KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+59
JednaSova
majat
Ninche
SladZana
luckystar74
ivanicasale
Deni
Orline
bak
bebko
Stenli
Sofka
JAmajka
veki1
Simona
bulevarka
Strumfeta78
JocY
MalaSaJuga
zoxa
cicsa80
medolino
Zmajuška
Vuchica
Šašava
jelena*mama2andjela*
dragana76ns
ragaco
Blanka
leptirica1977
saska1
marija123
Crvic
ganedina
SoJa
MAAKKI
nina :)
Niny
fight&faith
lela1984
millena
KoMetaK
lelas
Sofija Veks
Vecka
Pikseta
Smrdica
AriesGirl
annci
pegaz
Ancica 87
PalcicaBg
BiKsi :)
noja
zvoncica36
Erata
Eho
micaubica83
lenjivica
63 posters

Strana 10 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lela1984 4/8/2015, 14:10

Annci,ne brini.Trbojevicu nema ravnog,resice ti to 100 posto!Super sto ce sutra da te primi.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 4/8/2015, 14:58

...lelas,draga chestitam vam na vashoj princezici divnog imena i neka vam je zhiva i zdrava 100 godina!!!
...anci,odlican izvestaj,bravoooo!!!
....ljubb za moje trudnice slatkice!!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Pikseta 4/8/2015, 15:39

Pozdrav devojke,novopecene mame cestitam!Nek su vam ziva,zdrava decica :aa15:Ja odoh da vidim svoje bebice upravo i uzasno sam nestrpljiva.Nadam se da ce biti sve ok:D
Pikseta
Pikseta

Broj poruka : 106
Location : Novi Sad
Datum upisa : 20.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 4/8/2015, 15:54

Annci, ne brini...sve je to u redu...grlim vas jakooo zagrljaj

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jelena*mama2andjela* 4/8/2015, 16:52

Drage moje,danas je je divan dan.
srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca
Jedna od najboljih zena koju sam imala cast da upoznam,koja se borila kao lav sve ove godine i koja je za sve nas bila stub snage je danas postala MAMA!!!!srca srca srca srca srca srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca
Nasa divna KOMETA je danas rodila sina SIMONA!!! 3,080kg i 49cm!!!! srca srca srca srca srca srca srca srca
Simone dobrodosao na ovaj svet,mama i tata su te cekali godinama !!!!

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saska1 4/8/2015, 17:00

Bože Tebi hvala ,draga naša srećno vam bilo .Simone dobrodošao živ i zdrav bio i sve najbolje vam od srca želimo srca srca srca srca srca srca srca igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv

Lelas i tebi čestitam rođenje princeze radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lela1984 4/8/2015, 17:13

Kometak,čestitam rodjenje sincica!Neka vam je živ i zdrav!

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Zmajuška 4/8/2015, 17:15

Koliko divnih vesti, jeee!

Fight&Faith, čestitam rođenje malene Nine, da ti je živa i zdrava. Pročitala sam tvoje iskustvo na drugoj temi i zaista je poučno i korisno, hvala što si podelila svoje iskustvo.

Lelas, srećno rođenje malene Nadežde, baš lepo i ne tako često ime!

Kometak, srećno rođenje sina!

Annci, drago mi je da pročitam ovako lep izveštaj!

Trudnice, uživajte u svojim trudnoćama!

Novopečenim roditeljima želim da uživaju u čarima roditeljstva!

cveće cveće cveće
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 4/8/2015, 17:19

Pretece me Jelena, dodjoh da uhvatim mustuluk!

Simone, dobro nam dosao, toliko sam srecna, da sam se isplakala kao kisna godina! Taj osecaj srece, pobede, uspeha! KOmetice, bicete divni roditelji, uopste ne sumnjam, zelim vam divan roditeljski put, da vam sve ide lako od ruke, da vas malac slusa, mada vi njega malo vise, i da je uvek zdrav, srecan, voljen, nasmejan, okruzen prijateljima, ljubavlju, uspesan na svakom koraku! Mnogo sam srecna danas!

d d d d d d d d d d d d d d d d d bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb d d d d d d d d vv vv vv vv vv vv vv v v v v v v v v v v v jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 4/8/2015, 17:20

Kakve divne vesti ovih dana!
Cestitke i ovde,Simone dobrodosao dusice mala!
Kometak mama,jeee!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Eho 4/8/2015, 17:21

Cestitike Kometi! Neka je Simon ziv i zdrav 100 godina!

Pikseta, srecno danas!

Annci, ne sekiraj se unapred, sve ce da bude ok, ko zna iz kog razloga te doktor pomerio za sutra, mozda njemu tako vise odgovara.
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nina :) 4/8/2015, 17:30

koneta nek ti je sin ziv i zdrav .bas me obradovala ova lepa vest
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolino 4/8/2015, 17:31

Javila se Kometica,videh divnog,slatkog,medenog Simona!  osmeh srce
Draga moja Kometico, ti si uvek bila tu za nas i mnogo sam srecna ali mnogo! Cestitam tebi i tvome suprugu na najlepsem poklonu zelim vam da uzivate uz bebca i da budete zivi i zdravi svi zajedno sa njim!
Neka vam Bog podari zdravlja,mira i osmeha!
Zasluzili ste duso najdivnija!
Ljubimo vas moji vrtiguzi i ja puno puno a najvise poljubaca za naseg drugara  ljubav  ljubav  ljubav  ljubav  love  love  ljubav  ljubav  ljubav
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 4/8/2015, 17:48

Simone Lave dobrodosao mali prince , 
Mami I Tati Cestitke . sunny
Da nam drug uvek bude srecan I nasmejan
Mami brz oporovak ! 
Divnoooo
osmeh srce
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pegaz 4/8/2015, 17:49

Čestitke za Kometu likeit love vv vv vv vv vv c c c poljubac poljubac poljubac
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 4/8/2015, 17:50

Bixi I ja Very Happy
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 4/8/2015, 17:52

Lelas draga I tebi cestitke na malenoj princezici . Ljubi je mnogo 
Lepo ime ...Nadezda 

sunny 
Dve mrve Simon I Nadezda
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cicsa80 4/8/2015, 18:10

Posle 100god. gvirnem iz prikrajka i doceka me ova lepota, radost, milina, neizmerna sreca. Morala sam da se ja t nem i Meti Kometi i ovde pozelim svako dobro. Previse(mada za ovakav dogadjaj i nije) sam uzbudjena da bih mogla sta pametno reci. Mili, dragi roditelj, nek vam je srecno u vasim novim zivotima, da je milic Simon vazda zdrav i srecan bebanic a nas da svakodnevno radujete. Ljubim vas puuuuno.😘😘😘😘😘😘😘😘😘💜💜💜💜💜💜😸💜
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cicsa80 4/8/2015, 18:14

Kad sam uec ovde, zelim da cestitam svim mamama koje ru posle kog vremena docekale da drze svoja ceda u naručju. Stvarno mi je drago zbog svih vas. 😊💞
Uzivajte debelice cekalice i naoruzajte se +++++ mislima i osecanjima, to bebane vole. 😉
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zoxa 4/8/2015, 19:02

Cestitke  svim novim trudnicama i mamicama!

Draga Kometo cestitam rodjenje sina Simona, neka vám je živ i zdrav!
Pozdrav i za tatu!
sunny osmeh srce king
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lelas 4/8/2015, 19:28

Cestitam Kometak,neka je Simon ziv i zdrav jos sto godina i da ga svaka sreca prati!prepisujem sve sto su zene vec rekle,prepisujem i potpisujem.srecni bili drugari!
Hvala vam,drage moje ,na cestitkama!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MAAKKI 4/8/2015, 20:08

Kometice lepsu vest nisam mogla da cujem, cestitam od srca, neka je Simon ziv i zdrav, uf preplavise me emocije skroz. radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SoJa 4/8/2015, 20:40

MAAKKI ::Kometice lepsu vest nisam mogla da cujem, cestitam od srca, neka je Simon ziv i zdrav, uf preplavise me emocije skroz. radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost

smiledraw smiledraw smiledraw srca srca srca srca  srca  srca  srca  srca  srca
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fight&faith 4/8/2015, 21:36

Kometa, Meta, carice, legendo i inspiracijo Kutka sretno vam rođenje sina. Nek vam je Simon živ i zdrav 100 godina i uvek ponos svojim roditeljima. :-) <3  osmeh srce
Sofija, Zsuki hvala na čestitkama. :-)

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 4/8/2015, 21:37

Kometak draga cestitam da je ziv i zdrav.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu