KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+69
peki78
MAAKKI
sareni leptir
AriesGirl
Bubamara
ragaco
OKacica
Afrodita
ncoka
majal86
Padobranka
millena
Zmajuška
dada88
Milunka
nadalica
SladZana
tiramisu
maki021
Amna84
DMANA
Mikilica86
enap
Mika
Foxes
atomski mrav
minja82
Nataly17
ninica2
Blanka
Hiperaktivna
libra35
Baš za andjele 75.
ivanicasale
Vanja80
bak
Ninche
nina :)
marija123
luckystar74
smiley77
JocY
Vecka
tatjanica
annci
jelena*mama2andjela*
BabyBear
Tebi
srculence 84
saska1
KoMetaK
lelas
zvoncica36
micaubica83
Erata
Vuchica
mamadabudem
PalcicaBg
Ancica 87
ganedina
Sofija Veks
makac71
Niny
BiKsi :)
sandrolina
lenjivica
insomnia
MalaSaJuga
lela1984
73 posters

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 10/3/2015, 14:06

Kojim danom I u koje vrijeme je emesija
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 10/3/2015, 14:16

Enap, privatne klinike mislim da nisu trenutno u programu i da ne rade preko fonda, samo privatno. PIse se ovde kad i kako puste i njih da rade. Obicno ide konkurs pa onda tek puste i njih, ali se pise po forumu kad se to desava. Prati, pa ces videti. Za sada ti ostaju samo drzavne klinike, ako prodjete komisiju. Ja bih, ako je moguce birala Betaniju od drzavnih, zvog najboljih uslova koje imaju i opreme (imas link ovde, neku stranu pre, sta su sve kupili) i zbog strucnih lekara. U medjuvremenu bih kod nekog od lekara (ja uvek savetujem KOpitovicku) otsila privatno na koonsultacije, koje ne kostaju puno, cisto da me prihvati posle kao svog pacijenta u Betaniji, jer mislim da ona ne radi drzavni program ako se samo pojavis tek tako.

Mico, ne secam se koji ti je dr vodio postupak i koji je vas problem (nemas potpis), ali bravo za njih ako su imali toliko uspeha i trudnoca u periodu kad si ti isla na vto.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 10/3/2015, 14:21

Kako niko nije napisao da je ova psenica jako loseg ukusa. c Kao da pijem kanu za kosu..Smokve u maslinovom ulju su prava posladica na spram ovoga I 75grama kosta 21 Euro..To postrosim za 10 dana ..ALi sve za snizavanje FSH x
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micaubica83 10/3/2015, 14:32

KoMetak postupak je radio profesor Nebojsa Radunovic sa njegovom asistentkinjom dr Jelenom Stojnic u Visegradskoj u decembru.Kod mene privatnici nisu dolazili u obzir jer ja zaista nemam para da uradim VTO privatno.Da nije uspelo isla bih jos jednom o trosku drzave posto imam pravo na 2 puta i ako tad ne bi uspelo za mog supruga i mene bi to bio kraj.Za nas je to stvarno ogromna cifra.Ne bi mogli cak ni da pozajmimo toliki novac jer ne bi mogli da vratimo.
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od peki78 10/3/2015, 15:11

Devojke da li znate da li je Front krenuo sa zamrzavanjem jc? Znam da su rekli da im je oprema stigla ali nisu jos bili krenuli sa radom, to je info iz januara
peki78
peki78

Broj poruka : 16
Datum upisa : 05.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od enap 10/3/2015, 15:21

Mico koji doktor ti je radio vto u Visegradskoj. I koliko si čekala od drugostepene da te pozovu
enap
enap

Broj poruka : 223
Datum upisa : 26.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micaubica83 10/3/2015, 15:32

Profesor Nebojsa Radunovic i njegova divna asistentkinja dr Jelena Stojnic.Cekala sam mesec i po dana.Mi iz unutrasnjosti imamo prednost,prvo zovu nas pa tek onda zene iz Bg
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od enap 10/3/2015, 15:59

Hvala sta je tvoj mužić pio da popravi spermogram. Moj muž je pio dve kutije proxed i semenkive u med, nije sjajan al imalo je za vto
enap
enap

Broj poruka : 223
Datum upisa : 26.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od enap 10/3/2015, 15:59

Hvala sta je tvoj mužić pio da popravi spermogram. Moj muž je pio dve kutije proxed i semenkive u med, nije sjajan al imalo je za vto
enap
enap

Broj poruka : 223
Datum upisa : 26.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od enap 10/3/2015, 16:19

Hvala sta je tvoj mužić pio da popravi spermogram. Moj muž je pio dve kutije proxed i semenkive u med, nije sjajan al imalo je za vto
enap
enap

Broj poruka : 223
Datum upisa : 26.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tebi 10/3/2015, 19:25

Evo jedna info. za sve one koji cekaju da se privatne klinike ukljuce u drzavni program.
Rece mi jedna doktorica,da je ne imenujem,da ako sada predate papire za drzavnu VTO doci cete u septembru na red i ona misli i nada se da ce se do tada i privatne ukljuciti u drzavni program.

Cmokic :)
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 10/3/2015, 22:12

nina :) ::
Blanka ::
nina :) ::neznam dal iznate da ima emisija na TLC kanalu gde god sam ga nalazila svuda se nalazi na 110 kanalu.danas je u 3 pocela emissija u vezi vto i bila je zena sa 31 g i niskim AMH.radila je u pojskolj cini mi se da se klinika zove novak ili tako nesto .slucajno su joj tu utvrdili bnizak amh jer dotle je imala par insemenacija i nije joj uspelo.kad je dosla na dogovor za vto onaj zadnji uz dr joj predlozio da ipak probaju iz prirodnog ciklusa jer je video 1 normalnu i 2 manje jc i ona pristala,jedna se nije oplodila druga je pocela da se razvija ali nisu teli da joj vrate nego trecu koja je bila 3 dan osmocelijski embrion.i to je iznenadili jer su joj rekli da dodje samo na razgovor i da izabere koji ce embrion da vrate kad oni joj rekli da sad ide u salu i da se pripremi za et zna ostala u cudu kako da sad rade.posle 2 nedelje dosla da izvadi betu bila 144,posle 2 nedelje od valjenja krvi imala prvi uz i videlo se da je sve uredu sa bebom
odma mi palo na pamet da ima ovde dosta zena sa tim rezultatima pa sam zato i napisala.
sad se setila josd kad je dr prvi put pregledo reko joj da ima visok FCH ili sam pomesala koji je hormon i reko da je pametnije da odma probaju iz prirodnog ciklusa kad ima te 3 jc a ako ne uspe da za 2-3 meseca tek urade vto

Nina, gledala sma i ja tu emisuju, tj pratim serijal. Ko ima total kao ja to je na kanalu 101. TLC.  pratila sam i ovaj slucaj o kome si pisala. sledeca emisija je o inseminacijama, koliko sam uspjela da vidim najavu. Svakako edukativno za sve nas.
blanka imam i ja total i meni je na 110 kanalu.pratim ija od pocetka a vise nisam u vto prici ali volim da gledam i dalje to

Da, total srbija 110 a total cg 101. Bas je dobra emisija, ali uvijek slucajno naletim na nju, sjutra je nema koliko mogu da vidim po programu Crying or Very sad Ako uhvatis neku semu da znas kojim je danima javi please.

Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nina :) 10/3/2015, 23:11

kod nas je petkom u 20 makar je tako bila zadnjih 3 emisije koje sam gledala i jedva cekala da krene taj ciklus a reprizu sam juce znaci ponedeljak u 15 gledala dali ima jos kad neznam
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 10/3/2015, 23:13

nina :) ::kod nas je petkom u 20 makar je tako bila zadnjih 3 emisije koje sam gledala i jedva cekala da krene taj ciklus a reprizu sam juce znaci ponedeljak u 15 gledala dali ima jos kad neznam


Hvala poljubci
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 11/3/2015, 07:08

Ne pitah, kako se zove ta emisija?

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 11/3/2015, 08:22

Jeste, petkom u 20h....borba za potomstva
Srecni vam koraci zene...zao mi je sto ne mogu da vas ispratim i podrzim, ali od srca cam zelim pobedu
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od makimaki 11/3/2015, 15:23

Drage moje, nisam vas dugo posecivala. Vidim da ima lepih vesti-posebno mi je drago za Kometu, bas sam se obradovala kad sam procitala da je trudna. Samo sam htela da napisem svoje iskustvo, i da je sve moguće. Februara 2012 na histeroskopiji su utvrdili da su mi oba jajovoda zapusena i da je jedina mogucnost da zatrudnim VTO. Na red smo stigli za malo vise od godinu dana. VTO je bila neuspesna. Naravno odmah smo poceli sa analizama i prikupljanjem dokumentacije za sledecu VTO, ali sam ja samo 2 meseca posle neuspeha zatrudnela prirodno. Sada moje zlato ima godinu dana. Htela sam da vam svima pozelim srecu u postupcima, i da ne gubite nadu. Ljubim vas sve.

makimaki

Broj poruka : 21
Datum upisa : 31.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od DMANA 11/3/2015, 15:59

Vanja,nikako da ti posaljem mejl pa cu ti ovde napisati.Nadam se da ce pomoci.histeroskopiju sam radila 2013 godine mesec dana pre vto,koja mi je uspela,lose se zavrsilo ali to je nesto drugo.Receno mi je da je veca uspesnost vto kad se odradi histero.Trajalo ja 15 minuta u kratkoj anesteziji.Bolelo je malo kada sam se probudila ali vrlo malo.Kuci ides za 2 sata i sutra mozes na posao.nadsm se da sam pomogla.
DMANA
DMANA

Broj poruka : 93
Datum upisa : 12.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 11/3/2015, 16:05

MakiMaki predivna prica! Uzivaj i dalje u svom zlatu! sunny sunny

Drage moje ja sam isla kod hematologa. Dr mi je trazila jos genetiku da donesem koja ce biti gotova u ponedeljak. Kaze mi zena :Kad doktori pocnu da vam rade dijagnostiku moraju vam nesto naci. Obavezno ce mi uvesti terapiju sa pocetkom stimulacije, isto kao sto je i dr Kopitovic predlozila. Mozda ce mi odradit neke dodatne analize i slati krv u Bg,ali eto sve zavisi od genetike. Ljubim vas! usne
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanja80 11/3/2015, 18:48

Dmana, hvala! ljubav

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanja80 11/3/2015, 19:09

enap ::i sta bih od dodatnih analiza mogla da trazim od svog dr da odradim?dajte savete...

Enap, od dodatnih analiza dobila sam da odradim:
imunoloska ispitivanja:
- autoimuna antitela-antinuklearna i antifosfolipidna
- lupus antikoagulans
koagulacioni status:
- ispitivanja u pravcu trombofilije
kariotip, oba partnera
CMV



Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ancica 87 11/3/2015, 19:11

Blankic moj,sta god da ti nadju ili ne,ako ti daju bilo kakvu terapiju,samo cuti i koristi ko zna zasto je to dobro,meni nisu nasli nista,pa sam ipak pila cardiopirin dve nedelje od pozitivne bete,Bogu hvala pa sa mojim misicem sve za sad u redu....
MakiMaki uzivaj sad!!!!
Devojke vucem za nos!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 11/3/2015, 19:52

Ancice moja draga, pijem, picu i trudna bicu Very Happy Very Happy Very Happy

Ljubim te trudnjaco moja draga zagrljaj
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micaubica83 11/3/2015, 20:26

Enap,od terapije je suprug koristio 2x1 Profertil,Tribestan 3x1,Tokoferol 1 dnevno,Vitamin C 1000 1 dnevno.Bokserice smo morali da zamenimo obicnim velikim pamucnim gacama lol! ,tusiranje mlakom vodom nikako vrucom,i pravila sam mu semenke u medu.
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 11/3/2015, 21:32

Je li ko upoznat sa tim da je agnus castus ili konoplja za snizavanje fsh...
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu