KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+59
JednaSova
majat
Ninche
SladZana
luckystar74
ivanicasale
Deni
Orline
bak
bebko
Stenli
Sofka
JAmajka
veki1
Simona
bulevarka
Strumfeta78
JocY
MalaSaJuga
zoxa
cicsa80
medolino
Zmajuška
Vuchica
Šašava
jelena*mama2andjela*
dragana76ns
ragaco
Blanka
leptirica1977
saska1
marija123
Crvic
ganedina
SoJa
MAAKKI
nina :)
Niny
fight&faith
lela1984
millena
KoMetaK
lelas
Sofija Veks
Vecka
Pikseta
Smrdica
AriesGirl
annci
pegaz
Ancica 87
PalcicaBg
BiKsi :)
noja
zvoncica36
Erata
Eho
micaubica83
lenjivica
63 posters

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 16/8/2015, 10:40

Kometa divno. Baš mi je drago da ti je porođaj bio lep. Uživaj sa svojim bebcem. Užasno brzo rastu.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 16/8/2015, 10:41

U NF u apartmanima tate mogu da dođu kad god požele i da budu uz mame i bebe.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od JocY 16/8/2015, 10:41

Ganedina koliko ljubavi na jednoj slici, prelepo. srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca

Meta divno si nam sve prenela kao da smo bili sa vama u sobi i delili sa vama vasu srecu. Moracu da procitam sve ponovo kad mi se emocije slegnu, koliko ljubavi zraci iz tvog posta, prosto se moze opipati. Zelim vam svu srecu ovog sveta jer vam ljubavi ocigledno ne manjka  srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 16/8/2015, 10:43

Kometo rasplakala si me ne mogu da prestanem da placem! Srecno srecno uzivaj u svojoj porodici! ♡♡♡♡♡

Genadina carobni ste, carobna si majka i carobna je beba! ♡♡♡♡♡

Rasplakale ste me, prelepo!!! ♡♡♡

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 16/8/2015, 11:14

Ganedina predicni ste, cestitam od srca po ko zna kojibput, eto sreca tvoja je docekana Razz osmeh srce srca

Kometice, predivan izvjestaj, cestitam jos jednom rodjenje sincica i da ga sreca prati samo, a vama srecno u novim, najljepsim ulogama. ljubav ff vv vv ff
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenjivica 16/8/2015, 11:22

Ganedina, ova fotografija = ljubav srca srca srca
Kometice, drago mi je da je najvazniji i najlepsi trenutak u vasim zivotima tako divno prosao! Od sad samo sreca, sreca, radost! srca srca srca
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 16/8/2015, 11:31

Ganedina, medeni ste ljubav ...
Meto, divan izvestaj, a sada uzivajte zagrljaj

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Eho 16/8/2015, 11:45

Kometak i Ganedina, osmeh srce osmeh srce
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 16/8/2015, 12:58

Ganedina, divan ti je sin. Cestitam ti jos jednom i zelim vam mnogo srece u zivotu.

AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 16/8/2015, 13:00

Kometo, kako lep izvestaj iz porodilista. Toliko emocija ima u tvojoj prici. Zelim ti da uzivate sa svojim Simonom i da vas uvek prati sreca.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jelena*mama2andjela* 16/8/2015, 13:48

Ganedina da ti je sin ziv i zdrav jos 100g,i slazem se sa devojkama, ova slika je slika ljubavi srca srca srca srca srca srca srca srca
Kometak ,Simone srca srca srca srca ja nemam sta da dodam,Simon je vase i nase malo cudo:aa5: srca srca srca srca srca

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 16/8/2015, 14:36

Ganedina, srca srca srca Savrsen je!!! Kakva divna slika...kakva divna majka....

Kometice, hvala za iscrpan izvestaj. Uvek sam mislila da je CR sa spinalnom anestezijom uzas!!! Nekako, svestan si dok ti seku stomak i izvlace bebu...tvoj dozivljaj je apsolutno drugaciji, i pokazuje u kakvoj sam zabludi bila...
Ta varijanta sa malom porodicom na okupu mi je poznata. Moja drugarica se u Americi porodila prosle godine i ista je prica. Tate su sa bebom i mamom sve do izlaska. Kada stignu kuci, vec su navikli jedni na druge.
Tako mi je drago sto ste se tvoj dragi i ti dobro snasli i sto konacno mozete da uzivate u svom Simonu....
Poljubi ga nezno od mene...
srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Zmajuška 16/8/2015, 14:48

Ganedina, tvoja beba i ti ste divni, raznežili ste me , kao i Kometin post, pun ljubavi i topline.

Kometam i Ganedina, vetar u leđa za sve nas koje se borimo!!! srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fight&faith 16/8/2015, 15:14

Kometak hvala na čestitkama i lepim željama. Stvarno divan izveštaj. Drago mi je da je sve tako lepo prošlo. Stvarno su u bolnici sve pametno i super organizovali. Mudro je i što tate odmah uključe u sve i što daju oksitocin da lakše krene mleko. Uživajte u zasluženoj sreći. Nina Simonu šalje poljubac. :-) <3 :-*

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fight&faith 16/8/2015, 15:16

Genadina prelepa vam je fotografija. Stvarno divan prizor. Sada samo uživajte. :-)

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 16/8/2015, 16:14

Aman sta mi uradiste zene...?Placem kao kisa...Sto zbog slike sto zbog posta...
Ganedina,pu,pu,pu,slika govori vise od hiljadu reci...
Kometak,prica je da i kamen zaplace!
Uzivajte sa najdrazim bicima!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pegaz 16/8/2015, 16:59

Genedina baš se vidi sreća na tvom licu, bebać je savršen.... neka ti je sa srećom poljubac

Kometak, kakav divan dan i divno upoznavanje sa svojim sinom, prelepo mi je to što i tata može da vam malo pravi društvo... neka vam je sa srećom poljubac
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saska1 16/8/2015, 17:45

Meta divan izvještaj ,preljepo .Svu sreću vam želimo da uživate u svom sinčiću i da vas samo sreća prati.Ljubimo vas. srca srca srca srca srca srca srca ljubav ljubav ljubav

Ganedina prelijepa slika puna topline i ljubavi.

saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 16/8/2015, 20:23

Ganedina,malo je reci prelep.Pu,pu da ga ne urocimo :-D.Kometo,izvestaj za 10ku,zelim vam svu srecu :-)
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od JAmajka 16/8/2015, 23:45

Ganedina,ja tek sada pročitah... c Čestitam ti,od srca rođenje sina! Neka vam je zdrav,bezbrižan i dugovečan. poljubci poljubci poljubci Šaljemo vam bezbroj poljubaca.
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bak 17/8/2015, 00:11

Novopecene mamice, cestitam od srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca Neka su vam deca 100 godina srecna, zdrava i voljena!!!!

Nove trudnjace, zelim bezbriznu trudnocu sreca

bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 17/8/2015, 09:07

....divni ste ganedina,bebac je presladak....slika je chista ljubav...

...kometice,tako se radujem zbog vas...ljubi simona lepotana...
...drage trudnice,mamice I chekalice grlimo vas sofka I ja I bash sam ponosna na sve vas!!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od marija123 17/8/2015, 11:36

Kometo rasplaka me sa izvestajem iz porodilista.
Ganedina decak je kao medic :)
marija123
marija123

Broj poruka : 299
Godina : 48
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 17/8/2015, 12:48

Drugarice, samo da se pohvalim:
stigli rezultati PrenaTesta i sve je ok! Bez veze sam strepela ove dve nedelje.
Cekamo malog Djordja srca srca srca srca
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 17/8/2015, 13:01

Bravo Anci,hvala bogu! Divno ime ste izabrali za vaseg decaka.Ljubi ga teta Palcica
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu