KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+59
JednaSova
majat
Ninche
SladZana
luckystar74
ivanicasale
Deni
Orline
bak
bebko
Stenli
Sofka
JAmajka
veki1
Simona
bulevarka
Strumfeta78
JocY
MalaSaJuga
zoxa
cicsa80
medolino
Zmajuška
Vuchica
Šašava
jelena*mama2andjela*
dragana76ns
ragaco
Blanka
leptirica1977
saska1
marija123
Crvic
ganedina
SoJa
MAAKKI
nina :)
Niny
fight&faith
lela1984
millena
KoMetaK
lelas
Sofija Veks
Vecka
Pikseta
Smrdica
AriesGirl
annci
pegaz
Ancica 87
PalcicaBg
BiKsi :)
noja
zvoncica36
Erata
Eho
micaubica83
lenjivica
63 posters

Strana 25 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 26/8/2015, 12:31

Mico, cestitke na rodjenju decaka i devojcice! Neka su zivi i zdravi 100 godina, a i vi sa njima! osmeh srce osmeh srce Zao mi je sto imas te probleme sa pritiskom, ali makar si pod kontrolom lekara, pa ce reagovati ako nesto bude trebalo. Mislim i ja da ne smeta terapija bromazepamima, jer su i meni davali nesto za smirenje prva 2-3 dana u bolnici, intravenski, ne znam tacno sta.


Erata, draga, hvala ti za divnu pesmicu! raznezila si me opasno! osmeh srce smajli angel

Deni, draga, neka je sa srecom trunoca! I mene si obradovala posebno! Bas sam se vise puta pitala sta je sa tobom! NEka je trudnoca lagana i skolska! osmeh srce

ANcice, primaklo se opasno! Srecan ti ulazak u 9 mesec! I neka je sa srecom upoznavanje! osmeh srce osmeh srce osmeh srce

Lenjivice, kako si ti? Jesi li kuci? Srecan ulazak u 9. mesec i tebi i srecno upoznavanje! osmeh srce osmeh srce

Sanja, kako je Vasa? jeste li kuci?

Tatjanice, divna je Sofka! osmeh srce smajli angel

Nas je SImon poceo da dribla opasno... mi popustamo a on pomera granice! Embarassed Rolling Eyes Nocas je proveo na meni i sisi od sinoc od 19h do jutros u 10. Nisam spavala ko covek.. doduse, mislim da je tata kriv, jer je boleciv pa ga uzima u ruke cim ovaj malo zakmeci... ali neka.. nacekali smo ga se.. neka nas zeki sad! lol! lol! lol! lol! lol! osmeh srce smajli angel


Trudnice, neka vam svaki dan bude lagan i da uzivate u svakom danu trudnoce! I spavajte sad, posle nema nista od toga! Ja nisam slusala, a sad placam nespavanje! lol! lol! Laughing Laughing
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 26/8/2015, 12:40

Kometak, ma i to nespavanje deluje kao uzivanje!
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 26/8/2015, 15:49

Ancice, jos malo i sledi najlepse upoznavanje!

Devojke, sve vas grlim!
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 26/8/2015, 16:39

E Mico, bas se namuci zeno. Mene interesuje sta kaze oftamolog. Glupo je da se ginokolozi mesaju jos u to. Drzim ti fige jaaako!!!

Sto se tice d-dimera posle porodjaja, daleko mi je to. Jos ni na jednu kontrolu nisam isla kod Elezovica, ali se sprem, jer mi frxi bas ne prija. Menjam mesta uboda stalno, ali ova alergija ne prolazi. Malo se smiri, pa ponovo vrati.

Ancice, ime moje, pa tebi se bas priblizilo!!! Joj, bas sam uzbudjena zbog tebe! Jedva cekam to upoznavanje sa junacinom!

Inace zene, danas imala zakazanu kontrolu u ClinicaNovoj kod Trbojevica. Cekala sat vremena i tek onda dosla sestra da nas obavesti da se prof javio da nece doci affraid Naknadno ce nam javiti termin kada mozemo doci...bas se zabrinuh...sacekacu dan-dva, pa ako ih nema, moram da zakazem kod nekog drugog. Inace i posle 3 nedelje, moj TSH je i dalje skoro 0. Tacnije 0,001... Imate li jos neki predlog osim Sumarac?
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Deni 26/8/2015, 18:23

KoMetaK hvala. Uzivaj sa svojom bebom i sta ima veze, razmazi ga skroz srca

Ja danas bila u Bio Save-u , izvadili mi krv za Prena test. Sad cekamo dve nedelje..
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 26/8/2015, 21:10

...kometa,draga pochele su slatke mukeee..i mi smo sofku opasno razmazili,non stop je nama ko beba lemura...a mm otishao u cg danas da registruje helgu,tako zovemo auto od milja,pa smo sad same par dana...nagrebala sam...ljubi simona i uzhivajte u vashem bebcu....pozz za sve trudnice i one koje che to biti!!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 26/8/2015, 21:13

Deni, drzim fige za Prena!!!
Da ti rezultat bude dobaar ko moj. Meni su rezultate javili nesto ranije, nije bas pune dve nedelje. Isto sam krv vadila u sredu, a javili su mi u ponedeljak.
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pegaz 26/8/2015, 22:12

Evo malo mene...
Već dva dana me ubija migrena, mučnina, povraćanje No
Sutra na kontrolu. Uh uvek sam nervozna pred taj uzv. Nekako znam da će sve biti uredu ali džaba opet sam nervozna.

Deni biće taj test skroz dobar...
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 26/8/2015, 22:59

Anci totalno nestrucno!!! Sad
Deni navija da sto brze prodje vreme do rezultata koji ce biti super! :)
Mico drzi se. I ja sam dobijala bromazepane i bensedine kad sam pocela da dojim zbog tahikardije. Sad pijem verapamil, a prepisan mi je i bromazepan ili dijazepan po potrebi ali ne pijem ga. Jedino su mi zabranili striktno da dojim 24h nakon transfuzije i dok sam pila Metilergometeil kapi.

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 26/8/2015, 23:36

Deni, srecno, da sto pre stignu rezultati.

Annci, hvaljen je i endokrinolog Djuro Macut, radi na Klinickom. Negde u Zemunu je ranije radila dr Marina Vujovic, ja sam jednom privaatno kod nje bila, odavala je utisak da zna nasu problematiku i meni je za neke stvari oci otvorila, svojevremeno, ona mi je prva rekla da tsh treba da ide ispod dva.

Mico, ja nisam uzimala te lekove dok sam dojila. A po savetu snajke, koja je dipl. farmaceut. Cak i kad sam pila diklofen, nisam po sest do devet sati dojila bebu, nego izmazala i prosipala mleko. Podojim, popijem lek, pa dva podoja preskocim. A pre tablete izmuzem da imam za kasnije kad bude trebalo. Ja sam imala dosta mleka, pa sam mogla tako. Mada, posavetuj se sa vise lekara.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 26/8/2015, 23:45

Biksi,dr su se izbecili na mene kada sam pitala smem li da dojim decu.Jos mi kazu,pa zar ih vi do sad niste dojili.Kazu da sve zene to piju na odeljenju i doje decu
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 26/8/2015, 23:51

E to prvi put cujem. Ja nisam pila glukofaz, samo lek za stitnu i bocke heparina jos sest nedelja. S tim sto mi je lek za stitnu odmah spusten na nizu dozu, u trudnoci sam bila na prilicno jakoj dozi leka. Ja se tripovala da li smem da dojim sa lekom za stitnu. Ne znam sta bih ti rekla.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 27/8/2015, 08:30

...pegaz,drzhim fige da te prodje migrena i navijam za pregled...videchesh da che biti dobar izveshtaj igracice igracice igracice ....ta pozitivna trema je skroooooz normalna! yes
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 27/8/2015, 08:37

Hvala devojke...
Pegaz,srecno na uz...
Deni,test ce sigurno biti superiska...
Kometice,neka ste se razmazili...
Annci ime moje,nemam reci za pristup...

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ganedina 27/8/2015, 10:11

Drage moje ,

Pre svega hvala vam na cestitkama I hvala vam do neba svakoj od vas pojedinacno koje ste bile uz mene svo ovo vreme moje borbe, koje ste me savetovale I bodrile me . Opet da ponovim da bez vas , vasih saveta I podrske ne bi bilo ni ovog mog senzacionalnog uspeha na putu za bebu .

Sin mi se love Lazar, njegov tata nije bio za ime Bogdan . Rodjen je sa 3050 gr, 51 cm. Izasli smo iz NF 20.08. sa 2800 gr . Ne dojim jer nisam uspela u bolnici da uspostavim laktaciju . Grcevi su poceli pre 3 dana, koristili Vaja, pa sada Biogaja kapi uz pomoc kojih nocas nije bilo grceva pa se nadamo da ce tako biti I ubuduce . Inace, I meni je posle CR reza bilo mnogo tesko danima posle jer nisam mogla zbog spondiloze I tromboze da uzmem I epidural, tako da sam imama bas jake bolove , pogotovu sto sam imala I alergiju na one odvratne flastere, tako da sam htela da odlepim .

Kometak, bravo jos jednom I za prelep izvestaj I savrseno iskustvo na porodjaju I sa tom divnom bolnicom. Kakav human odnos bolnickog osoblja prema pacijentu, za svaku pohvalu . Ma razmazite Simona koliko god zelite, sve vam je dozvoljeno samo kad ste ga docekali posle 7 godina borbe I iscekivanja.

Erata, legendo nasa . Hvala ti na ovim divnim stihovima I svakoj reci koju si nam ovde ostavljala , uvek sam obozavala da te citam

Deni, cestitam na tako lepom iznenadjenju tj., iznenadnoj trudnoci . Bas prelepo , sad se lepo opusti I uzivaj .

Anci, super za dobar rezultat testa I za jos jednog naseg drugara Djoleta koga smo isto dugo cekali .

Mico, cestitam ti rodjenje blizanaca , da su ti zivi, zdravi I srecni . Zao mi je sto si imala tako ruzno iskustvo porodjaja . Nadam se da ce se sve uskoro stabilizovati I da ces sa svojim bebicama uskoro izaci iz bolnice. Pa onda kuci uzivancija u cetvoro, pazenje, mazenje .

Tatjanice, Sofka ti je kao zlatna jabuka , vec je naucila da pozira I da pleni svojim sarmantnim osmehom . Divna ti je .

Ancice, Lenjivice I vama se opasno priblizilo upoznavanje s vasim sinovima . Jedva cekam da nas obradujete sa lepim vestima . Drzim vam fige I zelim da lepo prodjete na porodjaju .

Ostale mame I trudnjace ljubimo Laza I ja .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 27/8/2015, 11:07

...hvala ganedina...bash mi je drago da si se javila...lazar je kao bombonica...i mi koristimo biogaju i nema grcheva,a za dohranu su nam preporuchili nan1,shta vi koristite?...ljubb od mene i male pozerke! :*
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jelena*mama2andjela* 27/8/2015, 12:40

Gandina bravo za sina junaka,Lazar je prelepo ime srca srca srca

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ganedina 27/8/2015, 13:31

Hvala Tatjanice , Jelena .
Ja sam u NF pitala cime ih hrane, rekli su mi sa Hiipom, tako da sam ja nastavila, uzela mu Hiip organic I lepo mi rucka . On je jako dobar I miran kao bubica kada nije gladan I kada ga ne muce grcevi. Patronazna ga je merila I za 4 dana kuci dobio je 150gr .Pupak nam je otpao u ponedeljak I sada mu ga ja sama odrzavam I stavljam mu samo embecin mast .

Za spremanje hrane koristim vodusa cesme koju profiltriram kroz bokal I prokuvam . Ta je voda primetno oslobodjena od kamenca i hlora .

Razmisljam o Kometinom divnom iskustvu na porodjaju I u bolnici I poredim ga sa tretmanima prema nama ovde . Doktori su svi OK, profesionalni I uglavnom ljubazni . A odnos nekih sestara nakon porodjaja prema nama u sobi posle CR je ponizavajuci, porazavajuci . Mnogo slobode sebi dozvoljavaju, drske su , neljubazne, nehumane . Meni je 1 histerisala kad je videla da I drugi dan posle CR drzim kateter I onako s vrata ga u letu zgrabila I iscupala mi ga u 06h . A ja sam trazila da mi ga ostave jos taj dan , jer nisam bila u stanju da ustajem I sama odem do WC I ni jednom mi ni 1 nije pomogla da odem tamo, vec sam sama bauljala kroz hodnik drzeci sa sve vreme za zid da ne bih pala . Vene na rukama su mi busily 5 puta jer su ubadali braunilu prvo u neke krivudave . Lupale su vratima, cerekale se nocu toliko da su nas budile, a verovatno I decu. Branile nam da pricamo na tel I odredjivale kada treba da idemo kuci . Svaka cast pojedinim koje su bile samo korektne, a ne I nesto posebno brizne I ljubazne . Srecom pa necu morati vise da imam to iskustvo .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 27/8/2015, 13:40

Kometo i Ganedina, bas mi je drago kad procitam vasa iskustva sa vasim bebicama. Divno.

A sto se tice uslova u nasim i porodilistima u inostranstvu, to ne vredi komentarisati i porediti. Bitno da porodjaj dobro prodje, da su bebe zive i zdrave i da se mame brzo oporave. Ostalo sve sto je bilo lose brzo se zaboravi. Tako bar kazu iskusne zene.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 27/8/2015, 14:22

BiKsi :) ::
Annci, hvaljen je i endokrinolog Djuro Macut, radi na Klinickom. Negde u Zemunu je ranije radila dr Marina Vujovic, ja sam jednom privaatno kod nje bila, odavala je utisak da zna nasu problematiku i meni je  za neke stvari oci otvorila, svojevremeno, ona mi je prva rekla da tsh treba da ide ispod dva.
Mene je vodio, a i dalje stanje prati dr Macut...zaista sve pohvale, jer vec god.dana je on moj on line dr. Retko ko bi to radio, ali kako ja zivim u Nisu, prosto je nemoguce stalno putovati za Bg...prvo kao trudnica u poodmakloj trudnoci, a posle i kao mama male bebice. Posto se i dalje jako cesto dojimo, sve odlazem odlazak, iako je trebalo jos jula otici dr.
Ganedina, ne opterecuj se sestrama, jer meni je uvek bio cilj da se sto pre iscupam sa klinike. Iskreno, prema meni su uvek bile korektne, a lezala sam u 3 navrata-2 operacije i sada CR, ali uvek im naglasim da smo koleginice(iako sam samo zavrsila med.skolu, a onda studirala nesto deseto) i to je palilo...meni su veci problem bili pojedini doktori, koji misle da sve znaju, a ne znaju da mi izracunaju ni termin porodjaja, pa sam jednoj cuvenoj prof.morala da odrzim predavanje i to pred studentima...to je bilo neizbezno, jer smo se sukobile za vreme vizite.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pegaz 27/8/2015, 16:21

Ganedina tako mi je drago da si se javila i da je sve uredu. Lepo je ime Lazar pravi mali Laki.
Te sestre po bolnicama su inače katastrofa. Baš mi je žao što si morala tako da ih trpiš ali sada si kući i baš te briga. Uživaj u svojoj sreći. c
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pegaz 27/8/2015, 16:24

A sada samo da vam javim da sam bila danas na UZV. Trudnoća je 12 nedelja i 2 dana. Bebica je 6 cm, ima ruke i noge. Neverovatno kada sam videla da se vrti. Moj dr je izmerio nuhalni nabor i prečnik glave i to je sve uredu. Ja mu nisam rekla da ću uraditi ekspertski uzv i dabl test. Nekako znam da će sve biti uredu. Eto ja sam presrećna znate kakav je to osećaj.
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Eho 27/8/2015, 18:06

Bravo, Pegaz! Naravno da je sve u redu, sad mozes jos vise da se opustis i uzivas u trudnoci. Very Happy

Ganedina, uzivajte ti i beba Lazar, zasluzili ste.

ljubav
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 27/8/2015, 18:50

Ganedina,bravo za Lazara i tebe,verujem da se zena porazavajuce oseca umesto da joj se omoguci da joj to ostane u najlepsem secanju!Bitno da ste konacno zajedno!
Pegaz,bravo za izvestaj draga!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenjivica 28/8/2015, 10:29

Evo i mene devojke. Moram da priznam da me uhvatila frka malo. U pon. idem na kontrolu pa cu videti kad dr planira da me smesti u bolnicu. Ljubim vas sve osmeh srce
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 25 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu