti samo od sebe, samo treba pratiti. Zamisli kada su ljudi ziveli bez ultrazvuka...mnoge stvari se nisu otkrivale, ni znale. Ljudi su ziveli normalno, a da ni roditelji, ni oni, nisu znali da postoji neki problemcic. Sada kada zivimo u vremenu novih tehnologija, aparata, svega i svacega, cini mi se da se mnogo vise nerviramo, strepimo, strahujemo...Tesko je da se ne sekiras, teska je i sama pomisao da dete ima problem. Ne daj Boze nikome. Pokusaj da sto manje razmisljas o tome, budi pozitivna, gledaj svog andjela kako raste i napreduje i veruj da ce sve biti u najboljem redu. Devojke zelim vam puno srece i mira do kraja. Ljubimo vas ja i moja usnula lepotica.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu