KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+60
Mika
Ancica 87
mamadabudem
tiramisu
Padobranka
Bobaue
pegaz
Gogoli
Pikseta
d77
dacans
Niny
AriesGirl
marija123
spring
greeneye
nina :)
Erata
Vuchica
luckystar74
ganedina
SoJa
millena
Tavita
SladZana
Sofija Veks
lenjivica
libra35
JocY
masato
Zmajuška
lelas
KoMetaK
Vanja80
leptirica1977
tatjanica
BiKsi :)
Blanka
bak
Baš za andjele 75.
sandrolina
Sirijus
winni
srculence 84
saska1
zsuki75
Eho
micaubica83
*Titi*
snowwhite
Amna84
lela1984
moze_biti
noja
Šašava
annci
PalcicaBg
ahosame
dada88
jelena*mama2andjela*
64 posters

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 11/6/2015, 18:58

Ancci, nije nista slucajno, ni igracka ni ovolika beta! osmeh srce osmeh srce Verovatno ce raditi vaginalni UZ, ali ne brini, nece povrediti nista, bebe su visoko u materici, a ona dodje samo do grlica onim instrumentom. Very Happy Trazi joj progeteron depo, pojacan utrogestan, ne znam kolika ti je sad doza i ne brini! Samo miruj i sto rece neko, kristaliszuj se i ne mrdaj, dok ne prodje krvarenje! Neces se opasuljiti ti jos duuugo, duuugo, mozda cak ni do porodjaja, kao ja! Wink lol! lol! Ja jos ne mogu da shvatim da sam trudna, a danas me utesi jedna sveza mama sa kutka, koja mi rece da jos ne veruje da je dete njeno iako ce skoro 3 meseca, pa sam samo potvrdila da sam normalna i da je osecaj koji imamo normalan, posle svega sto smo prosle! Very Happy osmeh srce osmeh srce

Palcice, i ja verujem u znakove pored puta i nije slucajno i tvoj cvetic procvetao, tako ce ti i tiba procvetati za par nedelja! yes osmeh srce osmeh srce

Bak, ajde za alkohol, to ti verujem da ces da uradis, al kako ces, molim te da zamenis Ancci za sex ? lol! lol! lol!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 11/6/2015, 19:01

Soja drago mi je da si nam se javila.Grlim jako,jako da olaksam tugu.Ljubim te puno i ocekujem da nam se uskoro javis sa nekim lepim vestima.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 11/6/2015, 19:07

Annci, draga, sve čestitke za veliku betu! Čitav dan mislim na tebe, šaljem ti pregršt poljubaca! Mani se posla ovo si dugo čekala, sve ostalo je sekundarno. Uživaj sad draga! Jupiii!
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 11/6/2015, 19:09

Titi, Palcice, da se isti scenario i vama ponovi u skorijoj budućnosti!
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 11/6/2015, 19:16

Elem, prethodnih dana se pisalo o doktorki Vujović, ja samo da prijavim ukoliko neko ide kod nje u KCS Beograd sa uputom na pregled čeka se 5 meseci. Danas sam tamo bila i zakazali su mi pregled za 8.10.2015. I da doktorka licno odobrava uput i daje slobodan termin pa se onda zakaže na centralnom šalteru. Na kliničkom je samo četvrtkom od 12 do 14 h.
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 11/6/2015, 20:29

Znaci, bice virkanja sutra...ne radujem se bas tome, ali ako kazes Kometice da ne smeta...ja ionako svojoj dr verujem beskrajno. Zena se bavi sterilitetom, i sa mnom je u ovoj borbi od pocetka, sigurno ne bi uradila nista sto bi mi stetilo....Ja stavljam utrice 3 x 200 dnevno. Znaci maximalna doza od 600.

Sojce-devojce zagrljaj Nije bitno koliko puta cemo pasti, vec koliko puta cemo se dici. Svaki put sve jaci. Ljubim te draga

Zmajuska poljubac
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 11/6/2015, 21:06

Anci ako imas krvarenje pij utrice,nemoj dole da stavljas.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirica1977 11/6/2015, 21:54

Sutra pocinjem sa stimulacijom! yes
leptirica1977
leptirica1977

Broj poruka : 85
Godina : 46
Location : Indjija
Datum upisa : 17.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 11/6/2015, 22:22

Leptirice neka ti je sa srecom bockanje!Bezim ti za 4 dana :)
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 11/6/2015, 22:26

Anci kraljice , beturina ti je fenomenalna . Cestitam od srca mami buducih blizanaca I posebno se radujem sto ce biti jos praskih bebica .

Da, neces jos dogo, dugo biti svesna da ces postati majka konacno, kao sto ni ja nisam jos uvek iako sam 28 nedelja, iako perem I pripremam stvarcice za bebca .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 11/6/2015, 22:47

PalcicaBg ::Anci moram da grdim tvoju stranku s posla sto nije donela dve igracke onaj dan. Very Happy

A kad smo vec kod znakova pored puta mozda nije slucajnost sto je moje cvece spatifilum posle 3 godine prvi put procvetalo pre tri dana. :)

tako je i moj decembar i hibiskus :)
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 11/6/2015, 22:50

Soja grlim jako ... ljubav ljubav ljubav
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 11/6/2015, 23:09

Palcice, nama je drvo zivota pustilo pelcer one godine pred uspesnu vto! Very Happy

Leptirice, srecno i bebicetno bockanje!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micaubica83 12/6/2015, 00:00

Annci cestitam,sigurno su blizanci :-).Moja beta je bila oko 2000 pa vidis moj potpis.U Visegradskoj ako krvaris ne gledaju vaginalnim UZ i nikako vaginalno stavljanje Utrogestana.Trazi Progesteron depo
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 12/6/2015, 08:05

Leptirice, srećan početak bockanja!
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 12/6/2015, 08:38

Koracaljke osmeh srce

Anncice, verujem
Meta, cuti, ne kvari mi nadanja sex Sto je babi milo... jos desetak dana pa ce i biti lol!

bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 12/6/2015, 09:36

Juu, nisam imala pojma da treba da pijem utrice dok krvarim. Jutros sam ih vec stavila, tako da pocinjem da pijem od 14.00.
Krvarenje ne staje, stomacic boli i jedva cekam da veceras odem do doktorke. Vervatno ce mi dati progesteron depo.

Ganedina, poljubac a bas sam skoro mislila na tebe. Polako se priblizava.... x x x


Leptirice sretan početak Da prepises betu od mene!!! bb bb bb vv vv vv d d d
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od *Titi* 12/6/2015, 10:53

A je l' se racuna ako meni nije nista procvetalo vec je roda proletela pored nas?   lol!   roda
Annci, trudnice nasa, jesi ti imala neke simptome posle et-a (ne mogu sad' da se setim)? poljubci
*Titi*
*Titi*

Broj poruka : 121
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od snowwhite 12/6/2015, 12:39

Titi devojcice pa kako da se ne racuna roda, nema lepseg znaka bravo
snowwhite
snowwhite

Broj poruka : 67
Datum upisa : 19.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 12/6/2015, 13:43

Evo da se i ja javim...
Generalka u pravom smislu te reci...
Radjeno u Medi Group, prof Lubic...
Na kraji su izvadili krokodile od cisti na oba jajnika i poslali na hp nalaz...
Jajovoda oba su zapeckana... Na moju žalost... Malo sam tužna zbog toga jer sam ja i dalje nadala nekoj prirodnoj trudnoci ovako ostade samo VTO kao opcija...
Zahvaljujem se našoj kusurko na pomoći juče kada mi je bilo najteze kao i lelici na poseti...
Anci cestitam na beti :)
Ako sam nekoga izistavila izvinjavam se...
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ancica 87 12/6/2015, 13:44

Annci.... srecno na uz...cekamo izvestaj..i svakoj od vas grejemo mesta na trudnickim ...ne sekirajte se! Samo napred! Lucky....glavu gore...VTO pa sta onda? Bitno je doci do zamotuljka a na koji nacin nije vazno!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 12/6/2015, 13:49

Lucky sto brzi oporavak ti zelim!Doktor je smatrao da je tako najbolje i tako razmisljaj.

Anci cekamo vecerasnji izvestaj. :)

Titi pa rode i donose decu,ona je krenula po vasu Wink
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Šašava 12/6/2015, 15:01

annci ::3246

placem ko kisha u kancelariji!

TOOOO!!!!
sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Šašava 12/6/2015, 15:04

bak ::I ja tebi Titi zaboravih da pozelim da bebci ostanu kod tebe narednih bar 8 meseci radost radost radost radost radost

Pogubile smo se zbog nase Ancice sreca

potpisujem!

roda roda roda
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Šašava 12/6/2015, 15:08

KoMetaK :: Cure, navijam jako za sve, ajde, prazne se trudnicke strane polako, juli i avgust ce biti prazne, pa se spremajte da ih popunite!  osmeh srce  osmeh srce Tako smo i mi, oktobra i novembra se poradjale cure koje su ostale trudne februara/marta, a mi pozurile da ih popunimo u novembru! Morate da slusate nas!  yes  yes  yes  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda

Zurimo, zurimo, ali ipak cekamo...
Veca kasni 8 dana. Mada sve imam utisak da ce da krene...
a taman sam resila da se malo nadam opet Very Happy
Sacekacu koji dan, ako ne bude nista, testiram se.

Samo bez opterecivanja, time se vodim ovih dana, a savetujem i vama :)
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu