KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+57
saska1
labradorka
ragaco
mijaki
HappyGirl
Eho
Niny
SoJa
winni
SannI-AlL
sunny.tp
Vuchica
annci
daki_mm
ncoka
enap
Mika
AriesGirl
Hiperaktivna
Bobaue
ganedina
Sofija Veks
BiKsi :)
SladZana
nadalica
zvoncica36
Dacaa
hocukusurnecuzvaku
libra35
marija123
lelas
mamadabudem
Vanja80
tatjanica
branka86
bak
Nataly17
MalaSaJuga
Baš za andjele 75.
Zmajuška
Blanka
PalcicaBg
DMANA
micaubica83
sandrolina
pegaz
JocY
jelena*mama2andjela*
lenjivica
luckystar74
dragana76ns
millena
Amna84
Vecka
nina :)
lela1984
KoMetaK
61 posters

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 12/4/2015, 23:19

E Noja, hvala ti sto brines  usne da ti odgovorim. Histero sam radila u proslom ciklusu znači u martu. Endo je bio savrsen za transfer ali do njega nije doslo. Moj dragi ne pusi kao ni ja i pije vitamine bas ciljano zbog vto. Spermogram je ok. Po preporuci Kopitovicke pijem DHEA, Q10, Elevit, hranimo se bas zdravo (to za kuvana jaja nisam znala inace ih bas volim) Hormoni su mi dobri koliko mogu da budu za nekog ko je dva puta operisao endometriozu, samo mi je AMH niži. Tsh prolaktin sve je ok. Sunčanje mi je baš problem jer sam jako bela i jako izgorim na suncu makar kratko da sam na suncu, tako da se više ne sunčam godinama jer to nije normalno na šta ja ličim kad me malo samo dohvati sunce. Zato mi je Vit D nizak ali uzimam vigantol zato. U sredu idem u kliniku pa ću videti šta dalje. Znam ja da ako sad nije uboden pravi ciklus da to ne znaci da sledeci put nece biti dobro, al sad je moja psiha u pitanju jer je 10 godina u ovoj prici jako dug period i osecam se ko da sam na ivici snaga.
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 12/4/2015, 23:30

jocy saljem ti snagu , verujem da ti je sad vec svega dosta meta je lepo napisala, vec sutra ce biti bolje , ne znam sta jos da ti kazem daj da zajedno probamo svim silama da nesto ucinimo , a sta ti je Kopitovicka rekla na histero . samo se drzi ti nje vidis da stvarno ove komplikovanije slucajeve resava to joj je cilj , tj izazov njoj novac nije u prvom planu mislim da ga ima dovoljno tako sam stekla utisak .. nekako verujem u nju , ne zato sto je meni vec sam dosta cula i za slucajeve i van ovog foruma ... gde je i imunologija losa bila .. .
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marija123 13/4/2015, 08:57

Bak, Lerapetra kad radite betu? Upozoravam vas, mora da bude pozitivna! :) Aries posle praznika ponavljas? Navijam da bude ogrimna!
marija123
marija123

Broj poruka : 299
Godina : 48
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 13/4/2015, 09:19

Joci grlim te :*

Devojke vucem vas za nosice! :*

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 13/4/2015, 09:59

Lela, hvala na rodicama, divne su! srca Marija, ja se javljam prekosutra sa, nadam se, dobrim vestima. Sumnjivo mi je ovo muljanje u stomaku, mnooogo lici kao da stize ono sto ne zelim ni da pomenem i to me je dosta smorilo, ali ne smem posustati dok ne vidim konacan rezultat. Sta bude, bice, ali nema predaje do konacnog cilja. Navijam za tvoje bebice vv vv vv
Devojke, hvala sto sirite pozitivnu energiju i sto navijate! osmeh srce

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 13/4/2015, 10:13

Devojke saljem rodice:aa3: roda roda roda 
Blanka navijam za prelepe jajne celije i jos lepe embrione pa da nam saipstis ogromnu betu. igraciceigraciceigraciceigracicesrcasrcasrca
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 13/4/2015, 10:26

marija123 :::) Aries posle praznika ponavljas? Navijam da bude ogrimna!

Sutra ponavljam betu. Nadam se da ce biti kako treba.

Marija, Bak, Lerapetra, Saska, navijam za velike bete!

Blanka, navijam za embrioncice ko bomboncice! Da budu lepi i da se lepo smeste kod svoje mame.

Navijam i za ostale devojke, ne mogu bas da ispratim ko je do kog koraka stigao.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 13/4/2015, 10:43

Drage zenice, sinoc se stopirah, ujutro aspiracija Very Happy

Kasnije moram da sredim donji trap, to mi je teze nego ista, a nije mi jasno sto ne mozemo imati i dolje friz, kao da je to bitno sad, utones pod anestezijom i bas te briga :lol!

Hvala vam puno na podrsci, divne ste. Cekalice, ajte krenite sa tim pozitivnim betama!!!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 13/4/2015, 10:49

Aries draga da beta bude ogromna, ogromna, ogromna. 
Blanka, bolje ti sad sredi donji trap jer kasnije kad stomak naraste neces moci. Haha. Jedino uz pomoc ogledala. A ja navijam da tako bude.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od labradorka 13/4/2015, 11:10

saska1 ::Ženice ima li koja od vas da je pila dostinex i gdje je nabavljala?Trebam počet piti ,pisala sam na temi hormonski status pa da pitam i ovdje možda je posjećenija tema.
I srećan Vaskrs sutra svima koji slave  Sad

Cao Saska,nesto mi ne idu pp pa cu javno.
Videh da tragas za dostinexom pa da probam da pomognem.Ja sam iz NS i kupujem ga u apotekama Iris.Nije jos uvek registrovan kod nas pa ga prodaju ispod tezge,medjutim najbolji je od svih za prl i stvarno ga brzo sredi.Cena je jaka,2 tablete je oko 2000 din (u grckoj sam platila 8 tbl-26 eura pa kad neko krene na more nek ti donese).
Ako mogu jos nekako da pomognem,tu sam!
Pozz sunny
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marija123 13/4/2015, 11:28

Saska da se radujemo za neki dan velikoj beti!
Blanka srecno stopiranje, da bude puno lepih jajnih celijica!
marija123
marija123

Broj poruka : 299
Godina : 48
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 13/4/2015, 11:47

Blanka ustopirana ženo da sautra budu prelijepe ćelije ,srećno sutra.
Labradorka hvala na informaciji,pisala sam već sam počela sa bromokriptinom ali pošto mi nije ni bio pretjerano visok malo iznad granice nadam se da će ga za ovi par dana do bete spustiti.
Koračaljke srećno svima.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 13/4/2015, 12:07

Labradorka kako si ga ti pila ,pošto meni bili rekli 2xpo pola svaki dan,meni to djeluje previše pošto sam čitala da je ta doza dovoljna za sedmicu?
I koliki je kod tebe bio prolak?
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 13/4/2015, 12:39

Blanka, navijam jako da sutra budu diiivne jc i vrlo uspesan juriš juriš juriš u labu!

Aries, sutra da skacemo do neba navijači1 navijači1 navijači1

Saska, jos par dana Wink Taman ce se do tada srediti i taj glupi prolaktin

Marija igracice igracice igracice igracice

Ostale cekalice radost radost radost i koracaljke osmeh srce

Jocy, razmisljam jutros, jesi ti ponavljala skoro imunologiju? Meni su antitela na kojesta posle 2 god od negativnih rezulaltata postala pozitivna. Mozda da ponovis? NK celije?

Evo 4. dan o transfera. Imam sve simptome svega lol! Problem je u tome sto me i jajnici ubise jos od aspiracije, narocito desni na kom sam imala cistu zutog tela od 4 cm na transferu, tako da me sve zigucka. Nece mi biti dosadno sa sobom ovih dana lol!

Cure osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 13/4/2015, 12:43

Blanka,navijam za lepe i kvalitetne jajne celije sutra i jos kvalitetnije embrioncice posle. igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost

Bak,Saska,lerapetra,Aries,marija,samo za vas! roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda


Poslednji izmenio lela1984 dana 13/4/2015, 12:47, izmenjeno ukupno 1 puta

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Hiperaktivna 13/4/2015, 12:44

Bak, otvaraj prozore evo ja saljem roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Hiperaktivna
Hiperaktivna

Broj poruka : 203
Godina : 39
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 13/4/2015, 14:22

Blanka, i ja sam ti zagovornik tog etno stila tamo dole, al kad mora, mora se! Mada u Spebu nisu insistirali, samo malo da se sredi, da ne bude prasume! lol! Srecno na aspiraciji!

JocY, kod tebe nikako sve kocke da se sloze, nanu mu. Taman uradis histero, endo super, sve super, i jajna celija se ne oplodi! E bas je ispala seljanka, ja da ti kazem! Totalno ne fer od nje, sto nije htela seks na eks sa spermicem! Izlgeda da je mnogo tvrdila pazar, na tvoju stetu, nazalost. Sledeci put da pripretis, nema im druge. Ja verujem da je kod prirodnjaka to ipak veliki tref, uloviti tu jednu, i samo nju oploditi da bude dobar embrion. Iscrpljujuce je ici svaki mesec, pitaj Kopitu sta ti predlaze, da li stimulisani ili opet priordnjak, napravicete vec neki master plan, vala, mora i tebe ogrejati sunce!

Bakonja, Sale, Ierapetra, navijam jako za seriju pozitivnih beta! Da se popravi prolecno stanje trudnica, da se letos setaju trudnicki stomaci!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od labradorka 13/4/2015, 15:50

saska1 ::Labradorka kako si ga ti pila ,pošto meni bili rekli 2xpo pola svaki dan,meni to djeluje previše pošto sam čitala da je ta doza dovoljna za sedmicu?
I koliki je kod tebe bio prolak?

Kod mene je vrednost skoro duplo veca od gornje granice.Prve 2 nedelje sam pila 2x nedeljno po pola tbl i vrednost je pala na donju granicu.Onda sam se prebacila na 2x nedeljno po 1/4 i drzi ga u granici.Uradi tako slobodno i bice ok!
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 13/4/2015, 16:20

Hvala  ljubav
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 13/4/2015, 17:49

Čekalice bete, navijam jako, jako, jako radost radost radost radost radost igracice igracice igracice igracice igracice b b b b b b b b d d d d d
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 13/4/2015, 23:57

Cure..imam termin kod endokrinolog a ne znam da li da pocinjem piti novo pakovanje cikle...smeta li cikla pregledima endokrinologa..tek sam zavrsila jedno pakovanje I bas mi prija
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 14/4/2015, 08:49

Jutros sam dala krv da ponovim betu. Pomozi, Boze...

Navijam, najjace za sve cekalice!
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 14/4/2015, 08:58

Aries navijam najjače za ogromnu betu  radost radost radost radost radost radost :aa2:kad je rezultat?
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mijaki 14/4/2015, 09:03

Aries navijam jako

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marija123 14/4/2015, 09:12

Aries da nas obradujes! Navijam jako!
marija123
marija123

Broj poruka : 299
Godina : 48
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu