KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+60
Mika
Ancica 87
mamadabudem
tiramisu
Padobranka
Bobaue
pegaz
Gogoli
Pikseta
d77
dacans
Niny
AriesGirl
marija123
spring
greeneye
nina :)
Erata
Vuchica
luckystar74
ganedina
SoJa
millena
Tavita
SladZana
Sofija Veks
lenjivica
libra35
JocY
masato
Zmajuška
lelas
KoMetaK
Vanja80
leptirica1977
tatjanica
BiKsi :)
Blanka
bak
Baš za andjele 75.
sandrolina
Sirijus
winni
srculence 84
saska1
zsuki75
Eho
micaubica83
*Titi*
snowwhite
Amna84
lela1984
moze_biti
noja
Šašava
annci
PalcicaBg
ahosame
dada88
jelena*mama2andjela*
64 posters

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 10/6/2015, 14:13

Vanja80 ::Ahosame, Winni, veliki zagrljaj od mene.  zagrljaj

Hvala Vanja smajli angel
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 10/6/2015, 14:14

KoMetaK ::
Ahoshame, Winni, grlim vas jako! zagrljaj zagrljaj

Meta draga, hvala ti mnogo ... c
d
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 10/6/2015, 14:21

Hvala cure u Arsino ime!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 10/6/2015, 16:30

Biksi ljubi Arsu lepotanka!navijam za sve vase korake,vucem,prasim,znate vec!Daco,bravo zeno draga,prelepa vest!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 10/6/2015, 19:28

Feronke, Jelene, da ne zatrpavam temu o Feroni, super ste se sve organizovale, super ste se dogovorile sa profesorkom, drzim vam fige i navijam jaaaako za svaku od vas! U pravim ste rukama to je sigurno! yes yes igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice sreca sreca sreca sreca sreca sreca
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Šašava 10/6/2015, 19:35

Pozdarv, da se i ja upisem.

Srecno svima :)

Meni jos nema vestice.

Ufff kad cujem za macice najezim se, zivotinje treba sterilisati, ima ih previse i niko ih nece... more ih umire na ulici.
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 10/6/2015, 19:56

Biksi Arsica je pravi smeker ma lepotan nas,pu pu pu kao sto ti kazes

Devojke navijam za sve jako jako jako igracice igracice igracice igracice igracice

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od snowwhite 10/6/2015, 19:57

Biksi ljubi tog šećerka malog osmeh srce

Pa devojke ovde se stvarno zakuvalo, prava zurka igracice

Navijam za sve i bas mi je drago sto sam se prikljucila, ulivate pozitivnu energiju srca
snowwhite
snowwhite

Broj poruka : 67
Datum upisa : 19.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 10/6/2015, 20:02

Koliko dešavanja na koracima. živo, živo!

Amna, srećan rođendan sa zakašnjenjem ! srcasti poljupci

Titi, čekalice roda roda roda roda

Palčice sretan početak

Ahosame, Wini zagrljaj

Za Annci za veliku betu sutra wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd beta beta beta beta beta beta
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 10/6/2015, 20:04

Poseban pozdrav za Arsenija Arsu (sviđa mi se to ime baš, baš) osmeh kojin topi i najtvrđa srca!

srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 10/6/2015, 21:03

Arso ljepotanu mali ljubim.
Djevojke držim fige za sve vas.
Daco čestitam i ovdje kakvo divno iznenađenje b b b b b b b b
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 10/6/2015, 22:55

Daco, pa to je diiiivnooooo!!!! CESTITAM OD SRCA ZA SRCA!  srca  srca
jumping  jumping  jumping  jumping  jumping  jumping  jumping  jumping  jumping  jumping  jumping  jumping  jumping  jumping  jumping  jumping  jumping  jumping

Palcice, srecan pocetak! Sve znas. Uzivaj! U pravim si rukama. Ovog puta, siguran uspeh! Kad to Annci kaze. Mi sve vreme navijamo! Detaljme izvestaje, molim!
bb bb bb d d d bb bb bb d d d bb bb bb d d d bb bb bb d d d bb bb bb d d

Snowwhite, srercno draga! Lep folikulic. Da ga malo i zalijemo mi  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje

Biksi, znas li koliko ta slika znaci?!? Kolika je podrska u ovoj borbi! Duboko verujem da svaku od nas na kraju puta ceka neki Arsa ili Arsica. Samo moramo da istrajemo. Ne moram da valim Arsu sa marsa...ti znas...savrsen je...i teta Annciju je izmamio suzicu...on ili ovi trudnicki hormoni  lol!


Drage moje sve, ja sam spremna za sutra. Iskreno, koliko je cekanje bilo dugo, danas sam bila u onoj poznatoj fazi, tj jos bih odlozila...jednostavno...strah. Bez obzira na krvarenje, danas jos uvek imam nadu, jos uvek mogu da ubedim sebe da sam trudna. Sutra, ako beta pokaze suprotno, to je konacno, nema zavaravanja. Danas sam ozbiljno pregovarala sa sobom, i spremna sam. Spremna za oba ishoda. Cinjenica je da se krvarenje ne zaustavlja. Smiri se pa vrati. Ne mora nista da znaci, bicemo pametniji sutra. U svakom slucaju, imam svoje decice u Pragu jos za dva pokusaja, i to je ono stto mi daje i dodatnu sigurnost. Nadam se da nece zatrebati...

Svaku od vas pojedinacno, milion puta  poljubac . Podrska koju sam ovde nasla, beskrajno znaci. Oko mene su ljudi koji me beskrajno vole, neki cak vise od sebe, i podrzavaju bezrezervno u ovoj borbi...ali oni nisu osetili na svojoj kozi i ne znaju za sve haose u glavi i srcu. To mozemo samo mi. I bolje je tako. Bog svakom da taman onoliko koliko moze da podnese...Mi ovo mozemo!

Mozda ovaj post ne lici na mene, pa cu malo da razveselim na kraju...
i ako ta beta i bude negativna, bar cu izaci i igrati do zore, napiti se ko covek i dobro  sex sa svojim dragim koji me sve vreme gleda kao kristalnu lutku koja u svakom trenutnku moze da pukne u paramparcad!

A onda...mislicu o tome sutra....
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 10/6/2015, 23:11

annci ili da te zovem Skarlet OHara:lol!: kakav divan post smajli angel svidja mi se tvoj optimizam i pozitivan stav i nista drugo, osim najvece bete do sad, necu da vidim sutra,jasno?

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 10/6/2015, 23:28

Annci, Zmajuska, Snow, i ostale cure, da ne nabrajam svaku ponaosob, saborke drage, poenta i jeste podstaci, bodriti, podrzati, zagrliti, poskociti, vrisnuti od srece, zbog vas i vas beta i beba sutra! Znam koliko mi je znacila podrska cura sa Kutka dok sam bila u postupku, znam koliko volim i koliko cesto procitam svoj vto i trudnicki dnevnik zbog svih tamo napisanih poruka, znam da cete se i vi boriti, i da cete uspeti! Moj suprug je jos davnih dana za nas gestacijski mesak rekao da je gestacijski smesak, i Arsa je bas takav, smesak za pozeleti! Od srca vam svima zelim po bar jednog takvog smeska vragolankovica, nasmejankovica!

Annci, za sutra, za tetu betu, onako cetvorocifrenu, jer stvarno odavno jednu takvu betu nismo imali, pa je vreme da se presece, i nek ta cetvorocifrena sutra bude bas u tvom vlasnistvu! Te brojke se zauvek urezu, pa nek to sutra bude tvoja brojka za zauvek!

Devojke, zahukatalo se, tako i treba, trudnovati se mora, pa da sto pre predjete na gornje teme, i trudnicke strane!

roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od snowwhite 10/6/2015, 23:41

Annci bravo, to je pravi stav! Uvek ima sutra za sve, dok je nas i dok nad zdravlje sluzi.

Veeeeeliki ljubac i da nas obradujes jako sutra!

srca srca srca roda roda roda roda roda roda srca srca srca
snowwhite
snowwhite

Broj poruka : 67
Datum upisa : 19.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eho 10/6/2015, 23:41

Arsa je secer!

Devojke, srecno svima!

Annci, da u Prag ubuduce ides samo turisticki!
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 11/6/2015, 08:22

Zmajuška ::
Ahosame, Wini zagrljaj  

Zmajche, hvala smajli angel
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 11/6/2015, 08:25

annci ::
Drage moje sve, ja sam spremna za sutra. Iskreno, koliko je cekanje bilo dugo, danas sam bila u onoj poznatoj fazi, tj jos bih odlozila...jednostavno...strah. Bez obzira na krvarenje, danas jos uvek imam nadu, jos uvek mogu da ubedim sebe da sam trudna. Sutra, ako beta pokaze suprotno, to je konacno, nema zavaravanja. Danas sam ozbiljno pregovarala sa sobom, i spremna sam. Spremna za oba ishoda. Cinjenica je da se krvarenje ne zaustavlja. Smiri se pa vrati. Ne mora nista da znaci, bicemo pametniji sutra. U svakom slucaju, imam svoje decice u Pragu jos za dva pokusaja, i to je ono stto mi daje i dodatnu sigurnost. Nadam se da nece zatrebati...

Svaku od vas pojedinacno, milion puta  poljubac . Podrska koju sam ovde nasla, beskrajno znaci. Oko mene su ljudi koji me beskrajno vole, neki cak vise od sebe, i podrzavaju bezrezervno u ovoj borbi...ali oni nisu osetili na svojoj kozi i ne znaju za sve haose u glavi i srcu. To mozemo samo mi. I bolje je tako. Bog svakom da taman onoliko koliko moze da podnese...Mi ovo mozemo!

Mozda ovaj post ne lici na mene, pa cu malo da razveselim na kraju...
i ako ta beta i bude negativna, bar cu izaci i igrati do zore, napiti se ko covek i dobro  sex sa svojim dragim koji me sve vreme gleda kao kristalnu lutku koja u svakom trenutnku moze da pukne u paramparcad!

A onda...mislicu o tome sutra....

Annci, navijam za betu i da nas obradujes lepim vestima!!! yes   navijači1 navijači2
osmeh srceljubav  osmeh srce poljubci cveće
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od *Titi* 11/6/2015, 08:29

Annci, draga, navijamo za jednu oooooogromnu beturinu danas.  navijači2 navijači2 navijači2
jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping
BiKsi, jooooooj, mali je med medeni. Dusa mala.  smajli angel
Leptirica1977, u odlicnim si rukama tako da ne sumnjam da ce se na kraju sve lepo zavrsiti.  Wink
Palcice moja, jos jednom da ti pozelim  sretan početak stimulacije. Verujem da ce ovaj put biti pun pogodak!  poljubci
Daco, cestitam!!! Neka vam je sa srecom!  d d d d d d d d d  d d d d d d d d d 
bb bb bb bb bb bbbb  bb bb bb bb bb bb bb bb
vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
E devojke moje, samo da vam javnem da je juce bio et i da je sve proslo u najboljem redu. Zbog loseg kvaliteta spermatozoida ipak su se odlucili da rade samo ICSI metodu i od 18 jc 13 se oplodilo, a 10 je nastavilo da se razvija. Od tih 10 embriona samo je jedna presla u blastocistu, a ostale morule su bile na samom pragu prelaska u blastu. Embriolog je hteo da mi ubace jednu blastocistu i dve morule (koje su bile najbolje), ali doktorka je izricito bila protiv toga, jer kaze da je sigurna da bi mi se sva tri embriona "zakacila" i da ne zna kako bih iznela trudnocu. Posle dugog vecanja ipak je pristala da mi ubaci 2 embriona, ali i dalje moli Boga da se samo jedan primi. Ostlih 8 morula su ostavili do danas da se razvijaju, pa ce nam javiti koliko ce biti za zamrzavanje. I da! Kaze da je za ovih vise od 5 godina unazad sigurno dolazilo do oplodnje, ali da embrion jednostavno prestane sa razvijanjem zbog jako loseg kvaliteta spermatozoida tako da ona vec planira i drugu i trecu VTO.  Very Happy Nije mi dala Fraxiparin, jer kaze da nema potrebe, ali ako bude trebalo ubacice - to je najmanji problem. Ona se sad' jadna nervira da se ne prime oba.  Very Happy Dr. Kopitovic  queen ! Rekla je i da obratim paznju na simptome hiperstimulacije, jer postoji mogucnost da dodje do nje, ali misli da nece. Primila sam juce i Progesteron depo i treba jos 2x (na svakih 5 dana). A betu radim za 11 dana.  srca Inace, od jutros imam blage grcice u stomaku. Ne znam da li je rano ili ne, ali tu su.


Poslednji izmenio *Titi* dana 11/6/2015, 09:43, izmenjeno ukupno 1 puta
*Titi*
*Titi*

Broj poruka : 121
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 11/6/2015, 08:54

Titi,
bravo bravo bravo igra igra igra bravo bravo bravo igra igra igra bravo bravo bravo igra igra igra

Ma samo neka se primi! A nije nista rano. Bebice se tu gurkaju. Opusti se, leskari, uzivaj....to je sada divan period upoznavanja sa decicom

poljubci poljubci poljubci

Samo da prijavim da sam krv dala i da krece cekanje!!!
NAVIJAJTEEE!!!!
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ancica 87 11/6/2015, 08:57

Ime moje,Annci,nije me bilo poduze sad posle serklaza,ali dodjoh da poskocim za tebe...iskreno verujem da neces smeti da se napijes i sex narednih 8 meseci,i nek dragi,nastavi da te gleda kao kristalnu lutku!
Titi milion roda ti saljem,i vucem za nos!!!!Verujem u tu morolu i blastu,pa sta i da se prime obe? Neka beba!
Devojke,navijam za svaku od vas!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirica1977 11/6/2015, 09:39

Titi... igra igra vv vv vv odmaraj i uzivaj zagrljaj
Annci navijam za veliku betu navijacica navijači2 navijači2 b b
leptirica1977
leptirica1977

Broj poruka : 85
Godina : 46
Location : Indjija
Datum upisa : 17.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od *Titi* 11/6/2015, 09:56

Hvala vam, devojke!  poljubci poljubci poljubci
Annci, kad' ce biti rezultati? Navijamo iz sve snage!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping
beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta
*Titi*
*Titi*

Broj poruka : 121
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 11/6/2015, 10:32

3246

placem ko kisha u kancelariji!
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od snowwhite 11/6/2015, 10:38

Annciiiiiiii, bravooooooooooooooooooooo, zelim ti skolsku, dosadnu trudnocu, veliki ljubac!

osmeh srce smajli angel roda srca igracice angel srca1
snowwhite
snowwhite

Broj poruka : 67
Datum upisa : 19.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu